Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
8. črc 2009

holky jdu zehlit..sice nevim jak dlouho u toho vydrzim uz ted u pocitace se kroutim jak paragraf,tak jsem zvedava...zatim se mejte a moc toho nenapovidejte,at toho pak nemam tolik na docitani 😀

svoja
8. črc 2009

EFI no, asi to bylo na prostej, ale ja si to teda myslim taky🙂 holky pupkaty...uz vam preju, abyste porodily, protoze v tomto pocasi a dusnu to je asi nic moc tahat ty nunaky!!!
a nebud EFI skromna...ja bych to teda rozhodne nedala....no vsak jsem uz nekdy byla na deticky pekne vztekla, ale na konci roku si o to vylozene rikaly🙂

zuzka.o
8. črc 2009

Petulko, snad máš pravdu a konečně to vyjde na to výročí.

Efi: ona mě pomlouvá, že jsem mrzák s tím jedním vejcovodem, že nám to tak minimálně 1,5roku nepůjde a oni si 1x vrznou a budou mít dítě. A že nás předběhnou, onu budou chtít počít tak za ten rok a půl, takže ona bude stejně dřív těhotná než já!!!!!! My máme za manžele dvojčata, tak švagrová chce asi soutěžit nebo co! No a taky říká, že stejně budeme muset jít na to umělý oplodnění, že jinak mít dítě nebudeme!

verled
8. črc 2009

prosteja:ha tak to jsem zvědavá co mi povíš, já mám bříško na kluka, i chlupatý, ale mam beďoše který jsem nikdy neměla a jsem vošklivější čím dál víc🙂roste mi jen břocho a mizí celulitida🙂tak co teda budu mít??erou mě chutě na maso i sladký🙂který teda jinak nejim🙂
zuzi, ještě to nemusí nic znamenat a jakej jsi měla test??
ahoj Svoja🙂)))jak je??

zuzka.o
8. črc 2009

Verled: mamatest, ale už je to jasný. MS dorazí dneska odpo, cítím to.

svoja
8. črc 2009

ZUZI co to je za pindu proboha???? ze se takovou kravou vubec nechas trapit....

eeefffaaa
8. črc 2009

jeste jsem nakoukla...

zuzi tak to je fakt ubohej a primitivni clovek 😖 ja vim ze ty reci asi zaboli,ale z takovy nany si nic nedelej...ono na ni jednou dojde a myslim,ze pekne tvrde..vam se to brzy urcite podari,ale aby ona nakonec na tom nebyla tak,ze nebude moct mit deti...vazne z takovy dury bych si hlavu nedelala,akorat te to vystresuje a to ona chce

tak ja uz fakt mizim...ahoj doucata!!!

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Zuzi tak to je teda p...... 😠 moje kamarádka měla taky jeden vejcovod a hodně jí pomohl léčitel a teď má 10 měsíčního Merečka 😉

Verled to bude Kluk 😉

verled
8. črc 2009

zuzi:to je tvoje švagrová??co je to proboha za krávu???za to aby jí to nešlo dvakrát tak dýl, je trapná!!!!prosimtě takoý kydy vůbec neposlouchej, taková nádhera mě tu jednou opruzovala, ty vo....todle mě fakt dokáže vytočit, lidi jsou zlý, ale neboj já věřim na boží mlýny a na každou s....i se vaří voda,jojo🙂hlavu vzhůru, všechno bude fajn🙂

angetha
8. črc 2009

Ahoj Zuzi...depky přejdou hned jak najdeš // 😵 a že to může být později...my budeme čekat s tebou Zuzi 🙂 🙂
A zdravím ostatní..maminky a miminka 🙂
No a já čekám holčičku, břicho mám chlupatější a beďary jsem neměla nikdy, tudíž ani teď.. 🙂
Ale co jsem slyšela, tak chlapeček bere ten mužský hormon, proto máte třeba míň chlupaté nohy nebo tak.. 😉

prosteja
8. črc 2009

zuzi to je teda pěkná píp 😠 🙄 vykašli se na ni.....

efi pááááá 😵

anget a Vendulko ahooooj 😵

zuzka.o
8. črc 2009

To je příbuzná, co? Je mi z ní dost často na blití, ale nemůžu se s ní rozhádat, protože naši manžílci jsou na sebe dost vázaní, dvojčata, no! Tak pořád držím hubu a krok, ale ono to jednou přeteče a milostivá se nebude stačit divit, co všechno jí povim! Já si myslim, že ne na každýho jednou dojde, protože za to, co dělá, by už se měla smažit!

Petulko: když já na ty léčitele nevěřím. Jsem hrozná, ale mám k nim nedůvěru. Takže se dám cestou medicíny. Když se mi ani toho 30.8. nezadaří, tak zajdu k doktorovi a budeme vymýšlet co s tím. Ale bylinky neodsuzuju, ty mám ráda. 😉

Už je to lepší, ale teda měla jsem co dělat, abych si uchovala alespoň nějaké stíny a linky na očích 🙂

angetha
8. črc 2009

A musím taky říct, že Prostějka snad jediná mi pak tipovala taky holčičku, nikdo jiný nechtěl věřít mé intuici.. 😀

svoja
8. črc 2009

ZUZI no fakt, jak rikaj holky i ja...kasli na ni....jeji kecy jsou jasnym dukazem jake ma IQ a takovou nickou se nenech rozhodit....dela vizitku sama sobe!!! to ji jako nekdo posloucha? pochybuju

VER no nazdaaar kolegyne.....

Holky me se jebaky teda delaly i v puberte dost, ale ted to je taky sileny, s tim bojuju jak muzu....manzel rika, ze uz me ta holcicka sebrala tolik kraaasy🙂 podle tech povidacek....🙂🙂 fakt vtipnej....vlasy nedrzej, mastej se....nic s nima nejde....i kdyby me bylo dobre, tak radsi nevylejzam....

prosteja
8. črc 2009

ale nejhorší je holky, že takový pipky otěhotní fakt tak jak si to naplánují 😠 a to by jeden vraždil 😠

u kámošky v práci mají taky jednu takovou.... ona ani nevěděla odkud menstruuje 😲 a pořád se všem chlubila, že její chlap je kanec, protože každý ráno má erekci... ale prý jen dokud se nevyčúrá, tak že je to divný 😀

prosteja
8. črc 2009

no a co si myslíte, ta kravka otěhulila přesně v měsíci, ve kterým si to naplánovala 😠

p.e.t.u.l.k.a
8. črc 2009

Holky tak jdu se chystat tak odpoledne se uvidíme , držte palce papa 😎

prosteja
8. črc 2009

zuzi chápu, že se nechcete rozhádat už kvůli manželatům, ale normálně bych se jí na to zeptala, o co jí jako jde

prosteja
8. črc 2009

petul držííííím 😀 papa 😵

angetha
8. črc 2009

Peti papapa

svoja
8. črc 2009

to snad ma kazdej chlap ne?

svoja
8. črc 2009

PETUL paa a drzim pesti...treba uz jim tam porodis🙂)

Holky jste doma, kdyz je doma manzel vzdycky vymydlene, namalovane, nacesane, nastrojene?? Jakoby upravene??

prosteja
8. črc 2009

svoji no čím to asi bude 😀

verled
8. črc 2009

ange to je prča já zas slyšela že chluoatíš že práve máš v sobě ty klučičí hormony🙂
petulka.nestraš, žádnej pinďourek to nebude🙂pa
prosteja:😀 sew tu třískám, z tý asi to IQ přímo padalo🙂))...jinak já bch se jí neptala, kdyby mě takhle otravovala, rovnou bych jí jednu flákla.-)na tohle nemam nervy.-)

hehena
autor
8. črc 2009

ahooooj holky... 🙂 jak se máte? .)

mě dnešek nezačal nejlíp, ale snad už to bude dobrý... .) 😵

verled
8. črc 2009

svoja:a ty jsi blázen??naopat, tepláky a vytahaný tričko s flekem ne??.-)
hehe:ahojyk jakto??

angetha
8. črc 2009

Svoji...když celý den ležím nebo pospávám tak si mě dovedeš představit 😀 ale on se kvůli mě taky neparádí... 😉

svoja
8. črc 2009

HEHE ahoooj...copak? 😨 😲

hehena
autor
8. črc 2009

PETI pááá držím palce!!!

SVOJI ne nejsem... snažím se upravit tak jako, abych si nelezla na nervy, ale nijak se nemaluju... 🙂))

angetha
8. črc 2009

A hlavně nevím do čeho bych se doma mohla parádit s tím bubnem 😀 😀