Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

romik84
2. říj 2009

hezký hehenko, počkej jak to teď s tím zakulacováním půjde rychle

prosteja
2. říj 2009

HEHE krásnej pupík pepík 😀 😵 😵 krásně maličkej 😵 😵 a přitom těhu 😀 😵

ANGE děkujuuuuuu, o tomhle jsem vůbec neměla představu 😅 jsi zlatíčko 😵

romik84
2. říj 2009

jdu vařit

hehena
autor
2. říj 2009

no holky zdá se mi, že se od minulýho týdne nijak nezvětšil, když si kliknu zpět na tu předchozí fotku. tam byl megaskok a teď je chvíli zase klid 🙂 jinak taky očkávám každodenní masivní nárůst 🙂)) 😀

hehena
autor
2. říj 2009

ROMI dej taky pupíky 🙂 😵 😵 😵

prosteja
2. říj 2009

HEHE taky mi přijde, že se nijak nezvětšil, ale neboooj, to přijde 😀 máš ho teď takový krásný, řekla bych akorát 😵 😵 😵 mooooc hezký 😵 to není jak ten můj bubínek 😀 chlupatej 😀

hehena
autor
2. říj 2009

já mám taky chlupatéééééj... já si to břicho i holím che 😅 😅 😅
děkuju za pochvalu 🙂

verled
2. říj 2009

hehe:pěkně roste🙂......ale to bys neměla holit, ono to prej vypadá potom, já mam taky chlupatý🙂

hehena
autor
2. říj 2009

VER nene já to břicho mám chlupatý takhle normálně bohužel... a nic s tím dělat nejde. hormonální profil mi dělali kdysi a na nic nepřišli, antikoncepce mi zmírňuje chloupky jen v obličeji na těle ne... a jezdila jsem 3 roky na laser celých nohou a třísel, ale břicha ne. ono to jaksi dost bolí, i když v letáčcích píšou že ne...

hehena
autor
2. říj 2009

jsem to zkoušela i epilovat strojkem, to je teda fuj 🙂))) asi nejlepší je na to vosk, ale roste to samozřejmě furt stejně...

prosteja
2. říj 2009

HEHE vosk, ty sadisto 😀 😀

hehena
autor
2. říj 2009

no lepší než ten strojek, co ti pomalu vyrvává chlupy... to je fakt sadismus... vosk škupneš a když neškubneš blbě , tak je to prostě naráz dole 🙂))) 😀

prosteja
2. říj 2009

HEHE tak vosk na nohy super, přišlo mi, že to ani nebolelo.... ale na bříško 😅 😅 😅 brrr, se klepu jen si to představím 😀

jinak já chloupy na bříšku mám odvždycky, ne nějak rapidně, ale mám.... a taky s tím nic nedělám 😉

hehena
autor
2. říj 2009

holky víte, co je 30 deka salámu???? 🙂))) 😀

prosteja
2. říj 2009

😀 hehe co????? 😀

hehena
autor
2. říj 2009

no já je mám právě rapidně... tož tak proto. a chloupky mám silný, třeba v tříslech po použití vosku teče krev... i na břiše bys to přežila, ale jestli to máš jen trochu, tak bych to neřešila, je s tím pak hromada práce... já si teda holím i ruce... 😅 jsem takovej yetti no. holt genetická informace. doufám, že jestli to bude holčička, tak tohle jí nepředám. jsem z toho měla dost dlouho deprese a furt jsem si myslela, že si nikdy nikoho nenajdu.... 😅

hehena
autor
2. říj 2009

tak další nápověda....

25 cm 🙂))

prosteja
2. říj 2009

HEHE někdo to tak má no...... já mám i ruce dost chlupatý, hlavně na rukou mám tmavý chloupky, ale nějak to neřeším, no co, jsem chlupatec malej 😀 😀 .... ale jestli to máš hodně, tak tě chápu, taky jsem měla takovou spolužačku, ona byla fakt horší než chlap chudina ☹

já se teda holím jen tam dole a nohy 😉

prosteja
2. říj 2009

jo a podpaždí samozřejmě 😀 😅

ježiš HEHE já si nejsem jistá, že to chci vůbec vědět 😀 😀 😀

hehena
autor
2. říj 2009

no miminkooooo ve 20. týdnu!!!!! 🙂)))) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
2. říj 2009

hehe 😀 😀 😀 už 25cm???? já někde četla že v 19. týdnu měří 16cm.... to tak nabere jo 😲

prosteja
2. říj 2009

a HEHE mě dneska došlo na mejlíka, že mimi už slyší a že by na něj měli rodiče mluvit 😉

prosteja
2. říj 2009

HEHE mrkám na to... myslím že v tomhle vždycky mají na mysli jako ukončený 20. týden, ale možná se pletu... každopádně už jsou to pěkní macci, ty naše miminka 😀 😵 😵

jo a píšou tam o těch bolestech jak se roztahuje děloha, tak to přesně mám, díky HEHE 😉

hehena
autor
2. říj 2009

no je fakt, že tady je něco jinýho .-O
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=61

prosteja
2. říj 2009

jinak teda fakt tam píšou, že v 19. týdnu má mimi kolem 15 cm a ve 20. týdnu už 25 cm 😲 😲 😲 no tak za týden o 10 cm to je hukot teda 😀

hehena
autor
2. říj 2009

mno tak nic ... šmejdi 🙂))) uvidíme za 14 dní 🙂))) 😀

hehena
autor
2. říj 2009

huš aby to bylo!!!!

prosteja
2. říj 2009

HEHE já si myslím, že to je fakt tím, jak kdo to bere.. někdo jako začátek 20tt takže pak má mimi kolem 15cm a někdo už bere jako ukončený ten 20tt jako že už ho máš za sebou a mimi by mělo na tom konci 20tt měřit 25cm... ono to odpovídá, je to zhruba půlka jeho porodní délky 😉

hehena
autor
2. říj 2009

no dobře, ale na začátku 20 týdne nemůže mít dítě 15 cm, když na konci má 25 🙂)) to by bylo 10 cm a to je nesmysel ne?