Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
27. srp 2009

ELIT mamka to nemela tak, ze musela!!!!! Nebylo to pred padesati lety, mela moderne vybavenou domacnost a tatinka k ruce, ale i pres to, chod domacnopsti nebyl problem. Ja si na laboratorni poradek taky nepotrpim, ale udrzovat takovy normalni poradek je snad normalni ne??? Proboha...!!! Pokud se clovek potaci v depresich, at uz v poporodnich nebo ne, tak to je asi jina situace, nemyslis? A o tom jsem nemluvila. S pomoci muze pocitam, u nas to je normalni, ze se na tom podilime oba...Ale kdyz budu cely den sama doma s miminkem (bez depresi, se zdravym miminkem a bez neocekavanych udalosti), tak prece nebudu jen sedet na zadku a pozorovat miminko, ne? Ale muzu uvarit, dat nadobi do mycky, vyndat nadobi z mycky, poklidit takovej ten klasickej provozni neporadek....ne?? A nemusim s tim cekat na chlapa....az bude mimi vetsi a budeme na sebe zvykli, myslim ze ani luxovani a jine cinnosti nebudou nemozny. Myslim si, ze pokud je chlap zvyklej, ze doma pomaha nebo dela sam od sebe, nebude to problem ani po miminku...a bude to tak nejak samozrejmy...ten muj se treba tesi na to, az me bude pomahat...Jinak z nevycidene a nevydezinfikovane domacnosti si taky hlavu nelamu....a myslim, ze ani muj muz nebude....

svoja
27. srp 2009

Vsak proboha SAMOZREJME, ze miminko bude priorita!!!! Ale kdyz bude vsechno slapat jak ma, nevidim duvod nezvladat domacnost...asi tak z me strany.

PROSTEJ nevim presne kdo uz co napsal....ale jen jsem chtela reagovat...

elitera
27. srp 2009

svoji, však je všechno v pořádku 😉 Na mě jen tak působil ten tvůj příspěvek a jsem ráda, že tvoje mamka to měla v pohodě 🙂

svoja
27. srp 2009

Nekteri chlapi jsou bohuzel takovi, ze VSECHNO nechaji na zenske a jeste nadavaji, ze nestiha a vali se doma. I takove pripady znam....To je potom fakt husty (nepomuze s nicim doma, ani s detma)...v tomto pripade bych asi nezvladala taky....hlavne i psychicky.... ale ja jsem mluvila o takove "normalni" situaci...Myslim, zew vsechny mame stejny nazor, jen ho kazda rikame svymi slovy.

svoja
27. srp 2009

ELIT neee, jezis to neee🙂 asi to jinak vyznelo

orchidei
27. srp 2009

Dobré ránko těhulinky!
Prostej nádherný úlovky na tuhle mikču jsem taky koukala! Zachvíli ji tu budeme mít všechny! 😀 😀 😀
Ještě bych chtěla poradit pražandám kam můžou jít omrknout věcičky, sice nevim jestli maj i na úlně malé mimčo ale jsou to značkový věci jako je nike, addidas... normálně za 50% a když jsou sezóní výprodeje tak je další třeba 50% dolů! jak mám v albu to od ségry s tou čepičkou tak to je za 100 a původní cena asi 600! A říkala že na malou tam nakoupila pěknou kupu a vím že sestřenka tam taky jezdí! Je to nějaký outlet v Praze! Zjistím Vám kde to přesně je!

svoja
27. srp 2009

Ja musim jit pracovat....
PROSTEJKO kraaasny vecicky!!!!! Ja tam brousim porad kolem tech detskych🙂 Vcera jsem tam ve slevach ulovila ponozticky a boticky🙂 Budu muset doplnit album taky🙂 Mas to moooc hezky!!!

prosteja
27. srp 2009

SVOJI no každej má možná jinou představu o provozním pořádku 😉 mám kamarádku a to jsem zažila na vlastní oči, ona šůruje každej den, každej druhej den vytírala a tak..... tak já si třeba nepředstavuju provozní pořádek a můžu ti říct, že občas přijdu třeba do ložnice a zabila bych sebe i manžela 😀 normálně se k tomu přiznám.... občas mám takovej úlet, nechce se mi nic dělat a najdu poházený věci na křeslech a tak... jasně, že jdu a uklidím to, ale třeba 2 dny to tam leží, než si to vůbec uvědomím, protože já jsem od přírody lenoch a normálně se k tomu přiznávám 😀 😀 😀 a jinak to luxování si třeba dokážu představit s malým miminkem, dám ho spát, šup vysát a je to...... s větším miminkem, který už přes den tolik nespí a naopak kolem něj musíš začít běhat a hlídat ho, když začne lízt a tak, už to třeba problém být může...... i když SVOJI třeba budeš mít nejhodnější miminko na světě, který tě nechá dělat úplně všechno a já bych ti to mooooooc přála, protože ve svém okolí vidím, co to je, když je dítě trošku hyperaktivnější nebo zlobivé a už je to docela složitý s ním cokoliv udělat 😖 je to asi smutnej fakt, ale je to tak a dokud si to my každá na sobě neprožijeme, tak těžko soudit 😉

prosteja
27. srp 2009

ahoooj orchi 😵 jo mrkala jsem, že tu samou mikinku už má i CAT... 😀 no já k tomu chci sehnat kaťata a budu mít komplítek do porodky 😉 a za ten obchůdek budu moooooc ráda orchi 😉

elitera
27. srp 2009

Jo, holky, hlásím, že jsme včera byli na testech na tu mononukleózu, výsledky budou asi za 14 dní.

prosteja
27. srp 2009

jinak třeba ta mikinka byla původně docela dost drahá, to jsem mrkala, že za stejnou cenu bych koupila zachovalou kombinézku celou zimní z druhé ruky 😖 jenže manža mě donutil jít si to pípnout k takovýmu tomu "zjišťovači cen" a já zjistila, že stojí míň jak půlku 😲 tak jsem ji nakonec vzala 😉

prosteja
27. srp 2009

ELITERKO tak budu moooooooc držet palečky, ať je všechno ok 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

Dobré ránko všem 🙂

Elit tak to i já budu držet pěsti 😉

prosteja
27. srp 2009

dobré ránko PETULKO 😵

verled
27. srp 2009

ahojky kočky, koukam tady se rozběhla debata o domácnosti🙂)jsme zvědavá co si napíšem pak s prckama, ale jinak se SVOJI souhlasim🙂)).......
eli:taky držím palečky.-))

jinak holky mam asi boxera🙂

my šli spát až ve dvě, páč se pán v břiše rozhodl, že prostě bude kopat, ale zas jako zhusta, to bude malej grázlík holky, od deseti do těch dvou kopal a´kopal jako blázen, nelíbilo se mu na pravym boku, na levym taky ne a na zádech už kopal míň, ale to zas tlačila ta děloha mě.-/takže tak a to ještě v jednu jsem dostala takovej hlav že jsem si musela dojít pro jogurt a pak ještě hodinu čučet na bednu, dávali něco o indiánech, no a co myslíte??od půl sedmý zas kopem extraligu🙂))

prosteja
27. srp 2009

ahooooj VERLED 😵 tak třeba si to malej vybere teď v bříšku a pak bude hodnej 😀

verled
27. srp 2009

prostej:to by byl pak nejhodnější na světě.-)

angetha
27. srp 2009

Ahoj holky..
Eliterko tak ať ty výsledky jsou v pořádku 🙂 🙂
Ohledně uklízení...asi pětkrát už jsem prala, tak mám malou hromádku žehlení, kterou zvládnu dnes. Zvládla jsem i umýt nádobí, ale nemáme vytřeno, což nám nevadí..Jen musím pořádně vyčistit vanu a umyvadlo a budeme spokojený 🙂
A malá dnes krásně spinkala - od půnoci až do půl páté, kdy už jsem jí vzbudila kvůlo přebalování kojení..Jsme se všichni krásně vyspali a dnes pojedeme za dědečkem.. 🙂

prosteja
27. srp 2009

Ahoooj ANGETKO 😵 😵 😵 děkuji za odpověď ohledně plineček 😉 a je paráda, že malá je tak hodná...... Ange a můžu se zeptat, jak daleko máte dědečka? 😉

angetha
27. srp 2009

Dědeček bydlí tak 8 km od nás 😉 Půjdu asi malou vzbudit, spí tři hodiny a určitě má naprdíno v plíně a hlad 😀
paaaa
jo a přidám dnešní břuch 😀

prosteja
27. srp 2009

ANGET tak to máte super, máte dědečka blízko..... 😉

eeefffaaa
27. srp 2009

ahoj holky!!

Davidek se sluni,tak mam chvili cas,tak se jdu na vas juknout...copak je tady novyho??

verled
27. srp 2009

AHOJ ANGE:no tak vypadáš suprově, myslím bříško.-))

prosteja
27. srp 2009

ANGETKO a mrkala jsem na to bříško a týden po porodu fakt paráda 😉

eeefffaaa
27. srp 2009

anget a taky mas brisko jako takovej rosol?? 😀

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

já vám po šestinedělí vložím taky foto ale žádná sláva to u mě teda není 😖

prosteja
27. srp 2009

ahooooj EFULKO 😵 tak co, dneska už je to lepší? 😉

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

Já jsme teď na mimiaukci vyhrála tašku 😀

eeefffaaa
27. srp 2009

ja mam brisko docela plochy,ale teda rosolovity az hruuuza...

jj prostej uz je to dneska lepsi...hlavne malej spinka,vcera nemohl zabrat,dneska jsem si uz i umyla nadobi 🙂

p.e.t.u.l.k.a
27. srp 2009

Ef na koho je Davídek víc podobný? Já bych řekla, že je celý po mamince 😉 Dívala jsme se na fotečky a je opravdu krasavec 😉