Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
24. srp 2009

ono taky záleží jak kdo ty bolesti má velký..... a pak hodně na práhu bolesti... někdo ti řekne, že bolesti se daly vydržet a kdyby vedle někdo cítil ty stejný, tak řekne, jakej to byl horor 😉 je to hrozně individuální..... ale hlavně, že epi pomohl a zabral 😉

prosteja
24. srp 2009

efi rosolovitý pandero 😀 😀 😀 já myslím, že za toho prcka to stojí ne? 😉

eeefffaaa
24. srp 2009

no prostej ja mela sileny krizovy bolesti...to taky nema kazda,me bohuzel potkaly,treba vas nepotkaji,prala bych vam to 😉

verled
24. srp 2009

efi:myslíš??ta\k to je dobře, já chci mít mlíčko🙂teď ještě ať je dobře výživný🙂ušetřim tim taky spoustu penízek🙂...to víš že jo efi, nemačkej si je zbytečně......ať si to teče, máš nárok🙂.....bejt od mlíka🙂tak to bude Davídek zdravej jak rybička.-)...efi a o epi sis řekla nebo ti ho dali sami??
prostej:je tak to já v tvejch tejdnech taky si připadala jak netěhu.-)))

prosteja
24. srp 2009

jinak efi ty jsi asi první že kdo měl epidural? marně vzpomínám, ale petulka, ani sac ho neměly a anget taky ne, že? ale taky jsi si protrpěla nejdýl 😖

eeefffaaa
24. srp 2009

jo urcite stoji...ale ono to neni tak strasny,ale je to fakt silenej rosol 😀 pak ho musim trochu posilit,ale ted nechci,protoze se bojim,ze bych ztratila cvicenim mliko,takze to jeste chvili vydrzim,ale jsem teda hubenejsi jak pred tehu,coz je zajimavy 😀

prosteja
24. srp 2009

efi jj, křížový bolesti jsou prej nejhorší 😖 z těch já mám strach, protože oni říkají, že to co tě bolí u menstruace, tě pak bolí u porodu..... no potěš, jestli je to pravda 😲 😀

svoja
24. srp 2009

Ahojky EFI, nase statecna maminko🙂 Rada slysim, ze z tebe hyri optimismus🙂
Chtela jsem se zeptat nejake maminky...jak je to s vecickama ted, jakou velikost davas a kolik ceho mas? Prosimte a nakipovali jste taky uz driv ze jo? Ja si zacinam pripadat jako blazen🙂

Vypli nam proud☹ Tak jsem udelala babaovku a jsem zase tady 🙂

eeefffaaa
24. srp 2009

ver kdyz me to mliko tece,tak si s nim mazu bricho 😀 pak ho budu mit jak detskou prdylku 🙂 no mudr me prohlidl a rekl,ze to vidi jeste na dlouho,ze by mi epi doporucoval si ho dat pichnout,ze jinak to budou pro me nekonecny muka,tak jsem si ho okamzite dala

jj prostej holky mely celkem rychly porody,na prvorodicky neskutecne rychly,nam to s Davidkem trvalo trochu dyl 😀

verled
24. srp 2009

efi:poslední dobou všichni co znam po porodu šíleně zhubly a teď necvič, ono teď stačí kojit a běhat kolem prcka, a uvidíš později jak si ráda zajdeš zacvičit.-)já se na to shazování kil těšim.-)
jinak s těma bolestma nevim, mě moc záda normálně neolí tak třžeba to ustojim bez toho🙂i když jsem si na začátku stěžovala na ten ocásek🙂

prosteja
24. srp 2009

efi no vidíš a po čase ho ještě trošku zpevníš.... co bys chtěla, jsi 2 týdny po porodu tak vydrž holka, ono se to spraví 😉

svoji proč jako blázen? jako že už nakupuješ? štěstí přeje připraveným ne? kdybys to viděla u nás doma, já si přivezla z Moravy 2 velikáááááánský krabice narvaný hadrama a mám se stavit ještě tady u Prahy u jedné manžové tety, že mají teď po malinkých dětech úplně nový krásný věcičky, tak že mi to dají 😀 u nás je to už jak v krámě s dětským oblečením 😀

prosteja
24. srp 2009

efi ale zvládli jste to....... a aspoň tu máme maminku co vyzkoušela epidural...... to jsou zkušenosti k nezaplacení 😀 taky mám kámošku, která rodila víc jak 24 hodin a když jsem s ní mluvila, tak její první slova byla, nech si dát epidural... 😀 😀 😀 to je skvělá věc..... ale kdo může vědět, jak budeme rodit že? 😀

verled
24. srp 2009

efi:jo takže oni ti sami poradí, což je super, protože já nechci dělat hrdinku, mam teda nízkej práh bolesti, fakt ji snášim velmi dobře, takže si i myslim že jestli to bude probíhat v poho, tak to zmáknu vcelku dobře, ale jestli to bude probíhat hůř tak fakt nebudu dělat silnou a okamžitě chci ulevit🙂))

eeefffaaa
24. srp 2009

ahojky svoji!!no ja nakupovala uz snad od 2 mesicu tehu prubezne,pak by toho bylo strasne moc...no a nejvic mi ted chybi velikosti 56,protoze je Davidek jeste moc prtavouckej..mam takovych hadru,ale tohle musim setrit a porad prat abych ho mela do ceho obliknout

verled
24. srp 2009

efi:neboj však on ti teď Davídek rychle povyroste a bude mu to.-)

zuzka.o
24. srp 2009

Ahooj Prvušky , japa se dneska máte?

Jdu vám vylíčit, jak jsem prožila tenhle víkend. Říkala jsem, že si vyleju hlavu,....ale takhle......
.... doufám, že si o mně nebudete myslet nic hroznýho ....se normálka stydím 😅 😅 😅 😅 😅
V pátek, jak měl kamarád narozky, jsem moc nejedla, nějak jsem to nestíhlala....no a pak jsem si řekla, že se najím u něj, mělo být gril.masíko.... jenže toho jídla bylo nějak málo, tak jsem to tam nechtěla zdlábnout všechno... tak jak jsem nebyla najezená, bumbala jsem houbu, do toho nějaký ten rumík.....no zkrátka jsem se opila jako nikdy dřív. Hnus! Celý druhý den mi bylo blbě, .... a to jsme byli na tom fesťáku. Museli jsme kvůli mě odložit hodinu odjezdu, abych to zvládla!!! Ještě u toho kamaráda jsem blindila, švagr mě s manžou táhl do auta, ztratila jsem pantofle, tak mi dali svoje.... no skoro ve 30 poprvý takhle vypadat....
Na fesťáku to bylo super, hráli (většina) perfektně, já jsem teda už nepila....kamarád mi chtěl nalít rumíka do krku, ale to jsem se fakt nedala.....

Jo a ještě u toho kamaráda v pátek má jeho strejda jezírko(podotýkám, že jezírko je totálně brčálově zelený), jsou tam ty zlatý rybičky..... tak ty ožralý blbce nenepadlo nic jinýho než že tam začali skákat.... no a mě čapli a hodili mi tam....plný boty, rifle, triko,...... super, táhlo mi to ke dnu... tak jsem tam zbytek oslavy lítala v ručníku a půjčeným triku...bezva!

prosteja
24. srp 2009

ver jsem na tom podobně....... mě minulej rok jeden doktor řekl že se mi bude rodit jedna báseň 😀 😀 😀 už se mi to stalo i kolikrát u zubaře, že na mě koukali jak na magora a doktora říká, ale tohle vás musí bolet 😀 a já jen vrtěla hlavou a říkala si, co to mele, vždyť to jen trošku jednou štíplo 😀 no ale taky nechci dělat hrdinku a budu ráda, když doktor přijde, prohlídne mě a řekne, doporučuju to a to....... když se to bude dát vydržet, určo bych rodila bez epi, ale když budu rodit fůru hodin a nic, tak do toho jdu okamžitě 😀

verled
24. srp 2009

ahoj zuz:se nestyď🙂))))tak sis víkend užila pořádně, ani nevíš jak já bych šla pařit🙂))))......takovýhle víkendy jsou přeci nejlepší. závidim.-)ú))

prosteja
24. srp 2009

ahooooj zuzi 😵 😵 😵 teda ty řádíš jak za mlada 😀 😀 😀

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ no me albicko jsi uz jiste videla....no a ted cekam jeste jeden balicek s vecickama z mmb...jsem fakt jak silena🙂 ale je fakt, ze tech uplne pidi moc nemam....no ale uz mame tu podlozku na prebalovani🙂 jen tu gumovou, prebalovak kupovat nebudem vubec, ani komodu. jeee, to ti zavidim, jak se tim ted budes prohrabavat🙂

EFI no ja se tohodle prave bojim, mam uz nejake vecicky, ale samy vetsi...kolik toho je tak potreba ks...bodycek treba, dupacek a tak? abys to pohodlne pouzivala a nemusela kazdy den prat...

VER ocasek me trapi taky...🙂

Holky a taky me siiilene boli zada, hrudni pater a pod zebrama....

prosteja
24. srp 2009

svoji já myslím, že je to normální 😉 budeš připravená a nebudeš toho mít pak najednou moc 😉 přehrabávat se mi v tom ani moc nechce, jsou toho takový kvanta... ale musím to probrat, co je použitelný a co ne abych pak věděla co dokoupit..... ale jako na doma, když bude mimčo ležet, tak tam je věcí fůra..... budu si kupovat jen pár nových věciček k doktorce a na procházku a tak...... 😉

svoja
24. srp 2009

Jeee, ZUZI ahoooj...to zni dobre....a vubec si nic nevycitej, ja uz jsem se parkrat takhle zmazala ...stydim se doted, i kdyz se to nekdy stane kazdymu....

zuzka.o
24. srp 2009

Hihihihi .....taky mám takovej pocit, v prosinci budu mít 30 a poprvý opilá jako blázen...ale okno nemám a všechno si pamatuju. Největší sranda byla, že si ke mně šel lehnout kamarád, drželi jsme se za ručičku, on mi jí hladil.... a takhle jsme usnuli....on si to teda nepamatuje, já jo 😀 Musel na nás být super pohled....hahahahaha

prosteja
24. srp 2009

tak jsem holky chtěla jít za tou říďou a ona tam má poradu 😠 to je jak naschvál, člověk posbírá odvahu něco říct a ten dotyčný nemůže 😀 😀 😀

verled
24. srp 2009

svoja.to jsem ráda že slyšim že bude někdo bez přebalováku, já ho taky nechci kupovat, mě máma přebalovala na posteli a nestězovala si, maximálně jen tu desku a podložku jak se dá dát na postýlku🙂)))jeee nejsem krkavčí matka.-)...jinak mě dal teď ocásek pokoj už.....ťuk ťuk

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ ja jsem u reditelky zacinala vetou: Chtela bych vam neco rict....a ona se zacala usmivat a rikala, ze tusi co....🙂 Treba to budes mit stejne v pohode....a na tu kolegyni zkus to samy....

eeefffaaa
24. srp 2009

tak jsem odstavila dite ze slunicka 😀 byl uplne zpocenej a ted mu davam napit...

svoji to se neda rict kolik kusu..to zalezi na tobe kolik toho koupis,je jasny,ze cim vic tim lip,nemusis prat kazdy spinavy bodycko nebo dupacky kazdy den

zuzi...nahodou super vikend ne??...ono je to jednou za cas potreba odreagovat se 😉 🙂

svoja
24. srp 2009

VER me mamka rikala totez, ze me prebalovala na posteli a pak vsude mozne...koupili jsme jen tu gumovou podlozku a budu si ji davat tam, kde bude potreba, nejvic asi do nasi postele, kdyz budme mit postylku vedle....no a pak po koupani nekam pobliz vanicky....je lehoucka, super, jsem spokojena....no a na veci mame objednanou skrin...uz velkou...

prosteja
24. srp 2009

ver taky nebudu kupovat přebalovák 😉 nejsi krkavčí matka kvůli přebalováku 😅

svoji no já tam za ní jdu řešit navíc nějaký pracovní věci, pak jí musím říct tu změnu školy a pak na ni vybalím to miminko 😀 😀 😀

svoja
24. srp 2009

PROSTEJ aby to s ni neseklo...🙂 pomalinku ji to serviruj🙂