Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
16. zář 2009

jéééžiš nééé já jsem debil..... jasně, že se kopal nožičkou do čela.... 🙂)) tys to napsala dobře 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nuki
16. zář 2009

Ahojky holky, nějak jsem se zdržel s kolegyněmi na obede..🙂))

Hehe🙂) gratuluji k pc..🙂 to je radosti🙂

hehena
autor
16. zář 2009

no já jsem dneska 17+0 (dle posledního UTZ) a na kontrole budu 17+6 🙂 tak už by mohl no nééé 🙂))) 😀 😅

verled
16. zář 2009

bae:ty jsi furt 2v1?.-)))kdo bude rodit holkaaa🙂)))ale já si nestěžuju, aspoň o malym prckovi vim🙂dneska jsme se s holkama marně pokoušeli s kolegyněma vymyslet, kam se mi ten 30cm prcek vejde🙂)))
zdravim maminky, jak vám to jde??ale zbytečná otázka co??určitě skvěle🙂))já už chcio taky prcka venkuu🙂

prosteja
16. zář 2009

HEHE hlavně, že je to vyřešený a jsi na svým 😉 ...... já jsem myslela, že já to blbě napsala 😀 hlavně, že jsme si to vyjasnili 😀 a myslím, že říct by vám to i mohl příště...... ten náš si troufal, tak si myslím, že tam viděl pindíka vykukat..... 😀 😅 ale to je jen můj osobní názor, já tam neviděla nic, ale pochybuju, že když mělo mimi nohy u sebe, že by si troufal říct, co to bude až na 85% kdyby to přiblížil a zajel tam pořádně........ ale třeba se pletu 😀

verled
16. zář 2009

prostej:super že máš zážitek, ne jako já🙂)))....neboj ještě pár týdnů a pohlaví budeš vědět určo.-)
hehe:mohl, ale bude to takvoej spíš odhad.-)

prosteja
16. zář 2009

ahooooj VERLED 😵 ty jsi měla špatnej zážitek? to bylo, jak jsi psala v albíčku, že ti nic neřekl? 😖 a já pohlaví vědět nebudu VER, až za hooooodně týdnů 😀

baeszinka
16. zář 2009

No holky,loučím se,jdu si na chvilku lehnout a číst...no číst...chrrrrrr 😉 😀 😀

hehena
autor
16. zář 2009

BAE 😀 😀 😀 😀 😀 tak pááá... brou .)))))

baeszinka
16. zář 2009

pááá holky a moc toho nenadrbejte,ať toho nemám moc na dočtení až rozlepím oko 😎 😀 😀 😀

hehena
autor
16. zář 2009

holky na to kardio miminka objednává kdo? gyndař nebo obvoďačka?

nuki
16. zář 2009

bae: hezky si počti.🙂 😀 😀

prosteja
16. zář 2009

HEHE a na to chodí každej? myslím na to kardio?

prosteja
16. zář 2009

BAE dobrou noc 😀 😵

angetha
16. zář 2009

Tak...jsem chtěla na něco odpovědět a než jsem vás dočetla, tak jsem to zapomněla 😀

prosteja
16. zář 2009

ANGE 😀 😀 😀

angetha
16. zář 2009

Hehenko myslíš "monitor"? To domlouvá gyndař..nebo ti řekne ať se objednáš do nemocnice

angetha
16. zář 2009

No taky vás to čeká holky 😀 😉

prosteja
16. zář 2009

ANGE ale na monitor se chodí až později ne?

hehena
autor
16. zář 2009

já nevím co to je, ale VER má v deníčku, že byla po velkým UTZ na speciální UTZ srdíčka......... a psala to tu myslím i Amalli, tak nevím....

prosteja
16. zář 2009

HEHE jj VER to v albíčku má, to vím.... ale jestli na to chodí úplně každej, to ti neřeknu... já třeba vím, že někdo tu říkal (nějaká maminka už), že jí srdíčko miminka pustili až v porodce 😉

hehena
autor
16. zář 2009

mě právě MONCI psala, že musím k obvodní, protože ta mě objedná na EKG... nevím jestli mojeho, nebo mimča. navíc u mě to myslím není potřeba, bo jdu stejně příští čtvrtek ke svýmu kardiologovi.....

ale právě nevím, jestli se tu mluví o UTZ nebo EKG miminka nebo co... no zmatek nad zmatek mám 🙂)))

angetha
16. zář 2009

Na ten klasický monitor, kde se poslouchá srdíčko a kontrolují stahy by se mělo chodit od 36. týdne..

moncicak3
16. zář 2009

baf tak jsem na chvilku tu 🙂

Hehe já ti myslela EKG tvoje, máš to i průkajdě....u mě to probíhalo tak, že mi obvoďák dal doporučení na EKG a teprve potom mi dal štempl do průkajdy, bez toho by mi ho nedal....ale u tebe nevím jak to bude probíhat, když jdeš příští čtvrtek ke svýmu kardio tak mu to zrovna řekni a on ti dá štempl 😉

jinak echokardiografický vyšetření srdíčka miminka mi dělali ve 21. týdnu v tom Gennetu, což bylo při druhým screeningu

angetha
16. zář 2009

Jo vyšetření srdíčka nám dr. dělal během velkého UTZ...
a já jdu uklízet nebo mi manžel řekne, že tu nic nedělám... 😀 😀

moncicak3
16. zář 2009

ale u každýho dr to asi probíhá jinak, zeptej se Hehe buď svýho gynmudra nebo toho kardiomudra, ty ti řeknou co a jak 😉

moncicak3
16. zář 2009

Anget jj já musím taky uklízet 😀

prosteja
16. zář 2009

HEHE tak to opravdu bylo myšleno jako EKG tvoje.... a to mi stejně říkala sestřička u doktora, že k obvoďákovi půjdu až ve 30. týdnu 😉 každej doktor to má jinak podle mě 😉 a ty budeš úplně jinej případ HEHE 😀

hehena
autor
16. zář 2009

jj tak jo... poptám, vyzjistím a snad už si to safra budu pamatovat 🙂))) díky holky! 😵 😵 😵

nuki
16. zář 2009

teda Ti doktoři v tom mají chaos a co pak teprv my....))))

tak ovulka ještě není...no myslím, že má ještě chvilku čas, jsem 11DC..🙂