Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. črc 2009

dobré ránko všem 😵

ahoooj orchi, neboooj, dočkáš se, to už uteče 😉 a mrkni do alba na moje břuško 😲 mi nikdo tady nechtěl věřit, že vypadám jak v pátým měsíci 😀 tak jsem ho vyblejskla.... a doktor mi říkal, že to je normální, že se hned ta děloha tak nafoukne, ale že nemusím mít strach, že teď se nebude nijak rapidně zvětšovat... tak mu budu věřit 😀

prosteja
14. črc 2009

a gratulace carculce k srdíčku a kráááásná fotečka 😵 😵 😵 a carcul nějaké podrobnosti? jak jste velcí? a kolik přesně jste? 7. týden, to může být 6+1 nebo taky 6+6.... já byla včera 7. týden a dnes jsem 8. tak se ptám 😉 na tom utz by to mělo být napsaný 😉 a datum porodu? ať pak můžeme porovnávat, ještě s hehe 😀 to bude sranda holky........ 😀

orchidei
14. črc 2009

Jo taky jsem koukala že leni a zuzi dorazila mrcha! Chjo chjo a já se tak těšila že budou těhulit! Moc mě to mrzí! Musím držet ty palečky víc a až tu bude tak na vás pošlu hodně těhu bacilů ať už Vám to vyjde!

Copak je asi s tou vendelinkou, snad je v pořádku a těhulka! Tohle je děsný když člověk vůbec netuší co s ní je! kruciš že jsme si s ní taky někdo nevyměnily číslo! ☹

orchidei
14. črc 2009

Ahoj prostějí! No jo ale já mám to to břicho takový jako pevný, vážně jak ta angetka! Asi vám ho večer taky vyblejsknu!

orchidei
14. črc 2009

carkul jé krásný fotečky a ty už jsi i nakupovala! Nádherný oblečky! Asi si taky z kontroly pro něco zajdu!

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

Dobré ránko holky 🙂
holky moc vám všem gratuluju ke kontrolám a PROSTEJCE A CARCULCE k srdíčku 😵 😵 😵

Monci tak dneska ti budu držet pěsti, ať máš test OK a Hehence budu taky držet palečky ať vidí srdíčko 😵 😵 😵

Angeth krásné bříško 😉

Prostejce gratuluju k průkajdě 😉

prosteja
14. črc 2009

orchi já mám to bříško taky pevný 😅 ono to vypadá jako špek, ale když si na něj šáhneš, tak je takový pevný, musela bys hodně zatlačit, abys ho promáčkla 😀 😀 ale já to mám i těma hormonama, co jsem brala 😉

prosteja
14. črc 2009

ahoooj petul a mimi 😵

prosteja
14. črc 2009

taky dnes držím palec monci a hehe 😉

prosteja
14. črc 2009

petulko děkujuuuuuu 😵 já myslela, že ji ještě nedostanu, ale jak jsem se byla v kabince obléknout, tak vylezu ven a naskytl se mi úžasnej pohled.... doktor vypisoval průkazku a manža si prohlížel fotečku miminka a hned se mi s ní chlubil 😵

verled
14. črc 2009

ahojky holky.-))
tak Vám všem gratuluju k srdíčkům a ultrazvukům🙂
prostej:jojo tak jsem tykhle vypadala, ale neboj to ještě spadne 😉

prosteja
14. črc 2009

ver ahooooj 😵 díky moc...... uvidíme no, hlavně, že doktor říkal, že teď nějaké to zvětšování nehrozí 😀 nechci aby to na mě bylo hned vidět

verled
14. črc 2009

holkyyyy 16tt.-)jupíííí, teď už jenom aby se hejbalo🙂..

neboj prostej věř mi, to vodíš na fotkách🙂pak ten 8-12tt jsem normální skoro🙂

orchidei
14. črc 2009

ahoj peti a ver!
Ty jo peti už nám skoro rodí a ver už ucítí jak se její miminko hýbe!
Jak je možný že vám to tak letí a mě přijde že mě ten čas úplně stojí!

prosteja
14. črc 2009

no já právě když se podívám verled na tvoje fotečky, tak ti bříško spíš roste 😅 opravdu týden po týdnu 😉 nikde ti nic nespadlo..... já jen doufám, že už se nezvětší teď nějakou dobu, fakt nechci, hlavně v práci, aby to na mě bylo tak vidět

prosteja
14. črc 2009

orchi neboj, po první kontrole ti už ten čas poletí 😉

orchidei
14. črc 2009

prostej tak to já bych už chtěla aby to byklo vidět, abych si mohla chodit pišně s pupíkem 🙂 ! 8.8 jdem kamarádce na svatu a mě by se taky líbilo kdybych měla velký pupek! Ale asi si ještě bude muset počkat no tak musím vymyslet jakým způsobem to tam utajím!

orchidei
14. črc 2009

No to dofám protože tohle je fakt šílený! V práci ten čas absolutně stojí! ještě ty víkendy jakštakš utíkají ale v týdnu to je děs! A ještě jak mi ani není špatně tak vlastně o tom těhotenství vůbec nevim, ale pořád se uklidňuju tím že nešpinim ani nekrvácim, takže tam být musí! A prsa mi začali bolet tak snad je vše OK!

prosteja
14. črc 2009

orchi 😀 já nechci aby to v práci věděl každý zatím, takže mi vyhovuje že bříško schovávám ve volných halenkách 😉 a včera jsem mluvila s maminou a váhala jsem, jestli to říct babičce a tchýni a nakonec jsem se rozhodla po radě mamky, že raději teď po telefonu ne, že nejpozději v srpnu tam pojedeme na narozky, tak tam že to oznámíme 😉 po telefonu je to přece jen takový blbý

verled
14. črc 2009

ahojky orchid:no neboj teď vám to taky poletí🙂...koukej prostej má už 8tt🙂
prostej:jee já zapomněla že jsem ty fotky ze 6 a 7tt smazala, ale to jsem vypadala jako ty🙂...ale musim vám ho dneska vyfotit, mam ho už fakt drsnej🙂už je 16tt tak musim🙂mně vykouklo fakt těhu bříško až v nějakým 11-12tt, že by to poznaly ty co to věděli🙂ostatní si mysleli že jsem tlustá🙂
😉

prosteja
14. črc 2009

orchi mě to právě v práci utíká 😅 jednak makám, do toho povídám s váma.... doma bych se zbláznila.... ale doktor hned na mě, prý jestli chci zůstat doma.... tak jsem se ptala, jestli je pro to nějakej důvod a on, že ze zdravotního hlediska ne, ale kdybych chtěla, že mě doma nechá.... tak jsem ho ujistilia, že by mě do týdne vezli do Bohnic a musel by mě tam navštěvovat a že teda raději ne 😀

verled
14. črc 2009

orchi:buď ráda🙂počkej jak ti budou všichni závidětr jako mě, že můžu papat v klidu na co mam chuť a neblinkám🙂mě taky jen bolely prsa🙂
prostej:no jasně to bys přišla uplně o jejich radost🙂

orchidei
14. črc 2009

Prostej určitě je lepší to oznámit osobně! Já bych to v práci chtěla říct jen jedný kolegyni, před ostatníma to určitě říkat nebudu dokud si sami nevšimnou!
Ono je to spíš tak že bych už chtěla být v tom týdnu kdy je bříško hezky vidět, než abych se kulatila od prvního týdne! 🙂
Bože jak já jsem netrpělivá! To je děsný!

prosteja
14. črc 2009

ver aha 😉 na těch fotkách, co máš teď v albíčku to poznat není 😉 mě je to jako takhle fuk.... bříško zatím nikde nevystrkuju, fakt nechci, aby to tu věděli všichni....ředitelka má stejnak teď dovolenou, pak v srpnu mám dovolenou já.... takže počkám na ten screening a pak jí to ofiko oznámím.... to už bude konec třetího měsíce a prvního trimestru.... tak ať má čas si někoho najít za mě.... a ostatní ať si to pak vydedukují že? 😀 jo ještě kolegyni v kanceláři to oznámím asi, jen nevím jak 😅 už 2 měsíce jí tvrdím, že já těhu být nemůžu ani omylem 😀

prosteja
14. črc 2009

orchi teda ty jsi netrpělivka 😀 a když jdeš vlastně na kontrolu, mě se něco plete, že 17.? 😔

orchidei
14. črc 2009

verled já bych teď jen jedla! Pořád kolem sebe honím něco do pusy tak jsem si alespoň koupila mysli abych měla co zobat!
No zítra půjdu asi hned ráno, mám přijít během dne jak se mi to bude hodit, a asi bych to nervově nevydržela čekat až do odpoledne, takže vyrazim tam 7:30, ať to má zasebou!

prosteja
14. črc 2009

ver tak k těm nevolnostem, mě teda trápí docela dost, ale víš, co je fakt zajímavý? že u toho mám chuť úplně na všechno 😀 a když si tu pusu něčím zacpu, tak je to super 😀

verled
14. črc 2009

orchid.to je každá🙂každá chce mít už pandírko🙂...a taaaak to i já🙂teď už si docela zoufam, že mi nic neni:-/
prostej.noo

prosteja
14. črc 2009

aha orchi, tak jdeš už zítra 😉

orchidei
14. črc 2009

zítra!