Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. čer 2009

PAPALI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to absolutně nechápu !!! 🙂)))) 😕 😀 😀 😀

eeefffaaa
25. čer 2009

papali no ty urednice jsou dneska fakt k placi a nejhoris je ze oni samy ani nevedi co a jak...fakt je to v dnesni dobe zazrak narazit na dobrou urednici ktera ti vsechno dobre vysvetli apomuze,nez ze te bude posilat porad nekam jinam a pro dalsi papiry...no a jeste po tobe chce dohodit praci 😀 tak to je fakt sila

hehena
autor
25. čer 2009

no oni jsou to tři týýýdny... buéééééé 😀 😀 😀 musím se sama sobě smát, jak jsem nedočkavá... a tak zaskočená jsem byla z toho pozitivního testu - teda nemyslím negativně, ale šok to byl dobrej no... 🙂))) 😀

eeefffaaa
25. čer 2009

hehe nedockavost je naprosto v poradku 🙂 a hlavne ted uz porad nemusis resit jestli jsi na prcka pripravena nebo ne...myslim,ze jsi az az a ze z tebe bude skvela mamina!!!

jj kdyby aspon rekli vsechno najednou a ne po castech a jeste ke vsemu rikaji i neco uplne blbe..to me stve nejvic..no Milan bude pak obehavat i porodny a rodicak tak se ted aspon zaskoli 😀

hehena
autor
25. čer 2009

no já na to chvílema ouplně zapomenu... a probírám se, až když manža opět s takovým prapodivným úsměvem pronáší:: "tak my jsme těhotný jo? no to se pose*u!" 🙂)))
ale tak samozřejmě asi mi to úplně jasný není... a když si řeknu nahlas větu, že rodíme na začátku března, tak se ouplně leknu, že já puboš asi fakt budu mít dítě 🙂))) 😀 😀 😀 prostě zajímavý .))))

hehena
autor
25. čer 2009

EFI cvičila jsi před těhu, nebo v těhu???

papalinka
25. čer 2009

Jo a ještě se snažila být vtipná, protože jsem se jí samozřejmě zeptala, co by jako chtěla v té firmě dělat a ona, že prý mýt hrnky!!! No tak na to jsem ze sebe dostala už jen "to tam snad nikdo nedělá" a radši jsem šupajdila pryč. 😀

Jinak naštěstí moc zkušenosti s úřady nemám.

hehena
autor
25. čer 2009

a je tu další ohňostroj... v tom podolí máme docela přehled 🙂)))) 😀

hehena
autor
25. čer 2009

🙂)))))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 mejt hrnky... 🙂))))) 😀

papalinka
25. čer 2009

Hehe, mám pocit, že to budu prožívat úplně stejně, však jsme to stejný zmanemí né! Teda pokud nám bude mimi dopřáno.

Myslím, že tu větu co říká manža budu klidně říkat já. 😀

eeefffaaa
25. čer 2009

hehe necvicila...ja hodne jezdila do ty skoly,takze jsem jen chodila a nebo delala prochazky to me uplne stacilo..jinak jsem teda necvicila...ted akorat Milan masiruje hraz 😀

papali tak na to fakt nemam slov 😀 to jsou fakt jezibaby 😀

papalinka
25. čer 2009

Holky, jdu do hajan, tak přeji těhulinkám dobrou noc! 🙂
Mějte se krásně!

eeefffaaa
25. čer 2009

taky jdu do postylky...nejak me ten dnesek zmohl a hlavne uz mi nedela dobre jezdit autem,je mi z toho vzdycky nejak soufl...preju vam krasnou dobrou noc!!!

hehena
autor
25. čer 2009

jo já to taky říkám... "to se fakt pose*em..." 🙂)) prostě asi nejsem příšliš romantický, tak k tomu máme takovýhle připomínky... a i po nějakým čekání je to přeci jen šok a člověk ví, že ho čeká snad ta největší životní změna...
věděla jsem, že nebudu ječet radostí až ty dvě čárky uvidím..... kupodivu jsem se s tím srovnala rychleji než jsem čekala a teď se těším na první UTZ a taky na to, až si po něm koupím nějakej miminkovskej hadřík a budu se na něj chodit koukat do skříně a dumat si jaký to bude... těším se na ukončení prvního trimestru a až si trochu oddechnu... míň už se těším na všechny ty testy a běhání po dr. a ještě k tomu kardio a vůůůbec se netěším na závěr těhu, z toho mám upřímně trochu strach - ale né z porodu, spíš jak to kvůli tomu všemu budu fyzicky zvládat a trošičku se bojím komplikací..... mám dlouhý nohy a krátký tělo, takže čekám, že mě bude mimi tlačit na plíce i srdce a nebude to nic příjemnýho...

hehena
autor
25. čer 2009

PAPALI brooou nooooc! 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
25. čer 2009

EFI taky broooooou... a já si jdu zkusit zacvičit... i když ten břuch je nic moc bolavej... tak snad to nevydráždím... ale záda posilovat musím, se nedá nic dělat...

prosteja
26. čer 2009

dobré ránko všem 😵

efi gratulace k diplomu 😉 😵 teď můžeš zaslouženě odpočívat 😀

na Ordinaci nekoukám už hodně dlouho.... ale teď docela sledujeme Ulici a holky já včera brečela... 😀 celou dobu jsem říkala, že Gábina na ten potrat nepůjde a až to bylo tady, tak se mi tam vevnitř něco sevřelo a začaly mi téct slzy... přišlo mi to najednou strašně krásný, že si uvědomila, že ten drobek v ní roste a že si ho nechá 😵

a k tomu cvičení hehe, moudrá literatura 😀 říká, že cvičit můžeš, ale máš dělat jen to, co je ti příjemný 😉 já třeba teď nedělám skoro vůbec nic, protože jak si celej den u počítače mačkám bříško, tak mě pak docela bolí a jsem ráda, že se doma natáhnu a nic nedělám 😉

a holkyyyy, už jenom 6 dnů a jdu k doktorovi 😀

prosteja
26. čer 2009

a mám vás všechny mooooooooc pozdravovat od Blahu a Ondráška.... 😀 ve středu jdou na první kardio do Varů 😉 tak jim máme držet palec...... a včera jsem jí držela palec, aby to na ni nepřišlo, manžel by prý na koncertě v Praze 😀 snad je to ok a vydrží s Ondráškem do příštího týdne 😉

cat79
26. čer 2009

Dobré ranko, zdravím z Brna🙂)
To jsem koukala, co jste toho napsaly🙂
A máme novou snažilku papalinku, vítám🙂)
Efi gratulace. My akorát dnes jdeme na promoci🙂
Holky co nového?Nestíhám dočítat🙂
Dnes tu moc nebudu, ale večír nakouknu, tak všem přeju krásný den a jen dobré zprávy🙂)))
Už se těším na př. týden, to bude prostěj mít foto a carcul už taky🙂)))))

orchidei
26. čer 2009

Prostej a cat krásné ránko

Prostej mě ta ulice včera taky dostala! 🙂

orchidei
26. čer 2009

Taky blahu mooooooooooc pozdravuju a držím palečky aby bylo vše OK!

orchidei
26. čer 2009

To je tak zvláštní že už tu budou první miminka! 🙂

prosteja
26. čer 2009

ahoooj cat a mimi 😵 jestli dostanu fotečku cat to nevím, ale na tu tečku se hrozně těším 😀

ahoooj orchi 😵 no mě úplně.... celou dobu říkám, že si to nechá, pak jak jsem ji viděla v té ordinaci jak si hladí bříško, tak už mi to bylo jasný úplně... 😀 a pak v tom salonu s těma holkama, jak jim to říkala, tak mi normálně začaly téct slzy po tváří a můj mi říká, co je ti.....? a já mu říkám, asi mi pomalu taky dochází, že budu máma 😅

holky blahušku jsem pozdravovala a kdyby napsala, tak zase budu 😉

prosteja
26. čer 2009

orchi o to víc budou mít snažilky inspirace 😀

prosteja
26. čer 2009

jinak holky dělala jsem dneska ráno jeden z posledních testíků (ještě mám doma 2) a testovací čárka už je silnější než kontrolní 😵 😵 😵 tak mě to trošku uklidňuje, že je snad opravdu všechno ok a já mám Plaváčka v bříšku 😀

orchidei
26. čer 2009

Prostej zachvíli tu ani žádná snažilka nebude, budem tu jen samý prvomaminky a budem se muset přejmenovat na druhosnažilky aneb snažení o bratříčky a sestřičky 😀 😀 😀

prosteja
26. čer 2009

orchi 😀 😵 něco jako druhosenky jo? 😀 😀 😀

vždycky tu bude nějaká snažilka, doufám, že se k nám přidají další a další 😉

prosteja
26. čer 2009

tak mi přišel pravidelný mejlík z www.rodina.cz o mým pupíku.... prý se mi může objevit špinění, nemám se obávat, pokud to není čerstvá krev, můžu mít bílý nebo žlutý výtok a ten teda mám 😲 až to hezký není 😀 a malá rada na závěr, mám se objednat k doktorovi 😀 splněno 😀

orchidei
26. čer 2009

To je nádherný prostej! Já zatím doufám v ducha malinkýho! Jsem teď v období uhnizďování (jestli tam teda ten špuntík je) zítra už by měl být uvelebený na svém místě! Hrozně mě baví si číst co se tam rak děje, ale přijde mi že na netu toho píšou hrozně málo a když už tam je něco zajímavýho tak je to v anglině a to zeda nedávam! 🙂

prosteja
26. čer 2009

orchi dobrý server je www.porodnice.cz tam píšou vše o otěhotnění i těhotenství... je to výtah z knížky od doktora Pařízka, tu knížku mám vyfocenou v albíčku a je super...... mě zase vadí, že většina takových těch knížek o těhotenství a porodou je převzatá z ameriky nebo anglie nebo německa.... ale tam jsou úplně jiný podmínky 😖 jiný možnosti... takže když si tam přečteš něco o porodnici, tak se pak dozvíš, že v ČR je to ouplně jinak 😉 tohle je od českého odborníka a je to fakt super knížka 😉