Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
21. zář 2009

HEHE tak mezi "dieťákama" bych se asi zcvokla 😀 to pak chápu, že člověk přijde domů a má mindrák......

hehena
autor
21. zář 2009
svoja
21. zář 2009

HEHE vrat se o par dni zpet, jsme to tady resily....me to teda jedno neni v zadnem pripade, i kdyz zase nadavam, zlobim se jak vypadam, ale ze bych s tim neco delala, to ne....ted uz vubec ne...rozhodne budu rada za co nejmensi vahovy prirustek🙂 ani ne tak na kg, jako spis vizuelne...o tom me jde asi vic...
Jo a ...jaks tady psala o tech tehugatich...ja ten pas nosim nekdy shrnutej pod briskem....jednak je v nem jeste teplo a jednam zvetsuje brisko🙂 😉 😉 😀

prosteja
21. zář 2009

HEHE moje řeč.... myslím si, že u porodu přijde na daleko nepříjemnější věci než je klystýr... a když mluvím s holkama, co už to mají za sebou, tak klystýr popisují právě jako tu brnkačku.... 😀

svoja
21. zář 2009

No vidite a me porod jako takovej nestrasi...je to divny...jeste nez jsem otehu, mela jsem z nej hruzu...ted uz ne....ale treba to prijde. A klystyr je pro me proste temna stranka, i kdyz vim, ze to neni nic hroznyho a ze je urcite lepsi ho stihnout🙂 😉

verled
21. zář 2009

protože je tam jedna pipi co je asi děsně přírodní a podle ní je klystýr a yal a podobně zbytečnost a nepřirozenný a je tak skvělá, že dvakrát rodila bez a nikdy se neposrala🙂)))tak jsem jí řekla že je zázrak🙂

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jeeee malej je nádhernej, gratuluju Bae.... 😲

svoja
21. zář 2009

...jezis to je debata...

hehena
autor
21. zář 2009

SVOJI no tak když ti představa klystýru vadí, tak ho odmítni, máš na to právo!!! a vůbec bych se s nima nebavila, ať si tam trhnou!

mě právě víc straší to, že by při tom tlačení vyšlo "něco jinýho" 🙂))) takže já jsem radši pro ten klystýr. při hodně vyšetřeních v nemocnici dělají nepříjemný věci a taky jsem to vydržela. tohle má pro mě smysl, tak jsem radši pro .)

někdo tu psal ještě o Yalu místo klystýru (je to myslím šetrnější a můžeš to myslím aplikovat už doma), tak si přečti třeba o tom...

svoja
21. zář 2009

To si dam radej klystyr nekolikrat, nez se tam posr*** a jeste pred manzelem....ja vim, ze se to u porodu tak nebere a dr jsou na to zvykli a blablablaaa....ale jezisi, to by bylo hrozne.... 😲 😖

hehena
autor
21. zář 2009

mě téže není jedno jak vypadám a je fakt, že mi to bříško jde i do šířky, tak prostě vypadám silnější no :(

svoja
21. zář 2009

Neee, HEHE, to neee....ja nejsem proti, to ne...jen je to pro me takovy..."ehm" tema...ja nevim, jak to rict...

hehena
autor
21. zář 2009

no něco málo už jsem v tý diskusi přečetla... a víc číst asi nebudu... zrovna tohle je mi asi nějak fuk nebo co...

prosteja
21. zář 2009

VER občas se takový lidi najdou 😀 mě pak přijde jen úsměvný, jak tyhle maminky, co odmítají všechno co není "přirozené" mají problémy u porodu a hodně rodí císařem nebo s komplikacema.... ne že bych jim to přála, ale znáte to, to jsou zákony schválnosti...... takový to, když si říkáte, tohle určitě nechci, protože to pro mě není přirozený a just jo, přijde na to a najednou kolem vás všichni mluví o tom, že by jste to chtít měla nebo pak s křížkem po funuse, že jste to chtít měla, že by to bylo stokrát lepší...... já si raději neříkám nic...... řeknou klystýr, jdu do toho, nestihne se klystýr, tak se nestihne...... řeknou nástřih, proč bych se tomu jako bránila jak blbá a pak se natrhla a bylo to stokrát horší..... 😖

hehena
autor
21. zář 2009

jo tak SVOJI 🙂

prosteja
21. zář 2009

souhlas holky, než tam pak řešit, co všechno šlo na tom porodním křesle ven, tak to raději přežiju klystýr, který hodně ženskejch popisuje jako hodně úlevnej... 😉

verled
21. zář 2009

hehe:jo to je výhoda, lae zas mě říkala kamarádka že po klystýru se to krásně rozjede, ta teplá voda prostě udělá svoje a uleví se ti.....já taky ještě nevim, spíš jak se to stihne🙂
svoja:no ta larakroft mě fakt točí....

prosteja
21. zář 2009

já myslím, že dnes dávají třeba v tom klystýru všude na výběr ne? je pravda, že pro ně (jako pro doktory) to nemá asi žádný opodstatněný........ a když ho někdo nechce, tak ho podle mě nenutí, ale možná že jo, možná že by mě někdo vyvedl z omylu 😅

prosteja
21. zář 2009

VER a ty se tam nerozčiluj 😉 kašli na ni, na pipku.... 😉 taky jsem slyšela, že mnohdy se to po tom klystýru krásně rozjede, jak se to tam uvolní 😉

verled
21. zář 2009

svoja.jedna moje kamarádka dokonce klystýr říká že bylo na porodu nejlepší a šla by na něj každej rok🙂

svoja
21. zář 2009

VER to si dovedu predstavit 😉 😀 😀 😀 😀 😀

Ja jsem pro nastrih i klystyr....

prosteja
21. zář 2009

VER a nepsala tam náhodou ta milá paní, že rodila sekcí? 😅 .... tak co řeší, proboha

verled
21. zář 2009

prostej:prdim na ní🙂

svoja:jak ti je??už líp??

prosteja
21. zář 2009

VER moje řeč, vykašli se na ni.... 😉

verled
21. zář 2009

prostej:no jednou prej jo.....

a neřešte už kila, bo já furt jenom žeru, vypadam jak vypasený prasátko co maj naši ve chlívě🙂)))jsem pěkně naštvaná a rozhodla jsem se teda začít se krotit, po výkonu sežrání 3kousků dortů v cukrárně, to už je moc 😀 😀 😀

hehena
autor
21. zář 2009

no k nástřihu,... teď jsem četla u Alčátka v albu, že jí nastřihla dr. asi málo nebo co a že se natrhla a odnesl to klytoris... aúúúúúúúúú no tak to taky radši nástřih....

co bych vynechala já z porodu je šití.... to hodně často čtu, že je to snad víc bolestivý než porod.

svoja
21. zář 2009

Holky jsem pridala bubinek do alba🙂
VER jj, je to lepsejsi, ale nechce se me do prace...asi pujdu az v pondeli pristi...hura🙂

verled
21. zář 2009

svoji:pěkný pandírko, řekla bych, že se začínáme dosti podobat😀D
hehe:no to je taky něco, moje teta se natrhla i noha☹.......no páč už to cejtíš, ale to zas máš radost z prcka🙂

zrovna teď u nás v diskuzi vypustila jedna masáž hráze🙂)...myslíte že to má vliv??

hehena
autor
21. zář 2009

tak já se zatím necpu, sladký mi chutí tak po ránu a to řeším kouskem vánočky nebo něčím jiným.... ale ono to ještě příde. ale i tak teda rostu no. a 2,5 kila nahoře. v pátek to byly kila 2, tak tomu fakt nerozumím.... 😲

verled
21. zář 2009

svoja:takže ještě celej tejden doma jo??ty se máš.-)

amallie
21. zář 2009

Dobrééé ráno, holky 😵