Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
16. črc 2009

peti viď 😀
a peti ta ohrádka co máš v albíčku, kde jste ji sehnali a za kolik?je úžasná 😵

sacvi
16. črc 2009

Ještě jednou krásné ráno 😀 😝

sacvi
16. črc 2009

peti to bych sem napsala mooc ráda 🙂

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

monci já jí mám půjčenou od Bratránka, el je vážně super, se jich zeptám jak přijedou z dovolené,ale musíš mi to připomenout já co si nenapíšu 😀 , ale tipla bych to , že z internetu, ona všechno kupuje přes internet 😉

p.e.t.u.l.k.a
16. črc 2009

Holky tak já jedu papa

sacvi
16. črc 2009

Peti dobře dopadni..pa 🙂

sacvi
16. črc 2009

holky já si od večera vyloženě užívám 😒

moncicak3
16. črc 2009

peti ať ti to dobře dopadne ahooooj 😵

já se taky pro teď rozloučím, manža chce k notebooku, tak zatímky 🙂

moncicak3
16. črc 2009

sac japato?

prosteja
16. črc 2009

hoj hoj 😵 😵 😵

prosteja
16. črc 2009

téda taky nikdo není? já myslela, že už rodíte holky..... no jsem zvědavá jak dopadla efi na výletě 😀 a petulce držím palec, aby jí aspoň řekli co a jak, jak je malý velký a tak 😉 a sac co ty a včerejšek? 😉 jak sis užívala

sacvi
16. črc 2009

V 18h.poslíčci tak sem vytáhla manžu na prochajdu abych to rozchodila tak se to povedlo a přešli..Ve 20h.ale přišli zase 😒 Ale za hodinku znovu pohoda..Kolem 22h. opakování a trvalo to než jsem usla nějak těsně před půlnocí (to sem si nahrála takovej ten polštářek na záda pře ty mě děsně u poslů berou)..No díky polštářku sem teda usla a v 2.30 mě zase probudila děsná bolest zad a podbřišku 😝 Nemohla sem ani ležet..tak sem se chvilu převalovala..pak šla "hopskat" na balón a nakonec sem v 3.15 vlezla do vany pře se to jako nedalo..a koupala sem se do 4.30 😀 No ale jako chvilkama se mně ulevilo a nakonec už to nepomáhalo tak sem vylezla a zase šla na balón a kolem 5.30 poslíčci přešli..Tak sem si aji mohla lehnout a kolem 6h.usla..no a v 7.30 co mě nevzbudilo?? Myslím že si to umíte představit..ale teď už je to zase lepší..pojedeme pro ten kočárek 40km tam a 40km zpět tak snad mě to pořádně natřese a pojedu už brzo do porodky 😀 Ale jasný jak to člověk chce tak nic 😝

Ale jako esi by mělo být takových večerů a nocí víc tak to teda asi jen tak nedám 😔

Tak sem si postěžovala a jedem pro ten kočár..pak nafotím a pochlubím se 😉

Zatím ahooj 🙂

cat79
16. črc 2009

Dobré ranko všem🙂
Tak koukám, že tady je živo už od 5 od rána🙂)Sac chudinko asi emůžeš spát, viď?
Mě naštěstí přestala bolet ta noha, kdo ví, co to bylo, ale bolelo to teda dost☹

Dneska máme úřední den, bude to marathon, ale aspoň stihneme všechno před víkendem už dneska. Zítra a víkend bude ve znamení golfu🙂)

Petulko tak ať ti dopadnou dobře kontroky!!držím palečky!!!!

Prostějko jak je?Už je lépe?

prosteja
16. črc 2009

sac no já myslím, že to by mohlo být ono 😉 hlavně na sebe dávej bacha a pozoruj se holka...... kdyby to bylo častější, tak je to jasný.... jak tě to ve vaně nepřejde, tak je to tady... huráááááá... bude mimi 😀 😵

prosteja
16. črc 2009

ahoooj cat 😵

no holky, dneska jsem na to vyzrála na ty nevolnosti 😀 poslechla jsem chytré rady z knížek a dala si ráno skleničku studeného pomerančového džusu a pár piškotů.... a světě div se, zatím dobrý 😀

sacvi
16. črc 2009

no bude mimi prostej ale aby nebylo až za 14dní 😀
Nakonec totiž bolesti přešly a teď mi je docela ok.. 😉

A už jedem..pááá 😀

prosteja
16. črc 2009

no sac ale už je to dost častý a opakuje se to 😉 takže se fakt hlídej mamčo, abys dneska večer nejela 😅 papa

cat79
16. črc 2009

Sac neboj, jestli to bude ono, to poznáš stopro🙂 moooc držíme palečky!!!!Jupí, bude brzy další prvosenkové miminko🙂))

prosteja
16. črc 2009

jo a ještě jak jsi psala, že jsi se koupala, ale pak už to nepomáhalo...... no dost holek uvádí, že jakmile mají poslíčky i ve vaně, tak je to fakt ono a brzo se jede do porodky 😀 moooooc ti to přeju, tak ať tě autí pěkně vyklepe a za pár hodin už budeš třeba mamča 😵

amallie
16. črc 2009

ahoj holky!

ty jo, Sac, to bude ono, mimi už se hlásí!!!! Jupííí 😵

Já jdu dneska na ten utz v 15:30, se těším!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

verled
16. črc 2009

ahojky holky🙂)
tak jsem zpět z těch odběrů na tripply, prej to trvá i 3 tejdny ty výsledky, bože to je něco pro mě🙂))koukam tady už se pomalu rodí🙂

prosteja
16. črc 2009

ahoooj holky a mimísci 😵

ver asi jsme se o tom už bavily, ale já si to nepamatuju 😅 ty jsi nebyla na tom prvotrimestrovým screeningu že ne? 😉 držím palec, aby testy byly ok 😉

amal držím palec, aby se mimi ukázalo 😵

verled
16. črc 2009

prostej:noo nebyla no,m ale tak už je to jedno🙂uvidíme jak jsem řekla, kdyby blbě vyšly tak jdu na plodovku a bude jasno.-)
amall:jeee ty se máš🙂

prosteja
16. črc 2009

jj verled je mi to jasný, já jsem jen nevěděla, jestli jsi to byla ty, kdo na tom screeningu nebo ne 😉 tak doufám a držím palec, aby bylo všechno ok 😉

hehena
autor
16. črc 2009

ahooooooooooooj bambulky 🙂 😵 😵 😵

cat79
16. črc 2009

Ahoj Verled a Amal🙂
Verled já jdu na ty odběry 20.7. ale musím přímo do laborky, páč moje Dr. má dovču...a říkáš že teda 3 týdny na výsledky, jo?
Jak to tak tady čtu, tak mi připadá, že každej Dr. má úplně jiný přístup, jine ceny a tak, to je docela zvláštní🙂

Ver budeš chodit na těhu cvíčo?Já se už chystám, ale přijde mi to ještě brzy a abych dala za 6 měsíců někde penízky a oni mi tam ukázali jak se houpat na balónu...nevím nevím, ale půjdu se tam mrknout ať vím o co buď přijdu nebo naopak🙂

Amal, tak ať ti utz dopadne dobře a vidíte už pohlaví🙂))))

amallie
16. črc 2009

verled: tys nebyla na screeningu??? to mi nějak uniklo, proč?

prosteja
16. črc 2009

ahooooj hehenko 😵 a miminko... 😵

prosteja
16. črc 2009

amal každý doktor ten screening nedělá 😉 navíc ono je to prý placené.... nebo jako správně bys to měla platit, stojí to snad 1000,- protože to pojišťovna neproplácí 😖 ale někdo to má zadara, tak já to nechápu 😅

verled
16. črc 2009

prostej:jojo já🙂).....já věřim že to bude ok🙂
hehe a mimi čuuuus
cat:já taky byla v laborce....no a ta sestra mi to řekla že top trvá dýl:-/
cat:no asi budu protože u nás je jedno a to je v lázních a na to přispívá pojišťovna🙂ale ne na kurz, ale cvíčo🙂
amall:nebyla, no ono toještě neni ofic. standartní vyšetření a u nás ho dělaj až v mostě, prostě mě tam dr neposlal......