Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
26. čer 2009

a pak teda www.rodina.cz 😉

orchidei
26. čer 2009

Spíš jestli se jim k nám ještě bude chtít když to tu bude samá těhule! Budou se jim špatně hledat ty spolubojovnice! Když jsem se sem přidala tak tu bylo takovej snažilek, ale teď jsem tu skoro sama! 🙂

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

Dobré ráno 😵 😵 😵
Vy jste toho teda nakecaly 😀
Prostej taky si nechávám posílat mejlíky 😉

prosteja
26. čer 2009

a docela zajímvý jsou tyhle stránky:
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php

tam máš ke každýmu týdnu taky něco 😉

prosteja
26. čer 2009

ahoooj petul a Edíku 😵 😵 😵 jj, ty mejlíky jsou fakt super 😉

orchi já jsem tu už od října nebo tak nějak.... a víš, kolik vás za tu dobu přišlo? 😉

prosteja
26. čer 2009

a když chodí snažilky postupně, tak se to i obměňuje postupně.... těhulky taky neodešly, ale zůstaly..... 😉

orchidei
26. čer 2009

Ahoj peti!
Jak pak se daří! Už se pomalu chystáš do porodnice? A výbavička je kompletní?

eeefffaaa
26. čer 2009

ahoj holky!!!

jak se mate pri patku??ja jsem cela nevyspala,uz se poradne nevyspim,porad se jen v noci prevaluju...takze to pak musim dohnat pres den 😀

peti jak ti je??vsechno ok??

prosteja
26. čer 2009

ahoooj efi a Davídku 😵

orchidei
26. čer 2009

No já doufám že tu těhulky zůstanou a budou tu i jako maminky 🙂 ! Vždyť se to tu jmenuje i prvotěhulky a prvomaminky! No ale poslední dobou sem moc snažilek nepřišlo! Občas se tu nějaká přihlásí! Chvilku tu je a druhý den už nepřijde! Třeba barevná ta se tu objevila, já měla radost že je tu někdo z okolí a od tý doby už tu zas není! ☹
Asi je budem muset někde verbovat jako na vojnu 🙂 !

orchidei
26. čer 2009

Ahoj effi! Diplom už je doma vystavený?
Prostej díky za odkazy hned je půjdu projít!

eeefffaaa
26. čer 2009

no orchi neni,uklidila jsem ho k ostatnim vysvedcenim 🙂 aby se nahodou neumazal nebo nekde neztratil

no ja tu kazdopadne zustavam...me se jen tak nezbavite 😀

prosteja
26. čer 2009

no orchi to je i tím, že tu máme takovej už soukromej a uzavřenej kruh trošku 😉 a každá nová se tu nemusí cítit zrovna ok 😉

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

Ahojky ef a Davídku a prostej a mimísku a orchi 😵 😵 😵

eeefffaaa
26. čer 2009

holky a zacinam se tak trochu bat porodu 😅 uz to muze kazdym dnem prijit!!

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

Holky chtěla jsme vám dát do alba kočárek ale nemůžu ho najít tak jak jsme si ho nechala zeslkádat , tak si musíte počkat až přijedem z porodnice z malým ale jsem z něho natšená 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

Ef tak na porod já se zase těším nebo až na to jak bude prcek venku s námi 😵 😵 😵

prosteja
26. čer 2009

jé petul prostej a mimísku, to zní krásně 😵 😵 😵

efi nebooooj, prcek bude venku, ani nebudeš vědět jak 😉 někde jsem četla, že si žena nemá přivolávat strach z porodu a bát se, co všechno se může stát nebo nestát, nebo že bude rodit 24 hodin nebo něco takového, že prý pak je porod daleko delší a stresující 😖 zkus se na to efi dívat, jako na takovou třešničku na dortu, takový krásný zakončení, při kterým budeš držet Davídka v náručí 😉 😉 😉

holky a mě pro změnu začaly hrozně bolet psra 😲 ale fakt děsně 😲

prosteja
26. čer 2009

petul a to sis vyloženě navybírala, jak ten kočárek chceš? tak to už se na foto mooooc těším 😀

jj petul, dobrej přístup 😉

orchidei
26. čer 2009

Effy nebuj budem na Vás myslet!
Nejlepší asi je když to na vás prostě přijde když to zrovna nečekáte! To nemáte ani čas o tom přemýšlet! Ale třeba co bych nechtěla tu vyvolávačku! sestřenka i kamarádka přenášely a pak na to museli a hrůza! Nejenom že to hrozně dlouho trvá, ale to čekání na ten porod musí být šílený! A segře vyvolávali pord asi 14 dní před termínem, protože jim přišlo že už má špatnou placentu že to malý nepřibejvá a to trvalo skoro dva dni než začala rodit! A můžu Vám říct že jsem měla fakt strach, když pak psala že zvracela a že má horečku! Já byla úplně kničemu a pořád jí chtěla volat, no fakt doufám že na mě to přijde někde v obchodáku! Dojedem do porodnice já dvakrát zatlačim a bude to! 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

prostej mě taky bolely strašně prsa ale pak už to nějak přešlo, díky bohu
Prostej mě se líbil jeden kočárek nebo spíš mě uchvátila jeho barva , ale neměl otočná kolečka , tak jsme se zeptala jestli by k tomu šel jiný podvozek a šel, takže mám korbičku a podvozek solo 😵 😵 😵

prosteja
26. čer 2009

orchi tam musí být šílenej ten pocit, jako tak maminko v pátek přijďte a my vám ten porod vyvoláme 😖 to si taky nedokážu představit, že tam jedeš s tím pocitem, že se jako už něco bude dít a asi po tom vyvolání pořád na něco čekáš, jestli tě někde píchne nebo ne 😀 taky si myslím, že když tě to chytne i doma nebo někde jinde, tak jsi daleko víc v klidu.... 😉

prosteja
26. čer 2009

aha petul.....tak na foto se fakt moc těším 😉

no mě prsa nikdy nebolely, jen když rostly v pubertě 😉 před ms hodně holek bolí a mají je nateklý a já nic, ani teď když nedošla mrška... až včera večer jsem zjistila, že bez podprsenky nemůžu fungovat a dneska je to teda docela šílený 😲

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

teda vyvolávat taky nechci ☹

orchidei
26. čer 2009

Nejvíc se těšim jestli bude manža bláznit až mu třeba ráno řeknu zavolej do práce že dneska nepřijdeš!
To říkala kamarádka-večer to na ní přišlo, ale manžel už spal tak tam do rána přešlapovala a pak když se zbudil tak mu úplně v klidu řekla od večera mám kontrakce tak už asi můžem ject a on nebyl schopnej ani oblíct ponožky! Na to se fakt strašně těšim! 😀 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

prostej tomu se říká jiný stav- těhotenství 😀 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
26. čer 2009

já jsme teď ,mluvila s jednou holkou v pradně a ta už myslela že bude rosit, pořád chodila po obyváku a nakonec že už pojedou do porodky a jak dojeli do nemocnice, tak na parkovišti jí to přešlo, takže takových výjezdu bude určitě několik 😀 Jak jsme byla teď v nemocnici a chodila na ozvy, tak jsem to sama viděla a slyšela kolik maminek se ještě vracelo do,mů a tak za 2-3 dny už byly na porodním s novorozeňatama

prosteja
26. čer 2009

orchi tak na to se moc netěším 😖 můj manža je trošku plašan v takových situacích a já myslím, že nebudu ve stavu, abych ho ještě uklidňovala.... spíš budu potřebovat, aby různý věci vyřešil sám 😉 takže doufám, že bláznit nebude, sedne si, rozdejchá to a s klidnou hlavou mě dopraví do porodnice 😀

petul ale fakt 😀 teď už vím, proč se tomu tak říká 😀

prosteja
26. čer 2009

orchi a ještě tohle je dobrá stránka 😵 :
http://www.babyweb.cz/Rubriky/s54-Vyvoj-plodu.aspx

prosteja
26. čer 2009

jj petul 😉 poznat opravdu začátek porodu je dost těžké 😉