Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

orchidei
1. črc 2009

carkul tak dnes budu bedlivě sledovat! My pak budeš chodit s kočárkem mávat až pojedu kolem půl čtvrtý domů! Musím dát to kafíčko!

eeefffaaa
1. črc 2009

orchi uz docela jo,ale zacinam se docela nudit 😀 dopolko se tak nejak vyhrabu z postele,neco udelam,neco malo 🙂 pak udelam obed a odpoledne uz vetsinou jenom lezim...Davidek uz me zacina pekne tizit v podbrisku a zacina me to pekne bolet

prosteja
1. črc 2009

verled jo tak když ho srovnáš s jinýma přírodníma produktama tak určitě.... ale když si třeba vezmeš, že dětskej olejíček si můžeš koupit do 50,- v drogerii, tak oni ho mají myslím za 150,-..... takže v tomhle je dražší, ale je zase přírodní 😵

efi mě se těhulkuje fajn 😉 včera byla nějaká depka, ale přešlo to, večer jsme s manžou probírali, jak se těšíme na kontrolu a já se ho ptala, jestli tam chce opravdu se mnou až dovnitř... a najednou byl na vážkách, když jsem mu popisovala, jak vypadá vnitřní utz... 😀 ale prej jj, on tam chce a rád tam bude, ale záleží prý na mě, jestli ho tam chci 😀 a pak ještě prej co na to doktor 😀

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Ef no popravdě v rámci možnosti to celkem ujde,ale už nějak fakt se těším, jak bude malý venku a co ty jak zvládáš poslední měsíc ?

carculka
1. črc 2009

ahooj prostej 😀

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

A dneska se chystám nachystat postýlku i kolébku, už mám všechno vyprané a vyžehlené, tak se do toho pustím 😎

eeefffaaa
1. črc 2009

prostej a procpak na tebe padla depka??tak to je fajn ze nakonec pujde,ono je to lepsi kdyz jde s tebou..mi jsme od zacatku tehu snad jeste vic do sebe zamilovany jak driv...strasne nas to zblizilo 🙂

jj petu tak pocity mam stejny...uz se tesim na prcka,zacina to byt dlouhy a docela ty posledni tydny namahavy...ale po pravde se zacinam trochu bat porodu 😅

prosteja
1. črc 2009

petul držííííím 😀

efi ono nás jde na kontrolu víc.... ty, ange kdopak ještě?

ahoooj carcul spolubojovnice 😉 tak jak je? 😀

amallie
1. črc 2009

dobré ráno 😵 dnes vstávám dříve, sluníčko mě probudilo, snad vydrží aspoň chvíli!

moncicak3
1. črc 2009

ahoj ženy 🙂 tak dnes jsem manžu ukecala, aby mi nechal doma notebook, tak tu dnes budu s vámi 😵

já teda musím říct, že první 4 měsíce jsem taky měla obličej samý pupínek a teď je to naprosto v pohodě 😉

carculka
1. črc 2009

orchi,no ty uz ale v praci nebudes,bues totiz tehu 😀 takze budem vozit spolu a delat si mami-mejdanky 😀

prosteja
1. črc 2009

efi no já nevím..... jsem nachlazená a najednou mi přišlo tak nějak divně, jako že to prckovi může ublížit a tak... prostě nějaká depka hnusná na mě vlezla 😀 🙄 ale dneska už je to fajn

manžel se mnou chce jít od začátku.... já jen váhám jestli do ordinace... na utz nic vidět stejnak nebude, tak pořád nevím 😖

prosteja
1. črc 2009

ahoooj amal a mimi 😵

ahoooj monci a Terezko 😵

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

ef a máš taky nateklé nožky? Já šíleně i ruky. A taky už mě strašně píchá tam dole jak chodím. Zítra jedu do Zlína zjistit jestli si budu připíchávat inzulin a ve středu jdu do poradny , tak jsme zvědavá co mi Dr řekne, nejraději bych byla kdyby řekla , že už každou chvilku budu rodit 😀

orchidei
1. črc 2009

Carcul jo tak mejdánky ty budou mnohem lepší! 😀 😀 😀 Máme to od sebe fakt kousek tak můžem podnikat nějaký výlety s dětičkama!

carculka
1. črc 2009

prostej cim dal tim vic soufl,a jsem naka opuchla(tuplem jak mam ty debilni ledviny)tak jsem si koupila nakej cajik na odvodneni pro tehule...vcera jsem na cvicu myslela ze vse pujde ven,a to jsem to flakala...

a japak ty??

prosteja
1. črc 2009

petul teda ty máš s těmy cukry trápení 😖 doufám, že se tomu inzulinu vyhneš 😔

jinak holky, já včera objevila novej těhu neduh 😀 strašně mě bolí lýtka, ale fakt hrozně 😲

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

Monci tak to je na vás hodný 😵 😉

moncicak3
1. črc 2009

ahooooojík prostejko a mimísku 😉

jak se tu bavíte o tom mazání břicha, tak já se mažu klasickým dětským olejíčkem s azulenem už druhý měsíc a nemůžu si ho vynachválit 🙂 a stojí jen 13,- 😀

eeefffaaa
1. črc 2009

prostej neboj prckovi tim neublizis..ja taky byla ze zacatku nachlazena...to je asi skoro kazda,takze nemej strach,prckovi se nic nestane 😉 jo a kdo jde jeste na kontrolu to nevim 😕

petu to ja uz mam snad vsechno prichystany...vcera jsem prave premyslela co jeste musime a nebo nemame a nsad je to vsechno...akorat musimjeste naskrobit zavinovacky a bude to 🙂

ahoj monci a Terezko!!

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

prostej moje kamarádka musí v těhotenství nosit takové ty silonky , jinak by taky z nohama nevydržela, tak se na to poptej 😉

moncicak3
1. črc 2009

peti viď 🙂 navíc zítra odjíždíme až do pondělí do ČB a tam budem bez netu, tak aspoň dnes si to můžu s váma aspoň trochu vynahradit 😎

prosteja
1. črc 2009

no vidíš monci 😀 proto jsem říkala, že saloos je oproti běžné kosmetice trošku dražší 😉

carcul tak žaludek na vodě, chodím pořád na záchod a teď teda ty lýtka... nemám je nateklý, ale šíleně mě bolí 😲 včera už jsem nevěděla večer co s nima 😠 😔 no a jinak prsa bolí, ale fakt strašně.... a pak se strááááááášně těším na ten zítřek, asi nedospím nebo co 😀

eeefffaaa
1. črc 2009

Petu nastesti otekla nejsem vubec,ale dole me taky poradne pichy a boli...kolikrat me to tam zaboli a chvili to trva,ze uz myslim ze to prislo 😀 a vubec mam strach ze nepoznam kdy je ten spravnej cas jet 😀 jj taky jdu zitra a taky doufam,ze me rekne ze uz se zacinam pomalinku otvirat

p.e.t.u.l.k.a
1. črc 2009

monci jedete v prodlouženém víkendu na dovču? To se máte. Já už nerada nějak jezdím, něhak mi to už vadí , ale když někam k Dr musím, tak jedu

carculka
1. črc 2009

orchi,s tim pocitam🙂uz jsme se preci domlouvali....mame to kousek a ja tu stejne znam jen maalo lidi,protoze tu bydlime chvili a ja jsem jinak z jiznich cech...a jsem rada ze budu mit s kym vozit,delat vylety s mimcama ,plavco pro mima a tak 😉 aby meli pestrej program a my taky 😉

moncicak3
1. črc 2009

hojík efiku a davídku 😵 holky tééééda vy už to fakt máte za dveřma což 😉 já vám tak zavidím, já budu nosit Teríska přes to pendo v létě.....

eeefffaaa
1. črc 2009

a jak se ti Peto spi???me teda strasne....v noci nespim uz skoro vubec,jen se prevaluju nebo chodim na zachod,takze dospavam odpoledne 🙂

verled
1. črc 2009

holky dneska Vás nestíhám🙂))) 😉

carculka
1. črc 2009

no prostej prsa mi taky boli...a vcera na cvicu jsem myslela ze umru 🙂 ...jeeee prostejko se tak tesim na zitrek,hned jak prijdes,sup sem 😀