Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
13. srp 2009

hehenko to s tím pčíkáním se mi stává taky..... někdy si tak kýchnu, až mě bodne v podbřišku, fuj, je to nepříjemný 😖

hehena
autor
13. srp 2009

ty jo ženy, tak kardiolog mi doporučil porodnici u Apolináře.... 😲 😲 😲

verled
13. srp 2009

hehe:to mě bolí dycinky když pšikám🙂

verled
13. srp 2009

hehe:a v tom je problém?

hehena
autor
13. srp 2009

tak jen moje mamina mi bulela 5 minut do telefonu, tak jí to vzalo, že vzlykala a nezmohla se na slovo...

pak jen řekla "no my už jsme mysleli, že se nedočkáme" a popotahovala nudlu 🙂)))) 😀

hehena
autor
13. srp 2009

no není... jen mě to překvapilo... myslela jsem, že mi řekne Motol nebo Podolí... 😅

hehena
autor
13. srp 2009

až se uklidním tak zavolám tomu druhýmu 🙂)) to jsem zvědavá 🙂 😀

prosteja
13. srp 2009

hehe ty jsi akční teda 😀 a proč Apolináře? vysvětlil ti to? 😉 bacha na to, už jsem se setkala i s přístupem doktorů, že posílají do nemocnic (teď nemyslím jen těhulky do porodnic), kde to mají nasmlouvaný a dostanou za to prachy 😖

prosteja
13. srp 2009

jo a hehe kdyby ses pro toho Apolináře rozhodla, tak bacha na to, registrují tam až od 14+0 jako v Podolí 😖 a neregistrují prý po telefonu, musíš tam jít osobně a vyplatí se tam jít hned ráno když jsi 14+0 😉

lowe
13. srp 2009

hehe: díky za rady
tato diskuze je fakt super, hodně se toho dozvím

bohužel nemám žádnou kamarádku se kterou bych si mohla pokecat a poradit se o těhu, buď jsou daleko a nebo mimi ještě nechtějí ☹

prosteja
13. srp 2009

to o tom Apolináři mám čerstvé informace právě od té kámošky, co byla na screeningu, protože ona chtěla taky tam, tak si tam volala a dostalo se jí téhle odpovědi..... jo a jinak nakonec se rozhodla tam nerodit, protože se prý mrkala na jejich stránky a na fotky a mají tam jen porodní boxy a ty jsou prý pospojované, takže jde slyšet úplně všechno od sousedů 😅

hehena
autor
13. srp 2009

LOWE tak to jsem na to byla stejně, proto jsem přišla sem.... chtěla jsem spřízněnou duši, aspoň takhle....

některé moje kamarádky už děti mají, ale jak píšeš jsou právě daleko a tak dlouho už jsme se neviděly, že to ani neví....

PROSTEJ říkal, že se tam na rizikovější těhulenství specializujou, našla jsem tam i kardioporadnu.... ale nevím, jestli to není jen na objednávky na to povinné EKG v těhu.... já ničemu nerozumím... jsem k němu objednaná na 24.9. (to má manža narozky) tak snad mi to tam víc vysvětlí i mi dá nějakou doporučenku do takový poradny...

hehena
autor
13. srp 2009

no jsou tam boxy předělený jen plentou.....

a jak je to v krči, tam přeci nejsou samostatný boxy ne? - to je snad jen v podolí??? .....

prosteja
13. srp 2009

lowe hodně holek je na tom podobně jako ty 😉

aha hehe, tak uvidíš, co ten druhý kardiolog...... 😉 kdyby ti to doporučili, tak proč ne... mě by tam vadili teda ty porodní boxy 😖

verled
13. srp 2009

prostej:já si myslim že jak tě to bude bolet, bude ti uplně jedno jestli vedle někdo rodí nebo ne😀DD

prosteja
13. srp 2009

hehenko v Krči jsou prý samostatný porodní sály 😉 kde jsi jen ty a tvůj doprovod 😉

prosteja
13. srp 2009

no nevím verled.... jako v okamžiku, kdy už jsi připravená na druhou dobu porodní a opravdu jen tlačíš a tak, tak asi nic moc nevnímáš, ale vem si, že budeš ležet celý den na takovým porodním boxu a kolem tebe se bude rodit...... některý ženskou řvou neuvěřitelně a to by mi asi na psychice moc nepřidalo 😖

lowe
13. srp 2009

hehe: no my zatím nemáme internet doma, jen v práci, ale až budu v těhu, tak si ho určo pořídíme, ale od koho?

jinak já vím, kde bych pak chtěla rodit u nás na Lochotíně, tedy v Plzni, KV nechci ani za nic

prosteja
13. srp 2009

hehenko tak na stránkách krče píšou, že mají porodní sál jako jeden, ale ten je rozdělený na jednotlivé porodní pokoje, které prý zaručují dostatečný klid každé rodičce...... a mám pocit, že někdo psal, že to tam mají oddělený 😉 vlastně v Podolí máš taky všechno na jedné chodbě, ale je to oddělený zdí 😉

hehena
autor
13. srp 2009

jé LOWE ty jsi taky z KV.... i CAT79 je z KV....

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ no tak to radši už tu krč... tak nevím...

prosteja
13. srp 2009

hehe já tě nechtěla odradit... tak si zkus najít stránky Apolináře a mrknout na to, kámoška to má prý akorát ze stránek, že to tam je takový otevřený 😖 .... no a pak zkus taky jaká je vzdálenost z bydliště, abys to neměla zase moc daleko 😉

hehena
autor
13. srp 2009

no ještě mám prá dní na rozhodnutí.... ale štve mě, že se musíme registrovat tak brzo...

ale co si stěžuju, minulej rok to bylo ještě horší....

hehena
autor
13. srp 2009

PROSTEJ z PHY 9 budu mít asi všechno daleko :(((((((((((

prosteja
13. srp 2009

jako to máš těžký..... ono třeba v Krči platí, že když přijdeš a není to ještě úplně na porod a mají obsazený ty sály, tak jdeš na pokoj a tam s tebou nesmí být ten doprovod, tam nikoho nepustí 😖 ale to tak je prý ve všech porodkách, je to tak i v Podolí, to vím, protože když pak ležíš na takovým čekatelským pokoji se třema rodičkama a ještě by se tam motali další lidi jako doprovod, to by byl pěknej zmatek.... 😀

prosteja
13. srp 2009

hehenko to neříkej...... já bydlím skoro za Prahou 😉 a třeba do té Krče to mám dost blízko 😉

jinak nejhorší tu registraci má Podolí, Apolinář a myslím ještě Motol, protože ti registrují až od 14+0.... třeba v té Krči tě zaregistrují dřív 😉 a mě se právě nechtělo čekat třeba na Podolí, aby mě pak třeba nevzali a co já potom 😖 a nebo si hehe vyber nějakou porodku mimo Prahu, prý Neratovice jsou skvělý 😉

lowe
13. srp 2009

hehe: no já jsem tak nějak mezi Plzní a KV z Toužimi

holky to se musí registrovat jako kde chcete rodit?

prosteja
13. srp 2009

lowe neeeee, jen tady v Praze 😉

lowe
13. srp 2009

prosteja: tak to jo, já už se lekla, já vím že to říkali o porodnici u Apolináře a i o jiné ale už nevím jak se jmenovala

prosteja
13. srp 2009

Lowe tady v Praze se musíš registrovat kde chceš rodit.... musíme mít přímo razítko v těhu průkajdě 😉