Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
17. říj 2009

Dobré ráno kočandy 🙂

Hehe velikáááááááááááááááááááá gratulace ke kloučkovi 😵 😵 😵 je to pořádnej chlapík 😉 😎

jdu posnídat a vyfotit jednoho z mých posledních pupíků 🙂

p.e.t.u.l.k.a
17. říj 2009

Monči krásné bříšenko 😵 😵 😵 😵

angetha
17. říj 2009

Svoji přebaluju před kojením, po kojení, taky když hodně řve, nebo když slyším, že se pokakala (ale to je většinou během kojení) takže to vychází asi tak 10x denně, fakt nevím, nepočítala jsem to
AMAL žlučové mýdlo mi nesmrdí, nevím z čeho to je, prostě se to tak jmenuje 🙂 Plínky házím rovnou do koše na plíny, potřu to tím těsně před praním, přidám sůl na svrny místo prášku ( též DM nebo na netu taky seženeš) a ten mýdlový sliz - dávám ho rovnou do bubnu. Peru tak jednou za dva dny. Jenom když je na plíně opravdu nas*áno třeba po koupání když se Vendulka vykaká při olejíčkování 😀 tak to vezmu sprchou a nechám v umyvadle.

tady je recept na mýdlový sliz
http://www.latkovepleny.info/index.php?option=c...

HEHE to je krásnej synáček 😵 😵 jak se krásně nastavuje 😵

Monci moc krásné bříško, zítra na tebe budu myslet, abys neporodila 🙂

Ahoj Petulko 🙂

amallie
17. říj 2009

anget: děkuju děkuju, to jsem potřebovala vědět

jen teda mi napadá, tys psala, že je to levné, to mýdlo s jelenem, ale teda podle toho receptu na mýdlový sliz mi to nepřijde, neb kolik uděláš kelímků z jednoho mejdla? To je tak na dvě vyprání, ne? A když stojí 20 kč, tak to máš na pračku jednu 10 kč mejdlo plus ještě soda na skvrny, ta je za nějakých 30 kč a dáš tam skoro půl sáčku 😲 😲 😲 Tak tě to vyjde jedno vyprání na dvacku, ne?? Nebo se toho udělá z jednoho mejdla víc?

hehena
autor
17. říj 2009

holky ahoj... přeju vám krásnou sobotu! 🙂

MONCI krásný bříško!!! 🙂
jsem se tě chtěla zeptat, jestli jste u jména nějak extra zvažovali, že je to nejčastější dívčí jméno... ?

U nás totiž zatím vede Jakub (pak Ondřej a pak Adam) no a Jakub je posledních pár let jedno ze dvou nejoblíbenějších jmen, stříhá se s Janem myslím... ale poslední dva roky o něco vede. a přitom mám pocit, že je kolem jen samej Matěj nebo Matyáš 🙂)) no a samo to, že je tak častý zvažujem no...

z míň tradičních se mi líbí Jáchym, ale zdá se mi blbý na oslovoání, nemá zdrobněliny a tak...

amallie
17. říj 2009

hehenko: já bych to neřešila, že je to častý, oni se pak ty děti roztýlej různě a třeba ve škole žádnýho jinýho Jakuba mít nemusej 😉

U nás byly na základce se mnou ještě další tři Evy a na gymplu jsem byla sama Eva a zas byly Jany............ to se nedá tak říct a jestli se vám to jméno líbí, není co řešit 😉

moncicak3
17. říj 2009

ahojte kočandy 🙂

děkujem za pochvalu pupína holky, jedna z posledních fotek doufám 😀

Anget, doufám, že zítra rodit nebudu, děkujem za to, že na nás myslíš 😉 😵

Hehenko, na tím jsme vůbec neuvažovali, že je to nejčastější dívčí jméno....mě se to jméno líbilo už od střední, kdy jsme s holkama snily o tom, jak se vdáme a budeme mít děti 😀 no a od tý doby se mi líbí, manžovi se líbí taky tak jsme na tím moc neuvažovali 😉 a když se podívám v okolí, tak kolem nás jestli je jedna Tereza a to je moje sousedka, která má dvě děti, takže kolem nás s tímhle jménem nikdo není 😵
a přesně jak říká Amal, ono se ty děti rozptýlej, že budete mít třeba v okolí Jakuba jenom vy 😉 🙂

např. v kolínský porodnici bylo v září 92 porodů, a jméno Tereza bylo dáno 3x 🙂

angetha
17. říj 2009

AMAL z jednoho mýdla a kelímku sody uděláš asi tak 10 litrů toho slizu 😉 do pračky se dává 1 až 2 kelímky..

carculka
17. říj 2009
p.e.t.u.l.k.a
17. říj 2009

Carcul toho oslíká nevidím dobře ale líbí se mi s tím srdíčkem 😉 .

p.e.t.u.l.k.a
17. říj 2009

Holky venku je strašná zima, už nosím zimní bundu i boty a v kapsi jsme měla i rukavice, ale Vítkovi se venku pěkně spinká

angetha
17. říj 2009

Mě se líbí to poslední 🙂 🙂

hehena
autor
17. říj 2009

jo to je asi fakt holky...

taky jsme právě uvažovala nad tou četností jména Tereza a znám snad jen svojí sestřenici 🙂))) a teď jedna manžova známá... to je vše 🙂))

vyčetla jsem, že třeba nynějšími nejčastějšími jmény otců je PETR a MARTIN... a že by kdy mezi mými spolužáky bylo víc Martinů si nepamatuju... ale co mi příde kuriozní, tak většina kluků, se kterými jsem kdy chtěla něco mít se jmenovali Martinové... jeden pak byl Adam a druhej Michal .... 🙂))) jsem asi úchyl na Martiny... kdyby nám vlastně nevadilo, že se bude opakovat jméno po tatínkovi, tak dám Martina a je to!! 🙂))

MONCI držím palce, ať je to opravdu poslední pupínko 🙂

CARCUL mě se nejvíc líbí to s tím srdíčkem 🙂 a pak to poslední... to první moc ne...


a dneska tu byla ségra, dovalila mi parádní spací pytel, dvě třička s dlouhým rukávkem, mega velký balení pampers, těhotenskej masážní olej od Hipp a taky nápoj pro těhule 🙂))) 😅 😅 😅 to je mazec co? 🙂))

hehena
autor
17. říj 2009

a co je taky pravda ženy, že třeba Honzíků teda taky moc neznám, na to, že se to jméno střídá už roky s Jakubem v oblíbenosti...

hehena
autor
17. říj 2009

jo a teď jsme byli v letňanech.... to je mazec holky, jak lidi berou ty nákupní centra útokem... my tam jeli se ségrou kvůli koberci a to byla kolona jako blázen... 😲 😲 😲 asi už lidi nakupujou na vánoce či co... 😅

hehena
autor
17. říj 2009

žjééé my budem mít miminko... a chlapečka... budu mít doma dva krásný chlapáky!!! 😵 😵 😵

hehena
autor
17. říj 2009

jo a ještě vám musím sdělit strašně důležitou věc 🙂))) 😀 včéra jsme manžovi koupili dvoje fakt parádní botky a stály dohromady 700.- .)))) 😀 😀 kdybyste viděli jak mu svítili očička 🙂))

sacvi
17. říj 2009

Ahoj holky,
hehenko kráásnej chlapeček 😵

Janička spinká venku na terase a doufám že mi tam neumrzne. Venku si ji spinká moc dobře.. 😵 Ale už ju jdu asi vzbudit. Doktorka říkala že přes den nemá jest dýl jak po max.4hodinách a už je to 4,5hoďkky co jedla a asi 2h.spinká 🙂

Zatím pa pa a krásný zbytek soboty

cat79
17. říj 2009

Ahoj holky, tak v 7 ráno přivezli nábytek a do 18.30 jsme sestavovali, prali, uklízeli...jsme oba total KO, ale stálo to za to.
Až tam zítra povleču postýlku a nasadím nebesa, hned sem vložím fotečku, to budete koukat🙂)

Carcul my máme zelenkavé to s tim oslíkem a medvídkem a je to k sežrání, ten oslík je plyšovej🙂)))máme sadu 12 ks za 2000kč, bylo to na mimáči v akci, včetně zavinovačky, kapsáře a všeho možnýho🙂)

Tak hezký večer a krásnou neděli a zítra až vyžehlím (prala jsem asi 20plínek a všechno povlečení)tak hned vložím fotečku🙂))

angetha
17. říj 2009

Sac Vendulce se venku taky spinká moc hezky, jak je nabalená, tak se nemůže hýbat a to jí uklidňuje 🙂
Cat jsem zvědavá na pokojíček 🙂 🙂
Hehenko ségra je teda hodná 😉

p.e.t.u.l.k.a
17. říj 2009

No až teď jsme uspali Vítka a to v kočárku 😒 Adrianka otevřela dveře a Vítka to probudilo ☹ A plakal a plakal až jsme vynesli kočár nahoru. Ale i poslední dva dny usínání večer nic moc snad se to vrátí do starých kolejí 😉

carculka
17. říj 2009

ahoj holky,nejak jem se sem nedostala...dekuju za rady 😉

cat jsem zvedava na pokojik,moooc 😀 😀

hehe....no to jste teda udelali kup 😀 a to fakt je v nakupakach uz tak narvano,jo?

ahoj petul..urcite je to jen prechodny a brzy zas bude krasne usinat a spinkat 😉

baeszinka
18. říj 2009

Dobré nedělní ránko 🙂
Monči,krááásný s velkýýýý pupík...každým dnem už budeš mít Terezku u sebe v náručí 😵 😵 😵
Hehenko.krásná fotečka 😉
Jinak my taky používáme kosmetiku od Hippu a super,ale dostali jsme od kamarádky olej od Johnsons baby,tak jsme ho dva dny zkusili a Kryštůfek se nám pořádně osipal ☹ 😠

Jééé holky vy se máte,že vám prckové spí v kočárku!Já toho našeho dám do kočárku a on řve a řve a řve až pak nakonec usne únavou,nabere novou sílu a pak pokračuje..a nedej bože,když zastavím a přestane kočár kodrcat 😅 😀 😀 No snad si zvykne a časem bude kočárek kamarád 😉

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

Dobré ránko 😉

Beas určitě si Kryštůfek zvykne 😉

baeszinka
18. říj 2009

Ahojky Petulko,no ono mu ani nic jinýho nezbyde 😉 🙂

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

no přesně tak 🙂 A co jinak mamino 😉

moncicak3
18. říj 2009

Dobré nedělní ránko princezny 😎

Bae no snad to už bude brzo 😉 dneska máme první termín, tak uvidíme 🙂 a neboj, Kryštůfek si určo zvykne 😉

Peti a jaké byly křtiny?

Cat jsem zvědavá na fotečky nového pokojíčku 😉

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

Monci a Terezko dobré ranko 😉 Křtiny byly krásné ale zapomněli jsme foťák ☹ Už jsme to tu kdysi psala, ale jedna holčina tam měla tak doufám, že mi foto pošle

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

Monci tak odpočívej dokud můžeš fakt už si pak moc neodpočineš při Terezce. já mám hodného Vítka a asi jen jednou jsme asi na půl hoďky si přes den lehla 😀

moncicak3
18. říj 2009

Peti tak snad budou brzo fotečky ze křtin, moc se na ně těším 😵 snažím se odpočívat co to jde, dneska mám ještě v plánu umýt kuchyňskou linku a musíme ještě dneska upravit matraci do ohrádky a všechno je hotový 🙂