Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
7. srp 2009

jj PROSTEJKO četla jsem to.... a je to opravdu tak! pokud placenta nalýhá na děložní hrdlo i v době porodu, tak by to znamenalo velký komplikace a pravděpodobně velký riziko vykrvácení u porodu... vyčetla jsem, že v době, kdy nebyly ultrazvuky to byl jeden z největších strašáků porodníků...
ale taky jsem vyčetla, že v drtivý většině se placenta během růstu miminka vytáhne výš, takže je pravděpodobný, že za pár měsíců to bude všechno v pořádku. 😉 uvidíme uvidíme.... samo kdyby se nevytáhla, tak proti císaři neprostestuju ani trochu, oni by fakt nenechali rodit přirozeně...

prosteja
7. srp 2009

aha hehe, no vidíš...... určo věřím, že to bude ok a placenta vyleze ještě nahoru... jen jsem to četla, tak mě zajímalo, jestli o tom víš.... no aspoň jsi dobře informovaná 😉 a to je dobře 😉

nuki určitě obyč GS Mamatest 😉

nuki
7. srp 2009

prosteja: a ukázaly se Vám 2 čárky hned nebo až po těch 3 min.?

prosteja
7. srp 2009

nuki já to měla dostat v pondělí a první testík jsem dělala už v pátek 😅 a asi do 2 minut tam byl náznak druhé čárky, která do dalších 2 minut docela ztmavla 😉 postupem času jak jsem testovala a stoupalo hcg, tak už se ta testovací čárka objevovala dřív než ta kontrolní...... ale pokud jsi těhu, tak hcg máš ještě málo a ta druhá čárka si dá trošku na čas 😉

nuki
7. srp 2009

prosteja: moc díky za komentář..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

NUKI rozhodně mamatest.... já nesehnala jinej než mamatest takovej ten dražší v plastových tyčkách... ale rozhodně nejlepší je ten obyč Mamatest v proužkách - prodávají dva v krabičce... mamáč je prostě nejspolehlivější... pak je pár testů, který ukazujou falešně pozitivní čárky, takže bych se jim radši vyhla... 🙂 😉

NUKI jinak já testovala 11 dní po ovulaci asi v půl desátý večer... bylo to ve čtvrtek a dostat jsem to měla následující dny (měla jsem nepravidelnou MS, takže jsem nevěděla kdy přesně, ale moje nejdelší fáze od ovulace do MS byla 13 dní...) a čárka se objevila celkem jasná do limitu! druhej den ráno mi manžel dovezl Mamatest a čárka byla ještě jasnější a taky do limitu...

tady můžeš mrknout...
http://picasaweb.google.com/synackovi/ToSnadAni...

hehena
autor
7. srp 2009

vlastně ten večer to bylo 10 dní po ovulaci 🙂))

hehena
autor
7. srp 2009

taky jsem si říkala, že vydržím do MS, ale ten den mi kamarádka koupila test... jsem tam tak seděla večer a najednou jsem se prostě zvedla a šla to počůrat... táááák se mi rozbušilo srrdcé, že jsem myslela, že to se mnou sekne... 😅

nuki
7. srp 2009

hehena: moc díky za rady..🙂 jsem rád za každou..🙂
díky za fotečky, moc hezké..🙂

prosteja
7. srp 2009

jj hehe, taky jsem si říkala, jak přes víkend vydržím a pak jsme přišli od zubáka s testama a manža na mě, tak si jeden udělej 😀 😀 😀 našeptávač jeden 😀

nuki
7. srp 2009

holky vy mě tak nahlodáváte..🙂

prosteja
7. srp 2009

nuki upřímně, za testík nic nedáš.... ale jestli víš, že by tě rozhodilo před víkendem, kdyby byl negativní, tak si ho prostě nedělej 😉

nuki
7. srp 2009

ale asi nerozhodilo, trošku mrzelo....bych se pak divila, kdyby třeba nepřišla menses...🙂

prosteja
7. srp 2009

no nuki, je to jen a jen na tobě 😉 já vlastně ani nevím, jak dlouho se snažíte.... ale pokud máš pravidelný cykly a ms máš dostat zítra, tak na testíku už by určo něco vidět bylo...... pokud máš ale cykly nepravidelný, to těžko říct 😉

cat79
7. srp 2009

Ahooj🙂
No jeje vy jste toho dneska ale nakecaly🙂)koukám pátek, nikdo už nemaká🙂)hihihi
Já byla na kosmetice, udělat něco s tou mojí těhu pletí🙂)
Holky myslíte, že je teda pravda co se říká, že akné je signál že to bude holčička?Mě to všichni cpou a já chci ještě doufat, že to může být i chlapeček🙂)ňák jsem si na to že to bude kluk zvykla, od začátku si to myslím, ale všichni mě teda tipujou na holčičku🙂))nevím...

A co jste tu probíraly?já to nestačím dočíst, musím vařit...

prosteja
7. srp 2009

cat no pravda to s tou pletí být nemusí 😉 obecně se to říká, že holčička bere mamince krásu 😉 ale podívej se na sac, jak kvetla od začátku těhu a má holčičku 😀

nuki
7. srp 2009

prosteja: snažíme se 2 měsíce, po vysazení první menses o týden později, druhý normál 28 dní...🙂 tak nevím..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

já si myslím CAT, že to souvisí s kolísáním hormonů... každá na to reaguje jinak a myslím, že je jedno jestli čekáš holčičku nebo kluka... takže myslím, že to vliv nemá....

já nejdřív chtěla holčičku ani nevím proč... přitom jsem celou dobu snažení tvrdila, že je mi to jedno... ale teď mám zas pocit na chlapečka... 😉

prosteja
7. srp 2009

no nuki tak teoreticky se snad tvoje cykly tak nějak ustalují a na testíku už by mohlo být něco vidět, ale nikdo ti to neslíbí že jo 😀

nuki
7. srp 2009

prosteja: přesně tak nic není 100% , jen odběr krve..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

NUKI tak to asi teď těžko usuzovat... po vysazení HA to bývá rozházený... mě se vlastně cyklus neustálil až do otěhu... měla jsem i cyklus 72 dní a jelikož jsem měřila, tak jsem i věděla, že asi 61 den proběhla ovulace 🙂)))

ale samozřejmě u každý je to zas jinak.. moje kamarádka vysazovala asi 3x a pokaždý měla MS jak hodinky... 😉

prosteja
7. srp 2009

hehe co u prvího, to je mi to celkem fuk, ale když mu budeme pořizovat sourozence, tak asi budeme chtít páreček... no a to budou teprvá nervy 😀 dva kluky nechci já a dvě holky by nechtěl manžel... by se z nás zbláznil chudák 😀

hehena
autor
7. srp 2009

no PROSTEJ taky bych asi nechtěla dva kluky, to radši dvě holky.... ale manža by taky rád páreček... ale to by asi chtěli takhle všichni 🙂

nuki
7. srp 2009

hehena: no právě, tak uvidíme, jak to dopadne..:.) když tak budeme dále pracovat na mimi, to je taky dobrý..🙂

nuki
7. srp 2009

holky, hlaavně, že to bude zdravý..🙂 🙂 🙂 🙂

prosteja
7. srp 2009

nuki snažíte se chvilku, takže uvidíš, že i kdyby se teď nepovedlo, tak se brzy povede 😉

no hehe to by asi fakt chtěli všichni.... 😀

cat79
7. srp 2009

Tak holky dík🙂 asi je to fakt hormonama🙂)
ale na pohlaví jsem teda natěšená strašně, chci to už vědět🙂)))))

Nuki neboj, brzy se zadaří, my tady s holkama taky čekaly a pak najednou 2 naráz a pak tři....jedeme ve velkym🙂))další jste na řadě, tak šup šup....

hehena
autor
7. srp 2009

jo to rozhodně je NUKI 🙂)) my nesexovali od otěhulení.... uúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙄 🙄 🙄

nuki
7. srp 2009

holky, moc díky za podporu, budeme se snažit...tak já se loučím, mějte se krásně..🙂

hehena
autor
7. srp 2009

jo příde mi, že většinou je to fakt těhulenská vlna.... jak to začne jedna, smete to další... začínám věřit tomu, že záleží na postavení planet nebo co 🙂)))) 😀 😉