Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
26. srp 2009

ahiojky nuki 😀

prostejko neboj,staci mit od kazdeho neco,te nejmensi velikosti spis mene 😉

ja myslim,ze jo peti,uz ted je celje tatinek 😀 a postavou bude taky 😀

blahovka.cz
26. srp 2009

peti tak ja jsem pochopila,ze zuijete v domecku vid?tak tam se drzi chladek,kdyz byli ty tricitky jezduila jsem malyho ochlazovat k nasim do baraku 🙂

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

blahu náš Vítek je taky celý tatínek a má už teď velkou dlaň i nohu a to po mě určitě mít nabude. Já mám boty 36 a ruku malou jak nějaké dítěna ZŠ 😀

elitera
26. srp 2009

Holky, to je zvláštní, vidět tady třeba peťulku nebo blahu s tím 1d vedle nicku 😵 a jak se baví o už narozených dětech 😵 Je to krásný, jen jsem prostě byla zvyklá, že jste těhotný 😀

prosteja
26. srp 2009

BLAHUŠKO přibližně takový styl:
http://www.bebetto.pl/cz.htm

prosteja
26. srp 2009

jinak holky mooooc díky za rady s tím oblečením.... prostě raději být nachystaná i na tu menší velikost, aspoň s něčím, ať pak nelítám po obchodech a počítat spíš s tou 56, díky moc 😉 😵

ahoooj eli 😵 je to nezvyk co?

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

blahu jj bydlíme 😉 taky čekám na malého až se prbere ať můžem nakojit, ale kdoví estli zase nebudu čekat další hodinu. On miluje být vnku v kočárku. Kolikrát ráno se už nemůže dočkat 😀

blahovka.cz
26. srp 2009

no peti tak tam mas vetsi chladek v domecku,to malyho u nasich kolikrat i prioblikam 😀

je prostejko,tak to je presne muj styl a kterej nejvic????

ahojkky elit,me taky prijde divny,ze z nas zacinaji byt postupne maminy 😀

nuki
26. srp 2009

Blahu, peti: je krása jk si to holky užíváte a jak to miminkům jde lépe a lépe..🙂

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

jj eliterko nedávno jsme probíraly kolik jsme přibraly a te´d probíráme kolik přibírají naše dětičky 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Nuki uvidíš uteče to jako voda a taky si to budeš užívat jako my 😉 😵

verled
26. srp 2009

prostej:tak tyhle kočárky jsou pěkný.-)dobrý výběr...

blahovka.cz
26. srp 2009

teda na to,ze mel malej jist ve 12 je nejak dlouho v limbu,orad spinka

jo holky materstvi je krasa,sice si musi clovek zvyknout prizpusobit uplne vse miminku,ale nevadi to,to miminko za to stoji,a kdyz vidite jak se usmiva ze spani,pozdeji se culi na vas povida vam,dokonce ikdyz se mraci je roztomily 😀 😀 😀 to mraceni vam musim nekdy vyfotit 😀 proste materstvi je krasny,ani nevim co je hezci,jestli tehu,nebo materstvi,me se libi oboje

venyska
26. srp 2009

Ahoj děvčata.Tak se nám opět nezadařilo,jsem 12 DPO a na testu jen opět duch,ale ty tam mám pořád,už mě to fakt štve,minule sem měla ducha těsně u kontrolní čárky,a ukázal se ještě v limitu,fakt mazec!A to vždy mám jen mamatest

venyska
26. srp 2009

Nebo myslíte že je brzy na testování?jednorázově mě často píchá v podbříšku,to fakt neznám,a překvapil mě výtok jak krém

venyska
26. srp 2009

Pěknej pozitiv ovu testík jsem měla 19DC.TJ.14.8.

blahovka.cz
26. srp 2009

ahoj venysko,to pichani a vytok kremovy,to jsem mela na zacatku taky,ale nechci ti davat nejaky nadeje,bohuzel nic nez cas to nevyresi,tady na diskusi se to u kazde holky lisilo kdy nasli // 🙂 takze vydrz jeste naky den a testik zopakuj

nuki
26. srp 2009

venyska: uvidíš, třeba tentokrát to nebude duch..🙂

verled
26. srp 2009

veny:já teda nechci bejt za špatnou, ale koukala na ten tvůj test a bohužel jsem nevykoukala ani toho ducha:-//fakt jsem neviděla nic.......ale na druhou stranu, příznaky máš...ale jak říká blahu, radši žádný falešný naděje, jinak to píchání jsme měly asi všechny myslim a já být tebou tak si dám pauzu a čekám až na zpoždění MS...já si udělala test po týdnu co se mi zpozdila a neměla jsem tam nic...a za další týden už tam byl ten duch.......takže klid a nekvaltovat.-)

verled
26. srp 2009

a co vy ostatní??
Nuki, Eli:snažíte se??pořádně??...

jinak holky snažilky šupem dupem, už by to chtělo zas nějaký těhule.......-)

venyska
26. srp 2009

Duch tam vážně byl ale je to špatně fotitelný.TO neva,já tomu taky nevěřim,už jsem s tim smířená ☹ Testovat nehodlám

verled
26. srp 2009

veny:tak jestli jsi přesvědčená že tam byl.-)tak je to ale přece dobrý znamení když už nic jinýho.-)tak fakt radši počkej než se zbytečně nervit,m jestli se tam mimi chce zavrtat, tak na to taky chce mít svůj klid.-))...kdy čekáš MS?

prosteja
26. srp 2009

holky děkuju za pochvalu kočárku 😵

BLAHUŠKO no právě asi tenhle, jen v jiné barvě, asi zelinkavá, neutrální 😉

venyska
26. srp 2009

verled:Měla by být 28.8.

prosteja
26. srp 2009

a zdravím NUKI a VENYSKU 😵

prosteja
26. srp 2009

jo aha, vám se tam nevložil konkrétní kočárek.... tak je to ten MURANO 😉

verled
26. srp 2009

Veny:no tak vidíš....to už je za rohem, já bejt tebou tak si klíďo počkam až do pondělka, užiju si v klidu víkend jestli MS nedorazí a pak bych s radostí teprv dělala ten test.-)...................a hlavně , ty už máš jedno zdravý dítě, což taky o něčem svědčí..... 😉 😲

blahovka.cz
26. srp 2009

no holky malej se budi,tak nevim jestli se sem jeste dneska dostanu,takze pa pa

nuki
26. srp 2009

verled: to snažili jsme se dokud se manžílkovi neuděllalo špatně...trochu problémy se slinivkou....:( ale ještě budem člověk nikdy neví, ikdyž podle hleníku jsem ovulku měla ve čtvrtek..🙂

prosteja
26. srp 2009

BLAHUŠKO papa 😵