Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
28. čer 2009

no ty jo SAC... :(((((( 😠 😠 😠 místo aby byly rády, že maminka chce miminko u sebe, tak ho odnesou... nechápu.. 😨

hehena
autor
28. čer 2009

dobrooou SAC.... 😵

carculka
28. čer 2009

holky musim..paaaa zitra 😉

svoja
28. čer 2009

tak ahoj...dobrou

hehena
autor
28. čer 2009

SVOJI co tvoje pleť??? už lepší??? mě se to chvíli hojí, chvíli se mi dělají další buboně... no děsný.... jsem si fakt už chvíli myslela, že to bude dobrý........

papalinka
28. čer 2009

Ahoj Hehe, jsi tu ještě?

hehena
autor
28. čer 2009

PAPALI ahooooj 🙂 😵 😵 😵

papalinka
28. čer 2009

Koukám, jsi taky noční pták, jako já. 🙂

hehena
autor
28. čer 2009

jj na mě teď padá únava odpoledne, ale když to přejdu, tak zas vydržím klidně do 1 hodiny... 😵

hehena
autor
28. čer 2009

akorát si chci jít ještě zacvičit .)

papalinka
28. čer 2009

zacvičit??? A co ještě v tuhle pozdní hodinu? 🙂

hehena
autor
28. čer 2009

no já si tak cvičím třeba od 23 hodin... tak hodinku... hlavně protahování a pak i posilování... musím, nebo to břicho neutáhnu... začla jsem před ddvěma měsíci a dvakrát až třikrát tejdně to zatím držím... teď jsem na to našla ve skříni i 2 kg činku 🙂))) ty ruce mám taky nějak zesláblý .)))) 😀

hehena
autor
28. čer 2009

jinak je to taková všehochuť, včetně prvků kalanetiky i posilování pánevního dna :D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 magor coo? 🙂)))))

papalinka
28. čer 2009

Hehe, to je super! A jaké jsou cviky na to pánevní dno? To bych asi taky potřebovala. 🙂

hehena
autor
28. čer 2009

PAPALI tak to máš všecičko v IP .) 😵 brooou všem!!! 😵

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

NITENKO krásné fotečky , hlavně ta na které je jasnasčka klučina 😉

svoja
29. čer 2009

Ahoj holky🙂 tak dneska naposledy v praci a pak prazdniny, hura hura🙂

HEHE no plet strasny...vzdycky rano se desim kolik jich zase pribude☹ Ale ted tam mam i hodne flicku po tech pupinkach a cerstvych bubaku uz je min, tak snad se to trochu vycisti (uz by mohlo)...pripadam si fakt seredna....asi to bude holcicka🙂🙂

Holky ja vcera jeste koukala na ty porody do vody....jak me ta znama rikala, ze tam nesmi nikdo sahat, tak na tech videich tam sahali, tak to nechapu....a ty porody vypadali tak hladce....ale stejne...sedet tam potom v te spinave vode...nic moc....

Zitra jdu na ten screening, uz se tak strasne tesim....!!!!

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

Svoji tak to na tebe budu myslet 😵 😵

prosteja
29. čer 2009

dobré ránko všem 😵

zdravím Petul a Edíka 😵

a svoju a miminko taky 😵

tak vy už jste tu probírali porody jo 😀

prosteja
29. čer 2009

svoji na zítřek držím palec 😉

já už se zase strašně těším na čtvrtek 😀 😵

holky myslím, že ve výsledku budeme rády když porodíme a bude to za náma a toho drobka nám dají do náruče 😉 já teda budu určo poslouchat doktory a nijak extra si porod plánovat nebudu, mám pak pocit, že z takových naplánovaných věcí bývá většinou horor 😅 takže uvidím, jak moc to bude bolet, jak to bude rychlý, jak to budu zvládat... jesti budu chtít raději chodit, nebo ležet, nebo sedět, nebo stát ve sprše 😉 myslím, že dopředu to žádná říct nemůžeme, můžeme si jen říct, jak to asi chceme, ale ve výsledku to pak bude vypadat úplně jinak 😀

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

Prostej taky už se těším jak to bude za mnou 😉
Dneska přijedou holky z práce, tak musím nachystat nějaké to pakáničko 🙂
Prostej čtvrtek už je za dveřmi 😵 😵 😵 😵 , hlavně buď na sebe opatrná a odpočívej a nicnedělej 😉

prosteja
29. čer 2009

petul ty už jsi jak moje mamka 😀 když jsem to na ni v pátek vybalila, tak tomu prva nechtěla věřit a chtěla abych jí poslala fotku testu a pak mi odpoledne volala, že jo, že je to tam 😀 a prý si mám raději hned zavolat k doktorovi a mám se šetřit a nemám nic tahat těžkýho a tak 😀 😀 😀 takže nebojte holky, šetřím se, nic nenosím a celý víkend jsem odpočívala na gauči, krom procházky 😉

petul za chvíli to bude za tebou, uvidíš......... hlavně žádný stresy a půjde to jak po másle... 😉

nejhorší je, že na ten čtvrtek se fakt těším holky, zatím si vůbec nepřipouštím, že by pro mě taky doktor mohl mít špatnou zprávu 😔

prosteja
29. čer 2009

ale doma byly ještě 2 testy, tak jsem jeden dnes počůrala a ta testovací čárka se holky začla objevovat hned jak se tam dostala moč a do minuty byla silnější než v pátek 😲 to už jsem si myslela, že ani nejde, ale jde 😲 😀

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

Prostej já jsme právě poslouchala snídaní s novou a vykládala to tam nějaká ženská ať si těhotné dávají pozor, obzvlášť tento týden , tak proto ti to píšu 😉 , tak to raději tento týden dodrž a neboj všechno bude v naprostém pořádku 😉

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

prostej to je jasné těhu 😵 😵 😵

svoja
29. čer 2009

PETUL no ty uz to mas fakt za par....klidne to muze byt kazdym dnem....jezis to musi byt skvelej pocit....!!!!

PROSTEJ zadny spatny zpravy nebudou!!!!! delej to, co zvladnes, jez to, na co mas chut....

holky ja jdu pracovat...odpolko prijdu ne ze toho zas nakecate na deset stranek🙂

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

Já dneska beru zase odběrya zítra jdu k diabetičce 😠 , právě i proto bych už chtěla odrodit , protože je to strašná otrava 😖

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

svoji tak si užij poslední pracovní den 😉

prosteja
29. čer 2009

petul to kvůli tomu počasí co? 😖 venku je strašně...... a do toho ty moje problémy s dýcháním, no pěkně to pociťuju poslední týden..... ale to je to hnusný počasí, strašný dusno a vlhko 😔

jinak největší problém vidím v manželovi 😀 už dost dlouho ho léčí doktorka se zánětem průdušek, všechno měl v pohodě, ještě před otěhotněním, ale začal zase strašně kašlat a do toho se mu minulej týden přidala bolest v krku, tak letěl zase k doktorce, už se tam prý rozčiloval, že má doma těhotnou ženu, ať ho konečně pořádně vyléčí 😀 no můj, když se rozčílí, tak je to znát 😀 ale mě začalo v noci v tom krku poškrabkávat taky 😔 ach jo...... no beru ten vitamin C, piju hodně čaje a kdyžtak si koupím bioparox... není to zatím nic hrozného, jen se mi hůř polyká 😔

p.e.t.u.l.k.a
29. čer 2009

ale naštěsti ty cukry nemám špatné, takže je to OK, moje známá musela jít kvůli tomu do Zlína a už i odrodila už minulý týden ale naštěstí jsou obě zdravé