Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
17. zář 2009

ahoooj EFI 😵 tedy ty noci ti nezávidím 😖

BAE no tak to asi fakt všude dělají jinak 😅

eeefffaaa
17. zář 2009

jo a svoji Barunka je krasna 😵 😵 jsi byla z toho urcite uplne unesena vid??

eeefffaaa
17. zář 2009

no a holky nejhoris je ze si obcas pripadam jako svobodna matka ☹ je ted skoro do pul 8 vzdycky v praci,k doktorovi s nami nejezdi,to musim porad sama,coz je obcas docela zahul,hlavne kdyz byly ty vedra..v noci ho radis nechci moc budit,protoze jezdi cely dny v aute tak aby se nevyboural,a uz ted dokonce i koupu sama,to bylo jediny s cim me pomahal a co stihal,ted uz ani to ne...je mi to strasne lito,protoze takhle jsem si to nepredstavovala teda ☹

prosteja
17. zář 2009

EFI snad se to zlepší..... je to těžký no, Milan se asi otáčí, aby jste se měli dobře 😉

prosteja
17. zář 2009

ale úplně tě chápu EFI, tohle si taky nedokážu představit..... asi by mě to taky hrozně mrzelo 😔

eeefffaaa
17. zář 2009

no prostej spis mu nasrali strasne moc staveb...misto toho aby vzali jeste jednoho styvbyvedouciho,tak chteji takhle setrit a Milan toho ma moc...ale on to vsechno moc proziva a chce to mit vsechno do puntiku..myslim,ze to v tomhle obcas prehani a mohl radsi nekdy jet driv domu a byt s nami

eeefffaaa
17. zář 2009

a ted dokonce zacal jezdit i v sobotu dopoledne na jednu stavbu ☹

prosteja
17. zář 2009

EFI a Milan jen stavbyvedoucí jo? hmmmmm, tak my toho našeho neseženeme na stavbě po 4. hodině 😅 ...... já teda doufám, že manža bude doma kolem té půl páté, jak jezdíme z práce teď a bude celý odpoledne a večer trávit s náma...... tohle by mě hrozně ubíjelo 😖

eeefffaaa
17. zář 2009

a prostej kdy ty pridas brisko??uz jsi dlouho nepridala 🙂 😵

prosteja
17. zář 2009

hmmm a ještě o víkendech...... má toho asi hodně EFI ☹

eeefffaaa
17. zář 2009

jj je...ma prave ted jednu vetsi stavbu a tam musi byt porad a chce to mit vsechno v poradku,aby ho sef neserval a videl ze to zvlada,plus ma k tyhle velky stavbe asi 7 dalsich mensich..denne najezdi treba 300km...jj me to hrozne taky ubiji,ale nechci mu to nejak vycitat nebo mu neco rikat,protoze by ho to pak strasne mrzelo a vim ze on za to nemuze

prosteja
17. zář 2009

EFI tuhle.... http://prosteja.rajce.idnes.cz/ mrkni i na našeho malýho akrobata ze včerejší kontroly 😀

verled
17. zář 2009

ahoj efi:ježiš já to tvoje dítě žeru.....je tak sladkej🙂)))....to je mi líto s taťkou, ale zas na druhou stranu se budete mít dobře a neboj se ono až bude malej íc reagovat tak to prej tytaťky baví víc......

prosteja
17. zář 2009

no jasně EFI, on to dělá pro vás dva, aby vás uživil, aby s ním byl šéf v práci spokojenej..... znáš to jak to dneska je, nemáš vůbec nic jistýho, tak se raději otáčí 😉

amallie
17. zář 2009

ahoj holky!

ty jo, Baes, to už bude za chvilku, se těším na zprávu, že je další mimís 😵 😵 😵

Efi: no, já bych ti řekla, buď ráda, že přijde aspoň UŽ v půl osmé a je pryč JEN sobotu ☹ U nás je to ještě mnohem horší a nezlepší se to................ Doba si to bohužel žádá, kdo nemaká, ostatní ho převálcujou a to chlapi těžce nesou!
Drž se, kočko, chce si prostě zvyknout a užívat si každou chvíli, kdy můžete být všichni spolu 😉

eeefffaaa
17. zář 2009

juu prostej ten ultrazvuk je vybornej 😀 😀 to dela kotrmelec ne??a brisko se ti pekne zvetsuje 😵

p.e.t.u.l.k.a
17. zář 2009

Dobré ranko holky 🙂

Tak u nás už prší ☹ Snad to přestane ať můžeme sedět venku a grilovat

Amal vystrašil mě tím, abych neměla za chvíli druhé miminko 😀 . Vítek je hodnoučký i druhé miminko chceme ale tak za 3-4 roky ale ne teď 😉

Beas bobku tak Kryštůfejk se asi opravdu nakonec narodí na svůj svátek 😉

baeszinka
17. zář 2009

Ahojky Efi,já na tom budu podobně,manža pracuje každý den od osmi do šesti,takže chodí každý den domů kolem půl sedmý a ještě chodí do práce v sobotu dopoledne.A ještě jednou týdně do posilky a jednou na kung-fu...

prosteja
17. zář 2009

EFI no náš brouček dělá pěkný psí kusy v tom břuchu 😀 nejdřív spinkal a pak se začal takhle nožičkou kopat do čela 😀

p.e.t.u.l.k.a
17. zář 2009

Jiank víteček spal od 8 večer do 5 do rána a musle ajsme odstříkávat mlíčko , protože jsme taky měla šutry a dnesk když tu budou kolegové tak se mlíčko odstříkané hodí 🙂

eeefffaaa
17. zář 2009

no on holky byl driv u jiny firmy a to byl cely tyden pryc nekdy i 14dni a cely vikendy...to bylo hrozny,ale pak rekl ze chce mit mimco,tak jsme mu rekla,ze takhle teda ne,kdyz je porad pryc,tak si nasel praci v Pardubicich a je doma kazdy den...rikal mi ze to je jen ted do zimy,ze pak bude doma tak moc ze ho budu vyhanet 😀 ze je pry ted jen sezona a je toho vic..tak uvidime...jinak kdyz to stiha a nema toho moc,tak je doma uz treba ve ctyri,ale to uz se dlouho nestalo

prosteja
17. zář 2009

ahoooj PETUL 😵

p.e.t.u.l.k.a
17. zář 2009

Ef tak to mě mrzí že jste sami doma 😒 Můj M naštěstí teď marodí a jinak dělá samé 8 takže o půl 3 je doma jak na koni. Mě moc pomáhá fakt je zlatíčko. Snad mu to i vydrží

eeefffaaa
17. zář 2009

petu to sem ani nepis,ze Vitek takhle krasne spi 🙄 🙂 jo to se nam taky jednou stalo,ze malej spal pekne v noci a ja myslela ze mi prasknou prsa 🙂

bae a amal koukam ze nas je takovych vic,ze je to ted asi u kazdyho

ver pockej za chvili uz budes pekne koukat na svyho Tadeaska a budes zrat jen a jen jeho 😀

p.e.t.u.l.k.a
17. zář 2009

Tak už se budí jdu ho nakojit papa

baeszinka
17. zář 2009

Ahojky Peti,u nás taky prší a vypadá to,že to jen tak nepřejde,je tam úplně šero a zimááá ☹

eeefffaaa
17. zář 2009

no petu prave ze jsem na vsechno sama,taky bych brala aby me Milan pomahal,jenze ma takovou praci,kde nevi kdy mu skonci pracovni doba... ☹ ani dovcu si vzit nemuze a to jsem se tak tesila ze aspon ten tyden budem spolu

prosteja
17. zář 2009

EFI jak říká Milan, za chvíli bude zima a budeš ho mít doma tak často, až to hezký nebude 😀

amallie
17. zář 2009

peti: a neříkal ale, že se půl roku po porodu se má sexovat s kondomem 😲

někde jsem to četla

baeszinka
17. zář 2009

Efi,ten můj si taky nemůže vzít dovču,takže až se vrátím z porodnice,budu doma sama...dělá totiž v úúúžasný firmě,kde neplatí dovču,takže kdyby si vzal týden volno,asi bychom na konci měsíce žrali seno 🙄 😠 .Ale tak já s tím počítám,že budem s Kryštůfkem často sami,naštěstí mám kamarádky s mimčama,tak snad se to nějak zvládne 😉 😵

Jinak Ver,ještě na ty otoky,někde jsem četla,že se mají sprchovat nohy vlažnou vodou,že to taky pomáhá..mě teda ne,ale třeba tobě to pomůže 😉