Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
1. říj 2009

Blahu neblbni, nebylo to myšlené na nikoho, obecně...teda to bys mě překvapila kdyby ses urazila..mmj já tu vaší včerejší debatu ani neznám🙂

svoja
1. říj 2009

jinak samozrejme GRATULUJU K POHYBUM!!!!

eeefffaaa
1. říj 2009

blahu me prave taky rekli v porodce kdyz mu delali vysetreni kycli ze to ma dobry,ze jedna jednorazovka staci a kdyz jsem rekla,ze budu latkovat tak rekli ze to se vubec nemusim bat,z to uplne staci...no a vcera me doktor skoro serval,ze je jasny ze v porodce to bude mit dobry,ze oni nemuzou vedet jaky to bude mit pak...ale nejde mi prave na rozum proc musi mit tolik plinek kdyz kycle ma v poradku,ze to ma "jen" kvuli tem svalum,na to preci plinky nemaji vliv ne??

jo a prostej cetla jsem ze jsi mozna citila kopanecky!!!tak to gratuluju!!!ja teda myslela ze me trapily streva,kdyz maly zacal kopal a kdyz uz to trvalo dlouho tak jsme si rikala,ze to asi streva nebudou 😀

hehena
autor
1. říj 2009

jo PROSTEJ já vždycky zapomenu reagovat na všechno, co jsem chtěla... na břichoňa jsem se ti dívala už včéra .)) jsem si vzpomněla, žes říkala, že odpoledne přidáš, tak jsem šla nahlídnout 🙂 a už se parááádně zakulacuje! 🙂 za chvíli z nás budou melouny 🙂 )) já přihodím zas zítra 🙂

CAT ty máš zase parádní program 🙂 😵 😵 😵 do pizzošky bych taky zašlááá 🙂

eeefffaaa
1. říj 2009

holky ja se tesim na fotky az budete tak 36tt..to budou bricha!!! 😀

eeefffaaa
1. říj 2009

a jak to strasne utika..jeste nedavno tu psala hehenka"jezis ja jsem asi fakt zbouchnuta" 😀 😀 😀 ated uz jste v pulce!!!to je neskutecny!!

blahovka.cz
1. říj 2009

cat me se na tobe strasne libi,ze nechavas takhle rozmazlovat 😀 😀 😀 - pizza,nehtiky,permanentni makeup,to by mela pro sebe delat kazda holka,uzivat si to,byt v pohodicce,delat co ji bavi a to ne jen v tehu 😀

efi s teme prdikama,tak neporadila by jeste neco mudra???ja uz fakt muzu poradit ten polstarek,nebo baby calm je pry dobrej,teda vy si to vyzirate a jukla jsem do alba,teda podoba je vic nez jasna a v tech laclikach je jako panenka 😀

cat79
1. říj 2009

Chlapečci holt na ty prdíky trpí, no...některým to zůstane..hihiihihhi viz náš tatínek🙂ale už to umí vypouštět🙂)hihihihihihihhi

Jsem ráda že tady dost maminek má ten DorJan i V-cross, takže mám alespoň názory, ale jsem fakt překvapená proč si ten casual tak všichni chválí, mě vyloženě sklamal a to víte jak jsem si za ním stála..a od začátku i bych si našetřila, ale bohužel nene, nebyla to láska na 1. pohled a ještě v tý prodejně měli červenej, a vypadal fakt i malej a ta korbička je pidi, to už tu někdo psal....

Ale měli tam těch kocíků asi 300, nedalo se vůbec vybrat ale ten kytičkovej mě přitahoval jako magnet🙂)kamarádka chce firkon verano a ten má největší korbičku co existuje a je to taky polská výroba a ten můj stál vedle jejího...prostě OSUD🙂))

prosteja
1. říj 2009

HEHE tak se mooooooc těším na břichoňka, fakt z nás budou za chvilku melounky 😉 😀 ale krásný melounky 😵

hehena
autor
1. říj 2009

já jsem nějaká opožděná nebo co... já než něco napíšu, tak je zejtra 🙂)))) 😀 😵

BLAHU nerozčiluj se! fakt to nemá cenu! 😉

PROSTEJ no jo, já taky gratuluju k prvnímu kopanečku!!!!

se opět nehorázně těším, až se mi tam vetřeleček bude hemžit pořádně 🙂))) já vím, že pak zas budu chtít, aby mě přestal čutat... 🙂)))

eeefffaaa
1. říj 2009

blahu vid,taky jsem vcera psala ze si vyzerem uplne vsechno..prave jsem uz z toho ze vseho na plaici a hrozne uanvena..ja si to ani poradne nemuzu uzivat ☹ no a ty prdiky byly ted OK,ale jak jsem mu vcera zacala davat ty dve linky tak si myslim,ze je v tom zmacknutej a ze ho to trapi...asi se fakt vykaslu na dve plinky a budu davat jednu a porad i na noc,to jsem driv nedavala a budu maximalne cvicit s nozickama...nebo jen na noc budu davat dve...

blahovka.cz
1. říj 2009

ale ne cat,to jsem se fakt neurazila,jen mi prijde dobra reseni to resit pres ip a nezanaset to do diskuse 😀 😀 😀 😀 😀

a uz se jdui mrknou na brisko prostejky a udelat snidani

cat79
1. říj 2009

Blahu to já jo🙂 říkám si, musím si to ještě užít než přijde ten malej raubíř🙂 pak už budu bez nehtíků a o kosmetice se mi bude zdát🙂)ale né, já to beru jako relax a nutnost, musíme se rozmazlovat, to tělo nám to vrátí🙂)))a miláček je pořád pryč, tak si to užívám v lady stylu🙂)))ale penízky ňák mizí🙂)hihihihihi

hehena
autor
1. říj 2009

já si ten můj melouneček začínám docela nehorázně užívat... včéra přišel manža až v jednu v noci z práce... já už jsem spala. tak krásně se přitulil a hned mi toho pupíka začal hladit... no krása! z toho zas budu žít teď dva dny 🙂)))

svoja
1. říj 2009

HEHE no a hlavne v noci to budes chtit🙂

verled
1. říj 2009

cat:mě se zas moc líbil tenhle ještě než jsem kočík dostala🙂

http://www.kocarky-tako.cz/kocarky/kocarky-x-ju...

cat79
1. říj 2009

přesně🙂)když někdo bude chtít, tak si může dát pěstní souboj v IP🙂)hhihihi 😀

eeefffaaa
1. říj 2009

hehe jeeee to je hezky!!!z toho bych taky zila dlouho,jeste mozna vic jak ty dva dny 🙂

eeefffaaa
1. říj 2009

a my se ted uz par dni chystame na sexik,ale nijak to nikdy nevyjde 😀 ja jsem vzdycky vecer vyrizena...jsem Milanovi rikala,ze at se jako nedivi ze jsem hned tuhos...cely dny s malym sama a na vsechno sama ,ze jako nebudu vecer nadsena na sex...ze muze teda nekdy prijet driv a pomoct mi...za 14 dni jede jeste navic na vikend pryc...maji od prace paintball a nejakou chlastacku,jako uprimne,tohle by mohl jednou ozelit,kdyz vi ze ho potrebuju doma a vikend je jediny kdy si muzu odpocinout,kdyz se stara on...jenze on pry pojede ☹

eeefffaaa
1. říj 2009

ze pry nikam nechodi a nikde dlouho nebyl..jenze co mam rikat ja!!ja se nedostanu ani nikam mezi lidi kvuli tomu ze kojim...a malej je jeste malej na to abych vyrazila busem treba na nakupy do Pardubic...

verled
1. říj 2009

hehe.jeeee tiše závidím 😠

svoja
1. říj 2009

...skoda, ze ten napad s ip neprisel uz vcera...treba by to nekomu usetrilo par smutnych chvil☹

mmch, prisly me potou tehu rifle....byla jsem s pani domluvena na XL,poslala me L...mam je tesne...mam doufat, ze se taky vytahnout nebo je poslat zpatky?

cat79
1. říj 2009

Ver krááásnej!!Nemají ho i černo bílé???🙂))
Teeda těch kocíku ale je!!Včera jsme viděli jeden šedo růžovej, značku ani nevim, slyšela jsem ji prvně, myslím HAUK, nádhernej!!
Jo a Hehe bacha na ten X-lander, potkali jsme včera paní když jsme se ptali kde je ten obchod a měla Xlander a říkala že se NEVEJDE do výtahu!!!což mi teda připadá hodně nepraktický..nechápu☹(((

eeefffaaa
1. říj 2009

svoji to jsou proste podle me jen hormony..nebud smutna,jinak tu budem smutny dve 😉 no a s tema riflema tezko rict...ja si myslim,ze se vytahnou a kdyz te nijak netlaci na brisko a podbrisek,tak bych si je asi nechala...

eeefffaaa
1. říj 2009

ver ten kocar je krasnej!!!a ma i dobrou cenu...no pozde 🙂

cat79
1. říj 2009

Svoji tak si je skus vzít na sebe a uvidíš, mě taky vždycky přišly jeany malé, ale za 2 dny nošení už mi skoro padaly...ale asi bych to té paní zavolala...

Holky musím už letět jinak se tu zase zaseknu🙂))tak krásný den všem a díky za rady ohledně kocíku, mooc mi to pomohlo🙂))

Hehe hezký že tě manža tulí s bříškem, to je sladký🙂))
Jdu vám ještě omrknout pupenda a letím..jo ale s tou tetovanou pusou vypadám jako těhotná šlapka🙂 než se to sloupne je to teda mazec..no kuř buřt hadr🙂))hihihi

verled
1. říj 2009

svoja:no zkus je nosit celej den, ale jestli se nevytahnou tak to bych na to prděla, apropos, ty jako rozprodáváš všecko??.-)))
cat:a hlavně je i docela prostornej a za kráááááásnou cenu že??nevim, mrkni na ty stránky maj tam spoustu pěkných kočíků🙂)

eeefffaaa
1. říj 2009

ver ta cena je fakt bomba...tyyyy jo taky jsi to sem nemohla dat kdyz jsem byla tehu anemeli jeste kocar 😀 😀 😀 😀 😀 a je to i s vajickem...no nam porad kazdej rika,ze korbu mame sice dlouho ale uzkou,ze se do toho malej v zime nevejde,kor kdyz tak rychle roste...jsem rikala,ze mu tam aspon nebude zima,kdyz tam bude tak akorat 😀

prosteja
1. říj 2009

VER moc hezká barvička u toho kočíku 😉 😵

HEHE taky si to bříško užívám a náležitě řekla bych..... 😉 manža se k němu taky pořád tulí, někdy ho i musím trošku odhánět, aby nás nechal se aspoň navečeřet 😀 😀 😀 a včera mě zase pouštěli sednout v metru.... 😅 takže vidět to už fakt jde..... jo a mám zážitek.... manža mluvil s tchýní a prý má pozdravovat nastávající maminku a Elišku 😠 ....... ona si prostě vzala do hlavy, že to bude holka a basta... a navíc Eliška a to neví, že pro holku asi dáme jiný jméno 😀

hehena
autor
1. říj 2009

CAT jj vím, že si mám dávat majzla na rozměry... no teď je mi to jedno, že jo, ale kdo ví, kde budeme bydlet pak... to by bylo nemilé. každopádně ten problém může být i u tuny jiných kočárků... nebo myslela i výtahy někde ve městě? všechno asi vychytat nende....

SVOJI a co je to za značka...? je to ta WS cos tu psala, že je dobrá? jestli máš zkušenost, že se neroztáhnou, tak se asi ani to L neroztáhne. těžko říct no. jestli jsou ti hodně nepříjemný, tak bych poprosila o výměnu...

CAT "kuř buřt hadr" 🙂)))))))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no já si ciknu....

VER jj i mě se líbí!!! jen by mi vadila ta barevnost... bych chtěla jednolitou barvu, bez nějakých ozdobností... kdyby byl takhle jen zelenej, tak se mi moooc líbí 🙂