Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
31. srp 2009

ami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
31. srp 2009

no tak těhuli, která kouří a mě kritizuje kvůli dudlu, bych poslala do patřičných dálek... a to fakt vážně! když si to ona dovolí k tobě, tak se nerozpakuj!!!! no toto... malý pivko si taky sem tam dám - jak píšete nic se nemá přehánět... kávu tý zatím odolávám - ona mě na ní taky přešla chuť.....

ale jako kouřit... no to mi příde vrchol, obzvláště v tom věku, kdy zřejmě tušila, že bude chtít co nevidět mimi, tak mohla přestat už předtím...

amallie
31. srp 2009

holky, varazím ven sehnat ten disk, to jsem teda zvědavá 😀

hehena
autor
31. srp 2009

AMI a kde ty rodíš??? si to safra nepamatuju, ale mohla bych do doplnit do tabulí, to by se šiklo... 🙂

blahovka.cz
31. srp 2009

ami tak dobre porid a kdyztak se zeptas prodavacu,no 😀

no hehe je fakt,ze ja na to mam jinej nazor,kafe a pivo,ale tak ja mela taky o duvod vic se tomu vyhybat v tehu,protoze tech skodlivych latek slo do tela dost s lekama,takze vse ostatni jsem chtela si v tehu odpustit

prosteja
31. srp 2009

AMI já jsem v Krči registrovaná 😉

HEHE amálka myslím v Motole ne? 😅

BLAHU tak tohle nechápu, tyhle matky 😠

amallie
31. srp 2009

hehe: motol

hehena
autor
31. srp 2009

tak jsem kooonečně upravila Prvosenkovou tabuli...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

koukám, že tu budou zkušenosti ze všech pražských porodnic 🙂))) 😉

hehena
autor
31. srp 2009

BLAHU když si dám pivo - tak jednou za tejden a ještě malý....

a co se týče kávy, tak se obávám, že jí občas budu muset dát, kvůli nízkýmu tlaku - z toho jsou taky ty bolesti hlavy bohužel...

hehena
autor
31. srp 2009

naposled jsem například měla 100/60 a to jsem ještě byla dost nervozní, bo jsem šla na ten screening, takže tep byl zrychlenej... 😕

prosteja
31. srp 2009

HEHE já si kafe dávám každej den 😉

prosteja
31. srp 2009

jako bez kafe by mě ta hlava bolela pořád, já mívám taky nižší tlak..... 😉

hehena
autor
31. srp 2009

no vidíš to PROSTEJ... já si zatím dala dvě bezkofeinový 🙂)) to je taková čůrka, ale na chuť zatím stačila...
ale po tý sobotní migréně si asi radši občas dám kofeinový.... oni mi i na pohotovosti i na neurologii doporučovali černou kávu, ale já jí nebyla schopná v sobě udržet.... tak jsem pak zkusila na další doporučení kolu po doušcích, ale taky šla ven... :(((

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJ já si dneska dala aspoň earl gray... tak když už né kafe, tak aspoň černej čajík no...

prosteja
31. srp 2009

jo tak hehe když už je ti blbě, tak to ti kafe asi moc nepomůže no, to bych vyhodila taky 😅

angetha
31. srp 2009

Blahu nevím, jestli tu jsi, ale včera večer jsem přišla do obýváku, manžel choval malou a dudlíka měl v puse on 😅 dudlíka občas umyju, ale když mává malá ručičkama všude možně a ty si taky strká do pusinky, tak je to asi jedno..já ho neolizuju, mám aft 😖

hehena
autor
31. srp 2009

PROSTEJ ono mi i zachutnalo... ale bohužel ten žaludek neudržel nic no...

prosteja
31. srp 2009

aspoň tak hehe 😉

jinak mě by někdo možná označil za nezodpovědnou těhuli, já se nijak nehlídám jako že bych četla z čeho je co složený a tak a někdy až po jídle mě napadne, sakryš, můžou tohle těhule..... a pak si poklepu po bříšku a říkám v duchu prckovi, chutnalo ti to co? 😀 a je to..... nekouřím, vyhýbám se alkoholu, pivko jsem měla za celou dobu asi jedno a jednu decinku vína, nějak teď nemám chuť.... jím hodně ovoce a zeleniny, ale abych se hlídala, jestli jím cukry nebo si dám kafe nebo tohle nebo tamto..... eeeee... 😅

angetha
31. srp 2009

Holky všimly jste si, že se rodí většinou v pátek a ve čtvrtek dle tabule?

prosteja
31. srp 2009

ANGE tak když máš aft, tak to je jiná.... ale jinak si myslím, že to s těma miminkama nesmí zase přehánět..... naopak by pak mohli být náchylnější k alergiím a podobným hnusům 😖

hehena
autor
31. srp 2009

ANGE jj zajímavý... mooooc... 🙂

a pivínko když si dám, tak malý... a to ho většinou ještě nevypiju... celý bych nedala, bych byla zcákaná jako čuně... 😅

zuzka.o
31. srp 2009

Jůůů ..... Hehenko .... děkuju za výzdobu tabuličky...to je hezkýýýýýýý 😵 😵 😵 😵 😵

angetha
31. srp 2009

Za chvíli bude čas krmení...

hehena
autor
31. srp 2009

totiž velký, né celý... i když i malý mi teď dá zabrat... 😅

prosteja
31. srp 2009

ANGE jj, mrkala jsem, že hodně holek porodilo před víkendem 😉

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI a tak mi došlo, že vy máte dneska to výročí že jo??????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

angetha
31. srp 2009

Zuzi to otěhulení krásně vyšlo 😵

zuzka.o
31. srp 2009

Máme.... 12let...toto krásně všechno vychází.... půjdu koupit přáníčko a vlepím tam ten testík

blahovka.cz
31. srp 2009

dekuju ange,me prave zajimal jakej na tzo mate nazor vy,protoze ja ho proste spis oblizuju,nez beham umjet,no ono taky kdyz ma Ondrasek naladu a vyplivne dudl kazdou pul minutu 😀

nam vcera vypravela babicka,ze zadna koj.voda nebyla,ze davala tatkovi vodu rovnou ze studni,kdyz jsem u nich delala mliko,ale je fakt my ji jen prevarujeme a pak prelejvame do lahve,ze koj vodu nekupujeme,nase mamky ji taky nemeli a my mame tady vodu dobrou

prosteja
31. srp 2009

ZUZI takže manža ještě netuší? 😵 to bude překvápko......a gratuluju k výročí 😉