Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
25. srp 2009

petul na malé miminko rifliky taky kupovat nebudu.... a když bude mít třeba půl roku, to bude zrovna léto, to by se uškvařil chudák.... myslím, že takových těch moderních oblečků a serepetiček si užije za celej život dost a dost...... hlavně aby mu to bylo pohodlný a mimčo se v tom cítilo dobře 😉

verled
25. srp 2009

a už jste koukali na tu riflovou kombinézku co mam v albu??.-)))

p.e.t.u.l.k.a
25. srp 2009

verled je pěkná 😉

prosteja
25. srp 2009

verled jj mrkala jsem..... je frajerská.... 😀 ale jak říkám, není to můj šálek čaje

zuzka.o
25. srp 2009

Mám zase vteřinku času....Verled, kombinézka je prďácká, moc se mi líbí 🙂

zuzka.o
25. srp 2009

Petulko: Vítek je k sežrání, jak je vlasatej..... 😵 😵 😵

zuzka.o
25. srp 2009

Petulko: teď dočítám...chudák manžílek 😒

verled
25. srp 2009

petul:viď🙂)jo ten tvůj vlasatej klučík je krásnej🙂)))....jinak lituju manžu, ale jak říkáš aspoň bude doma.....

holky Táda zdraví.......už půl hodiny zas kope jak divej a dělá mi boule na břiše.-)

prosteja
25. srp 2009

holky nakupovala jste některá v Tescu oblečky na miminko? vím, že jste se tu o tom bavily a já se mrkala v Brně a ani v hypermarketu ani v klasickém několikapodlažním obchodním domě neměli ani ponožky 😖 tak se chci podívat tady v Praze ale nevím, jestli raději do toho obchoďáku nebo do hypermarketu...

verled
25. srp 2009

prostej:u nás maj tesco oblečky i v malym tescu 😉

prosteja
25. srp 2009

verled malý tesco je co? jako obchoďák? nebo supermarket? mě právě překvapilo, že v tom brně nic.....

verled
25. srp 2009

prostej:no jenom market, prostě jenom tesco🙂)...to je fakt divný.......
zuz:jeee ty jsou skvělý...

prosteja
25. srp 2009

aha, díky verled 😉 no mi to bylo divný...... 😖 ale fakt neměli..... v tom obchodňáku neměli ani dětský oddělení a čuměli tam na mě, jak kdyby na děti nikdy nic neprodávali 🙄

zuzka.o
25. srp 2009

u nás to Tesco taky není bůhví jak velký, ale oblečky tam mají na 100%

prosteja
25. srp 2009

no to je fakt divný.... já právě se chtěla mrknout... holky se tu tak rozplývaly, jak tam mají krásný oblečky a prd, já neviděla nic 😀

prosteja
25. srp 2009

no nic holky, loučím se, povalím domů...... mějte se krásně, hezký zbytek dne a zítra papa 😵

lowe
25. srp 2009

ahoj holky, nějak nestíhám sem chodit a vůbec ne už dočítat
ale o víkendu jsme měli první zkoušku na miminko, tak jsem zvědavá jestli se MS dostaví, ale moc tomu nevěřím, že by se nám povedlo hned na poprvé a hlavně brala jsem HA skoro 11 let, tak myslím, že tělo bude jěště dost utlumené

angetha
25. srp 2009

Ahoj holky..
ORCHI ta plínka je klasická čtvercová ( má tam tedy dvě) a navrch svrchní kalhotky, byla pokakaná a vůbec se nevzbudila potvora, ale já stejně koukám před každým kojením, jestli se jí tam něco neudálo 🙂 A to tričko je ze sekáče za 20 Kč 😎
Petulko Vítek je krásnej, jedna paní v porodce měla taky Vítka a ten měl stejný háro jako ten váš 🙂
Add riflíky - dala jsem Vendulce na doma tepláčky a než jsem jí do toho našťouchala tak to trvalo..klasický dupačky jsou pro mě lepší, protože to miminko se do nich líp "naklepává" to se vlastně jen natáhne na záda..

p.klara
25. srp 2009

teda holky, vy teda jedete... koukla jsem před pár dny... a už je tu takových stránek....

snažíme se s manželem o miminko... třetí měsíc a zase přišla menstruace... těšila jsem se, že to půjde dobře, ale asi jsem se spletla.. nemáte nějaké rady, které by pomohly k otěhotnění???

cat79
25. srp 2009

Holky holky, vy mi sem dáte vždycky ňákej odkaz a na tom od Zuzky jsem strávila asi 2h🙂)ale objednala jsem Denískovi dupačky, ručníček, dečku, ponožtičky, lahvičku, košilku, čepičky a brindáčky a ještě botičky a to vše za 100kč...nádhera, už se těším až mi to dojde🙂
Mánie teda u mě propukla ve velkym🙂)hhihihihihi

Ale což, teď už jen pár drobností a mám výbavičku ready.-))))
A to jsem si říkala, že nic nemám a že vy tu blázníte a teď jsem total zmagořila já🙂)hihihihi
Ale na aukru mě vždycky někdo předběhne🙂
Takže pro dnešek končím🙂)))
Už nám došla prý ta podložka do vaničky🙂)jééé

cat79
25. srp 2009

Jinak ahoj Lowe a P.Klaro, moc vám přeju abyste byly těhulky co nejdříve, nám to teda vyšlo na poprve, ale měla jsem 1 zamlklé těhu a pak podezření na přepážku v děloze, takže od listopadu do dubna jsme čekali na výsledky než jsme dostali povolení, že můžeme snažílkovat...

Myslím že každá z nás co tu jsme měls ňáký malý zádrhel, ale nakonec vše dobře dopadlo a tak se nebojte, uvidíte že se ani nenadějete a budete si kupovat těhu kalhoty🙂))

Pro dnešek se loučím, jdu ještě pracovat, já jsem teda pracant🙂 co vydělám utratím za mimíska🙂))ale tak to má být🙂))papapa a hezký večer všem!!!

svoja
25. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem se navratila a jsem u nasich kontrolovat kocicky🙂
Samozrejme me to nedalo, navstivila jsem sekac a koupila jsem Barunce zase vecicky....cepicku, svetrik GAP, tri bodycka, dvoje dupacky bez tapicek...to vse za 104 KC a vse veeelmi pekne, skoro nove🙂
PROSTEJ u nas maji v Tescu to Cherokee normalne....pansky, damsky, detsky....a taaak nunavy🙂

Zdravim nove prichozi a preju stesti!!! Nam se podarilo napoprve🙂 A po vysazeni atk je prave pry nejvetsi sance na otehu, tak drzim pesti!

p.klara
25. srp 2009

svoja.. tak to se máte.... já jsem si to také myslela, že to půjde hned.. ale ejhle, nejde...

amallie
25. srp 2009

Ahoj holky!

Hlásím, že mám komodu pro Amálku 😵

moncicak3
25. srp 2009

ahojte holčiny 🙂

Prostejko, opožděně všechno nej k narozkám 😉 😵

Maminy, máte nááááááádherný miminka 😵 😵 😵 😵

mě dnes dorazila další část věcí pro mimi a pro mě, pro Teríska už mám skoro všechno, akorát nám zbývají nůžky na nehtíky, vanička, velký tetra pleny jako osušky, jednorázový podložky na přebalování, když někam pofrčíme, pro jistotu ještě jeden dudlík, aby měla dva, kosmetiku pro miminko, ten molitanový otíratelný přebalovací pultík, takový ten přenosný, rektální trubičku a odsavačku hlenů, tu jak se nasazuje na vysavač....už mám i polovinu věcí na Terezku vypranou, včera i dneska jsem prala, teď se chystám na žehlení.....no ještě mi zbývá pro mě koupit si kojící podprdy, ale to koupím až ke konci září, poporodní jednorázový kalhotky a odsavačku na mlíko.....takže už mi toho moc nezbývá, dneska mi přišly i stahovací kalhotky pro zavinutí dělohy, jsou to teda bombardéry, ale dost to pomáhá, aby pak nebylo vytahaný břicho 😉 🙂

jsem nějaká přešlá z toho vedra, nedělá mi to nějak dobře 😒 navíc blbě spím, hrozný bolesti zad, ale to už mám tak od 5.měsíce a přidávají se kyčle, takže pravidelně jsem ve 3 ráno vzhůru a už nespím, takže dospávám přes den 😖
ale ve čtvrtek jdu na poslední utz, tak už se moooooooc těším 😵 😵 😵

carculka
25. srp 2009

holky tak jsem zvedava jestli se vyplni to co bysme meli udajne cekat 🤐

slunicko76
25. srp 2009

p.klaraq: ahoj,my se take snazime uz prez 3 mesice.tento mesic jsem vyzkousela i ovulacni testy a kdyz byl pozitivni tak jsem na to vlitli a ted jsme napnuti, jestli to vyslo!

hehena
autor
25. srp 2009

ahoj holky..... nefunguje mi počítač, tak vám píšu teď.... zítra napíšu PROSTEJ jak dopadl ten screening a snad už večer pojede, jinak jsem v rejži, musím samozřejmě odevzdávat práci.... :((((

tak se tu ofafrujte a jak to půjde, tak jsem tu.... 😉

janicka88
25. srp 2009

ahoj mohu k vam na chvili na pokec