Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. črc 2009

ang pěkný... 😉

prosteja
14. črc 2009

svoji a jestli čekáš holčičku, tak počítej, že přibereš spíš tak nějak do šírky 😖 ne jenom na bříšku, ale i do šířky a stehna a tak 😉 aspoň hodně holek to tak má 😉

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

prostej jj do každé poradny musíš brát ranní moč

angeth krásná barvička 😉 Já taký hekám a manža jen se probudí a řekne " bolí tě něco" nebo "v pořádku" a já řeknu ano a on spí dál 😉

angetha
14. črc 2009

Já taky nosím moč pokaždé 😉
Svoji já měla takovej problém, když mi popraskaly ty prsa, říkala jsem si, jak je to hrozný, ale pak si uvědomíš, že tvoje tělo se mění kvůli tomu drobečkovi a už nikdy nebudeš vypadat na 15, ale bude z tebe "žena" a "matka" a ten malej brouček za to stojí...

prosteja
14. črc 2009

aha petul, takže to není jen výmysl mýho doktora 😀 no a právě proto jsem se ptala na ty zkumavky na moč 😉 protože včera jsem se ptala sestry a ona, že jo, že mi dá, ale jen tu první a další si už musím obstarat sama..... tak jsem na ni hleděla a ani se nezeptala, kde to seženu.... pak mě teda napadlo, že v lékárně, ale nechtěla jsem tam vypadat jako pitomec 😀

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

svoji dělám všechno abych rodila ale nic, požehlila sjem to prádlo, pověsila další pračku a teď mám chvilku pauzu 😉

Prostej já čekám kluka a stehna mi taky narostly 😀 , ale jak budu moct tak půjdu na ty zábaly co jsme chtěla jít před tím než jsme othotněla a snad bude všechno OK 😉

prosteja
14. črc 2009

petul však jsem psala, že je to individuální 😉 jen, co jsem tak vypozorovala ze svýho okolí, tak většinou s klukama mají takový krásný kulatý bříška a kde nic tu nic a co čekají holky tak jsou takový "rozteklý" nebo jak to mám říct....... ale jsou určo zase výjimky 😉

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

prostej já to dělám tak, že jsi vezmu tu zkumavku zpátky a hned na záchodě moč vyleju , vypláchnu a mám na další kontrolu 😉

carculka
14. črc 2009

ange a mas hodne strii?z tech budu mit komplexy zas ja

angetha
14. črc 2009

Manžel ráno stlal a ptal se mě jestli mi nepraskla voda..říkám, to bude možná z toho Utrogestanu..ale tam byla vyloženě loužička 😎 že je to ten Utrogestan? 😕 😎

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

angeth přesně to říkám i já, všechny t bolesti a lítání po dr za toho broučka stojí 😵 😵 😵 😵

prosteja
14. črc 2009

počkej petul, jako že oni provedou ten test, ty si to vezmeš zpátky a použiješ znovu jo? to jde? no já nevím, mě jen sestra řekla, že tu první mi samo dá, ale že další si musím obstarat sama 😖

angetha
14. črc 2009

Carcul, mám hodně strií, ale na začátku jsem flákala to mazání..a něco jsem měla i předtím..

svoja
14. črc 2009

ANG velky???? 😲 😲 😕 😕 ty nemas prave velky!!!! a ta barva je luxusni!!! mame podobnou na chodbe....

No presne...to uvedomeni si toho, ze tech zmen bude vic a ze ze me vlastne bude "jinej" clovek...je to strasne zajimavy....fakt jo....bych nikdy nerekla, jak nad tim budu takhle premyslet...ale tim si projde asi kazda...porad si rikam jestli na to mam, jestli budu vedet co a jak, jestli to zvladnu- jak peci o mimi, tak i sebe...budu proste jina...pak nekde na obrazku nebo v tv vidim miminko a jsem z toho uplne hotova....

PROSTEJ no me to prave prijde, ze tak jakoby "vykydavam" vsude...

a to s tou moci jsem se taky dozvedela dneska....nastesti jsem tam volala....

prosteja
14. črc 2009

ange tak to nevím 😖 😲

a holky ještě se zeptám, ta moč musí být určo ranní že jo? i když jdu odpoledne 😉

carculka
14. črc 2009

a ted mazes 2xdenne ange?

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

ange a na co je ten Utrogestan? Já jsme teď používala nějaké čípky na kvasinky a taky se mě něco vytékalo , tak prvních 10 jsme zaváděla ale teď co jsme si nechala předepsat tak na to prdím, kdyby náhodou voda vytekla tak ať to poznám 😀

prosteja
14. črc 2009

a holky těhulky, když už jste u toho, tak čím bříška mažete? já měla jednou snad u kyseliny listové vzorek něčeho, tak ho chci vypatlat a uvidím co pak... docela mě zaujal olejíček Hippo 😉

svoja
14. črc 2009

PETUL tak znasilni manzela v horky vane a zlej se cervenym🙂 😉

angetha
14. črc 2009

Carcul mažu vždycky když se vykoupu..jinak ne.. 😔
Petulko, Utrogestan je hormon, taky si ho zavádím..

svoja
14. črc 2009

ANG zavolej radsi dr...pro jistotu....

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

prostej já nevím jak to chodí u vás v poradně, ale u nás to je tak i teď jak chodím na zástup , že otevřeš tu zkzmavku, onati namočí ten papírek do toho a už si s tím můžeš dělat co chceš 😉 a moč musí být ranní a strčíš jí do lednice na to odpoledne 😉

prosteja
14. črc 2009

aha petul 😉 tak uvidím, jak to bude chodit u nás 😉 třeba mi to taky nechá, tak bych tu zkumavku taky používala jednu 😉 díky moc za info

angetha
14. črc 2009

U nás to chodí stejně jako u Petulky 😉
Svoji kdyby to bylo plodovka tak to teče pořád..a teď nic..kontrakce taky nic..

prosteja
14. črc 2009

ange já si myslím, že to mohlo být z toho Utroše.. myslím si, že plodovky by bylo víc, každej popisuje jak je tím zlitej a celej mokrej a navíc by jsi už asi měla nějaký bolesti...... zeptám se blbě, ale hlenová zátka to být nemohla...... to asi těžko co, to bys poznala 😅

angetha
14. črc 2009

Nene hlenová zátka asi taky ne.. 😉 no kdyžtak porodím doma no 😀

p.e.t.u.l.k.a
14. črc 2009

ange ty nemáš strie 😉 Já jsme taky neměla,a le teď k posledku se už začly objevovat , ale ještě to není až taková hrůza, musím říct M ať nás vyfotí ať můžu vložit ještě fotečku 😉 Mě zase maže M skoro každý večer a mažem mandlový krémem z Justu , už jsme 1 vypatlali ale v pátek mi příjde další 😀

hehena
autor
14. črc 2009

ANGE ta vínová barva je perfektní!!!! 😵 😵 😵

carculka
14. črc 2009

prostej-v albiku..a ten olejicek s tim elastinem stridam...a dermacol davam na prdel a boky po vykoupani a masiruju takovou rukavici(trochu mi nabehla celulitida a uz zas skoro uplne zmizela

angetha
14. črc 2009

Petulko já mám strie na stehnech a na prsou..a trošíčku na boku