Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

eeefffaaa
13. črc 2009

tak holky preju prijemny kontroly,jen dobry,nejlepsi zpravicky a mejte se tu krasne...ja pak juknu jak jste dopadly na kontrolach

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

ef Davídek si řekne až bude chtítí ven , neboj 2 roky je v bříšku mít nebudem 😀

hehena
autor
13. črc 2009

takže když to shrnu, tak to budou vědět skoro všichni ti, co byli na naší svatbě... jinak se nikomu dalšímu zatím svěřovat nehodlám... 😉 to jen manža je takovej magor 🙂)))

EFI já pořád doufám, že blindit nebudu, stačí mi ty celodenní nevolnosti a neustálý přemejšlení co si mám dát k jídlu, když se mi ze všeho zvedá kufr.........

moncicak3
13. črc 2009

tak jsem vás konečně dočetla, tééééda je toho čím dál tím víc 🙂
teda efi jen jedno kilčo jo? no já zatím 7 kg a dneska se dozvím o kolik zas mám víc, ale asi na tom budu ke konci jak Peti 😵

prosteja
13. črc 2009

hehe tak to jsem na tom stejně.... lidem co se s nima nestýkám to určitě nebudu nijak sdělovat.... zatím si sděluju pocity jen s bývalou kolegyňkou tady z práce, je asi o týden přede mnou, dneska byla taky na kontrole a zatím je prý vše ok 😉 ....... a pak to ví moje nejlepší kámoška, ale si se mnou procházela celou tu léčbu a problémy a tak.... no a moje mamina teda a vy, jinak teda nikdo 😀 😀 😀

efi paráda s těma kilama..... po porodu budeš raz dva na své původní váze 😉

prosteja
13. črc 2009

jé monci jde taky dnes na kontrolu, no paráda 😵

efi papa 😵

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

jj efi tvojí váhu bych chtěla mít , ale doufám, že po porodu to půjde pěkně dolů 😀

angetha
13. črc 2009

Tak mi psala Blahuška:
Od středy jsou doma a bojují trochu s kojením, musí dokrmovat stříkačkou, malej si zvyká na postýlku, ale prý je to krása, nemůžou se na něj vynadívat 😵
Trochu Blahušku zlobí jizva, ale jde to. Taťka si zvyká na kolotoč kolem malého, ale úžasně pomáhá..
Taky píše, že prý tu za chvíli vypukne babyboom prvosenek..
A doufá, že už brzy zavedou net 🙂
A přidám foto Ondráška do albíčka 😵 😵

hehena
autor
13. črc 2009

jééé boží ANGE 🙂 moooc jí všechny pozdravujeme!!!!!!! 😵 😵 😵

moncicak3
13. črc 2009

jj prostejko, mám být u dr ve 12 a zítra jdu na glukózu....
a musím se holčiny pochlubit, v pátek nám dorazila postýlka 😵 ale skládat jí budem až tak v září dřív ne...

hehena
autor
13. črc 2009

no manžova matka mi kladla na srdce, abych do porodu nepořizovala vůůůůůůbec nic............ 😲 tak to si vůbec nedovedu představit, že jako porodím a pak pobíhám s dítětem po obchodech... nebo fakt nevím, jak se to dělalo dřív....

moncicak3
13. črc 2009

no hehe já bych to nenechávala po porodu.....jedna kámoška asi před 3 týdnama porodila zdravou holčičku Jessicu (žije v Anglii) a neměli připravenýho vůbec nic, jen pár věciček, ani postýlku a sháněli všechno až po propuštění z nemocnice....říkala, že to by už v životě neudělala 😉

moncicak3
13. črc 2009

jezuskote ten je náhernej 😵 😵 😵

prosteja
13. črc 2009

jé ange ten je nádhernej 😵 😵 😵 tak mě blahu bohužel neodpověděla, ale mám nakázáno jí psát novinky, tak ji musím odpoledne pozdravovat 😀

hehe jak se to dělalo dřív? stejně jako dneska...... něco snad mít musíš...... do čeho to dítě oblečeš z porodnice, musíš mít sedačku (takový to vajíčko) a doma ho musíš do něčeho uložit........ v našem případě bude navíc platit fusak a podobně, páč asi bude zima..... no už se těším jak opráším ten po mě, z beránka 😵

angetha
13. črc 2009

No je fakt náhdernej..tak jsem Blahušku samozřejmě pozdravovala od vás všech 🙂

angetha
13. črc 2009

A možná se Blahu dostane tenhle týden na net..malej prý je celej tatínek, z Blahu prý nemá snad nic..asi jen vzdychání ze spaní 😵 😵

hehena
autor
13. črc 2009

no Ondrášek je překrásnej....... krásnej kluk... 😵 😵 😵

no já jsem jí taky nepochopial....jsem se jí jako ptala, jestli mám nakupovat všechno až po porodu, tak mi říkala, že by to tak udělala, a že by rozhodně nepřipravovala dopředu pokojíček... no tak to už pomalu paranoia z pověrčivosti nebo co......

prosteja
13. črc 2009

no a jak to dělala ona hehe?... ber to tak, štěstí přeje připraveným 😀 😉 a podle mě má dneska každej doma základní výbavičku oblečení, plenek, kosmetiky....... určitě kočárek a postýlku....... jo a pak to vajíčko, protože bez toho dítě z porodky vést ani nemůžeš 😖 .... a v životě jsem neslyšela, že by to třeba dřív maminky dělaly jinak...... když se zjistilo, že je některá těhu, tak už se scházely všechny tetky a nosily oblečení po dětech 😀 ......

hehena
autor
13. črc 2009

no prááávě... jsem se ani neptala, jak to dělala ona 🙂)))) ale fakt mě tou radikálností zaskočila... že teď jedna její známá taky všechno měla a je pořád v porodnici s nějakýma problémama.... chápeš to??? ještě mě takhle straší....

já si jako nedokážu v tom poporodním presu, stresu s kojením a zvykáním si na nějakej rytmus, ani představit, že bych do toho ještě všechno sháněla.... chacháááá to ani omylem....

prosteja
13. črc 2009

si pamatuju když byla těhu teta, jak už se vyvářely plinky a pralo dětský oblečení...... hned se zařizovalo vyčištění toho fusaku a naškrobení zavinovaček....... tohle s pověrčivostí nemá vůbec nic společnýho hehe..... může se ti mimi narodit, ty nebudeš mít nic nachystanýho, tak to pokoupíš pak a ono se nedej bože něco stane za týden 🤐 ale o tom nemluvit 🤐 ..... chci tím říct, že stát se může kdykoliv a cokoliv.... nejen během těhu, ale i během života toho dítěte 😔

prosteja
13. črc 2009

hehe taky nechápu proč tě ještě takhle straší 😖 to je přece úplně zbytečný.....

hehena
autor
13. črc 2009

jo já samozřejmě souhlasím.... jen jsem nechápala to její zapálení........ ona už to asi všechno zapomněla....

prosteja
13. črc 2009

jj hehe, občas nechápačka u těch příbuzných 😀 no já jsem zvědavá na tchýninu reakci 😀

prosteja
13. črc 2009

když vše půjde ok, tak by to mělo být její první vnoučátko 😉 tchán už vnoučata má, ale od dětí z prvního manželství a až tak se s nima nestýkají...... no ale má, za první vnouče to počítat nebude... ale tchýně jo, ta ještě vnoučátko nemá, tak jsem fakt celá říčná na její reakci 😀

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

😵 😵 😵 Angeth tak jí moc i malého Ondráška pozdravuj a mylý je opravdu fešák 😵

hehena
autor
13. črc 2009

PROSTEJí možná ta reakce bude nepříjemná, na to bych se radši připravila (ale ty už asi připravená si), ale časem se začne pořádně těšit, to bych se nebála... ne jednou vnoučátka spravili tu rodinnou situaci a všechno se uklidnilo...

zuzka.o
13. črc 2009

******* Ahoooooj Prvušky *****

Jak je???

Já jsem naprosto nadšená a nabitá pozitivní energií. Fesťáček se maximálně vydařil, teda i když stalo se přesně to, co jsem nechtěla, mrcha dorazila v pátek odpo a držela se jako klíště celej fesťák. Hnus! No ale co, zajímavá zkušenost se "přebalovat" v autě..... ale ty toyky byly strašnýýýýý!!!

Jinak moji miláčci byli naprosto úžasní, pařili jsme v kotli...... to BOMBA! 😵 😵 😵

zuzka.o
13. črc 2009

Jééé, Ondrášek je nádhernej.... moc Blahu pozdravujte 😵

prosteja
13. črc 2009

hehenko jj, to jsi odhadla správně, na špatnou reakci připravená jsem, i když ani nevím, jestli se na tohle můžeš připravit 😅 😔 ....... když se párkrát téma miminko nadhodilo, třeba že se jí ptali ženský z její ulice, jestli náhodou už nebude babi, tak ona to vždycky přešla tím, že na děti máme fůru času a že ona taky svý první rodila v 27....... takže spíš počítám s blbou reakcí typu: "Vy jste se snad zbláznili" 😲 😔