Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
30. čer 2009

orchi ale šup pryč s takovýma myšlenkama..... tady asi každá z nás věřila úplně každý měsíc a cyklus, že se to povede... a pak třeba přišlo strašný zklamání.... podívej, důležitý je, že funguješ, je ovulka a ono se to povede, uvidíš.... a třeba už i povedlo 😵 každopádně klid, žádnej stres, přenášela bys ho na prcka 😉 ....... jinak teda co tady tak čtu příběhy holek, tak ty // na každýho vykouknou, když to nejmíň čeká a je smířenej s mrškou 😀

verled
30. čer 2009

orchidei:no tak se nestresuj tadyhletěma dedukcema aholt fakt čekej na čtvrtek buď tam bude nebo nebude,m a když ne tak se pojede dál....-)každopádně ti to přeju🙂))

jeee holky jsem taaaak šikovná, že jsem si do albíčka dala svojí písničku nejmilejší🙂) 😉 se musim pochválit🙂

orchidei
30. čer 2009

hehe a co tvý špinění? Už to přestalo?

hehena
autor
30. čer 2009

no jako já 🙂)))) 😀 😀 😀 jsem si fakt byla jistá.....

VERLED já jdu na první UTZ 14.7. (v 8tt) a pozitivní test jsem měla 19.6.) ..... na mě moc dlouhý čekání... 🙂)) se fakt nedá toto 🙂))

hehena
autor
30. čer 2009

ORCHI jj zdá se že to ustalo....

hehena
autor
30. čer 2009

VERLED a můžu se zeptat - tvoje miminko bylo plánovaný???

angetha
30. čer 2009

No vlastně já // našla taky když jsem čekala, že přijde mrcha 😉

verled
30. čer 2009

hehe:a jakto že tě objednal až tak dlouhoooo??mě vzal hned další týden má tam dobrou sestru🙂fakt za dlouho....ale zas aspoň budeš aspoň vidět srdíčko a odpadne ti starost s timhle🙂 😉

orchid:hele a já??mě test nejdřív řekl že negativní a to bylo asi 3dny po oček MS a za tejden si říkám ty jo to neni možný že to furt nepřišlo a najednou tam byly, málem jsem zkolabovala......:-/nejdrsnější je, že jsme mimi splodili přesně v den, kdy mi večer řekl, že má dítě s bejvalou...... 😒

hehena
autor
30. čer 2009

dneska ten tlak taky stojí za to... se asi uzívám... šmarjá jaký se tam píše y/i ???? 😅 😅

verled
30. čer 2009

hehe, ani náhodou, plánovali jsme o vánocích, ale pak se vyjevili nějaký události, co jsou špatný tak můžu říct že jsme fakt nechtěli....

verled
30. čer 2009

hehe:a kde??.-))))zívat??máš to dobře🙂

hehena
autor
30. čer 2009

jj VERLED to jako dobrý je no - ale to je tak celý 🙂))))
a tak dlouho, bo má teď dovolenku a já k jinýmu jít nechtěla.....

no, docela drsný VER!!!!!! 😕

hehena
autor
30. čer 2009

kjo jsem si oddechla, to je nedostatkem kyslíku a můj mozek se prostě sám vypíná.... děsný 🙂))))) 😅

prosteja
30. čer 2009

verled tak ty jdeš přesně za měsíc a to sedí 😉 ty první týdny, snad do 20. nebo tak nějak se chodí jednou za měsíc 😉 ale cat jde až za nějakejch 7 týdnů 😲

hehena
autor
30. čer 2009

já myslím, že CAT by tam zítra měla mít ještě nějakou kontrolu, podle tabule..... ale nevím jak to je přesně.... třeba do 4D utz ještě nějakou kontrolu má.... 😉

prosteja
30. čer 2009

jj hehe však jsem se cat ptala, jestli jde mezitím ještě na nějakou kontrolu klasickou a na další utz až toho 18.8. 😉 ale cat mi neodpověděla 😔

hehena
autor
30. čer 2009

třeba jí spadl mobil do polívky a tak má teď plný ruce práce.... .) 😉 😅

angetha
30. čer 2009

Já chodím jindy na UTZ a jindy na kontrolu ale u Cat to tak asi nebude..

prosteja
30. čer 2009

hehe 😀 😀 😀

ale musím ti hehenko říct, že dneska jsou asi blbý tlaky nebo co..... bříško mě taky bolí víc než obvykle 😝

verled
30. čer 2009

hehe:no jo, holt si nevybereš, život si zahrává.....stejnak si myslim že se to neděje jen tak.-)pěkný prdku jaký si to uděláš takový to máš, někdo se mi do toho montuje😀
prosteja:no já doteď chodila 1x14dní až teď jdu po měsíci:-/tak nevim, ale tak všechno je v cajku tak co by mě dr votravoval ne?a musim páč mě objednaj na ten velkej utz a testy pak.

prosteja
30. čer 2009

verle podle chytrých knížek je to ze začátku každý měsíc kontrola 😉 později je to co 14 dnů 😉

prosteja
30. čer 2009

no a pak před porodem každý týden a pak už přímo do porodky 😉

verled
30. čer 2009

hmm tak mě asi dokltor chtěl vidět častějc😀DD

hehena
autor
30. čer 2009

PROSTEJí jo... asi za chvíli vymlátím zubama klávesnici až usnu v půli věty 🙂)) a břuch mě teď na chviličku krapet přešel... ale fakt je to furt jak při MS, i ty nohy podobně brní....

VERLED no asi to všechno má nějakej smysl.... já vím, že jsem strašně indiskrétní, kdyžtak otázku přejdi - ále - tvůj přítel si nedával pozor? a jak vůbec reagoval, když jsi mu řekla, že jsi v tom?

prosteja
30. čer 2009

verled tak ze začátku je to asi normální, hodně holek chodí třeba po 14 dnech, ale postupně se to ustálí na tom měsíci 😉

hehena
autor
30. čer 2009

chrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ůblajůlsjd roerpoi aaůlkjšůlěěě i oůi

angetha
30. čer 2009

Já chodím po 14 dnech, protože mám rizikové těhotenství..ale chodí se tak jednou za měsíc a ke konci jednou za dva týdny, tak jak píše Prostějka 😉

prosteja
30. čer 2009

hehenko jj o únavě už se raději nezmiňuju 😀 a bříško bolí asi tak jako při ms a dneska víc než jindy 😅 prcek se tam asi nějak roztahuje 😀

angetha
30. čer 2009

Hehenko neposlintej si klávesnici 😀

hehena
autor
30. čer 2009

no když si představím, jak se nám v posteli roztahuje ta naše chlupatá potvora - tak to je taky občas bolestivý.... tak se nedivím, že nás furt bolí panděro .))) 😀 😵