Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
5. říj 2009

Orchi, tak za dva týdny bys už taky mohla vědět pohlaví viď? A jaký máte kočárek?

orchidei
5. říj 2009

Ahoj ange a svoji!
Svoji moc ti to těhotensví sluší!
Ange já si zase říkám - teprve 17 týden? Vždyť už musím být těhotná minimálně rok! 😀 😀 😀

svoja
5. říj 2009

ORCHI 😕 😕 😅 jo? dik...a tos jeste nevidela oblicej, jak me krasne kvete 😅 😖 😀

hehena
autor
5. říj 2009

SVOJI to mě taky odrazuje, ale zase paní z Branky píše, že jednovelikostní jsou fajn... tak třeba to není špatný a přesvědčí mě to 🙂)) no uvidíme... ANGE akorát si na to moje testování krapet počkáš no 🙂)) 🙂

orchidei
5. říj 2009

Jojo taky si říkám, že by nám už mohla Dr říct kdopak se to v chaloupce ukrývá! Sice jsem byla na začátku rozhodnutá že se necháme překvapit, ale čím dýl jsem těhotná tím víc už bych to chtěla vědět! A teď mi navíc psala kamarádka že budou mít holčičku, takže asi to nevydržím a necháme si říct! Jen asi doma a před kamarádama budeme tvrdit že to nevíme! 😀 😀 😀
Ange ještě tě baví radit o plínkách? Chystám se příští měsíc, pořídit další várku, a tu první jsem vybrala podle sebe a ceny a ty jsi pak dávala odkaz že ty skech kupovat nemáme, tak se te´d raději se vším poradím! Hlavně bych chtěla vědět které opravdu nejvíc používate a kolik jich tak spotřebujete, a taky na praní se potřebuju zeptat!

cat79
5. říj 2009

Ahoj Orchii🙂)teeda kočko tys tu nebyla ani nepamatuju a ýž máš v pase 17tt!!!užíváš si to vůbec mezi tou horou práce????

My byli cvičit a teď trošku nestíhám, nevím co dřív a miláček musí ve středu odletět na 2 dny do Maďarska☹((béééé

A copa jste tu probraly???

orchidei
5. říj 2009

Svoji zas tak hrozný s tim obličejem to určitě nebude! 🙂
Ahoj cat no teď mě alespoň ta práce pomohla že to rychleji uteklo, takže si těhotenství většinou užívám jen večer když odpadnu do postýlky! Teď snad bude trochu volněji, i když doma to moc a prací volně nevypadá! Bourali jsme teď stěnu mezi kuchyní a obývákem a zkopávali omítku! teď musíme do 14 dnů natahat vodu topení a odpad, a vybetonovat základ pod bar a sloupky! Máme totiž objednanou pomoc na nahazování! teda už aby to bylo hotové, mám teď doma tak staršný chlív-hrůza! už ani nemám sílu ten věčný prach uklízet! 😝

hehena
autor
5. říj 2009

ORCHI no já šla ve 14 týdnu na screening a pak v 18. týdnu a to bylo jen pohmat bříška a poslech srdíčka... takže na UTZ jdu nakonec až příští pátek ve 22 tt, za 12 dní 🙂)) už se teda oba s manžou těšíme mno 🙂

já taky nakoupila asi 20 ks za 900.-

a co ten kočárek? to jste teda vybrali?

já ty pohyby mám pořád takový sporadický.. občas ho cítím, ale většinu času se neděje nic 🙂))

včera jsem byli večer na jedný módní přehlídce, módní show a hudba tam byla docela brutál a hlasitá, tak jsem si pak říkala, že jestli se nezačne mlet po tomhle, tak už fakt nevím 🙂)))
A NIC...
jsme pak odjížděli a říkám manžovi: "tak jsem si říkala, jestli se nezačne hejbat tak je po tobě..."
a on na mě tak vyhrkl s vykuleným očima: "a chrápal co?" 🙂))))

svoja
5. říj 2009

hehe nafot veciciky!!!!

verled
5. říj 2009

orchi:no ahoj:-jak se vede??.-)

verled
5. říj 2009

svoja:mrkni mi do alba výbavy🙂jsem ti vyfotila 1/3 hadrů venku a oproti mě jsi normální břídil🙂jenom bodyček mam asi 50🙂)))))masakr,nekoupim ani hadr....

hehena
autor
5. říj 2009

SVOJI tak musíš vydržet 🙂 udělám to odpoledne... 🙂

svoja
5. říj 2009

VER ted jsem na to koukala🙂 no ses taky dobrej blazen🙂 ale zas to nemas vsechno jednu velikost ne? no a co, tak ho budes prevlikat a nebudes tak casto prat no....prej je moderni prevlikat dite 7krat za den, ze, prostej? 😀 😀 😀
...a bez se napit...

hehena
autor
5. říj 2009

ORCHI no tu rekonstrukci ti fakt nezávidím, z toho bych se fakt teď asi zbláznila... 😅 mi stačí, že se musím postarat o naší práci, o domácnost o sebe a jsem ráda, že sem 🙂)))

jo holky a vybrali jsme sedačku, tak doufám, že než ušetříme, tak jí nevyprodají, to bych si vlasy vyrvala... 😀

orchidei
5. říj 2009

No prozatím u nás vede bebe comfort - choco mint http://www.bebeconfort.cz/hightrek.php! Byli jsme si ho i ošahat a zatím je teda na prvním místě teď ho ještě splašit za slušnou cenu!

Taky zatím nic necítim i když večer když se mi někde u děla boule a držím na ní ruku tak mám pocit že takový tuknutí cítim ale když se mi ta boule přesune o kus dál tak to necítim, ale myslim že takhle večer tam musí dělat hroznou rotiku, to až ho ucítim tak se asi moc nevyspim! Tudle ráno se mi napasoval až pod pupík-měla jsem tam hroznou vystouplo špičku a zbudilo mě jak mě úplně pmula ta kůže! 😀 😀 😀 Alespoň už začíná být nějaká zábava!

Ahoj ver - máme se moc dobře! Cítim se fajn! A co vy? Vás už musí být pořádný kus! 🙂

hehena
autor
5. říj 2009

slušnýýýý VER 🙂))) krásná zásoba!!! 🙂

SVOJI ještěže píšeš o tom pití... bolí hlava a skoro nic jsem nevypila... 😅

verled
5. říj 2009

svoja:no tohle zrovna jsou velikostně od 56-62🙂)...mamka si dělala prču že to pak můžu poblinkaný rovnou vyhazovat😀DD.....to určitě 7*za den🙂)))tůůůdle sám si to poblinkal tak ať si v tom zůstane😀DDD....(to je sranda)

jinak jsem o víkendu byla malovat v tom bytě jak se ta budu stěhovat🙂

hehena
autor
5. říj 2009

ORCHI tenhle kočík má kamarádka... řekla bych, že je spokojená... 🙂

orchidei
5. říj 2009

No manža na něj zatim našel vážně jen samou chválu a vypadal dost bytelnej tak snad jsem vybrali dobře! Hlavně mě se šíleně líbí kombinace čokoládová a tyrkysová! Na těch barvách fakt ulítávam! 😀 😀 😀

Jo a ještě se musím pochlubit vyhrála jsem na aukru ten kojící polštář nattou 6v1 za 700,- už si na něm večer hovím a je to paráda! 🙂 🙂 🙂

verled
5. říj 2009

hehe:noo zjistila jsem že mam super kamarádky🙂)).....jo já za sebou ještě nemam 1.půllitr:-/ale snažim se🙂

hehena
autor
5. říj 2009

ORCHI tak gratulace...

mě se zatím z kočárků líbí to Espiro GTX, já jsem na 4kolky s předníma otočnýma kolama... a cena je dobrá. ale chtěla bych lepší autosedajdu Maxi Cosi a ta myslím do toho nejde nasadit...
no a pak máme v plánu taky zajet do bazaru s kočíkama a podívat se třeba na Teutonii, nebo Mutsy 4rider z druhý ruky. třeba něco takovýho budou mít... 🙂

VER a jakej máš byteček? podnájem?

verled
5. říj 2009

svoja:rozkaz, piju piju🙂))))
orchi:tak to byl supr kup🙂))

cat79
5. říj 2009

Ver teeda ty jsi shopiing maniac🙂))
Orchi kocík je krásnej a je jeden z nejlepších co jsem slyšela!!!

Ver to je hezký jak tě holky hlídají, co?To je i pro Tadeáška🙂)))

Jinak tady se udělalo nádherně, jdu do banky a pak mám schůzku tak zase letím holky...večer mě tu máte jako na koni..cca po 19.30:-))))jdu ještě na černý pifko🙂))

verled
5. říj 2009

orchi:kočík super, mě se líbí choco-mint🙂

hehe:to je byt mýho otce, takže jako ne můj, ale nebudu platit nic navíc jenom inkaso🙂sice z toho mam pupínky už teď že to nezvládmńu, ale snad jo🙂...škoda ten espiro se mi fakt líbí, ale když ceš mít auotsedačku nasazovací tak je to blbý no...

holky já už mam zasejc depky, chci mít mimouše venku už🙂)))

verled
5. říj 2009

cat:no to je ta největší sranda, to je všechno darovaný...nedala jsem ni káču za tohle🙂))).....jooo Svoja si vzala za úkol že mio bude hlídat pitnej režím🙂....já právě vim že je to pro prcka🙂...mrkni na panděro🙂...jeee pívo bych si dala taky, včera jsem si dala víno, ale nějak mi nejelo....

😒

cat79
5. říj 2009

No já víno nemůžu, strašně mě pak v noci pálí žáha, malej bude pivař po tatínkovi🙂)))
Ver to je nádhera jak máš hodný lidi kolem sebe🙂 já dostala minimum kousků, ale tzase kolem mě není nikdo s miminkama, no..takže pak to budu já, kdo bude dávat🙂))

Holky letímmmm......................................................

orchidei
5. říj 2009

Ver vždyť já mám taky vybraný ten choco mint! 🙂 🙂 To jsou úplně supr byrvič viď!
Nebůj to určitě zvládneš a určitě máš kolem sebe fůru skvělích lidí který ti kdykoliv budeš potřebovat pomůžou!
Taky už bych chtěla toho svýho prďolku muchluvat! Já mám zas depky z toho že mi ho bude pořád někdo brát! 😔

angetha
5. říj 2009

Orchi, když se holky na plínky ptají, tak jim poradím, co jsem četla tady na diskuzi..Nejvíc využívám čtvercové, teď postupně zkouším ty kalhotkové, jukni do albíčka, mám je vyfocené a popsané..

orchidei
5. říj 2009

Hehe já taky chrěla spíš kočárek na 4 kolech a přední otáčecí! myslím že zrovna ten mutsy se nám líbil! Ale nějak jsme na ně neměli štěstí v obchodech a když jsem na živo viděla ten bebe tak jsem i překousla tu trojkolku tak snad budu spokojená, pokud ho ovšem seženeme!

papa cat

orchidei
5. říj 2009

ange koukala jsem! všechny vypadají úžasně! já chci taky na záčátku dokud bude manlinký používat čtvercovky ale bojím se toho že budu muset vyvářet jako naše maminky! Kolik těch plenek tak spotřebuješ a kolik k tomu potřebuješ tak těch svrchních kalhotek? A používáš jen ty obyč bavlněný co byli za nás a nebo nějkej ten bambus nebo takový ty více vrství? a Co praní a žehlení?