Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. zář 2009

tak holky a já budu mít padla a jdeme dnes zase do banky kvůli hypotéce....... a pak hurá domů 😀 tak se mějte všechny moooooc krásně a zítra ahojda 😵 😵 😵

zuzka.o
14. zář 2009

Tak se měj hezky a dobře pořiďte 😵

verled
14. zář 2009

prostej:papaaa......

verled
14. zář 2009

zuzko a kdy jdeš k dr.??

svoja
14. zář 2009

Holky co se tyka tech psu...ja psa nikdy nemela, takze je zas az tak dobre neznam....asi je to individ...faktem zustava, ze nikdy nevis, kam dite psovi rucicku strci a jak bude pes reagovat. Ja muzu mluvit jen za nas a nase kocicky, ktery nasilim separovat nebudu, i kdyz to bude jen u nasich, nebude me vadit, kdyz pujdou k mimi, ale jen pod dohledem...myslim tim kdyz budu bezprostredne u toho (ne nekolik metru dal a fotit to).

A ty sekacky jsou bez komentare...krajni nezodpovednost rodicu!!! To me hlava nebere.

HEHE ahoooj, gratuluju k pohybum...ja je zacala citit kolem 19tt...a i v te dobe jsem samu sebe presvedcovala, ze to je traveni, ale asi uz nebylo🙂 Je to krasa...ze? POckej, az se zacne vrtet🙂 Me Barunka uz ted ani nenecha lezet tak, jak chci ja...potvurka🙂

svoja
14. zář 2009

VER ja jim hermeliny naprosto normalne...ja tyhle veci neresim vubec teda

zuzka.o
14. zář 2009

VER: jdu v pátek 18.9., to budu v 6tt+0 Už se začínám těšit. Ráno mi tu náladičku pokazila sestřička...je fakt "fajnová"..... ale teď už se fakt těším až mimi uvidím na utz 😵

SVOJI: to je ale potvůrka a ještě se ani nenarodila.... teda! 😀

cat79
14. zář 2009

..tak jsem se zasekla na práci, uf, po dovolené to teda naskákalo a to ještě musím vyzvednout autíčko z opravny a jet na nákup s miláčkem, páč tu nemáme vůbec nic☹

A venku je tak strašně hnusně že to ani neni možný...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Holky jdu zase makat, ať máme vše z krku a můžeme si pak zase odpočívat.-)
tak zatím papa
Jo a přiznejte se, kdo má nové fotečky🙂)))omrknu to večír po nákupu🙂)
zatím papa lala
mmj Denísek teda kope snad už celej den..je to uličník🙂)zítra ve 13.45 si ho natočíme, tak snad se předvede i tam.-)))

svoja
14. zář 2009

ZUZI nesil....neboj, pokud nejakou potravinu nejis fakt na husto (myslim z tech "rizikovych"), tak by to melo byt OK...ja se neomezuju nijak....a jinak ja na zacatku mela nevolnosti osklivy...nemohla jsem jist NIC...jen bily rohliky s pomazankovym maslem....ale to jen skoro nasilim....taky jsem nekolik kg zhubla na zacatku....dr rikal, ze to je normalni...no a pak se to otocilo a ted zas jim dost...kg uz jsou zase zpet a ja se vesele futruju🙂 hlavne teda sladkym🙂

Jdu si dat hermelin🙂

svoja
14. zář 2009

ZUZI no kolikrat me to az probudi, jak se leknu...asi ji vzdycky prilehnu🙂 chichi...

CAT ja jsem upravila albicka, tak mrkni🙂 a vecicky mas krasny!!! moc, bude to fesak🙂

angetha
14. zář 2009

Ahoj...zdravíme s Vendulkou 🙂

verled
14. zář 2009

svoja:tak já taky🙂))))))

holky páčko mam padla.-)

svoja
14. zář 2009

Ahoj Vendulko s maminkou🙂

VER cuuus

toltec
14. zář 2009

xxx

zuzka.o
14. zář 2009

Zdravím Ange a Vendulku 😵

Mám strašně práce,tak se rozloučím, v 5 mi mají přijít ještě klientíci...papa všechny 😵

Pa Ver a Tadíku 😵

angetha
14. zář 2009

Jsem vás dočetla...
Určitě bych nenechala miminko nebo batole samotné se psem nebo kočkou..u většího dítěte pak nevidím problém...Domů nám zvířata už nesmí, vlezou maximálně na chodbu..právě, jak jsou venku, tak lezou všude možně..
Pokud je to ale vyloženě domácí kočka, tak je to taky o něčem jiném..se psem se chodí alespoň na procházky..
A podle toho jak se naše Aida tváří na Vendulku, tak bych řekla, že jí bere jako člena smečky a po návratu z nákupu se vítá s námi všemi, občas leží pod kočárkem, když malá kňourá, tak zpozorní...ale strašně ráda by jí olízala, to má teda velkou smůlu 😅 😅
Jo a od včera se začíná Vendulka smát...smála se takhle po kojení, snad půl hodiny, to bylo boží 😵 😵 😵 😵 😵

amallie
14. zář 2009

jé holky, já jím jakékoliv sýry a to každý den a zatím nic 😉

Na to zase prdím, já, neb nikdy jsem ze sýra nic nechytla, proč bych měla teď, že.....

svoja
14. zář 2009

ANG to je hezkyyy...

AMAL zrovna jsem sezrala celej hermos....🙂

svoja
14. zář 2009

CAT konecne je na tobe videt, ze jsi tehotna....podle briska bych teda hadala tak 15tt🙂🙂 nee, je malicky, ale krasny🙂

angetha
14. zář 2009

Cat pěknoučký bříško 😵
Já sýry jedla taky - Niva, Hermelín..Romadura taky 😎 a ťuk ťuk
A to jsem ještě chtěla napsat, tatínka v noci nic moc nevzbudí, takže když jsem v noci přebalovala a malá už začala natahovat, tak ze spaní povídal: pššš pššš 😀 😀 tak jako v polospánku 😀

carculka
14. zář 2009

ahoojky holky...sup co je noveho??docitat cely nebudu

ange-jeee to musi byt super ,kdyz se na vas zachechta🙂a tatinek je urcite taky hotovej co z princezny 😀

hehe--gratulace k pohybum...me to taky prislo ale zatim asi jen 2..a nevim jestli je to ono...

cat..krasny brisko a krasny vecicky🙂jste privezli z dovci🙂?

cat79
14. zář 2009

Ahoj carcul.-)
Děkuju za pochvalu bříška.-))
Věcičky jsou z USA Carcul, poslala mi je kamarádka balíkem🙂 a zbytek je z mimáče a taky z tecsa..teď jsme odtamtud dorazili a koupili ještě bodýčka s mickeymousem🙂)hihihihhihi

Jdu vybalit nákup a koukat na superstar...ještě jsem to neviděla, jsem zvědavá🙂
Holky papa zítra..to mám těhu cvíčo a od zítřka už chodím na ruštinu 1xtýdně 2hoďky.-)))
´brou.-)

moncicak3
14. zář 2009

ahojte princezny 🙂

Hehenko gratuluju k pohybům, určo to bude ono 😉 😵

Svoji, brzo se uzdrav, pěkně to vylež 😵 jsi mi udělala takovou chuť s tou Jesenkou, že jsem si rozdělala Salko 😅 to je taková dobrota.... 😵

holky já taky jím všechny sýry, Hermelín taky 🙂

a vítám Prostějku a Cat z dovolenky 🙂 😎

jinak záda mě ještě pořád bolí 😒 celý den jsem radši polehávala a nic moc jsem nedělala....teď čekám na manžu, až přijede z přípravy na křest, aby mě zas záda máznul francovkou a trochu namasíroval 😵

tak brou 😎

hehena
autor
14. zář 2009

tak jsem tu na chviličku 🙂

CAT moc tě vítám z dovolenky... ani jsem nedočetla jak se líbilo 🙂 bříško krásný! rozhodně vypadá větší než v 15tt... na tý fotce, jak máš tílko je už krásně vidět, jak je dost před prsama (nevím jak jinak to napsat 🙂 no prostě nádhera!!!!
výbavička též krásná 🙂

holky u mě to zatím taky bylo jen asi 3x - 4x, ale je to zajímavý.... ovšem nejsou to bublinky, je to takový hýbání, tlak uvnitř na břicho... no fakt zajímavý, zvláštní, určitě jiný než trávní - s tím mám problémy furt, tak bych řekla, že se to zaměnit nedá... ale jistá jsem si nebyla...... dneska téda zatím nic...

a ještě k pejskům... já teda naší berušku beru fakt jako člena rodiny, smečky. bez ní si to už nedokážu vůbec představit a nestydím se říct, že jí fakt miluju! a to hodně! (těžko to vysvětlovat, ale kdo to nezažil tak to nemůže pochopit) a tak si dost dobře nedovedu představit, že bych jí najednou z ničeho nic zakázla přístup do domu (ani nemůžu, dům není náš a kdybysme se stěhovali zase do bytu, tak by asi docela trpěla po tom, co by si zvykla venku). prostě baví mě - ráda jí pozoruju, jak se baví, jak si hraje, poslední dobou na nás mluví čím dál tím víc - tak zajímavě si brumlá nebo brblá - no krásný. a jak se tulí..... život s ní nás jednoduše baví. 🙂

a jinak předtím jsme měli pejska z útulku a úzkostlivej přístup k němu neměla ani mamina od dvou dětí (naše příbuzná). jezdili jsme tam celkem často, byli jsme samozřejmě všichni opatrný, ale nevadilo jim ani to, že je tenhle náš pejskem občas oblíz... tomu prostě nejde zabránit. hlídáš kam dávají děti ruce, jak se pes chová a najednou mlask a dítě dostane pusu a mamina teda na to měla přesně ten názor, že často jí lezou po zemi, hrabou se v písku a pak si ty ručičky strkají všude možně, tak že to nemám vůbec řešit... mno nic. omýlala bych to tu furt dokola. .))))

hehena
autor
14. zář 2009

MONCI ahoooj 🙂 jejda zase záda.... :( to je děs běs.... já tady dneska jen poletovala s luxem, otírala prach, pak vytírala a v kříži mě taky ještě trochu bolí... vy máte za sebou to malování ne?

křest?

moncicak3
14. zář 2009

ahooooj Hehe 🙂 no ale ty záda jsou právě z toho malování a uklízení potom 😅 si za to můžu sama no, nechtěla jsem jenom koukat a chtěla jsem něco dělat, takže teď mám nějaký bloklý záda okolo levý lopatky a ani nedám moc ruku nahoru, sice je to lepší než včera to jsem brečela bolestí, ale snad to už zítra bude ještě lepší.....ale přísahám, že už žádnou těžkou práci dělat do konce těhu nebudu 😵

no jo křest, manža není křtěnej, takže jezdí na přípravu na křest, a křest samotný by měl proběhnout přesně o velikonocích dohromady s naší dceruškou 😵 😵 😵

moncicak3
14. zář 2009

dlouho tu nebyla Peti, ta říkala, že Vítek bude mít křest na začátku října myslím....Peti musíš mi pak popsat jak to probíhalo 😉 😵

moncicak3
14. zář 2009

holky a nemáte někdo náhodou zkušenost s brněním rukou? možná Anget.....já se v noci budím jak mě brní ruce, a nevím, čím to může být...jsem asi nějaká divná, ale kdoví jestli to nemám z pletení těch košíčků....nevím....

p.e.t.u.l.k.a
14. zář 2009

Zrovna dočítám trochu a vy se o nás bavíte 😀

p.e.t.u.l.k.a
14. zář 2009

Monci dneska jsme byli na přípravě 🙂