Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. črc 2009

hehe tak na prsa mi manža sahat nesmí, to je tabu 😀 😀 😀 mě právě taky hrozně bolí 😖

jj petul, my máme v týdnu relativní klid a v pátek prostě všichni opruzují, to je děs 😖

orchidei
10. črc 2009

petul až příští týden jdu na kontrolu! Teda doufám že když ještě neuvidí srdíčko tak že mi objedná co nejdřív protože už teď mám pocit že je tohle nejdelší týden v mím životě! 🙂

A na prsa jsem zvědavá jestli se rozjedou, jako tak včera jsem cítila že jsou citlivější ale že bych se jich nemohla dotknout to ne!

verled
10. črc 2009

orchi:no a já teď čekám už měsíc:-/jinak mě prsa nejdřív bolely a pak se zvětšily a teď jsou jen o malinko větší, ale nebolí🙂

svoja
10. črc 2009

AHOJ VSEM!!

Hehenko, tak ja chut na sex taky nemam....je fakt, ze kdyz uz, tak je to takovy jakoby silnejsi nebo co, ale jako ze bych to nejak vyhledavala, to zas ne. Tak jednou za tejden se premuzu... 😅 Porad me poboliva bricho, tak je me to takovy neprijemny...navic ten vytok porad 😠 To je sice fajn, ze tim poznam, ze me vyborne funguji porodni cesty a pod., ale ja uz ho nechciiii...no a prsa jsou taky nekdy dost bolestivy... 😒

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Orchi dívala jsme se do těhu průkajdy , tak já jsme byla 1.12 potvrdit těhu a 17.12 jsme byli v poradně a 18.12 jsem viděla srdíčko, ale každý Dr to dělá jinak 😉

svoja
10. črc 2009

No a ja prukajdu dostala az nekdy 12tt....!!!!!!!!!!!

svoja
10. črc 2009

VER no taky se me zvetsily, padaj me ze vsechn podprsenek 🙄

orchidei
10. črc 2009

Peti tak to by bylo fajn! Chtěla bych to už na konci měsíce oznámit doma, ale nejdřív musim slyšet to srdíčko!

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

svoji tak mě zas až tak moc prsa neporostla

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

orchi tak se když tak můžeš s Dr domluvit, ne? 😉

amallie
10. črc 2009

dobré ráno, holky moje!

angetha
10. črc 2009

Dobré dopoledne 🙂

hehena
autor
10. črc 2009

ahoooooj všem příchozím těhulkám 🙂))

SVOJI tak aspoň někdo 🙂)))

PETI tos byla brzo v poradně... :-O

svoja
10. črc 2009

PETUL ani ted ne?

AMAL hoj...jak jsi tady psala o tech hadrech nedavno...tak souhlas....ty tehu hadry jsou nekdy fakt tragicky a predrazeny...a kdyz kouknes treba do CaA nebo HM...jsou ty ceny podobny jako v cizine nebo tam je to taky drazsi???

verled
10. črc 2009

ahoj amel🙂
svoja:no mě se tam ještě vejdou🙂)

amallie
10. črc 2009

a na sex teda chuť nemám 😖

orchidei
10. črc 2009

Ahoj svoji, anget, amali! Krásný den Vám a mimískům přeji! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

angetha
10. črc 2009

Mě na začátku prsa dost bolely a teď začínají znova

svoja
10. črc 2009

AMAL dneska ma Amalka svatek🙂) vse nej🙂

angetha
10. črc 2009

Děkuji Orchi, i vám přeji krásný předvíkendový den 🙂 🙂

amallie
10. črc 2009

svoji: já nevím, C A není můj styl a HM asi taky ne, tam mně to všechno připadne takový...........jinej vkus prostě. Ale C A v SRN je mnohem lacinější a troufám si říct, že i kvalitnější. Odtamtud jsem dříve pár věcí měla. Nic, já si počkám na nájezd na Next někdy v létě v UK, i když, to už to možná ani nebudu potřebovat. Nic, džíny mám, jednu sukni, jedny krátké kalhoty a dvě trika, to musí stačit. Ještě mám dvoje šaty a jednu halenu, v tom to už asi dochodím, je to sice teda fakt málo, ale nechce se mi utrácet zbytečně.

amallie
10. črc 2009

díky za přání k svátku, ale já ještě nevím, jestli to bude Amálka, pohlaví nám řeknou příští týden 😉

angetha
10. črc 2009

A já mám novinu, jedné " příbuzné" ( neteř přítele od mamky) včera po dvou dnech porodila holčičku Nelinku..porod jí vyvolávali ve 38. týdnu, protože už jí přestávala fungovat placenta. Nelinka má 2,8 kg a 47 cm..a jsou obě v pořádku 🙂 🙂

svoja
10. črc 2009

AMAL jasny, chapu...ja mam nektery veci z CA docela rada...a u nas me prijdou tyhe dve znacky takovy nejlepsi no....jako myslim pomer cena/kvalita/nositelnost....samozrejme teda ne vsechno odtud...

svoja
10. črc 2009

ANG jeee, mimi...gratulace🙂

prosteja
10. črc 2009

ange gratulace 😵 a krááááááásný bříšenko 😵 😵 😵

prosteja
10. črc 2009

jo holky jak jste se tu bavily o těch těhu kalhotech, myslím včera to tu hehe probírala, tak je asi třeba konkrétně pro mě lepší koupit takový ty s tím širokým nápletem, když to největší bříško budu mít v zimě že?

hehena
autor
10. črc 2009

Taky gratuluju k miminkuuu....

já si hodlám nějaký těhu věci koupit... moc jsem se na to období těšila, tak se chci i cítit dobře.... začnu rozhodně těma riflema 🙂 a ostatní později, zatím postačí dlouhý třička a nějaký tuniky co už mám.... já občas i nakupuju v New Yorkeru, mají tam slušný výprodeje... třeba svetřík za 135.- 🙂)) až mě sejří, že jsem si nekoupila i jiný barvy... 🙂))) teď jsem si koupila dvě tuniky v TO, ale to už je docela drahá záležitost... :(((

svoja
10. črc 2009

PROSTEJ no asi jo, ted to asi prezijes jeste v normalnich ne? ja teda taky nemam v planu je ted kupovat...uvidime, jak budu vypadat potom na podzim a v zime....spis teda v zime, ted to necham byt....mozna si koupim nejaky volny na leto...ale tehu ne...

hehena
autor
10. črc 2009

no to asi jo PROSTEJKO .) i to myslím psala ANGE.... nebo CAT... já už ani nevím... 😉