Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
13. črc 2009

já myslím, že je velká šance že bude OK, dneska už jsou ty inkubátory naprosto dokonalé, kámoška rodila v 8měsíci a malej je super a 2. kámoška ta rodila představte si ve 24tt!!!a mimi to taky dalo, zázrak!!!

verled
13. črc 2009

cat:já jdu na normální utz k dr 23. tak doufám že jo, on má takovej fakt dobrej a kdyby to byl pipínek tak ho uvidíme🙂stejně, takže tam budu ležet do tý doby než mi to řekne🙂

verled
13. črc 2009

svoja:ONO JE TO ZDRAVÝ jednou za čas se pos...🙂

verled
13. črc 2009

svoja:jasně dneska je to v poho, mimi co se vyvíjí jak má už má všechno, jen je maličkatý🙂

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Svoji já si myslím, že je to u každého miminka jinak. Moje sestřenka třeba v 8 měsící porodila mrtvou holčičku a teď moje známá taky porodila v 8 měsící a holčička je zdravá. Ale říká se , že je lepší porodit v7 měsící než v tom 8. Takže jsme ráda, že jsem šla v tom 8 měsící k Dr a ještě mi malého udrželi 😉

hehena
autor
13. črc 2009

SVOJI to by sis asi musela přečíst diskusi o nedonošeňátkách... jsou děti, který se narodí ve 24tt a zázrakem jsou zdravý a pak jsou samozřejmě děti, který si nějaký to menší nebo větší postižení odnesou....... bohužel... ale tady ti asi nikdo fundovaně nemůže odpovědět...

angetha
13. črc 2009

Svoji pročpak se ptáš? Ty mimi pak vyžadují velkou péči, mají problémy s trávením a s nervovou soustavou, takže se s nimi pak cvičí Vojtova metoda..hrozí jim pak třeba nedostatek červených krvinek ( dávají se jim transfuze), můžou mít problémy s očičkama a s ouškama..pak můžou mít třeba epilepsii, krvácení do mozku, infekce, problémy s dýcháním a tak..
Prostě je lepší když to vydrží do toho 40. týdne..hodně jsem o tom četla, když jsem od toho 23. týdne musela ležet..

angetha
13. črc 2009

Petulko promiň, ale to, že je lepší, když se mimi narodí v 7. měsíci než v 8. je pěkný kec...každý den se počítá.. 😔

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehenko to máš naprostou pravdu, moje sestřenka je dětská Dr a zástupce primáře a dělá v nemocnici, takže někdy říká, že je to opravdu drsné ☹

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

angeth v 8 je to špatné kvůli těm plícím

angetha
13. črc 2009

Petulko ale špatné je to i v tom 7. 😅
Tady tu diskuzi jsem si pročetla..extrémní nedonošenci..
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

No myslím, že nejlepší je rodit v termínu 😉 Pro nic za nic se to nepočíta, že 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Právě jsem si dala oříškové kapučínko a čekám na M 😉 Angeth teď to číst nebudu,až porodím a bude všechno OK tak si to pročtu, teď se nechci zbytečně ztresovat 😉

amallie
13. črc 2009

ahoj holky!!!

se mi normálně zdálo o tom kočárku vybraným 😵

jinak brr, o čem se to tu bavíte? já tu diskuzi taky četla a teda, radši nevědět 😲

prosteja
13. črc 2009

holky tak já mizím na tramvaj 😉 držte palec a já se odpo zahlásím 😵

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Prostej tak držím všechny palce co s malým máme 😉 a pak písni

angetha
13. črc 2009

Prostějko papa

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Holky jsme zvědavá na Sac jak dopadne, jestli teda si jí tam už nenechají a má na někoho číslo, kdyby náhodou?

hehena
autor
13. črc 2009

PROSTEJí pááááááá tfuj tfuj tfuuuuuj.... čekáme na skvělou zprávu!!!! 🙂 😉 😉 😉 😵

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

Já jdu do poradny ve čtvrtek a měla bzch jít ještě k diabetičce, ale první jí zavolám, je po dovolené, tak ať vím, kdy si mám brát vzorky, určitě mi řekne ,ať příjdu v pátek

verled
13. črc 2009

prostej:paaaačko🙂
holky jsem pro to vyprdnout v termínu🙂

amallie
13. črc 2009

já mám na SAc číslo kdyžtak 😉

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

amal ještě že tě máme 🙂

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

amal a v kolik jdeš t k dr?

hehena
autor
13. črc 2009

AMALLI a copa se ti zdálo o kočárku?? 🙂 má ho moje kamarádka... musím se optat jak je s ním spokojená..... 😵

hehena
autor
13. črc 2009

šmarjá dala bych si nějaký ovoce.... broskve, meloun, třešně....... mlask..... a tady nic nééééni....

hehena
autor
13. črc 2009

jo a mám takový břuško jako to poslední VERLED.... super ne???? achjo, já budu tlustá, tlustá tlustááááá ..... 🙄

p.e.t.u.l.k.a
13. črc 2009

hehenko nebudeš tlustá - jsi těhotná 😵

amallie
13. črc 2009

hehe: tu teutonii má? zdálo se mi, jak s ním jezdíme 😀

já jdu k dr až ve čtvrtek 😉

a melouna právě jím!!!

hehena
autor
13. črc 2009

aha... já myslela, že chceš JANé ?????? si tady o tom psala minulej týden....

PETI ale já už jsem tlustá teď... ten mega špek na břiše, to je trapas... achjo, ouplně mě to tejrá....