Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

amallie
2. zář 2009

hehe: je tlustý 😖 😖 😖

dneska byla úplně super gravid joga musím říct, děsně uvolňující 😵 😵

amallie
2. zář 2009
hehena
autor
2. zář 2009

AMALLI no ty jsou krásný...

AMALLI no nic tlustýho tam vidět nejni, tak nemůžu posoudit... 🙂 ale určitě jsi krásná těhulka, jen máš nějakou depku či co 🙂

takže gravid jogu doporučuješ? kam na ní chodíš?

amallie
2. zář 2009

hehe: nemám depku, ale 22 kg nahoře ve 28tt 😖

na gravid jogu chodim do balance clubu

hehena
autor
2. zář 2009

mno AMALLI to je dost... ale hlavně žádnou paniku, porodíš a půlka zůstane v nemocnici... důležitý je, aby ti ke konci nebylo zle z toho váhovýho přírůstku...

angetha
2. zář 2009

Amalko máš krásný bříško i plínky 😉
Z těch kil si nic nedělej, je to určitě voda, krev a velká placenta 😉 jako u mě

hehena
autor
2. zář 2009

AMALLINKOoooooo ........ 😵 😵 😵

taky myslím, že je to z velký části voda!!!

hehena
autor
2. zář 2009

hlavně se nestresuj, fakt nejdůležitější je, aby ti bylo dobře!

hehena
autor
2. zář 2009

mě je holky dneska asi divně od těch mých cév... chvíli mě zas píchalo u srdce, ale nic zásadního... šplíchat nemusím si myslím... vysadila jsem totiž ty léky, tak doufám, že to byl jen nějakej záchvěv.....

svoja
2. zář 2009

Tak jsem to konecne docetla🙂 Jsem prijela domu a tady cekala smontovana Baruncina skrin🙂 Manzel to vedel uz od pondelka, ze dnes prijedou a privezou ji a vydrzel me to tajit...kraaasny prekvapeni...tak ji hned vymyju a dam do ni Barunciny vecicky🙂 A to jeste manzilek na netu studoval postylky, matrace atd. a vybral cely set🙂 Pry to melo byt taky prekvapeni, ze by tady na me jednou cekala vybavena hotova postylka, ale to nevydrzel nerict🙂

Jinak ja nemam celou sadu plinek od jedne znacky!!!! Mam plenkove kalhotky popolini, svrchancky imse vimse, haipa daipa a wool shorties....bylo me receno, ze zadna znacka nedela "bezvadne" celou sadu. Ze od nektere znacky jsou lepsi svrchnacky, ale zas horsi plenkovy kalhotky atd. My mame ty svrchacky takovy nunu, nejsou to ty "igelitovy" co sustej pomalu kdyz se jich dotknes, ty jsou fuj...

HEHE jaj....tak si odpocin....
AMAL mas uuuuzasnou vybavicku, krasny vecicky...origos🙂 a bridko pekny, nemrc🙂

cat79
2. zář 2009

Ahoj kočenky🙂
Svoji jeee, manžílek je zlatíčko🙂)))

Já měla návštěvu a frmol takže jsem nestíhala a venku bylo tááák nádherně, že jsem u PC prostě nemohla vydržet🙂
Ale už jsem utahaná, pekla jsem návštěvě buchty a ještě se nacpala melounem a dorazim to asi plzničkou...hihihhihi
Holky papa zítra, jdeu odpočívat, Denísek už kope🙂)chce asi hladit..tak jdu mazlit prcínka🙂))papapapa

svoja
2. zář 2009

ahoj CAT

jo a jeste k tem plinkam....ja jsem mela moznost si osahat a zkouset manipulovat s nekolika znackama....jak u svrchancku, tak u plenkovych kalhotek...coz pro me byla zkusenost k nezaplaceni...a kdyz jsem to tak porovnavala, mohla jsem videt nedostatky i pozitiva...supr.

carculka
2. zář 2009

ahooj holky...

hehe pekne do hajan 😉

svoji...jeee tak to je fakt zlatej

p.e.t.u.l.k.a
2. zář 2009

Dobrý večer holky 🙂

Dneska jsme byli na kontrole máme 3900g a 54 cm a byli jsme i na vyšetření kyčlí a Vítek má nožičky OK 😉

angetha
2. zář 2009

Petulko to je fajn, že Vítek krásně přibírá a má zdravé nožičky 🙂

angetha
2. zář 2009

Ve zprávách na Nově bude reportáž o špatných kočárcích..

carculka
2. zář 2009

petul..tak to je super,vsak mas poradnyho chlapaka 😉

ange ja to propasla,co tam rikali??

cat79
2. zář 2009

Ange teď jsem vám to sem chtěla psát, testovali 10 kousků..nebo víc, byl tam i Quinny 😅 , no a ČOJKA v ČR je bude teprve testovat a pak uvede výsledky, tak to jsem celkem ráda, alespoň mi to usnadní výběr, ale myslím, že tam zrovna casual play nebyl.....každopádně na to mrknu na TN.cz a počtu si co a jak...

angetha
2. zář 2009

No že ze 14 kočárků 10 neprošlo..ale že to prý testovali stejným měřítkem jako lžičky a takové věci, které děti ocucávají...Byl tam ABC design, Maxi Cosi, Quinny,... ale že ČOI si otestuje taky

carculka
2. zář 2009

holky dekuju za info..

cat79
2. zář 2009
amallie
2. zář 2009

jéé, tak to jsem neviděla, ale díky cat za odkaz

a oddechla jsem si, že náš je vyhovující 😉

angetha
2. zář 2009

Holky přidala jsem fotky, jak vypadá moje látkování.. 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

amallie
2. zář 2009

anget: koukám koukám, jak se to tak dlouho skládá????? A skládáš je dopředu, nebo až při přebalování?

A dáváš asi obě najednou, že jo?

hehena
autor
2. zář 2009

hoj ženy 🙂

tak jsme byli trošku po nákupech - zase jsem zkoušela těhulenský kalhoty... 🙂)) a koupila jsem si tepláky (teda netěhu) ať mám pohodlno 🙂))

no a byli jsme v ikea a mají tam nový jídla 🙂))) losos se zeleninovýma karboškama (či jak to nazvat) no strašidelně dobrý!!!!!! 🙂 takže až tam budete, tak neododlejte! 🙂

jo a taky jsem si koupila ty Rennie na pálení žáhy - holky a mají s ovocnou příchutí... mno mňam 🙂))))

a svět je hned veselejší 🙂))) 😀 😉 😵

hehena
autor
2. zář 2009

jo a taky jsem zkoušela v dětským obchůdku zase X-lander a ovládá se teda perfektně... 🙂 😵

hehena
autor
2. zář 2009

ANGE si šikula... docela věda novosklad... a separační plínečku jsem zaboha nemohla najít 🙂))) 😀 😀 😀

svoja
2. zář 2009

PETUL gratuluju....

ty kociky...to uz sem nekdo daval ty testy, to je to same nebo neco noveho???? 😲 😲

ANGE jsi sikovna a mas muj hluboky obdiv ja jsem na tohle mrcha lina🙂 😅 zvolila jsem kalhotky hotove, nybrz bych mozna Barunku tema olinkama uskrtila🙂 😅

svoja
2. zář 2009

Rennie me pomahaji uzasne...nejen na zahu, ale i na to my nafukovani uz tak nafouklyho briska....i na nevolnosti, ktery asi spouvisej s tim zaludkem....

svoja
2. zář 2009

plinkama jsem chtela rict... 😅 😅