Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
26. srp 2009

Dobvre rano cacorky moje,tak jsem tady,ale teda bohuzel,ze uz jsem vzhuru,dneska se moc teda spat nechtelo Ondraskovi,ale tak ted je v postylce a hodnej,ani nevim,jestli uz spinka,proste si hraje,je fajn,ze uz tohle umi,alespon si pak v klidu udelam veci doma,nebo pisu s vama

vitam nove prichozi 😀 😀 😀 😀

prosteja
26. srp 2009

ahooooj BLAHUŠKO 😵 😵 😵 tý jo, to je paráda, že malej vydrží takhle sám v postýlce a nezlobí 😉 😵

verled
26. srp 2009

jani:tak to jsem měla stejný...... 😒

janicka88
26. srp 2009

prosteja jsme spolu mesic,ale tak vy nevite co se stalo mezi nami
blahovka ahojky

verled
26. srp 2009

ahoj blahuuuuu...ondrášek je skvělej🙂

janicka88
26. srp 2009

a jak to dopadlo verled?

prosteja
26. srp 2009

JANICKO to je pravda, to nevíme........ ale nebooooj, on to pochopí 😉

blahovka.cz
26. srp 2009

no nekdy knoura,ale vetsinou vydrzi,hraje si zkouma okoli a to ho unavi,tak usne 😀

ahojky jani,nevime,ale treba se dozvime,kdyz nam povis 😀

ahojky ver,tak burtiky byli vcera jo,ty ja nemusim,staci mi max.1 rocne,ale teda v tehu jsem si je dala s chuti 😀

janicka88
26. srp 2009

blahovka to je na dyl a ja se chystam do sprchy a pak do prace

prosteja
26. srp 2009

BLAHU Ondrášek je fakt zlatej 😵

blahovka.cz
26. srp 2009

no genialni neni holky,musel se to a naucit,ale tak co by ne uz je velkej kluk,za chvilku ma dva mesice 😀 ted jsem ho akorat sla prikryt 😀 uz spinka broucek 😀

no jani jak myslis,ale tu se clovek vzdycky vykeca dobre,ze prvosenky 🙂

janicka88
26. srp 2009

prej sem pritele zklamala a ani nevim jak a tak je takovy odtazity a chce odjed do holandska a tim padem to chce smenou ukoncit nas vztah ☹

prosteja
26. srp 2009

BLAHUŠKO přesně tak, když se tu člověk vypovídá, hned je mu líp 😉 ale je to každého věc, pokud nám JANICKA nechce říct, co ji trápí, tak to z ní páčit nebudeme......

Ondrášek možná geniální není, ale šikovnej, že se to tak naučil 😉 a BLAHU můžu se tě zeptat? já mám dotaz ohledně povlečení........ vyrábí se ve 2 velikostech, jakou jsi kupovala??? 120cm?

hehena
autor
26. srp 2009

halooooo holky... jsem ještě u manži na kompu... vyrazíme na screening tak v 10.30, tam bych měla být 11.30, tak sms čekejte až tak 12.00 možná dýl, záleží, jestli tam budeme nějak dlouho čekat.. 🙂

myslím, že na tu krev na genetiku budu muset zase zítra ráno, bo pochybuju, že by mi jí odebrali hned, navíc bych asi měla být nalačno a to pochybuju, že do 13.00 vydržím... už teď je mi blbě...

prosteja
26. srp 2009

ahooooj HEHENKO 😵 😵 😵 tak držím palec

hehena
autor
26. srp 2009

PROSTEJ šékuju moc 🙂 už na mě jde trošičku nervozita..... 😅 ráno jsem cvičně vyfotila pupendo, bo dneska jsem oficielně ve druhým trimestru 🙂)))))))

blahovka.cz
26. srp 2009

jani po mesici?????

prostejko ja nejdriv vybrala deku a polstar a pak povleceni,no a nektery mam o 5 cm vetsi,nektera zas mensi,ono to nevadi,stejne malej lezi na perince a tu v pulce prelozim a tou pulkou ho prikryvam

janicka88
26. srp 2009

blahovka jj

hehena
autor
26. srp 2009

Janičko promiň, že nereaguju.... nějak teď nejsem schopná dočíst události...

prosteja
26. srp 2009

no jo BLAHU ale já nevím, který objednat 😀 jaké délku ...... asi 120 cm? že?

HEHENKO nebuď nervózní, pořádně si to s manžílkem užijte 😉

verled
26. srp 2009

janicka:blbě....... 😖 ...ale když nevíme co s epořádně stalo je těžký to posoudit.-)
blahu:jojo a to černý pivko k tomu pěkně pasovalo🙂
hehe:držíme pěsti.-)

orchidei
26. srp 2009

Ahoj hehe držím palec na screening!

Blahuško hoj hoj! ten Ondrášek je poklad!

janicka88
26. srp 2009

hehena jakto?

janicka88
26. srp 2009

verled je to vys napsany uz

verled
26. srp 2009

jani, ale i to je málo........ ☹ ale nevěš hlavu po měsíci je to divný a jestli on neni jenom vyčůranej......a nedělá ramena
hehe:klid budeš mít super zážitek🙂))

jeee holky Táda zas kope,to je zlobivka, včera po tom pivu byl jak miloooouš🙂

cat79
26. srp 2009

Aha, já myslela že sem chodí snažilky...tak jsem myslela že jsi snažilka Jani, tady se řeší miminka a tak, víš🙂 je mi líto že se trápíš, ale měsíc je fakt málo, nevím celou vaší story, ale jestli chce odjet a trápí tě tak se na něj vyprdni...ze své booohaté zkušenosti vím, že jestli tě chlap nehýčká a nemiluje, neuděláš prostě NIC☹

Přijde jinej a bude líp..zbytečně se trápíš...je mi to líto, ale je to tak

blahovka.cz
26. srp 2009

holky neprechvalte mi toho lkuka,vsak on umi taky zlobit ,ale porad si rikam,ze by mohl zlobit i vic,ze je to dobry 😀

hojky hehenko,tfuj tfuj tfuj,ale stejne si tam jdes jen pro fotecku,protoze holka bude vsechno v poradku 😀 😀 😀 jasny a nijak jinak 😉

ahojky orchi,vlastne vam to vyslo jako nam hned po svatbe 😀

cat79
26. srp 2009

Verled mě taky Demísek kope jak fotbalista premiere ligue🙂
Holky tak my jsme si asi vybrali dovču🙂))
Chci se jen zeptat teda jak je to s tim opalovanim?
Asi mam byt pod slunečníkem, ale opalovat si ruce a nohy můžu, ne?Nebo jak?
Ve vodě je to jasný, tam je to ok...radši ještě cinknu na gyndu ať vím co a jak a co je třeba kdyby něco🙂

blahovka.cz
26. srp 2009

ahojky cat,no asi zalezi na teplote,ale vseobecne pod slunecnikem a na opalovani se radsi v tehu vyprdnout,no a krem s vysim faktorem urco sebou a kam pojedete???

orchidei
26. srp 2009

Jé cat tak blahopřeju k dovče! konečně jsi se dočkala viď!
Blavu Vám se taky zadařilo hned po svatbičce! To je super! Já pořád chtěla už před ale teď jsem strašně ráda že to vyšlo takhle! Jen by to mohlo utíkat rychleji! Mám pocit že už jsem těhotná tak půl roku a teprve končí 3 měsíc! 🙂