Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
4. zář 2009

teda ZUZI ty jsi našeptávač 😀

zuzka.o
4. zář 2009

jojooooo...to jsem celá jáááááá 😀 😀 😀

hehena
autor
4. zář 2009

ahoooooj 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

prosteja
4. zář 2009

nazdááááááááááááááááááááár 😵 😵 😵 😀 😀 😀

nuki
4. zář 2009

Zuzi...že by..🙂 maximálně tam nic nebude..🙂

Hehe: Ahojky🙂

prosteja
4. zář 2009

NUKI no to je pravda 😀 😅 nic horšího se stát nemůže 😀

zuzka.o
4. zář 2009

Nuki...jdi do toho 😉

Ahoj Heheeeeeeenko 😵

nuki
4. zář 2009

tak jo jdu do toho...za chvilku se ozvu..🙂 😉

prosteja
4. zář 2009

NUKI tak nás dlouho nenapínej 😀 a držíme palec i s prckem 😀 😵

hehena
autor
4. zář 2009

ahoj ženy moje.....

NUKI moooc ti držím paluchy - tfuj tfuj tfuj!!!!

ZUZI krásný testíky 🙂 😵 😵 😵 to čůrání mě trošku přešlo na konci prvního trimestru... 🙂 asi jak se tam ty orgány líp porovnaly nebo já nevím...

ORCHI gratuluju ti moc ke schodům, zvlášť když sis je sama navrhla a určitě hoď odkaz na fotku, ať můžeme chválit 🙂 jo a s tím uklízením to nepřeháněj, ať tě nebolí bříško...

manža jel na východ... měl být ve škole na zápisu do 9ti hodin, tak vyrazil něco po 4 hodině a měl peška jako blázen - na D1 nehoda kamionu, stál tam 1,5 hodiny.... no a pak se to snažil dohnat, přejel poslední benzinku a došel mu benál.... :((((( tele, eštěže se mu nic nestalo.......
jsem byla od 4 vzhůru a usla jsem zas až v 6 a to jsem si musela jít dolů pro minisnídani a sklenici mlíka, bo mě začal tahat žaludek 🙂))))

jo a zas mě bolí škeble a pořád špiním... 😖

zuzka.o
4. zář 2009

Já jsem napnutá jako kšandy....NUKI...držím palečky.... 🙂

hehena
autor
4. zář 2009

jéééé tak NUKI šla testingovat... šmarjá ať to tam je.....

jo add to cvíčo - taky určitě využiju 🙂))) balon se mi tu válí pod schodama, tak se na to dneska vrhnu... 🙂 😵 😵 😵

prosteja
4. zář 2009

HEHE tak hlavně, že je manža v pořádku 😉 já budu trnout příští týden, budem s broukem od sebe až do čtvrtka a budu trnout, jestli v pořádku dojeli na cvičení a jestli se mi v pořádku vrátil 😉

a s tím souhlasím HEHE, taky to dneska asi prubnu 😀

hehena
autor
4. zář 2009

a zdálo se mi o dítěti.... no to bylo něco...........

snažila jsem se ho kojit, ale on vůbec neměl hlad.... vůbec nebrečel, já na něj zapomněla, jak byl tichej... kamarádka mi pořád ukazovala jak mu tam nacpat tu bradavku a jak to prso zmáčknout 🙂)) no pecka.... 🙂)))
taky jsem mu koupila postýlku a nějaký husa mi jí rozbila (byla u montování a dělala s tím psí kusy) a nechtěla mi jí zaplatit.....

hehena
autor
4. zář 2009

jj ještě že tak... mě nevadí, když je pár dní pryč, i když těžko snážím ty noci (asi jako každá), ale to cestování - to je hrůza... a teď jsem fakt ještě víc přecitlivělá, takže to prožívám o to víc.... no děsný! se o něj tak bojím, že si říkám, jestli vůbec psychicky přežiju strach o dítě.......

cat79
4. zář 2009

Ahoj Prvušky🙂
Tak mi akorát přišel balíček s kolotočem, emitex zavinovajdama do autosedačky a sedátko pro mimíska🙂 mám radost, hned se pustím do sestavování...ale už to skoro není kam dát🙂 už aby tu byl ten nábytek pro Deníska ať můžu štosovat hadérky🙂))

Nevím copa tu probíráte???My dneska vstali oba v 10.00, takže těžká nestíhačka, total mazec...hihihihhi jsme si pospali

prosteja
4. zář 2009

HEHE mě právě vadí i dny bez něj.... ☹ jako ten pocit, že ho prostě večer neuvidím a nedostanu od něj pusu a tak..... já to mám asi zakořeněný když jsme spolu chodili..... páč on byl tady v Praze a já na Moravě, kam jsem chodila v Brně do školy a bylo to něco strašnýho.... viděli jsme se sotva pár hodin o víkendu a můžu říct, že pondělí a úterý bylo vždycky fakt krušný, středa už ušla a čtvrtek a pátek jsem se na něj hrozně těšila 😀 no a zůstalo mi to doteď, když má jet na nějakou služebku nebo tak, tak jednak mám strachy, aby se nic nestalo a pak trpím jak zvíře, že ho nevidím 😅 😅 😅

hehena
autor
4. zář 2009

CAT ahooj 🙂 to je bře, že jste si pospali 🙂 my taky 🙂)) teda já....

PROSTEJ tohle jsem měla v předchozím vztahu, takže to znám....

s manžou to naštěstí není tak hrozný, prostě to už zvládám líp, jen ty cesty jsou čím dál horší!

nuki
4. zář 2009

tak bohužel není to tam....tak holt příště..🙂

prosteja
4. zář 2009

CAT ahooooj 😵 neboooj, někam to nacpeš 😀

HEHE no o tom cestování mi nemluv, to je hrůza, než mi zavolá, že opravdu dojel a je v pořádku, tak nejsem schopná ani myslet 😀 😀 😀 a na tohle odloučení jsem si domluvila pokec u babičky se sestřenkou, takže taky v pondělí odjedu a vrátím se ve čtvrtek..... když nejsem sama tak je to ok, kdybych měla být doma sama, tak bych to špatně snášela 😖

prosteja
4. zář 2009

NUKI anebo je ještě opravdu brzo... ale pokud to máš pravidelný, tak to už by něco bylo vidět asi....... ledaže by jsi měla ovulku později 😉

nuki
4. zář 2009

odloučení je vždycky blbý, hlavně , že se nikomu nic nestalo..🙂

prosteja
4. zář 2009

jé holky, já tady probírám soubory v počítači a postupně mažu starý, co už nepotřebuju a našla jsem fotku z promoce 😀 😀 😀 teda to je snad už sto let 😅

prosteja
4. zář 2009

jééé pupíček HEHENKY... krásnej 😵 😵 😵 a já ho zapomněla vyfotit 🤐 😀

hehena
autor
4. zář 2009

NUKI 😒 😒 😒 tak snad je to jen brzo a ještě se to ukáže....

no holky na mě tu čekalo překvapení... našla jsem tu štítky od manži 🙂 na polici, na schodech, na dveřích, vypínači, telce 🙂))) to je krásný! romantika! 😵 😵 😵

prosteja
4. zář 2009

tak vám to sem vložím holky, to byly časy 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

hehena
autor
4. zář 2009

krásná fotka PROSTEJ.... sluší vám to!!!!!!! 😵 😵 😵

a pupíky koukej dodat 🙂 😵

prosteja
4. zář 2009

štítky HEHE? jako se vzkazama? to je kráááááásný 😵 😵 😵

hehena
autor
4. zář 2009

jsem ten pupík tentokrát vyfotila i ze předu... ale teda vkládat se mi to nechce, je tam vidět ta moje parádní šířka... 😒