Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
22. črc 2009

Tak jsem doobjednala poslední věcičky do výbavičky..

venyska
22. črc 2009

Ahoj děvčata.tak jsem slíbila že pošlu mého ducha,jestli ho taky uvidíte,je v albu

moncicak3
22. črc 2009

tak jsem tu zas na skok 😉 už půjdu chrunět, jsem vás dočítala.....

svoji, jééééé, v Železný Rudě jsme byli na dovče před 2 rokama, je to tam úúúúúúžasný, doporučuju lanovku na Pancíř a na Špičák 😉 a taky jsme se byli podívat v Srní, tam je ta chaloupka kde se natáčelo s Tomášem Holým Pod jezevčí skálou a tak 😵 pak doporučuju výlet na Černý jezero a na Čertovo jezero 😉
my v sobotu taky odjíždíme na naši poslední dovču ve dvou.....ale tentokrát jedeme do Jizerek do Janova nad Nisou, tak jsem na to zvědavá 🙂

tak brou holčinky a sladký sníky 😵

hehena
autor
23. črc 2009

ahooooooj holky...

japato, že jsem dneska první??? 😕 😕 😕 😨 🙂

prosteja
23. črc 2009

ahoooj prvosenky 😵 😵 😵

prosteja
23. črc 2009

jéééé tady nikdo není 😲

svoja
23. črc 2009

VENYS ducha vidim....tak cihej, jestli bude silit🙂

MONCI diky, to jsou super tipy, pisu si....my tam jedem poprvy...uz se tesime...tak si to taky uzijte naposledy ve dvou🙂

HEHE+PROSTEJ ahoj holciny....ver je na te kontrole dnes...tak ji drzim pesti...treba uvidi, co to bude!!

svoja
23. črc 2009

...fakt je tady mrtvo...hruza

prosteja
23. črc 2009

ahoooj, já mám dnes fůru práce holky, takže se tu nebudu moc zdržovat 😖

svoja
23. črc 2009

no tak to si tady budu asi povidat sama se sebou....bozi...

cat79
23. črc 2009

Ahooj, já taky dneska dopo jen na skok🙂)))dneska má být teda extra krásně, tak jsem zvědavson🙂))

Venysko ducha vidím!!!jupííí, gratulace🙂)))

Svoji a necítíš už taky pohyby?Jdu teď na cvíčo a večer na plavčo, miminku to dělá dobře🙂
Konečně nám teče teplá voda, tak budu jako člověk🙂))
Krásný den všem a těším se na novinky🙂)apapapapapapapa

sacvi
23. črc 2009

Ahoj holky a miminka,
tak poslušně hlásím že sme stále 2v1 a že ani včerejší tuleníčko ničemu nepomohlo 😀 Mimoušek prostě eště ven nechce 😀

Přejeme Vám všem krásný den a já se jdu chystat na tu promoci..ahooj 🙂

angetha
23. črc 2009

Ahoj holky, já tu měla návštěvu... 🙂
Zdravím vás 🙂

cat79
23. črc 2009

Hele Svoji asi je to normál, já mám těhu bříško taky jakoby zničeho nic asi od minulého pátku nebo tak....ale teď už je takové to tvrdé tvarované🙂))

Sac koukám pořád 2v1🙂 po promoci to propukne, tam ještě ty emoce to udělá svý🙂)vem si tašku do porodky radši s sebou🙂)tě zlobím, viď?🙂))

Hehenko včera jsem měla na návštěvě malou Andrejku, tak tě moc pozdravuje🙂))))jsem jí říkalajakej je to úlet kde my dvě na sebe narazily🙂))))

Ange ahoj!!!Já teda letím a odpo se zase ňák mrknu coopa tady vyvádíte🙂)

angetha
23. črc 2009

No tak já jsem měla v plánu co nejvíc vyprat ( asi už mě bere hnízdění), ale asi si půjdu lehnout, v noci mě pobolívalo břicho, ani jsem se nemohla pořádně otočit a teď taky trochu 😒 a navíc mají přijít bouřky

baeszinka
23. črc 2009

Ahojky 🙂
Já už se taky pustila do praní a žehlení a jsem docela ráda,je toho všeho docela dóóst 🙂

Koukám,že žádnej novej mrňousek na světě... 🙂

angetha
23. črc 2009

Ahoj Bae, Petulka má Vítka, nevím, jestli to víš...
Verli tak mimi se neukázalo jo? Tak to bude holka 😀 😀

verled
23. črc 2009

ahoj holky🙂
ange:noo je to raubíř, když ono je jako xichtákem ven a tu prdelku s nožičkama má dovnitř bříška🙂ale hlavně že ty testy dobrý🙂

baeszinka
23. črc 2009

Jéé tak to nevím...to jsem nějako zmeškala ☹

Tak moc gratuluju Peťulce k mimískoj 😉 😵 😵 To je paráda!! 🙂

cat79
23. črc 2009

Verled takhle to přesně dělalo naše mimi minule, špulilo na nás zaseček a zádíčka a ne a ne se na nás otočit🙂
Tak si moc přeju aby toho 18.8. na 4D ultrazvuku už koukalo směrem k nám a předvedlo se v celé své kráse🙂))

A gratuluju k testíkům, super že dopadly na 1!!!!taky se modlím aby ty naše byly OK

verled
23. črc 2009

cat když mrkneš do alba, tak uvidíš🙂ono ke mě bylo xichtíčkem zas koukalo do toho UTZ🙂ale je zapuštěný halt🙂mrška🙂ale to neva🙂na velkym se snad uka🙂

děkuju spad mi kámen ze srdce🙂ty ještě nemáš??

angetha
23. črc 2009

Hlavně, že je to zdravé miminko 😵

prosteja
23. črc 2009

tak jen mrkám na vás, všechny zdravím a verled gratuluju ke zdravému miminku 😵 neboooj, ukáže se příště 😉

verled
23. črc 2009

ange:to jo ještě ten velkej utz a budu uplně klidná🙂
prosteja:díky🙂snad jo🙂

verled
23. črc 2009

kde jste všechny☹

svoja
23. črc 2009

VER gratuluju...taky me spadl kamen ze srdce, kdyz jsem se dozvedela dobre zpravy....ted uz se strasne tesim na 12., to jdeme na utz a snad se nam ukaze mrnousek🙂 a potom ke konci srpna se objedname na 4D a nechame si ho nahrat...to se tesim snad jeste vic, uvidime, jak bude vypadat...to bude zazitek...sice nas to bude neco stat, ale vem to cert....

CAT pokousim se pridat fotecky briska, kdypak je pridas ty?

svoja
23. črc 2009

...a az se to nasemu pc podari (asi ma upal a pracuje veeelmi pomalu) tak me PROSTEJ musis rict jak to vidis...myslim, ze tady uz neco uvidis🙂 😀 😉

svoja
23. črc 2009

ANGE kolik mas tech plinek a vseho?? taky budu latkovat, tak me zajima, kolik jsi toho cca kupovala....

svoja
23. črc 2009

je to tam🙂

cat79
23. črc 2009

🙂Tak jsem ti tam taky jedno bříško Svoji přidala🙂))jojo, už seb krásně kulatíme🙂))
Jinak já ty výsledky testů budu vědět až od své gynekoložky a ta je na dovče, takže až toho 5.8., ale říkali, že kdyby nebylo něco v pořádku, že by volali, ale když je to OK, tak prý nevolají a testy dají ke gynekologovi...a nevolali🙂 tak se modlíme, aby to bylo vše na 1 s hvězdičkou🙂)))

Tady chvilku pršelo ale teď se vyjasnilo, tak jdu připravit obídek na zahrádku a hodím opalovajdu🙂)))
Koukám, že dneska je tady pusto🙂))asi jsou všichni u vody nebo na zmrzlince🙂)))