Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hypo
9. lis 2009

ahojky holky,
tak dnes razime zas na predporodni kurz, mimochodem ten nas stal 2.000,- za 6 lekci po dvou hodinach a tatinkove jsou vitani 3x ale muzou klidne chodit cely kurz s maminkou,
zdravotni pojistovna predporodni kurzy proplaci (tusim ze to dela kazda pojistovna), nase nam vrati 1.000,-

jo a vcera jsem byla u profi fotaka vyblejskout pupek 🙂 tak kouknete do albicka 🙂 akty sem davat nebudu i kdyz jsou uuuuzasny 🙂

zuzka.o
9. lis 2009

Ahoj HYPO .... teda, ta poslední fotka je nádherná 😵 😵 😵 Jako nějaká bohyně .... fakt se fotečky povedly.
A kolik foteček máš... a cena?

hypo
9. lis 2009

cena 999,- a fotek bude cca 15 kusu ....... jeste je nemam vsechny tohle byl jen maly nacrt nasi vcerejsi prace zbytek se zpracovava 🙂

zuzka.o
9. lis 2009

To je hezká cena..... a jak dlouho tě fotil? A máte i nějaké společné s manžou?

moncicak3
9. lis 2009

ahojte kočky, jsem tu jen na skok....přidala jsem fotečku našeho zlatíčka, před chvilkou jsem ji uspala a půjdu si dáchnout s ní 😉

svoja
9. lis 2009

HYPO na fotecky jsem koukala....moc ti to slusi 😵

Taky se chystame....

zuzka.o
9. lis 2009

Ahoj MONCI:..... moooooc gratuluju 😵 😵 😵 Terezka je nádherná 😵

p.e.t.u.l.k.a
9. lis 2009

Ahojky Monči no konečně jsme se dočkali 🙂 Terezka je nádherná 😵 😵 😵

svoja
9. lis 2009

MONCIIIII 😵 😵 😵 😵 😵

hypo
9. lis 2009

byla jsem tam asi 1,5 hodiny a to me i malovala, teda jen decentne at se nelesku apod 🙂
manzilek tam nebyl i kdyz to bylo v planu, ale bohuzel predelavame kuchyn tak musel byt doma a makat....
uzije si foceni az s amalkou 🙂 stejne pak fotky miminek s tatinkem jsou nejhezci 🙂

amallie
9. lis 2009

ty jo, hypo, ty jsou fajnový 😵 😵 😵 a za tu cenu, jůůůů

já asi nepůjdu, jsem strašně prasečí, já bych se styděla 😖

p.e.t.u.l.k.a
9. lis 2009

HYPO krásné fotečky 😵

amallie
9. lis 2009

monci: terezka je slaďoucká, moc gratulujeme 😵

hypo: kde tě fotili? my pak půjdeme s malou určo 😉

hypo
9. lis 2009

dekuji......
ja byla rada ze me foti zenska, nebot jsem byla chvilemi i uplne naha...... na akty
nicmene mam maly brisko (dle vsech kolem) tak mela co delat aby bylo poradne videt 🙂 porad honila spravne svetlo apod 🙂

monci terezka je uzasna gratulaceeee

hypo
9. lis 2009

www.hexenpo.cz je to za prahou, mila pani ......
u stare boleslavy, ja jsem tam z baraku za pul hodky 🙂

moncicak3
9. lis 2009

holky děkujeme za gratulace 😵 😵 😵 teď jsem obvolávala doktory....musíme s Terez jedit na rehabilitace, myslím, že Bae to tu taky psala, že Kryštůfek byl v bříšku na jedný straně, tak s ním musí cvičit....naše Terez byla v břiše taky na jedný straně, na pravý a k tý straně natáčí hlavičku, tak v porodce za námi chodila rehabilitační sestra a ukázala nám cvičení....

moncicak3
9. lis 2009

jdu si chvíli dáchnout než se Terez vzbudí, snad se sem ještě dneska dostanu, zatímky pá 😎

amallie
9. lis 2009

hypo: díky, ta cena je super

monci: no to teda............... amál je taky napravo 😲 😲 😲

hypo
9. lis 2009

v ceniku to ma napsany jinak ja mela glamour a akty ale platila jsem jen 999,- a jeste budu mit nejake foto navic......

ja mam taky amalu na pravo, porad, ted kope jak zbesila ale porad ve vpravo....

amallie
9. lis 2009

tak budem asi všechny cvičit 😲

no teda, teď jsem na na ty fotky naladila.......páč tam má focené i tlusté holky a nevypadá to špatně ............ jenže už to asi stejně nestihnu, tak buď si to ještě promyslím, nebo pak půjdeme až s malou

hypo: nestyděla ses svlečená jako?

svoja
9. lis 2009

Ja mam taky malou na pravy strane...i kdyz obcas citim "neco" nahore uprostred....ale vlevo kopala snad jen jednou.

MONCICICICICI krasna holcicka 😵 😵 Tak zase prijd, musis nam povypravet🙂

hypo
9. lis 2009

ja na tom foceni byla zbytecne moc brzy, rikala ze tam chodi holky par tydnu pred porodem 🙂 taky proto maji uzasny bricha.....
jinak jsem nestydela, mozna kdyby to byl chlap tak jo, takhle je 🙂 ale ja se i na plazi opaluju nahore bez takze zas takovy stydlin nejsem.....
spis ze se neumim tvarit i kdyz tam se nema rechtat do objektivu, vetsinou klopis oci na brisko 🙂
fotografka rikala ze nefoti zadne profesionalky a fotky vzdy dopadnou dobre tak jse se presvedcila ze ma pravdu 🙂

verled
9. lis 2009

zuzka:nevim no použitý jsou už pěkně jetý a pohodlný, tak to ti neporadim....

amallie
9. lis 2009

svoji: jestli tě kope vpravo, tak je vlevo, né??? že má vpravo nohy

hypo: no, já se taky opaluju nahoře bez, ale tady že se jako musíš exhibovat.......... takže v poho, jo? ty jo, já snad té paní taky zavolám, je to kousek autem říkáš? že bych si tam zajela? když já nevím, ty moje špeky a otoky.........to bych byla furt v tý organze asi

svoja
9. lis 2009

ami no ja ji mam naprave clou me prijde...na levy tsrane bricha nemam nic asi, to je mekky porad...ja uz fakt nevim teda kde je....se zeptam dr ve stredu

hypo
9. lis 2009

a ja mam zadek a stehna samou celulitydu a strie, o nateklych nohou a prstech ani nemluve 🙂 zkus to
nicmene ona te do niceho nenuti, me se zeptala jestli se chci svleknout, nebo se to bude muset nejak zamaskovat 🙂
jo a taky moje natekle prsty na rukou se fotit nedali pac vypadali na fotkach desne 🙂 ona vsechno mozne vyzkousi zjisti co ti slusi co vypada dobre, jaka strana a uhel a podsviceni apod 🙂

verled
9. lis 2009

fakticky pěkný to pani má🙂

amallie
9. lis 2009

no tak pak ještě může mít nohy jako tak, že by tě kopala do zad, ale to jsi říkala, že tě kope do břicha, tak musí mít hnátky někam na stranu, ne? ty budou teda vlevo, když to tam máš měkký, to já taky, jen mě tak potvůrka kope

hypo
9. lis 2009

ja mam amalu vpravo kope vlevo 🙂 jen kdyz si lehnu na pravy bok tak citim tlak na pravou panev tak se o ni opre, nekdy dost neprijemny tak si musim lehnout jinak 🙂

verled
9. lis 2009

holky vás ještě kopu děcka nalevo a pravo??Táda je porád hlavičkou dolu, občas se mi vyvalí zádíčka jako že chce hladit, to se musim smát, napravo většinou, jakmile si poožim ruku na břicho, okamžitě tam ty zádíčka nasune a "mámo hlaď"🙂))) skoro pořád mi teď zvedá žebra jinak na boku teda je fakt že se maličko otočí, ale jinak mi přijde že je všude, kope mi do žeber a cejtim i když dole hejbe ručičkama🙂