Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
24. srp 2009

svoji já tu sem 😀

prosteja
24. srp 2009

jsi tak rychlá, že nestíhám odpovídat..... 😀

prosteja
24. srp 2009

tak hlavně, že máte schválenej kočárek, my jsme taky obhlíželi, když jsme narazili na nějakej obchod, ale to bude porod s náma 😀 😀 😀 nám se buď nic nelíbí, nebo je to hrozně drahý a nebo vypadá třeba dobře, ale zdá se nám malý, nebo se nám nezdá potah nebo kolečka.... 😀 no furt něco, my asi kočár nekoupíme 😀

verled
24. srp 2009

prostej:no tak super🙂.....takže máš vybráno??

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ no a vis co je dobry? Na me to poznali v dobe, kdy to na postave vubec nebylo znat. Nevim jak...rikali, ze jsem se zmenila....asi meli na mysli tu strasnou plet 😀 😀 😅 😅

Ty kociky, tak co muzu poradit: cortina urcite ne, koukali jsme na trojkolku chicco, ale prislo me to jako detska hracka, bolder dobry, ale mensi sportak, jane pro nas malicky a pry poruchovy, nas top favorit byl bebe confort high trek, ten se me libi nejvic, ale zklamal me sportacek, mam strach, ze se me tam nevejde rocni dite v zime (uzivatelky ale rikaji, ze jo)...no a ted mame ten PP...jo a quinny pry dobry docela....

svoja
24. srp 2009

ze ho delavali bez madla, ted uz i s madlem, sedacka jde jen maxi-cosi.....no a mura3 pro nas maly sportak, casualplay totez, i kdyz ten je lepsi a fakt pekny

prosteja
24. srp 2009

svoji tak tyhle značky jsou pro mě většinou španělská vesnice 😀 😀 😀 na mě bohužel moc drahý ☹ tohle si nemůžeme dovolit......... a navíc myslím, že mluvíš hodně o trojkolkách, o té nechci ani slyšet 😀 jeden kočárek máme taky schválený (značku to mě zabij), je to klasika, která se dá předělat krásně na sporťák a je veliký, roční dítě s fusakem není prý problém vůbec....... paní v obchodě nám ho schválila, že se teda moc neprodává, ale jen proto, že všichni chtějí ty trojkolky a po té klasice se nedívají, když chceme klasiku, tak že ho doporučuje 😉

verled
24. srp 2009

a jinak ten PP se mi zdá v pohodě, já už jsem taky upustila od těch krásejch a jsem ráda za ty co mam , jsou pěkně velký🙂))ale jinak jsem viděla naživo ten co jsem původně vybrala Espiro atlantik a musim říct že i tak mě okouzlil, opravdu velkej kočár a bytelnej🙂a ještě za ty peníze, jediný co lidem vadí, že neni přehazovací rukojeť, ale to mě nevadilo a jinak teď už kočíky neřešim🙂už mam doma dva🙂)

prosteja
24. srp 2009

no verled ty už jsi nahotovo připravená na příchod prcka, dva kočárky...... 😉 😀

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ no vsak to je kazdeho vec, ja en rikam sve zkusenosti. Nam trojkolka nevadi, chteli jsme kocik, ktery by se nam libil, byl by velky, prostorny a stabilni....a manzel se s nim chce ukazovat, ze jeho ditatko ma vsechno nej🙂🙂🙂 navic nam ho koupi nasi....

VER ten espiro jsem tam taky videla zivej....je fakt velkej, jen me prisel takovej jakoby rozhrkanej...tak nevim, jeslti to bylo tim, ze ho tam vsichni zkouseli.... 😒

prosteja
24. srp 2009

jj svoji je to každého věc, jen jak jsi sem psala ty značky, tak říkám, že na ty jsem se dívala a prostě to je mimo naše finanční možnosti....... nemyslela jsem tím nic zlého... 😉 my chceme s kočárkem občas vyrazit i do horšího terénu, i v lokalitě kde bydlíme nejsou jen chodníky, ale někde jsou cestičky sypané kamínkama a proto tu trojkolku nechci.... 😉

eeefffaaa
24. srp 2009

ahoj holky!!!

Davidek se vyhriva na slunicku,tak mam chvili cas 🙂 byli jsme na tech odberech,brali mu krev z hlavicky ☹ jsem tam malem brecela,chudacek muj a navic byl jeste hladovej,takze rval jak prorvanej..ale ted uz je pekne napapanej a sluni se 😀 zitra si mam zavolat na vysledky tak doufam,ze to bude OK ze ma proste jen delsi novorozeneckou zloutenku

a co jinak tady novyho??holky jak si uzivate tehu???ja mam pocit jako ze uz je to sto let,co jsem byla tehotna 😀

eeefffaaa
24. srp 2009

jo a co jsem tady na konikovi cetla o ty zloutence,tak tam holky psaly ze jejich deti ji mely treba az do trech mesicu a pustili je z porodky z hodnotou 300,Davidek mel 136,mam z toho fakt strach ze ma treba neco s jatrama,ale snad ne,snad je to jen ta zloutenka

prosteja
24. srp 2009

ahooooj efulko 😵 😵 😵 no konečně z tebe čiší optimismus 😵 😵 😵

prosteja
24. srp 2009

nebooooj efi, ta žloutenka se některých dětí drží fakt dlouho 😉

eeefffaaa
24. srp 2009

jj prostej uz sem takova srovnana...nejhoris bylo novorozenecky a pak tak ty tri dny doma,ted uz je to pohodicka..navic po vikendu,kdy je doma i Milan a o malyho se staral hlavne on,takze jsem takova odpocinuta a malej byl ted v noci tak hodnej,ze sem ho kojila v deset a pak az o pul 3 rano a pak po paty,takze jsem i vyspala 🙂 jo a malej zase od ctvrtka pribral 40 deka 😀 normalne kdyz se jdu treba vecer sprchovat tak mi prodem tece mliko po brise,bych mohla mliko darovat

verled
24. srp 2009

svoja:ne ono je to tim, že v těch prodejnách to maj narychlo hrc prc složený a je to vachrlatý, já měla v ruce od jedný pani a ten byl uplně stabilní🙂a slyšela jsem na něj taky samou chválu, ach jo kdybych nepotřebovala peníze🙂tak si ho koupim.-)
prostej:noo já klidně i dvě🙂)))
efi:ahoj mamko🙂neboooj doktoři vědi co a jak🙂)))

eeefffaaa
24. srp 2009

uz si nedovedu bez malyho zivot predstavit,je to muj broucek a porad bych ho jen muchlala 😀 ale sourozence se fakt asi nedocka 😀

prosteja
24. srp 2009

efi za to mlíčko buď ráda, že ho máš hodně 😉 to je dobře........ a je dobře, že Milan pomáhá, to je důležitý..... jsem ti říkala, že budeš brzo ok i po psychické stránce 😉

prosteja
24. srp 2009

efi to si povíme za nějakou dobu 😀 jestli tu nějakej rok vydržíme..... za pár let si možná řekneš, ještě jednou to chci všechno znovu zažít.... ale to chce čas, tvrdit teď jestli jo nebo ne, to nemá smysl....... po porodu si asi každá řekne, už nikdy více 😀

eeefffaaa
24. srp 2009

ty jo ted mi doslo ze konci prazdniny!!! 😕 jak uz to neresim,tak mi to vubec neprislo

verled
24. srp 2009

efi:tak to je super, že máte dost mlíčka pro prcka🙂))))......

jo holky, mě teď začalo každej den téct z prsou už se připravujou holky moje malinkatý🙂)) 😲

prosteja
24. srp 2009

no efi vidíš to, konec prázdnin..... já už to taky nějak nesleduju 😀 ale počkej, za chvíli to budeme sledovat kvůli dětem 😀

eeefffaaa
24. srp 2009

jj ja vim prostej,ze je jeste brzy na tyhle zavery,kdyz to mam vsechno tak cerstvy,ale myslim,ze si to teda budu asi hooodne rozmyslet 🙂

ver tak to budes mit asi hodne mlika...me mlezivo uz taky zacinalo tect hodne brzy...hlavne kdyz jsem na tom prsu lezela tak jsem pak mela kolo...a ted kdyz malej chvili dyl spi,tak mi protece i ten tampon v podprde a tricko...ale odstrikavat si to nechci

eeefffaaa
24. srp 2009

prostej a kdy ty pridas brisko??a jak si uzivas tehu??povidej,prehanej 😀 me v tech tydnech co jsi ted ty bylo neskutecne zle 😀

prosteja
24. srp 2009

no efi ono nikdy nemůžeš vědět, první porod sis protrpěla a teď můžeš rodit jak na drátkách.... já čučela jak blbě rodila podruhé manžova sestřenka 😖 první dítko naprosto v pohodě, po pár hodinách bolestí byla maličká na světě, žádný komplikace nic...... tak šli do druhýho a ona samozřejmě se chystala na porod v pohodě, když to měl být už druhej a ten první byl tak pohodovej a ono ejhle... odtekla jí plodovka, šup do porodky a nic.... vůbec se neotvírala, nic nezabíralo, bolesti prý nesnesitelný a nakonec jí po dvou dnech udělali císaře, protože se jim nelíbili ozvy malýho..... si vyber 😖

eeefffaaa
24. srp 2009

jezis prostej to je hrozny!!2 dny!!!no to je statecna teda...no ja bych bez epi uz do toho nesla..stacily mi ty hrozny bolesti pres tech 6 hodin,to jsem myslela ze jim tam ve sprse i vyrvu kachlicky 😀 ale epi je bozi vec a ten kdo to vynalezl by zaslouzil Nobelovu cenu,protoze pro nas je to neskutecnej objev 🙂

prosteja
24. srp 2009

efi bříšánko přidám, i když jsem minulý týden úplně zapomněla vyfotit 😀 ono zatím ani není co, mám jen malý špíček 😀 ale přidám i fotku prcka, já to teď budu dávat všechno na rajče, aby to tchýně a mamina měli z první ruky 😀 ........ a jak si užívám těhu? já teď parádně... já ani nevím, že jsem těhu 😀 minulou středu jsem na toho prcka na utz tak koukala nevěřícně, jak tohle můžu mít v bříšku, když se ani těhu necítím 😀

prosteja
24. srp 2009

efi nestraš 😀 😀 😀

eeefffaaa
24. srp 2009

jj prostej ja jsem tomu neverila snad do prvnich pohybu ze jsem tehotna...prislo mi to neskutecny,ze ve me roste novej clovicek...a ted mi zbylo akorat rosolovity pandero 😀