Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
15. zář 2009

Holky, objevila jsem super stranky, jsou tam 3D obrazky, tabulky, vybavicka, vyvoj...vsechno mozny...mrknete🙂

http://www.maminkam.cz/pro-maminky/

moncicak3
16. zář 2009

dobré ranko 😎

Anget, tak snad mě to brnění taky brzo přejde, je to takový nepříjemný.....

holky já jsem si tak uvědomila, že musíme jet zítra zamluvit ten kočárek, jsme na to úplně zapoměly 😅 aby nám přišel včas teda.....

Cat jj ruština je zajímavá, my ji měli povinnou 4 roky na základce a pořád si ji sem tam opakuju, abych ji nezapoměla...samo, že jsem pár písmenek z azbuky zapoměla nebo se mi pletou, ale jde to 😉

Bae, tak budem moc a moc držet pěsti, tý jo, už tu bude za chvilku další mímo 😵 😵 😵

moncicak3
16. zář 2009

zatímky tu nikdo není, tak jdu posnídat.....

prosteja
16. zář 2009

dobré ránko všem 😵

jen zdravím od snídaně, než poletím k doktorovi 😀

prosteja
16. zář 2009

tak jsem vás trošku dočetla...... HEHE s těma gaťatama mě to mrzí 😖 to je fakt pech toto, na fotce vypadaly suprově, ale když jsou ti velký, tak to je naprd....... jinak NEXT je určo na Chodově 😉

já teda skrz ty kalhoty vyrazím určo CA a HM a uvidím a vážně uvažuju nad těma lacláčema, ještě se zeptám doktora (jestli si vzpomenu 😀 ) co si o tom myslí a pak se rozhodnu.... a koupím jedny pořádný v obchodě a pak zkusím mrknout na mimibazar na nějaký zachovalý 😉

prosteja
16. zář 2009

BAE držím palec, o víkendu tu budeme mít další miminko, hurááááá 😵 😵 😵 a to už BAE budeš ležet v nemocnici od pátku? já slyšela, že toho Hamiltona dělá normál gynekolog a až se to samo rozjede, tak jede ženská do porodky..... 😉

prosteja
16. zář 2009

CAT ty už máš v bříšku opravdu velkýho chlapáka 😵

MONCI kočárek určitě vyřiďte a objednejte 😉

prosteja
16. zář 2009

a jinak ještě k té dovče, souhlasím s holkama, raději bych si koupila nějaký lázeňský pobyt nebo něco takového a dalekou cestu neriskovala spíše z důvodu možných komplikací, jako je krvácení a tak..... já špinila všehovšudy jeden den, ale vyplašilo mě to pořádně, protože nebyl důvod abych špinila a nedokážu si představit, že by se mi to stalo na dovolené někde v cizích krajích....... pokud se ale někdo cítí, že tohle neovlivní a že mu to nevadí, tak proč ne, je to každého věc a stejně se k tomu stavějí i doktoři 😉

včera jsem to taky myslela kvůli ZUZCE, která se na to ptala, že po dlouhé době se jim zadařilo, je to takové krapet vymodlené dítko a to bych neriskovala určitě nic a raději seděla doma na zadku, když to přeženu 😅 třeba já jsem taková, že by mi potom mohli zlatosvatě vysvětlovat, že i kdybych seděla doma, že by to nedopadlo dobře, ale já bych si to stejně vyčítala, že jsem nikam neměla jezdit, že se třeba něco špatného stalo kvůli tomu 😖

prosteja
16. zář 2009

no a já budu vyrážet holky, tak nám držte palec, ať je vše ok 😉 po desáté bych se tu měla ukázat..... zatím papa 😵

moncicak3
16. zář 2009

ahoooj Prostejko 🙂 tak držíme pěstičky, všechno bude v pořádku neboj 😵

tak jsem právě objednala dva přítulníčky pro naši Terezku a její budoucí sestřenku Emičku a taky spirálku na postýlku 😵 😵 😵 ještě chci pak objednat hrací kolotoč na postýlku 😉

blahovka.cz
16. zář 2009

Dobre rano holky,vcera uz jsem se sem zase nedostala,ty mrsky od kamaradky nam klido pido vyply pocitac 😀 a ja to zjistila az pri odchodu za nasima,no pedikura super,nozky jsou jako nove.

Holky ja bych v tehu taky nejela nikam za sluncem do veder,nejsem ani fanda dovolenych u more s miminkem a batoletem,myslim,ze si clovek muze chvili takovou dovcu odpustit,ale zase chapu,ze je to trend a spousta lidi to dela.

prostejko a kde mame to brisko???ja mela taky gate z HM a CaA,no a ted mi lezi ve skrini,skoda ze jsi tak hujbena,mohla jsem ti je poslat a pujcit 😀 mela jsi jist vic knedliku 😀 😀 😀 😀

angetha
16. zář 2009

Ahoj holky, tatínek jel na procházku s kočárkem a já jdu dospat noc, která byla hrozná 😖

amallie
16. zář 2009

dobré ráno holky!

já frčím na gravid jógu, ale pak se tu ukážu 😉

prostej: pěknou kontrolu a anget: dobrou nocku 😵

nuki
16. zář 2009

Ahojky holky, tak jsem včera manžovi koupil kotvičník, tak uvidíme...) uvařila jsem si kontryhel a dnes bude první testění na ovu..🙂)))

cat79
16. zář 2009

Ahooj prvosenky!!!

Jé Amal Grividi jóga, to my tu nemáme☹nikdo to tu necvičí, škoda, já bych si dala jógu a mysl relax🙂)

Dneska jsme s mimi spinkali od 22h do 8.45:-))kéž by si zvykl na tenhle režim🙂))to bych byla nejhappy mamina.-))
Jdu cvičit, pak se tu odpo ukážu..papapapapapa
Jo Hehe nejlepší jeany pro těhule mají fakt v HM a nejsou tak drahé, mají dost druhů a barev a velikostí, next bude drahej.....a nebo pak zkus special těhu obchody a butiky, ale to bude taky jen dražší☹

nuki
16. zář 2009

Hehenko: tak to mě mrzí, že to takhle dopadlo s těhu kalhotama..ale určo něco objevíěš v obchodě..🙂

tak jsem ted něco našla od autosedčkách tak koukněte http://www.babyweb.cz/Clanky/a3091-Novy-test-20...

xav
16. zář 2009

Zdravím 🙂 , jsem tu nová, mohla bych se k Vám přidat? S přítelem se snažíme o mimi od dubna 2009

cat79
16. zář 2009

Ahoj Xav, jasně že se můžeš přidat, budeme rády🙂))vítám tě🙂)

moncicak3
16. zář 2009

tak jsem zas tu.....zdravím všechny a novou příchozí Xav 🙂

Terez dneska kope tak, že to fakt bolí, hlavně do žeber.......

k těm těhu kaťatům....já mám dvoje těhu kalhoty, jedny pláťáky a druhý manžestrový a jiný už si pořizovat nebudu, už to v nich dochodím 🙂

nuki
16. zář 2009

Ahojky Xav:rády Tě vítáme mezi sebou..🙂))

xav
16. zář 2009

Děkuju 🙂

prosteja
16. zář 2009

jsem zpět holky 😵 😵 😵

prosteja
16. zář 2009

a úúúúúúžasnej zážitek, byl to veliký utz, počítali jsme prstíčky a mrkali na mimi docela důkladně....... ale musím teď jít něco udělat v práci, páč mě volá šéf nutně, tak vám to pak všechno povykládám...

a večer dodám fotku miminka i bříška......

a zdravím ouplně všechny 😀 😵

nuki
16. zář 2009

Prostej: tak to je paráda, že jste si to tak užili..🙂)) už se těšíme až nám to poreferuješ..🙂)) 🙂

verled
16. zář 2009

ahojky holky...tka se dneksa modlete aby tu chulijánovinu neschválili🙂))
vítám xav......
monci:ty jo, mě občas T´áda taky kopne že to až bolí....

moncicak3
16. zář 2009

ahoooj Ver 🙂 jakou chulijánovinu? 😕 to se ještě těš jak to bude bolet později 😀

nuki
16. zář 2009

Verled: Ahojky, tak to bude potřeba na to myslet, ať to neprojde.. ☹
teda ty miminka jsu někdy docela nebezpečný..🙂

moncicak3
16. zář 2009

ahooooj Nuki 🙂

tak jsem doobjednala poslední drobnosti a už mi fakt zbývají jen kojící podprdy a nůžky na nehtíky pro Teríska 🙂

maminky, mám dotaz, je lepší na otírání očiček pro mímo vatové tamponky nebo vata?

prosteja
16. zář 2009

tak jsem zase tu, duševně jsem se vyčerpala s kolegyní na jednom papíru tak na 3 dny práce 😀

moncicak3
16. zář 2009

Prostej tak povídej 🙂