Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
4. zář 2009

EFI páááá a taky si to užijte.... ty si ho asi užiješ pořádně viď? 🙂 😵 😵 😵

no já myslím, že to bambucký máslo, je v podstatě co ten olejík, akorát je to teda tuhý, tak jsem fakt zvědavá jak to budu matlat....

prosteja
4. zář 2009

EFI papa a hezký víkend 😵

HEHE bambucký máslo by mělo být hodně dobrý, uvidíš..... mě teda fakt na tom krému co je přímo na strie vadilo, že se okamžitě vsákl a když jsem si za hodinku sáhla na bříško, tak bylo stejnak suchý a nebylo vůbec poznat, že jsem něčím mazala... takhle namažu olejíčkem, chvilku počkám, on se krásně vsákne a ještě ráno, když si šáhnu na bříško tak ho mám takový vláčný a jemný, fakt paráda 😀 😵

jinak manža maže no, od začátku, občas namažu sama, ale to je výjimečný, většinou se hned hrne, že chce mazat 😀 a pusinky na bříško by dával pořád, dokonce už na prcka mluví, od té doby co víme, že by mohl teoreticky už slyšet 😀 se na mě domlouvají 😀

angetha
4. zář 2009

Tak jsem tu a obědvám..pak si udělám Caro...
Tož bambusová vkládačka dobrá, ale opravdu to chce prát prát a oprat je..
Malou budím tak nějak přibližně přes den..v noci jak se vzbudíme..bojím se aby nehubla no.. 😔

prosteja
4. zář 2009

ANGE dobrou chuť 😉 ona asi ta bambusová vkládačka bude líp sát co? 😉 myslím jako až se vypere několikrát 😉

a sama se malá nevzbudí ANGE? 😉

angetha
4. zář 2009

Vzbudila by se až za hodně dlouho..

hehena
autor
4. zář 2009

mno to je to, o čem se mi zdálo... mě se v tom snu dítě taky na kojení nebudilo a já byla nervozní.... 🙂)) jenže ono se teda přes den nevzbudilo ani jednou... a když tak nemělo hlad... divnej sen....

PROSTEJ je pěkný, že to tak prožíváte...
já zatím na prcka nemluvím... tak si spíš přemejšlím, co tam asi dělá a jak si tam asi hoví 🙂))) 😀

cat79
4. zář 2009

http://www.stream.cz/video/346110-10-drog-ktere...

...hihihihiih, něco pro zasmátí...jinak fotky ještě nemám☹budou po dovče🙂

hehena
autor
4. zář 2009

hezkýýýýý CAT 🙂)))))) 😀 😀 😀

proč proč nejsou????

prosteja
4. zář 2009

HEHE já na mimi taky nemluvím 😀 manža jo 😀 .... jsem ráda, že to takhle prožívá se mnou, když pak vidím, že někoho to nebere vůbec nebo někdo nemá toho tatínka k miminku, tak jsem za to strašně ráda 😉

prosteja
4. zář 2009

CAT dobrý video 😀 😀 😀

hehena
autor
4. zář 2009

PROSTEJ jo to je rozhodně krásný! z nezúčastněnýho partnera bych měla asi depku.... manža se těší víc než já, tak mě to taky moc těší. přeci jen, bude tátou v 27 a na hromadu chlapů je to až moc brzo a taky jich to spousta nechápe no...

prosteja
4. zář 2009

HEHE mě taky přijde někdy, že manžel se těší víc než já 😀 ale to je asi jen pocit.... asi měsíc po tom, co jsme zjistili, že čekáme mimi se mě ptal z ničeho nic v metru jakej je to pocit, když tam vevnitř u mě něco roste... to mě dostal teda..... tak jsem mu popisovala, že pocit jako fyzickej žádnej, když ho necítím a po psychické stránce, že mi to jaksi ještě asi nedochází 😀

amallie
4. zář 2009

Ahoj holky!

Jsme zpět z Rakouska, snad už do porodu nikam nepojedem, nějak mě to zmáhá 😉

Hehe: jak jsi psala, že ti bude stačit vanička za 170 kč, ty o nějaké takové víš?

prosteja
4. zář 2009

ahooooj AMAL 😵 tedy vy jste cestovatelé.... 😀

já teda vím o vaničkách za takový peníze z IKEA....... jestli ví o nějakých jiných HEHE, tak ti určo napíše, ale myslím, že HEHE mluvila taky o IKEA 😉

amallie
4. zář 2009

ikea prodává vaničky???

prosteja
4. zář 2009

AMAL Ikea prodává všechno pro děti 😉

amallie
4. zář 2009

no, vaničky jsem tam ale neviděla ☹

prosteja
4. zář 2009

postýlky, přebalováky, textil, všechno 😉

prosteja
4. zář 2009

AMAL já vaničku v Ikea viděla 😉 jen jeden druh, ale viděla 😉

amallie
4. zář 2009

Našla!!!!

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7009...

jen je modrá.........chjo, nevím nevím..............

bejt bílá, zelená, žlutá.............jen ne modrá sakriš

prosteja
4. zář 2009

no vidíš AMAL 😀 ... jj, dělají ji jen modrou, ale tak to zas není takovej problém ne? já myslím, že to Amálce vadit nebude... podívej na Vendulku, jak krásně křičí v modré vaničce 😀

amallie
4. zář 2009

Tak jako je to fakt, že by jí to vadit nemělo, bych aspoň ušetřila že........... zas jako v dětským ráji mají vany za 500 v různých barvách........... a mám pocit, že jsem jí někde viděla za 300 kč, ale za boha si nevzpomenu, kde

zas by to zmátlo manžela, kdybych vzala modrou 😀

prosteja
4. zář 2009

no vidíš AMAL, musíš klamat tělem 😀 nebo aspoň vaničkou 😀

ne, tak já si myslím, že pokud nechceš kupovat vaničku za 500,- a levnější v jiné barvě neseženeš, tak modrá nebude tak vadit.... nebo zkus ještě KIKA, tak jsem myslím viděla bílou, ale už nevím za kolik 😉

cat79
4. zář 2009

Jé, Amal ty jsi teda světoběžník🙂))

Já objednám tu vaničku jak jsem sem vkládala v úterý..tu s tou síťkou, tak je super a praktická i do budoucna, roste s mimískem....

Hehe fotečky jsou, ale ta kočka co nám je má dát je velice nemocná, takže tam nechci jet, páč bychom to s DENÍSKEM neradi chytli🙂)

Holky mám dotaz ohledně té dovči...mám si koupit tampony do moře?Nemám si koupit něco special?Co letadlo, asi stahovací silonky že?
Nemáte ňáký zaručený rady?
Děkuju předem všem

prosteja
4. zář 2009

kruci se mi to tam blbě vložilo 😠

amallie
4. zář 2009

No a je to!

349 taky dobrý, jen snad mají třeba bílou, nebo zelenou.........to je ten obchod, kde jsem jí viděla za 300, díky prostej!

prosteja
4. zář 2009

a mám pocit AMAL, že jsem ji v Průhonicích viděla i v takové mléčné barvě 😉

prosteja
4. zář 2009

AMAL nemáš vůbec zač 😉

CAT, to je co, vanička, která roste s dítětem? to slyším prva