Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
8. črc 2009

prostej...a co jakpak ti je??zlobi te taky tak zaludek??mne je furt soufl

prosteja
8. črc 2009

carcul jj, já mám pocit, že je mi špatně a pak druhej den ráno a pak odpoledne zase jo.... tak mám pocit, že je mi špatně a tak nějak si na ten pocit zvyknu a dokud to není horší, tak to asi přehlížím nebo co 😀 a oběd se ve mě zatím drží 😉

carculka
8. črc 2009

prostej 😀 😀 tak at se drzi dal...ja asi pujdu zkusit taky neco zobnout

prosteja
8. črc 2009

no carcul na to, jak to bylo mastný se divím, že si bříško chrochtá 😀 😀 😀

carculka
8. črc 2009

a cos mela dobreho?

prosteja
8. črc 2009

carcul rizoto ze závodní jídelny 😀 není o co stát 😉

carculka
8. črc 2009

ale hlavne ,ze brisku chutnalo

prosteja
8. črc 2009

no carcul, domácí je domácí 😀 ale dalo se to sníst 😉

carculka
8. črc 2009

my mame k nedliky plneny uzenym od vcera,ale nejak se bojim do nich pustit,aby nesly ven

prosteja
8. črc 2009

carcul no maximálně to půjde ven ne? 😀

angetha
8. črc 2009

Já měla včera špekový knedlíky s uzeným, byli jsme s manžou na obědě a já to snědlo všechno 😎

carculka
8. črc 2009

ange,to je spravny 😀

prostej 😅 hmm to je fakt

angetha
8. črc 2009

Ale třeba ti to mastný pomůže na žaludek Carcul 😉
Tak já se odvalím a asi fakt usnu.. 😎 papa

carculka
8. črc 2009

papa

hehena
autor
8. črc 2009

mno holky ten bezpečnostní pás do auta mě též láká... uvažuju o pořízení, zvlášť když budem objíždět zase příbuzenstvo, tak pro klid duše...

CARCUL fakt dobrej idiot, ještěže se vám nic nestalo!!!!! 😖

PROSTEJí i já mám ten pupek velkej, bohužel... no třeba to fakt s miminkem vyběhám... ale jsem teď ráda, že pracuju doma, protože fakt žádný gatě neoblíknu :(((( tak vůbec nevím v čem bych chodila... mám akorát dvoje bílý letní kalhoty, který jsou trochu volnější, jedny jakoby těhotenský, tak jdou....

prosteja
8. črc 2009

no tak já pojedu asi příští týden na Moravu, pak v srpnu, oslavit tam narozky a pak možná pojedu párkrát do školy..... ale na těch pár delších cest si ho pořizovat určo nebudu 😉

jo hehe, tak s oblečením mám fakt problém ☹ to mi povídej

hehena
autor
8. črc 2009

PROSTEJ ještě k tý diskusi o pásech....

tak mě teda akorát zaráží proč je to tak drahý....
a jinak dřív se to nepořizovalo, protože si myslím, že ani těhulky tolik autem nejezdily! a když je možnost jak líp ochránit miminko a mít tak při tý jízdě lepší pocit, tak bych to zvážila....

verled
8. črc 2009

ange:papa:-)
carcul:jo mě teď dělá mastný dobře🙂
hehe:no já taky potřebuju nějaký kalhoty pod pupek letní, zajdu vykoupit vietnamce🙂

jinak jsem asi právě zažila dva stahy.....au au.....měl jste to někdo??já to četla že se to může stávat.....ach jo, prej je to ale nedostatek magnesia, tak tak...

prosteja
8. črc 2009

no právě hehe..... mi přijde, že je to celkem drahý a myslím si, že při bouračce jako takové ti to nepomůže ani omylem...... se na to zkusím schválně zeptat doktora až tam v pondělí půjdu.... že se chystám na delší cestu autem, tak co na to říká 😉 myslím si, že kdyby to bylo tak super a nejdůležitější, tak by doktoři na to upozorňovali...... já chápu, když třeba někdo jezdí fakt často, každý den x kilometrů, tak určitě i jen pro ten pocit je to daleko lepší..... já někdy nesednu do auta jak je týden dlouhý 😉 takže třeba pro mě docela zbytečná a hodně drahá záležitost 😉

verled
8. črc 2009

holky oni se prodávaj i jenom takový spony, jakoby zarážky na ty pásy, takže si nemusíte kupovat pás...

prosteja
8. črc 2009

verled stahy nejsou dobrý 😲

hehena
autor
8. črc 2009

no my taky pojedem k našim na vysočinu, pak do brna, kolína a to všechno několikrát za těhu a nejsou to krátký cesty... pak bysme měli jet zase do jeseníků, pak na šumavu, no a v září dovolenka v českým švýcarsku.... jízda v autě mi celkově drásá nervy, tak budu prostě radši, když ten pás budu mít, ale z druhý ruky levněji by to bylo supr...

prosteja
8. črc 2009

to tu měla efi nějak kolem 20. týdne a doktor ji nechal tenkrát doma, že by mohla taky začít rodit 😲

hehena
autor
8. črc 2009

No PROSTEJ já si naopak myslím, že to při bouračce může pomoct...

VER já myslím, že tohle je spona... dávala odkaz ANGE...
a jinak taky vykoupím vietnamce...

stahy bych oznámila dr. a magnesium si můžeš rozpustný koupit v lékárni 🙂

prosteja
8. črc 2009

hehe no tak se mrkni jestli někdo neprodává z druhé ruky 😉 když budeš klidnější a plánujete tolik cest, tak určitě.... no my jestli bude v pondělí srdíčko tak to asi pojedeme všem oznámit, protože pak tam pojedeme až v srpnu na narozky........ to zrovna zfouknu v tom srpnu zápis v Ostravě do školy a pak tam asi párkrát budu muset jet do té školy.... uvidím, co mi taky řeknou v té Ostravě, kdybych tam třeba od září musela každý víkend, tak o tom asi taky budu uvažovat..... ale pokud se bude jednat o jednu cestu za měsíc, tak to zmáknu bez toho 🙂

hehena
autor
8. črc 2009

VER dneska víc lež... možná to byla jen nějaká svalová křeč, ale radši bych to řekla dr. a kup si to magnésko .)

prosteja
8. črc 2009

hehe myslíš? 😖 já myslím, že třeba nějaká bouračka na dálnici... no raději o tom nebudu mluvit, mě mrazí v zádech, jen na to pomyslím 😖

hehena
autor
8. črc 2009

PROSTEJ já myslím, že to na každým.... ty si myslíš, že je to k ničemu, tak si ho prostě nepořídíš... mě to příde věc dobrá (ale ještě jsem to blíž nezkoumala) tak si ho asi pořídím... to je celý... a tak je to se všem věcma pro dítě... půlku věcí z toho všeho člověk vůbec nepotřebuje.... někdo to i tak koupí a někdo ne....
prostě co se týče větší bezpečnosti, tak na to moje hlava dubová slyší no... 😉

carculka
8. črc 2009

holky tak si uz kupte naky tehu kalhoty 😉 ...

hehena
autor
8. črc 2009

PROSTEJ já si myslím, že jo... myslím, že pás přes břicho a prsa by miminku mohl ublížit... ale s takovouhle vychytávkou by ty následky mohly bejt mnohem menší........

ale nemluvím až o ouplně brutální bouračce... to netuším....

ale pokud je nějaká (i kdyby menší) šance, že při bouračce to miminku může pomoct, tak jí využiju....