Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
11. srp 2009

🙂
jojo, ta bříška jsou různá..
A včera mi kámoška řekla, že čekaj holčičku, a fakt jí sladký a maso né, bříško má od prsou, pleť se jí zhoršila...no tipické příznaky holčičky.
Tak to jsem zvědavá na nás, my maso jíme, ale sladký taky🙂 asi tak nastejno, pleť se zhoršila, ale né tak moc, bříško máme až od pupíčku a menší....jojo, jsem napnutá jak kšandy🙂
Tskže Svoji tipuju ti holčičku🙂)

Jo a z toho tesca to zelené semišové máme🙂 s tím ježečkem🙂)a pro fialové se dneska asi zastavím🙂)))

svoja
11. srp 2009

VER jeee, ty ji rikas nelinka? to je roztomily....ja mam taky prdel velkou🙂 no kazdy brisko je jiny a podle tvaru se asi pohlavi urcit neda....ale je fakt, ze holcici a klucici jdou nekdy poznat....uvidime🙂
PROSTEJ no dyt, moje rec....na doma to staci a hlavne z toho mimous brzy vyroste a co pak ze...

prosteja
11. srp 2009

cat taky bych svoji tipovala podle bříška holčičku 😉

verled
11. srp 2009

svoja:no jasně🙂))nelinka.-)

cat79
11. srp 2009

Holky ségrušku strašně bolí v podbříšku napravo, už asi měsíc, byla ve Skotsku a tam jí doktoři vzali moč a nic nezjistili, tak dostala antibiotika, chvíli klid a včera musela na pohotovost, prej zážitek strašněj jak z dob totalismu, prohmatali ji a zase nic nezjistili a na sono jde až za 10 dní...nevíte co by to mohlo být?Z moči nic, krev bude zítra..ale prej na slepák to nevypadá, byla s tím už jednou v roce 2003, s tím samým...nemůžou to být cysty nebo reakce na antikoncepci?Nemáte někdo podobnou zkušenost?
Je mi jí tak líto, chudinka a pomoct kí neumím☹(((
A ty doktoři rady to je teda něco, jsou to arogantní kreténi na tý pohotovosti, prej tam jedna paní ležela skoro na zemi a nechali jí čekat asi hodinu a půl a ještě kouleli očima jako že simuluje nebo co...chápete to?Platíme si zf´dravotní a pak nás nechaj chcípnout..
Prostějko v těchhle chvílích mám pak pochyby o tom, že se o nás někdo postará, a že okrádat stát je špatný...no nnevím, jsem naštvaná....a to mám v tý samý nemocnici rodit!!!BOŽEEEE!!!!

svoja
11. srp 2009

CAT no to jsem typicka ja...maso fuj fuj, sladky miluju (driv ani tak ne) a ten muj ksicht....holky, hruza....samej bolavej jebak....ufuf...vubec se me nechce mezi lidi....jsem uplne nadrzena na ten utz....snad se ukaze prdisek...jeeee, na to semiskove jsem koukala, strasne se me to libilo....asi tak zakoupime....je to mazlivy, ze?

holky, diky za tipy🙂 zitra vam reknu....snad

prosteja
11. srp 2009

jj svoji přesně tak..... 😉 určitě budu kupovat nové hadříky, do poradny a tak vůbec naven, to se budu chtít chlubit 😀 ale na doma může mít klíďo dupajdy po někom z rodiny 😉 teď jsem omrkávala plinky...... ANGETKO co říkáš na značku JAM TOTS??????

prosteja
11. srp 2009

cat to mě mrzí, že má ségra takový problémy ☹ ...... nic to ale nemění na mém názoru okrádání státu...... já nevím, co to s tím má společného 😅 ..... jinak nevím, co by to mohlo být, přístup doktorů je někdy strašný, ale z krve by snad měli zjistit co a jak 😉

svoja
11. srp 2009

CAT to je sila!!! v tom ti neporadim, to je fakt na odbornika asi....tak at jde nekam jinam, kdyz tam jsou sami kreteni...
PROSTEJ ja jdu na podzim na prednasku o latkovkach ke kamosce, budem kupovat celou vybavicku, uz se moc tesim....hlavne doufam, ze to vsecno pochopim🙂
VER to je roztomily...to jsem jeste neslysela...mimochodem, strasne moc ti to na tech fotkach slusi....to ja tam hlavu dat nemuzu 😅 😠 😠

svoja
11. srp 2009

na chvili zmizim...zatim

prosteja
11. srp 2009

tak svoji na látkovky tu mám odbornici - ANGETKU 😀 😀 😀 ta už to má prošpáraný a za chvíli bude mít i vlastní zkušenost 😀

cat79
11. srp 2009

Holky děkuju🙂 je to taková beznaděj, jak chcete pomost a nevíte jak, chuděrka malá☹no až bude nemocné mimi, to asi budu s nervama v kýblu🙂))

S plínkama to ještě neřeším, zatím se spíš přikláním k papírovým, ale po přednášce nám prostějka řekne🙂))tak to prostěj nahraj na mobila a pak nám to tu pusť jako konferenci🙂)hhihihihihi

Ale Svoji teda příznaky máš jasný na holčičku🙂)))
Jo a Verled fakt ti to sluší, já teda bříško fotím bez hlavy, aby to byl detail a pak se to dobře porovnávalo🙂hlavu ani nemusím, ta je furt stejná🙂))))hihihihihihi

prosteja
11. srp 2009

cat to chápu, když nevíš, jak jí pomoct... ale neboooj, doktoři přijdou na to, co jí je.... 😉 a když není spokojená u jednoho doktora, tak ať zajde jinam 😉

jinak na přednášku jde svoja 😀 takže přednášku pak bude dávat ona 😀 no já mám docela jasno, trošku pořádek mi v tom udělala angetka 😀 tak teď už se jí jen ptám na radu, která značka je dobrá a jaká velikost 😀

angetha
11. srp 2009

Ahoj holky 🙂 🙂 máte krásný břiška všechny, Cat tipuju spíš chlapečka.. 😉
Moje švagrová jde zítra taky na UTZ ve 20. týdnu, tak snad se její mimi ukáže, ale tipuju jí jasnýho kluka 😀
Prostějko, hihi nemáš zač 😎
Jam Tots neznám..ale vím, že na MMB se prodávají..

angetha
11. srp 2009

No a Bae to moc sluší 😵 😵

prosteja
11. srp 2009

ahoooj anget 😀 😵 ale mám zač, jako jediná jsi na můj dotaz odpověděla, ostatní se na to vyprdli 😀 díky moc 😵

a ty plenky, mě tam právě zaujaly jedny, počkej, pošlu ti na ně odkaz 😉

prosteja
11. srp 2009
angetha
11. srp 2009

Prostějko já myslím, že by mohly být dobrý... 😉 měkoučký 🙂
No a s tamtím asi moc holek zkušenost nemá.. 😀

prosteja
11. srp 2009

anget no mě právě přijdou docela dobrý........ a je to nějaká kombinace materiálu PUL a něco 😉 to by mohlo být ok ne? 😉 a jsou to M 😀

no to sice ne anget, ale mohli holky napsat aspoň názor ne? jen nuki se ozvala a pak ty 😉 ale to neva, ty jsi mi hoooooodně pomohla 😀 😀 😀

angetha
11. srp 2009

😀 😀

cat79
11. srp 2009

Bae, krásný fotečky a fakt ti ta tmavá sluší mnohem víc než blond, ty budeš mamina kočanda!!A tatínek je teda taky fešák, snad už je i hodnej fešák, jinak my si ho s holkama podáme🙂)))

Dneska si asi koupím ňákou knížku o výbavičce na miminka ať si to můžu pročítat a porovnat i ty plínky, já mám u těch látkovek jen strach, že nebudu dělat nic jinýho než prát.....a to bych teda nerada

No a ještě ten kočárek vybrat..to bude něco🙂))

cat79
11. srp 2009

Prostějko já o tom vím stejně jak o jaderný fyzice, takže já bych ti asi neporadila🙂))

angetha
11. srp 2009

Cat prát se musí, ale když je hodíš do pračky tak to jde samo...obzvlášť ty moderní kalhotkové plínky

prosteja
11. srp 2009

no anget normálně jsi mi zachránila vztah 😀 😀 😀 už jsem informovala manžílka jaká jsem trubka 😀

tak cat s těma látkovkama musíš počítat s tím, že budeš prát víc než normálně 😅 ale zase si myslím, že jsou látkový plinky daleko vhodnější pro miminka a co bych pro něj neudělala 😉

prosteja
11. srp 2009

cat?????? 😀 😀 😀 😀 jako o čem? o sexu? 😀 😀 😀 a jak jste si udělali mamíska proboha 😲 😀 😀 😀 jej, ty mi dáváš ty fyziku 😀 😀 😀

anget jj, pračka to vypere, pak se to pověsí a pak plinky se musí přežehlit, toť vše... myslím, že to je to nejmenší, co můžu pro toho broučka udělat.... 😉

angetha
11. srp 2009

Ale né Prostějko...jsi inteligentní osoba 😉

prosteja
11. srp 2009

no anget ani bych neřekla......... 😀 😀 😀 no fakt jsem to blbě pochopila a sama se tím pěkně vytrestala 😀 😀 😀

angetha
11. srp 2009

Prostějko ty moderní kalhotkové, třeba bambus se ani žehlit nesmí..

prosteja
11. srp 2009

anget já vím, já myslela klasické plenky, jako látkové, úplně obyčejné 😉 ty se žehlí ne? 😉

angetha
11. srp 2009

Asi půjdu umýt nádobí 😝