Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. črc 2009

jj svoji, já pořád zastávám názor s tím pásem, že koho to uklidní, určitě ať do toho jde.... to je jak ten monitor dechu, koho prostě uklidní jen ten pocit, že ho pod dítětem má, tak ať ho koupí 😉

já se třeba opravdu ujistila, že ho kupovat nebudu, když neexistují žádný studie, který by dokazovaly, že ten těhu pás je 100x účinější a bezpečnější než normál pás...... údajně jde jen o komfort.... kdo jezdí autem denně, tak to určitě využije 😉

zuzka.o
9. črc 2009

A jak se vůbec ty těhu pásy pohybují cenově?

prosteja
9. črc 2009

zuzi ange tu dávala odkaz na slůně a stál tisícovku 😉

prosteja
9. črc 2009

a kupovala si ho carcul, proto tady vznikla ta debata, ale za kolik nebo kde ho koupila nevím 😉

svoja
9. črc 2009

Holky ja teda fakt uz jdu🙂 Jeste prijdu odpol...tak zatim ahoj!

zuzka.o
9. črc 2009

Hm, tisícovka, tak nějak jsem to tipovala.

zuzka.o
9. črc 2009

Pa svoji 🙂

prosteja
9. črc 2009

svoji ahoooj 😵

zuzi já teda ne 😅 já jsem si říkala, tak 200,- když je to jen taková poduška na bříško 😀 ale amal tu psala, že prý to vyrábí jen jedna norská firma, tak proto je to tak drahé 😉

zuzka.o
9. črc 2009

Holky, na radu Petulky jsem si koupila Kotvičníkové kapky, nemáte některá s nimi zkušenosti? Potřebuju poradit jak to brát. Na návodu je 25kapek 2xdenně. Ale jestli jako do ovulajdy nebo celý cyklus....??? A ještě mám kontryhelový čaj.... taky potřebuju radu. 😉

prosteja
9. črc 2009

zuzi tak ty kapky nevím..... ten kontryhel jsem pila jeden šálek denně celý cyklus, pak jsem na mršku chtěla vynechat a zase začít pít, ale už jsem nezačala, protože jsem zjistila, že účinek není žádný, když jsem neovulovala 😉

prosteja
9. črc 2009

jo a zuzi vybil mi jeden čajík od pana Jukla 😉 nechceš zkusit?

zuzka.o
9. črc 2009

No ono co je pro těhotný, kojící, novorozence,..... je strašně drahý ... a zbytečně. Je to jenom dostat z jisté cílové skupiny co nejvíc peněz. Proto jsem si tipla tu tisícovku.

zuzka.o
9. črc 2009

Co to je?

prosteja
9. črc 2009

jj zuzi to máš pravdu.... všechno je dneska drahý 😔

zuzi to je pán, co se zabývá bylinkářstvím a je to speciální čaj na neplodnost 😉 holky co normálně ovulují si hodně pochvalovali, že po něm měli krásnou sliznici a pravidelnej cyklus a hodně po něm i otěhulilo.... mě bohužel nepomohl, protože moje problémy byly trošku větší 😉

baeszinka
9. črc 2009

My taky používali kotvičník-ale čaj,takže s kapičkama ti neporadím 😒 Manža ho pil jeden měsíc poctivě a pak už nemusel 😉

verled
9. črc 2009

ahoj bae a mimi🙂
holky pracuju až se ze mě kouří🙂

zuzka.o
9. črc 2009

No já pravidenej cyklus mám 27-29, takže pro mě to asi nebude. Leda že by mi po něm narostl zpátky ten ufiknutej vejcovod 😀 😀 😀 To bych ho pila po hektolitrech 😉
Asi teď toho nebudu plácat moc, aby to nebylo pátý přes devátý, zkusím ty kapky a kont.čajík. Takže 1x denně celý cyklus, jo?
Teda na těch kapkách píšou, že to nemají užívat těhule, tak jestli je nemám brát jen do ovu.... asi budu muset otravovat Petulku 😉

zuzka.o
9. črc 2009

Nevíte o Vendelí?

eeefffaaa
9. črc 2009

holky to je hrozny clovek na chvili odejde a uz nestiha 😀

prostej u Jukla prodava Milanova teta 😀 a je to moooc dobrej lecitel,lidi si ho strasne chvali...a mamka jak byla ted v tom Brode,tak jsme mu posilali fotkua normalne z fotky vsechno poznal,aniz by mu nekdo neco rekl

eeefffaaa
9. črc 2009

jinak zdravim ty co jsem jeste dneska nepozdravila 🙂

verled
9. črc 2009

ahoj efi a mimi🙂...jo tadyta diskuze je zabijácká🙂

baeszinka
9. črc 2009

Ahojky Verled,moc to s tou prací nepřeháněj 😉 🙂
ahojky Efi a mimi 🙂

prosteja
9. črc 2009

jj efi, já jako že bych přímo k tomu léčiteli, to ne...já na to moc nejsem.. ale bylinky proč ne 😉 takže jsem si čajík koupila a docela mi i chutnal 😉

verled
9. črc 2009

ale musim Vám něco ukázat co mi jedna poslala když zjistila že mam kočárek co nejde sporťák xichtíkem ke mě🙂))))tojsou věci, já tomu nevěřim stejně.-)

http://zdravi.idnes.cz/vyvoj-deti-ktere-nevidi-...

baeszinka
9. črc 2009

My máme čajíky od grešíka.sypaný a jsou taky moc dobrý..hlavně ten pro ty těhulky,mňam 🙂 😉

verled
9. črc 2009

bae:šeeefka mě chce asi upracovat🙂

holyk podpořte mě...nebo se zabim🙂))...ten kočár peostě chci, nikdo mi nevymluví že mimi stejně v nějakym 8.měsíci víc zajímá všechno kolo kromě mamky když zrovna namá hlad.-)

prosteja
9. črc 2009

verled 😀 vědci dochází na různý věci 😉

já třeba vím, že zvlášť až začne mimčo sedět a žvatlat, tak ho budu chtít mít otočené spíše na sebe, abych s ním mohla komunikovat...... ale každý to má jinak, někdo zase chce, aby se mimi dívalo do okolí 😉

eeefffaaa
9. črc 2009

verled to teda je...hlavne staci na chvili odejit a uz nejsi v obraze 😀

prostej to ja na lecitele taky moc nejsem a moc tomu neverim,ale kdyz ten Jukl jen z fotky vsechno poznal a vedel,tak jsem zustala teda koukat...a tomuhle leciteli bych asi jako jedinymu verila a kdybych uz nevedela jak dal,tak bych k nemu asi i sla

bae jak se mate???co Krystufek??

verled
9. črc 2009

bae:je dobrej takjá si ho koupim🙂

prostej:já jak se znam, tak stejně budu mít prcka furt v pazourkách🙂

verled
9. črc 2009

pujdu na oběd, snad to bude k jídlu zatim pa a nekecejte moc a jděte se najíst!!! 😠 😠 😀 😀