Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
31. srp 2009

AMALLI to není kazeta, ale disk stejnej jako CD... jen je to prostě DVD, bo má větší kapacitu, takže to fakt seženeš pomalu všude... .) 😉 😉 😉

SAC ahoooj 🙂 to je bře, že je vám bájo 🙂 a prďany taky časem ustoupí 🙂

hehena
autor
31. srp 2009

AMALLI takže objednat se můžu na zhruba 30 tt ???

amallie
31. srp 2009

hehe: půjdu ven se na to poptat, já znám dvd jen ty s filmama 😀 a na počítače jsem naprostý analfabet, jako, umím používat statistické programy a vyrábět makra v excelu, ale zbytek jde mimo mě 😀

prosteja
31. srp 2009

zdravím všechny co přišly, SAC, EFI, NITENKU 😵 😵 😵 a samozřejmě miminka 😀

AMAL tak to je docela děs ty objednací lhůty... no já jsem zvědavá, ten 4D utz dělá i můj doktor, tak snad když budu mít zájem, tak bude mít čas 😉

prosteja
31. srp 2009

AMAL tak to toho zvládáš s PC docela dost 😀 DVD je prostě prádnej disk jak píše HEHE, je to v podstatě to stejný jako DVD s filmem, jen ty si koupíš prázdnej 😉

angetha
31. srp 2009

Tak já jsem příjdu a Zuzi má pozitivní testík? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 gratuluju potichounku 🙂 🙂 🙂

amallie
31. srp 2009

hehe: dělá se 24-28 týden, tzn. 28+6

pak je mimi už moc velké a není dobře vidět

prostej: když ti neodejde ma MD jako mně

hehena
autor
31. srp 2009

NITENKO no mě stačila ta sobotní noc a včera celej den... dneska se mi ještě točí hlava a bolí jen mírně, takže je to pohoda... ibalgin jsem si nevzala... ale i z toho paralenu 500 jsem měla výčitky... každopádně je na něm napsáno, že těhule můžou paralen po konzultaci s dr. takže to tam mají jen pro sichr...

AMALLI no vidíš - DVD s filmama to je ONO... jen tohle DVD, který musíš koupit je prázdný a vypadá ouplně stejně jako prázdný CD .)

eeefffaaa
31. srp 2009

coze!!zuzi ma pozitvni testik!!!jezisi to je skvely!! 😵 😵 😵

hehena
autor
31. srp 2009

AMALLI ahááá, tak to si musím někam poznamenat... 24-28tt 🙂 můj gyndař ho asi nedělá... to bych se divila 🙂

sacvi
31. srp 2009

Ahoj efulko, tak víš jak u nás? Malá se úúplně vykakala..moooc napapala..vykoupaná byla tak si říkám ta bude spat snad až do rána 😀 a prdlajs..ne a ne usnout..esi to je taky tím koupáním..?!

hehena
autor
31. srp 2009

jo EFI ahoooj... jsem hrozná, že nezdravím...

ty jo už mám hlada... včéra jsem snědla jen dva rohliky... dneska asi sežeru tu neslanou bramborovou kaši, co mi tu připravil manža... 🙂)) fle...

hehena
autor
31. srp 2009

EFI, SAC a jsou ty vaše miminka nějak moc aktivní nebo ubečený??? třeba si na to koupání ještě zvykají....

nitenka
31. srp 2009

prosteja ahojky.. holky já na 4D byla a fakt je to zážitek,malej se nechtěl ukazovat schovával se ,strkal ručičky na obličej,ale já tam ležela a koukala jako blázen na to miminko... fakt zážitek ...fotky sice nic moc nechtěl se fotit ale i tak to stálo zato..byla jsem v genetu a byla jsem spokojená.. prý Fotky ve 3Ott jsou hezčí

sacvi
31. srp 2009

Janička chuděrka už od rána tlačí a chvilema brečí a zatím ani prďánek ach jo je mi ji úplně líto..A nic nám nepomáhá

eeefffaaa
31. srp 2009

no ja prave vubec nevim cim to je a je to jen vecer po tom koupani,jinak mi spinka hezky,i dneska v noci krasne spinkal...ale ty vecery jsou hrozny,uz jsme z toho s Milanem zoufaly..je vykoupanej,prebalenej,prdiky ho netrapi,najedenej a proste ne usnout

prosteja
31. srp 2009

AMALI tak doktor chlap mi snad na mateřskou neodejde 😀 uvidíme no......

téda SAC vás tak trápí prdíky? 😖

prosteja
31. srp 2009

EFI a pláče? nebo prostě jen nespí?

sacvi
31. srp 2009

hehenko dyž malá nemá hlad a netrápí ju ty prdíky tak nebrečí vůbec

angetha
31. srp 2009

Ahoj zdravím vás teda až po dočtení 🙂
Hehenko kam jsi se zaregistrovala?
Efi a není ta voda na něj moc studená? Nebo prostě nechce spát, ale chce si "hrát"...
Sac taky když vidím, jak malá tlačí až vříská a nic, tak je mi z toho do pláče ☹
Ale dali jsme jí tuhle do teplý vody a ona do ní začala okamžitě prdět 😀

eeefffaaa
31. srp 2009

Milan kmi porad rika,ze takhle si to nepredstavoval 😀 a ze kdyby to vedel ze me v listopadu posle nekam 😀 on proste pres tyden se moc nezapojuje,protoze je porad v praci,ale ted po tom vikendu byl uplne vyrizenej..me se porad divi proc jsem vlastne hotova vzdyt jsem doma ,ale on si uzije jeden vikend a uz nemuze

angetha
31. srp 2009

Nebo Efi koupejte ráno, vím, že bys asi koupala sama ve všední dny, ale zkusit to můžete..nebo koupit nějakou pěnu do koupele se levandulí..nebo s čím..

prosteja
31. srp 2009

ANGET ahoooooj 😵 😵 😵 ještě jednou musím pochválit jak to maličké sluší v těch plenečkách 😀 já jsem z toho úplně nadšená 😀 😵

prosteja
31. srp 2009

EFI chlapi 😀 😀 😀 přes týden to moc nevidí, co vy si doma užíváte a o víkendu je z toho vytelenej 😀

eeefffaaa
31. srp 2009

prostej no chvili vydrzi jen tak koukat,ale za chvili rve,tak ho Milan treba unosi a dame ho do postylky a je hned vzhuru..

angeth to asi ne,prave davame tak akorat,to do moc studeny vody bych ho nedala..a to si s nim treba povidame,Milan mu zpiva nebo mu zkousel i cist pohadky..zkousel si s nim jit lehnout do nasi postele a nic

angetha
31. srp 2009

Jí to tak sluší Prostějo, že se vůbec nebudí když je počůraná..možná když je pokakaná, ale většinou přebaluju před a po kojení..když slyším, že něco bylo..a na krmení by se asi taky nebudila 😅

eeefffaaa
31. srp 2009

angeth to ne rano,mi prave na koupani topime jeste primotopem a ted bych ho treba nemohla dat ani do kocaru,kdyby byl vykoupanej...a olejicek do koupele taky mame a jeste koupeme v repiku

prosteja
31. srp 2009

EFI a zkoušeli jste ho nechat "vyřvat"... já vím zní to strašně a doufám, že mě neukamenujete.... ale měla to tak kámoška s holčičkou.... malá celej den v pohodě, večer po koupání se najedla a dali jí do postýlky a začal vyrvajs..... plakala a plakala, tak jí vzali a nosili, až si mysleli, že spí, tak šup s ní do postýlky a zase vyjrvajs..... už nevěděli co s ní, tak jí jeden večer nechali prostě vyplakat, prý to bylo hrozný slyšet jak pláče, ale do půl hodinky usnula a od té doby spinká normálně 😉 tak nevím, je to asi dost drastický, ale jí to pomohlo 😉

eeefffaaa
31. srp 2009

jj pristej presne tak..on proste nemohl porad pochopit proc jsem tak utahana...pritom v noci ho nebudim a pres den je pryc,tak jak by to mohl pochopit ze jo 😕 ale ted o vikendu jsem ho v tom nechala vykoupat,staral se o malyho hlavne on,v noci k nemu vstaval kdyz rval,ja se ani nehla,no a je uplne kaput 😀

eeefffaaa
31. srp 2009

jj prostej to jsme zkouseli vcera,Milan si k nemu lehnul ale nechal ho proste rvat,jenze ja mam strach aby se mu z toho neudelala kyla...kdyz rval uz fakt dlouho tak jsem mu dala zase prso 😔