Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. črc 2009

SVOJI ahoj... však jsem psala, že ty bublinky bych vynechala kvůli zažívání.... tím myslím nadýmání no...
a třeba nivy se prostě bojím a radši se tomu vyhnu.... ale jak jsem psala, je to vyloženě o pocitu.... lepší než se pak trápit tím, jestli jsem to měla jíst nebo ne.... .)

a ty bylinky.... taky si myslím, že bys toho musela vypít dva litry... ale jestliže ORCHI tak plaší, tak ať to radši nepije.... 😉 😉 😉

svoja
7. črc 2009

holky ja to vyfotila, ale mam tam strasny kalhotky, to nemuzu dat do alba....moment🙂

verled
7. črc 2009

svoja.no u prvorodiček se říká (zas můj obloíbený výraz) že to je až později, ale 20tt je fakt dlouho, to ti řekl schválně co nejdýl abys neplašila, v mym časopisu od dr o těhu je 16tt napsáno, cituju, možná právě dnes nastal ten zázračný den a vy jste ucítila pohyby děťátka🙂...takže si myslim že bublinky v 15tt je v poho, navíc já mám fakt dobrý svaly, jako poševní, cvičim to snad už od 13ti🙂takže i citlivý tak nevim, ale já prostě dam cokoliv za to že to bylo tam dole.-)
zuzu:to neni pěkná příhoda, chuák mimi, držím palce aby mrcha nebyla🙂je docela úspěšnej čas, tak věřim že to bude na test🙂
prosteja:já bch klidně na císaře šla, bych to propala a pak huráá mimi na světě🙂bez bolesti.-)

prosteja
7. črc 2009

hehe jj, je to hodně o pocitu... já si dovezla hned po // čerstvou nivu z mlékárny, tak jsem si s chutí doma zakrojila k chlebu...... ale teď už jsem to raději neriskovala, říkala jsem si, není už čerstvá, tak jí raději snědl manžel 😉 takže jak se kdo cítí no 😉

hehena
autor
7. črc 2009

a jak píšeš PROSTEJ - dneska se fakt všechno moc řeší.....

ale má to svoje pro i proti!!!

PROTI v tom, že se neustále řeší, co se teda může jíst a pak taky to, že farmaceutický firmy vydělávají vitamínech pro těhule - na každým druhým serveru jsem četla, jak je to děééésně, ale děsně důležitý 😀 😀 😀

a to PRO::: jednoznačně dr. může zachránit těhotenství, když hrozí počínající potrat i v ranným stádiu těhu...


add to jídlo... babi mi včera právě říkala, že v prvním těhu, nemohla jíst nic jinýho než brambory a játrovou paštiku 🙂))) ze všeho jí prostě bylo zle... a že by řešila, že jí chybí kyselina listová??? a jak je to důležitý pro plod... 🙂)))
ale na druhou stranu řeší našeho psa - že to není pro dítě dobrý a pes špinavej a já nevím co všechno a dřív bylo běžný, že děti zvlášť na vsích vyrůstaly s všemožnou havětí - šak i já si pamatuju na slepice, králíky, kachny, kozy, prasátka, kočičky, pejsky a všechny jsem je musela ošmatat.... 🙂))
takže i ty starší lidi občas mluví z cesty...

svoja
7. črc 2009

Ja bych teda taky radsi cisare!!!!...nez toto!

HEHOUS no dyt....

ZUZI tak uz testniiii...jestli jsi tak uz by to tam mohlo byyyt

verled
7. črc 2009

zuzka:on za chvilku vyrazim a pak dám vědět🙂mjoo tak mluv a řekni že to bude pipinka🙂

hehena
autor
7. črc 2009

SVOJI 🙂)))))))))) strašný kalhotky jo 🙂))) to je brý 😀 😉 😵 😵 😵

prosteja
7. črc 2009

no verled, tak já bych z císaře nadšená moc nebyla 😖 mám z něho taky trošku strach, díky tomu mýmu astmatu, že to neudýchám 😔 ale kdybych musela, tak bych na něj šla 😉

ono je to docela složitý ten císař........ sice v ten moment tě nic nebolí, ale pak je to prý masakr 😲 navíc se hned nerozkojíš, dítě ti přinesou až se probereš, takže se hůř zavinuje děloha a vůbec... brrrr, císaře ne, pokud ho nedoporučí doktor 😀

verled
7. črc 2009

svoja ty naděláš.-))))šup ukaaa.-)

hehena
autor
7. črc 2009

VERLED teda císař bez bolesti???? 🙂)) to se nenech zmást... jizva se ti několik dní hojí, je to prostě regulérní operace... moje sestřenice po tom měla dost šílený komplikace, bo se jí jizva vůbec nehojila, pak musela na další zákrok a přišla o mlíko...

verled
7. črc 2009

hehe:já vim, víte jak to myslim🙂kamarádka byla......hmm moje mamka málem umřela, když jí dělali císaře.....

hehena
autor
7. črc 2009

tyjo ZUZI známý doporučili císaře a ona nešla??? no to je magor......... 😨

hehena
autor
7. črc 2009

jj vím jak to myslíš VER 🙂)) taky bych to brala tak... jako lehounký bolesti klidně, ať taky vím, že někudy prostě leze ven a že se to vlastně doopravdy děje... ale jako jak tu někdo teď psal, že kamarádka rodila přes 30 hodin - to proboha nééé... aúúúúú 😅

svoja
7. črc 2009

uz to budeee...

prosteja
7. črc 2009

jj hehe, starší lidi si hodně protiřečí 😉

jo tak než zažít něco takovýho, tak fakt raději císaře, ale říkat si o něj třeba vyloženě, že normální porod neeee, to mi přijde úchylný 😲

verled
7. črc 2009

hehe:mjeeee já už se děsim, pořád se mi zdá o porodu🙂ale kupodivu je dycky rychlej a nebolí🙂))))

svoja:čekáme🙂

prosteja
7. črc 2009

hehe no moje kolegyňka rodila tak, že jí praskla voda, tak jela do porodky v sobotu v 6 ráno a malá se narodila v neděli v poledne 😉 ale prý se to dalo, dokonce v noci spala, protože měla epidural..... 😉

hehena
autor
7. črc 2009

jo a ještě bych prosbu o CS pochopila, když by šlo opravdu o panickej strach z porodu... to je pak ten CS fakt lepší...

moje mamina rodila oba porody rychle... říkala, že do těch 5ti hodin od příjezdu do porodky to měla za sebou... když jsem lezla na svět já, tak prý nestihl ani k porodu dr. přijít - prý měl běhavku 🙂)))

hehena
autor
7. črc 2009

no tak to je něco jinýho.... to asi ani neměla tak častý kontrakce ??? jela hlavně asi kvůli tý prasklý vodě ... ne? a když je navíc porod dobře vedenej, že jí dají utišováky, aby se mohla prospat, tak to asi jde...

prosteja
7. črc 2009

jj hehe, prostě se to nerozjíždělo 😉 měla kontrakce a pak najednou neměla ☹ no a na noc jí dali ten epidural a to říkala, že spala úplně v pohodě 😉 takže to asi šlo...... říkala, že jí císaře teda ani nenavrhovali 😅

hehena
autor
7. črc 2009

šmarjá jdu si ještě pro kaši..... mlask... 😅 😅 😅

prosteja
7. črc 2009

hehe 😀

holky já se loučím, mažu domů, mám toho teda plnej knedlik 😖 budu ráda, když si doma lehnu....mějte se krásně a zítra papa 😵

hehena
autor
7. črc 2009

PROSTEJí pááááá ahooooooj, zdááááár.... pořádně si dáchněte 🙂)) 😵

verled
7. črc 2009

holkyyyyyyy, hurááá hlásim 800gramů nahoře🙂

hehe:mam hlad.-)

prostej:paaačko.-)

svoja
7. črc 2009

mate to tam....za chvili prijdu, musim sem pustit manzela....

PROSTEJ tak coooo????

hehena
autor
7. črc 2009

VER a kolik teda vážíš hubeňourku 🙂 ?

verled
7. črc 2009

svoja.a kde ty to mimi nosíš??to se mě doteďka taky ptaly🙂máš maličkatý pupíček......ale pěkný🙂 😉

hehena
autor
7. črc 2009

jo přesně... SVOJI kam jsi to miminko schovala??? 🙂)) 😵 😵 😵 budeš mít krásný malilinkatý bříšenko! 🙂 😵 😵 😵

verled
7. črc 2009

hehe:nejsem hubenďourek sakryš🙂vážim hooodně🙂 67,5 dneska🙂..konečně jsem poskočila🙂ale lidi mi nevěří🙂