Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
5. srp 2009

jj prostejko, takhle nahoře ty šňůry nemáme, ale s tou skříňkou máš pravdu, já si raději už ke každý skříňce dávám židli, protože to tě tam fakt tak rýpne, až to zabolí 😖 máš pravdu 😵 i když musím říct, že to stejnak teď už nejde tak rychle jako předtím, to břicho je fakt znát, např. dnes ráno mi bylo tak zle, že jsem snídani vyblinkala 😒 ale teď už je mi fajn, ale dám si dneska klídek 😵

tak pa holky už fakt musím mazat 🙂

angetha
5. srp 2009

Holky nevíte co pomáhá na svědění kůže? Mažu se olejíčkem, ale stejně se v noci budím a drbu se 😒 ruce, nohy, břicho,..

cat79
5. srp 2009

Ahoj holky, hlásím ze zoět z poradny🙂)
Tak krevní testy a ty ostatní testy mám en a1 s hvězdičkou🙂UF, TO JSEM SI ODDYCHLA🙂)
Ale paní doktorka tam nebyla, takže mimi uvidíme až toho 18 na velkym ultrazvuku☹jsem se těšila☹
škoda že jsou ty utz tak pozdě po sobě, vy jste to měly taky tak?Já mám fotečky z 8tt, 9tt 13tt a14tt a to je vše☹ a teď už jsme 18+3☹chci vydět mimísečka mýho!!!!!!!

Hehenko držím palečky na kontrolu🙂)

Jináč ráni to vstávání ve 3.25, to bylo něco🙂)a pak jsme si dali v Praze u babi a dědy snídani v 6.00 a pak jeli v 8 zoět do varů🙂 a mě připadá že už je večer🙂hihihi
Venku je nádherně, jdeme s mimi na procházku🙂)
Efi myslíme na tebe kudy chodíme🙂)
sac na tebe taky🙂 chuděrko pupíčku🙂
Jinak mám 3 kg nahoře, což je tedy na skoro půlku těhotenství naprostá paráda🙂))

angetha
5. srp 2009

Ahoj Cat...to je dobře, že vše dobře dopadlo 🙂
Já mám fotečku z 8., 14., 22. týdne plus 4D ve 25. týdnu

sacvi
5. srp 2009

tak já právě dověšela prádlo.. 😀 akorát my máme šňůry dost vysoko tak se natahuju a tak sem zvědavá esi pojedu 😀 😀
Teď valím umýt nádobí a udělat salátek..zatím páá holky 🙂

hehena
autor
5. srp 2009

MONCI (i když tu už nejsi) tak se poloha na všech 4 doporučuje i u porodu... bo by ses v týhle poloze měla rychleji otvírat...

jinak všem díky za palce... už jsem trošičku nervozní... .) 😅

hehena
autor
5. srp 2009

teda ale musím vychválit můj skvělej mop.... vůbec nechápu, jak někdo ještě může vytírat v kleče, by bylo po mně... ... dyť je to taková pomoc.... 🙂)))

amallie
5. srp 2009

hehe: někdy je potřeba podlahu doslova drhnout 😖

prosteja
5. srp 2009

hehenko a kdy jdeš? jsem to zase zapomněla 😅

cat gratuluju ke kontrole 😉

sac tak to jsem zvědavá 😀

a jinak teda holky, já růčo taky nevytírám, vytírám dost často, takže mop stačí 😉

amallie
5. srp 2009

já mám taky mop a ještě takovou stěrku na dřevěnou podlahu, ale taky vlastním hadr a kartáč a třeba na balkoně dost často zakleknu

blahovka.cz
5. srp 2009

baf ahojky zeny!!!

tak jsem se tady prisla mrknout,jsem celej den u nasich,je tu teta s babickou z daleka a malej usnul,tak mam chvili cas na vas 😀

amallie
5. srp 2009

ahoj blahu!

přidej nám nějaký fotky jak rostete 😉

blahovka.cz
5. srp 2009

ami ahojky,bohuzel jeste musite vydrzet az budem mit ten net!pak udelam albicko,chtela jsem sem dat od nasich,ale bohuzel maji rozbitej fotak 😖

prosteja
5. srp 2009

ahooooooj blahuško 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Blahu a Ondrášku ahojky 😵 😵 😵 Jak se vede mamino 😉

Sacvi záchod byl hned po porodu OK nic nepálilo, musí se jít na malou do 6 hod po porodu pak by tě jedině museli cévkovat

Amal já jsme z těch bolestí plakala jen jednou

Prostej dekujem za pochvalu, ty budeš mít určitě taky nejkrásnější miminko 😵 😵 😵

Sacvi tak že na ef moc myslíme 😉 Ale i kdyby dneska neporodila, tak se v nemocnici už lepší leží, když víš, že nejpozději zítra bude maminkou Davídka 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

My jsme teď přišli z procházky a musím jít vařit něco na oběd asi udělám hřibovou polévku a ze včerejška tam mám kuře

blahovka.cz
5. srp 2009

cholky,teda vcera jsem byla v ty vasi stovezaty 😀

bohuzel u mudru - mi to asi zase zacina,kolikrat mam v noci krece,ze nemuzu az spat,takze mi prekopal lecbu a poslal mi jeste vcera na vysetreni na homolku,no a ja nemela jak nakojit,jsme sebou meli jen jednu bebu na dopoledne,ze pak nakojim u babicky v usti a nakonec jsme prijeli domu v devet vecer,jsem myslela,ze mi explodujou prsa,jak se nalily,ja totiz bez kojiciho polstare s tema svyma 9 nenakojim 🙂
takze jsme koupoili bebu a koj,vodu a delali mliko cestou 🙂

no a crohn se mi bohuzel rozjel a paradne 😔

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

No nic malý už se začíná budit tak jdem kojit 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Blahovko tak to mě teda moc mrzí ☹ a malý je v pořádku ? Kolik vážíte?

blahovka.cz
5. srp 2009

nazdar petulko a vitecku,teda zavidime vam ty vlasky,vy jich ale mate!!!!! 😀

vede se dobre,malej uz si zvykl na rezim doma,takze uz to nekdy sice v noci po kojeni breci,ale vetsinou ne 🙂 a co vy povidej,co porod a jak je doma??? 🙂 😀

prosteja
5. srp 2009

blahu tak to mě mrzí.... ☹ nejdřív ta jizva a teď zase crohn........ snad to po té léčbě bude lepší 😉 a jinak jste šikulky, i mlíčko umíte udělat 😀

petul a přesně takhle jsem si to představovala, že taková tu bude diskuze s maminkama..... jé ten můj cvrček už je vzhůru, jdu kojit....a ten můj spinká, tak se jdu za váma podívat 😵 místo toho to tu nějak vázne 😖

blahovka.cz
5. srp 2009

petulko naposledy 3930,ale ted to odhaduju na 4500 urcite 🙂 malej je v poradku,u toho by crohn,jeste ani nesel poznat,kdyby tam byl . . .

no co se da delat,asi budu mit zas biolecbu,to se uvidi koncem srpna 🙂

blahovka.cz
5. srp 2009

no ja jsem koukala,holky,ze moc nepisete . . . 😠 uz abych mela net a dohlizela tu na to 😀

ahojky prostejko tak se mate s miminkem v brisku????no ale zase jizva uz se hodne z lepsila,uz se to uzavira,mozna ani uz nebudou potreba dalsi stehy 🙂

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Blahovko jj vlásky jsou super, jak kojím tam se mu v nich hrabu 😀 Porod byl super, fakt na 1 * a doma je taky dobře, sice malý včera dopoledne plakal, měl prdíky,ale v noci už to bylo super,ani v noci zatím nekřičí, M se krásně vyspí, říkal, že tak dobře se nikdy nevyspal tak jako teď 😀 .Jinak už máme skoro pordní váhu zpátky a v pátek jdem do poradny. Blahovko jak kojíš? Já přes den co 2-4 hod ale v noci nakojím po koupání a pak kolem 1 hod a pak až ráno. Takže fakt super.

prosteja
5. srp 2009

blahu to je dobře, že už se ta jizva lepší 😉

no my se máme fajn, trápí mě trošku nevolnosti, ale bojuju jako lev 😀 včera jsem absolvovala odběry krve na screening a 19.8. jdeme na utz na screening..... tak už se s manžou moc těšíme 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

je blahu tak to už se těším na fotečky Ondráška už je velký chlap 😉

prosteja
5. srp 2009

petul nejenže máš nejkrásnější miminko, ale on je Vítek i nejhodnější miminko 😀 jak se takový děti dělají 😅 😀

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

prostej naše Klárka ( od bratránka malá) se taky narodila 1.března a perfektně se to pamatuje 😉

p.e.t.u.l.k.a
5. srp 2009

Prostej každý vlásek jsme dodělávali 😀

blahovka.cz
5. srp 2009

petuolko pres den po 3 hodkach,kdyz si rekne i po dvou,nekdy se stane,ze po 4 a jinak v noci jako ty 🙂

no simi sleduju jak vam roste brisko 🙂 no jizva pocitam,ze bude dobra