Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
22. črc 2009

řidičovi bych dala asi facana... člověk na sebe furt dává pozor a pak tohle...

holky díky za palce!

prosteja
22. črc 2009

efi lehni si, nic nedělej, odpočívej a nabírej síly na porod 😉

jo někteří řidiči by fakt zasloužili sebrat řidičák 😠 speciálně tenhle... zastavuje mimo zastávku, takže ho musíš ještě dobíhat, dveře ti zavírá přímo za zadkem a já už si právě sedala, takže jsem se ničeho nedržela a perfektně jsem se práskla do boku 🙄 však jsem hned nadávala,co je to za prase....... 😀 a chtěla mu to tam vzteky poblindit, ale jak na potvoru se mi nechtělo 😀

efi to rozmazlování a lítání si užívám 😀

hehena
autor
22. črc 2009

PROSTEJ za chvíli jsme ve třetím měsíci.... 😕 🙂

prosteja
22. črc 2009

hehe to je těžký no 😖 já si myslím, že takový lidi by takový povolání neměli vůbec vykonávat...... když ho to nebaví tím autobusem jezdit a silně ho to obtěžuje, tak ať jde dělat něco jinýho 😠 ale je to zbytečný se rozčilovat.....

prosteja
22. črc 2009

hehe 😀 😀 😀 no ty už to máš za pár, já končím 2. měsíc příští pondělí 😉

verled
22. črc 2009

jeee holky zejtra jdu konečně na kontrolu🙂

hehena
autor
22. črc 2009

v sobotu jsem ve třetím 🙂))) to je bžunda... 🙂)) ále největší prča bude začátek 4....

prosteja
22. črc 2009

no vidíš verled, jak to rychle uteklo 😉

hehe proč to bude prča???? 😀

hehena
autor
22. črc 2009

VER ahoj 🙂 ty zavinky, nebo fusaky, či co to je, co máš v albu - to je emitex???

chci taky s těma nožičkama - kamarádka mi to doporučila, že je to výborný do autosedačky, takže já chci taky jedině tuhle... 🙂

eeefffaaa
22. črc 2009

holky to to tak utika!!vy uz budete ve tretim!!!

no ja se jdu nasnidat..jdu si sednout ven dokud neni takovej parak..zatim ahoj

prosteja
22. črc 2009

jj hehe na ty fusaky do autosedačky jsem se taky dívala 😉 miminko musíš do toho vajíčka kurtovat mezi nožičkama, takže jinak než bez ničeho nebo v tomhle ho tam nedáš 😖

hehena
autor
22. črc 2009

PROSTEJ no to už budu fakt v TOM ... a možná už si to začnu užívat a už se tolik nebudu stydět za ten můj pupek...
včera jsme byli posedět se známýma a ten mužskej říká manželce (celkem hlaholem) "hele evi, ona už má bříškooo, je to mozný takhle brzo???" 🙂)))) ty voe a by ses potentočkovala...

hehena
autor
22. črc 2009

no ale i tak si spousta ženských koupí obyč fusak... a až pak jim dojde, že se jim do tý autosedajdy dává blbě..
tohle dáš jak do kočáru že jo, tak do auta.. 🙂)) to je úúvaha :D

hehena
autor
22. črc 2009

EFI páááá...

jj letí to... ať už je za náma ten třetí, pak se to klidně může vlíct... 😉 😉 😉

prosteja
22. črc 2009

hehe 😀 aha........ tak za pupek se nestydím, nosím hodně volný věci, takže to není vidět.... já ho hlavně chci schovávat v práci, nechci to říct dřív jak po tom prvním screeningu...... ale tak snad si od 4. měsíce začneme užívat bez nevolností, krvácení a podobných blbostí 😖

moncicak3
22. črc 2009

zdar a sílu ženy 😉 🙂 tak jakpak se máte v polovině týdne?
jsem vás dočítala a je toho teda požehnaně 🙂 ....já už jsem vzhůru od 5 (ostatně jako každý den 😒 ) a teď se chystám pověsit prádlo.....

jo a manža už má výsledky z krve a boreliozu nemá, tak nám spadl obrovský balvan ze srdce 😵 😎 ale za 3 měsíce jde na krev znovu....pro jistotu

hehenko držím moc pěsti, ať je Rozulka zdravá 🙂

prosteja
22. črc 2009

hehe tak já mám obyč fusak z beránka (k nezaplacení) ještě po mě schovanej u babičky, takže doufám, že přežil v dobrým stavu a že do kočárku fusak budu mít, protože takovýhle už se nevyrábí anebo jsou hrozně drahý...... 😖 no a do té sedačky asi koupím tohle, protože jak jinak tam to miminko zakurtovat, aby mu nebyla zima 😔

hehena
autor
22. črc 2009

tak já měla uplý tričko, ale zase bylo černý a s takovou tou tkaničkou pod prsa, taková trišková tunika, ve který mi přišlo, že to není moc vidět, tak jsem byla spokojená.... navíc mám pocit, že takový věci se neříkaj... a když tak mohl říct "jé tobě už jde trošku vidět bříško.." ne??? no člověk má pak tendence se právě schovávat... musím si nakoupit nějaký tuniky, bo mám jen jednu a ta je taková slavnostnější a nedá se nosit furt...

prosteja
22. črc 2009

efi papa, dobrou chuť a pěkně odpočívej 😉

ahoooj monci a Terezko 😵 😵 😵 téda v 5. ráno jo? to vstáváš jako já do práce 😲 😀

hehena
autor
22. črc 2009

jéééééééééé MONčí ahoooooooooj ..... moooooooooc gratuluju, že to není borelioza... !!!! uf uf... 😵 😵 😵

no tak to je jasný PROSTEJ, když máš z beránka...

prosteja
22. črc 2009

jj hehe to určitě, buď si to měl jen myslet a pak si to měli říct v soukromí a nebo to měl říct jinak... .některý lidi jsou hold taktní jak něco 😀 😅 já právě upnutější trička už nenosím vůbec, protože v tom by na mě opravdu každej v práci čuměl a to nechci.... 😉

moncicak3
22. črc 2009

jj prostejko, obyč fusak z beránka je fakt k nezaplacení, mamka ho po nás taky schovala, je v dobrým stavu a ségra ho měla pro svoji první a nechala si ho teď i pro druhý, takže já mám smolíka musím ho shánět...je fakt drahej, ale říkám si, že mám ještě 3 měsíce čas, tak koukám na bazary a tak, novej mít nemusím, protože je faktis drahej 😒
a ani do tý sedačky nic kupovat nebudu, protože mám 3 zimní kombinézy, to udělá stejnou službu jako ta do autosedačky 😉

prosteja
22. črc 2009

monci takže je manža úplně v pořádku? to je dobře... a neboooj, za ty 3 měsíce to bude taky ok 😉

no hehe, jen doufám, že bude fakt v super stavu....... je totiž ještě po mě a samozřejmě ho mělo v rodině půjčeno víc lidí, ale babička ta se o to stará, tak doufám, že mě nemile překvapí tím, že už byl třeba nepoužitelnej a někoho z rodiny zabiju 😠 😀

hehena
autor
22. črc 2009

achjo, tak myslím, že dneska něco podělám a vyrazím asi na nákupy... potřebovala bych už ty kalhotový tepláky - nejlépe takový, který se dají upravit na 3/4.... no a pak nějaký volnější trička... nechci, aby mě tak brzo každej pozoroval.... holt ta zácpa udělá svoje... :(((( ta Lactulosa mi dala minule strašně zabrat, tak už se jí bojím... koupím si v lékárně radši Fruclolax... je to přírodní a ještě to chutná....

prosteja
22. črc 2009

takže monci myslíš, že když prcka třeba cestou z porodky v autě vytáhnu z fusaku, bude mít nějakou teplou kombinézku a v tom vajíčku ho pak třeba ještě zakryju dekou, že to bude stačit?

moncicak3
22. črc 2009

hehenko manža děkuje 🙂 😵

prostejko jj okolo 5 jsem vzhůru každý den, mě bolej ty záda, ale lepší už to holt nebude no.....

holčiny byla jsem tu jen na skok, manža bere noťas a mizí do práce......tak ahooooooj a snad se tu brzo ukážu na delší dobu 🙂

prosteja
22. črc 2009

hehe vyraž a něco pěknýho si kup 😉

moncicak3
22. črc 2009

prostejko jj, já to tak budu dělat, teplá kombinéza a deka, navíc když pojedem na delší cestu, tak v autě se topí.....

hehena
autor
22. črc 2009

no já takhle doufám v košík - je po nás.. měla ho sestřenice, tak doufám, že ho v záchvatu charity někomu nevěnovala... to bych téže nebyla nejradši.... 😅 😠 😠 😠
a vůbec doufám, že mi po její holčičce něco zůstane... tak samo něco od manžova bratrance... možná nějaký maličkosti... děti jsou už větší - než se narodí naše bude jim 5 a 3 a holčičce sestřenice taky 3, takže je pravděpodobný, že už to všechno rozdali....

prosteja
22. črc 2009

monci tak papa a zase se ozvi 😉 😵