Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. črc 2009

no verled mě to moc normal nepřijde 😀 většina těhulí si spíš stěžuje na to, že buď blindí a na jídlo se nemůže ani podívat anebo trví zase žravostí......... no a já si myslela, že dneska budu mít den, kdyby mi bude blivno a na jídlo se ani nepodívám a ejhle, přišla jsem do práce a takový chutě na tuňákovou pomazánku, že jsem si ji musela koupit 😀

verled
9. črc 2009

prosteja:to je normááální, já jsem zas vždycky si běžela do krámu, že jsem na něco měla chut a než jsem si to odnesla domu, tak už jsem chuť neměla.-) 😉

prosteja
9. črc 2009

taky dobrý verled 😀

terinkaa
9. črc 2009

Ahoj holky! Tak ted nevim jestli nemam jen halusky,ale fakt vidim dobre 🙂 Prostejka a Hehenka jsou tehulky 🙂 To je parada GRATULUJUUU! A ze vam to vyslo takhle spolecne, jste si to planovaly ze? 😀 moc hezky

prosteja
9. črc 2009

ahooooj terinko 😀 😵 nemáš halušky 😀 😀 😀 jsme si to s hehe naplánovali, tak teď těhulíme spolu 😀 😀 😀 a co ty?

terinkaa
9. črc 2009

To je uzasny Prostej 😵 Tady uz skoro zadny netehulky nejsou.Aspon z tech co znam od rijna 🙂
U me zatim vsechno OK.Dnaska jsem 11+0 tak to docela leti.Mimi snad dobry, na kontrole jsem byla minuly tyden,ale jen me prohmatala,ultrazvuk nebyl tak snad roste.Uvidim 20.7. to jdu k Apolinari na sono k tomu screeningu.Jinak toho mam docela dost,samy zarizovani, v zari se chceme s pritelem vzit, ale snad to stihnem.Jeste jsme ani nezasli zamluvit datum tak snad budou mit volno.
A co ty Prostej jak se citis jako tehulka? Uz si to uvedomujes ze budes mamca? Ja kolikrat ani poradne ne,asi az bude vic pupek🙂

prosteja
9. črc 2009

terinko to je dobře, hlavně, že je vše ok 😉 a ať je to tak i nadále 😵

no já se cítím celkem fajn, je mi teda docela blivno některý dny, ale ještě jsem nezrvracela.... a jinak si to moc neuvědomuju, že bych byla těhulka 😀 navíc příští pondělí je pro mě rozhodující, doktor musí vydět srdíčko už 😉 tak nám drž palce 😉

cat79
9. črc 2009

Ahoj holky🙂 tak dneska tu nejsem jako poslední🙂))
Co nového?Jak se všechny máte a jak se cítíte?Já včera vrátila tu kosmetiku, nedělali vůbec problémy, když mě viděli🙂 a dneska už se pleť zlepšuje🙂))

Jinak večer zase nevolnosti, ale asi to bylo tím, že jsem dlouho seděla s páskem a mimi se tam tlačilo🙂))
Dneska mám zkoušku těch šatů na sobotu, tak se strašně těším🙂)

Jo a i opary mizí, tak snad budu do přehlídky kočka🙂))

prosteja
9. črc 2009

ahooj cat a mimi 😵

terinkaa
9. črc 2009

Urcite palecky drzet budu 😉 U me v 6.tt nic a v 7.tt uz bylo.Cloveku se hned ulevi.Ja mele nevolnosti tak v 8.az 9tt, zvracela jsem asi jen 2krat,ale pocitu bylo hooodne 🙂 A jak si psala tak ja v ty dobe taky chtela furt neco jist a pritom mi bylo blbe,asi moje telo nesnaselo prazdny zaludek. Ted uz mam nevolnosti jen obcas,ale malinko.

angetha
9. črc 2009

Dobré dopoledne dámy 🙂

terinkaa
9. črc 2009

A koukam ze uz i prvni maminy tady mame, to je neskutecny jak to leti 🙂 Tyyy jo 😀

prosteja
9. črc 2009

teri tak to je super 😵 no mě doktor nijak neděsil, ale ani nijak nejásal..... potvrdil mi těhu, že je to krásně vidět, všechno je tak jak má být.... jen srdíčko není vidět, ale na to že je ještě čas... a proto si mě objednal hned na pondělí a to už prý srdíčko uvidíme 😉 😵

prosteja
9. črc 2009

ahooooj ange a Vendulko 😵

holky těhulky, mám na vás takový dotaz... budete si pořizovat nebo jste si pořídili takový ten monitor dechu? a jestli nový, nebo jste ho sháněli z druhé ruky.... díky 🙂

terinkaa
9. črc 2009

Ahoj Angetko 🙂 a Cat taky zdravim.

terinkaa
9. črc 2009

Prostej ja ani nevim k cemu to ma byt? Pro mimi az se narodi nebo ted pro tebe 😝

angetha
9. črc 2009

Terinko jakpak se máte, bude svatbička jo? 😎
Prostějko...moje mamka mi ho koupila protože u nás v rodině se ten syndrom vyskytl a protože pořád můžu porodit předčasně..myslím, že koupila nový

prosteja
9. črc 2009

teri monitor dechu je pro miminko do postýlky...... když přestane dýchat, tak to začne pípat 😉 vím, že anget říkala, že ho bude kupovat a u ostatních nevím..... přemýšlím, jestli je to zbytečný nebo ne, pořád váhám..... někdo si to chválí, někdo nadává, že to zbytečně plaší 😖 a já ho mám možnost koupit od českýho výrobce za docela dobrou cenu a ještě k tomu dostanu v akci kojící polštář 😉 tak uvažuju, jestli ano nebo ne

prosteja
9. črc 2009

anget jj, o tobě vím..... a víš značku? 😉

angetha
9. črc 2009

Ale asi bych si ho koupila tak jako tak..na beremku má jedna holčina čerstvé miminko, nechce si odříhávat a tuhle na něj koukli a byl úplně modrý, protože se poblinkal a ležel na zádičkách..

verled
9. črc 2009

terinka:nezapomeňta na Orchidei ta taky🙂

angetha
9. črc 2009

Prostějko nevím, ale asi to bude Nanny.

prosteja
9. črc 2009

no anget mě právě jedna holčina z jiné diskuze říkala, že oni jako v pohodě, nikdy nic nebylo a najednou to začalo pískat a chlapeček taky, ležel na zádech a špatně dýchal 😖 ...... no asi to taky pořídím, pro lepší pocit 😉

terinkaa
9. črc 2009

Anget zatim dobre 🙂 Svatba se planuje,ale je to taky honem honem tak jsem zvedava jak to stihnem.Do toho ted dovoleny tak snad vse pujde hladce.
A jak se mate vy? Uz se ti to blizi vid?

angetha
9. črc 2009

Hlavně tvoje miminko může mít taky astma viď?

angetha
9. črc 2009

Terinko tak ať vám ta svatba vyjde, jak si přejete 🙂 🙂
Mě se to blíží už dlouho ale včera jsem myslela že mi teče plodovka 😕 😕 ale asi to byly jen prášky co si zavádím

prosteja
9. črc 2009

no já mám taky možnost koupit tu Nanny 😉 prý je to dobrá značka.... no může anget a nemusí..... doktoři vůbec neodhadují, spíš tvrdí, že ze mě na miminko neeee........ že až obgeneraci, ale to víš, stát se může cokoliv 😖

prosteja
9. črc 2009

verled terinka asi orchi nepamatuje 😉

terinko já doufám, že to všechno zmáknete, i svatbičku 😵

anget fakt? 😲 no tý jo, to bych se asi pěkně vyděsila 😕

angetha
9. črc 2009

Prostějko tak ten monitor kup, prodat ho můžeš vždy 😉

verled
9. črc 2009

ahoj cat a ange.-) a miminka🙂
prostej já ho chci páč asi budu u našich v baráku a když mimi usne tak budu o patro níž🙂takže i chůvičku, ale všechno z druhý ruky asi🙂
ale jinak dej se m odkaz🙂)))kde to vewmeš??🙂