Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. říj 2009

MONCI fakt super, je to hodně velká pomoc od rodiny 😉 a co manža a práce? rýsuje se něco? nebo jen samý pohovory a nic z toho? 😖 moc na vás musím myslet 😔

uvidíš, co ti řeknou, já bych ji taky ještě nepustila 😀 nechala bych ji pěkně dopéct a příští týden můžete rodit o sto šest 😀

prosteja
14. říj 2009

já jsem třeba ráda strašně, že tchýně se sestrou našly ten košík na mimi.... nebude to nic extra, je to starší kousek, ale je prý na kolečkách a do obýváku mi na první měsíce bude bohatě stačit....... když jsem se dívala po košících nebo i ohrádkách v obchodě, tak se mi jen protáčely panenky 😀 a říkali jsme si s manžou, že tohle teda musíme oželet a vymyslet to jinak 😉 tak jsem ráda, že to za nás vyřešila tchýně a košík už je skoro na cestě k nám domů 😀

moncicak3
14. říj 2009

Prostej manža a práce zatímky nic 😒 v pátek jede na ten pohovor do Prahy a příští týden by se mu měli ozvat z jedný firmy, jestli ho berou nebo ne, tak stále doufáme, že ho vezmou 😉 děkujeme, že na nás tak myslíš 😵
jinak si myslím, že příští týden to asi už bude, ale to si jen myslím, uvidíme, kdy se jí bude chtít ven 😉

a co vy? kdy jdeš na kontrolu nebo na utz?

prosteja
14. říj 2009

MONCI tak malou kdyžtak příští týden budete usilovně přemlouvat 😀 neboooj, myslím, že už to bude brzo 😉 mooooc se těším na fotečky 😉

a musím na vás myslet, vím jaký to je, když nemůže někdo sehnat práci, o to horší je to u vás, že je to hlavní živitel ☹ ... tak budu držet úplně všechny palce co mám, aby to někde vyšlo a manža tam byl spokojenej 😉

a já jdu na kontrolu příští středu, je to klasická poradna + bude mi dělat vaginální vyšetření (minule mě na to přirpavoval, tak doufám, že to nebude nic hroznýho 😀 ) + proběhne velký utz a budeme kontrolovat všechny orgány miminka..... už se strašně s manžou těšíme 😵 😵 😵 a chceme se tam zrovna objednat na ten 3D utz, tak doufám, že nebude plno 😠

blahovka.cz
14. říj 2009

bre rano holky a miminka 😀

o podprdach vim,ze se v tehu nemaji nosit ty pushky a kostice se pry taky nesmi,jednak to ma vliv na tvorbu mleka a taky to pak v pokrocilem stadiu tlaci na bricho

JINAK ZENY TEHULKY I MAMINKY V ALBERTU HYPERMARKETU MAJI ODE DNESKA ZLEVENE MIMI VECI!!!!!!!!!dudliky,lahvicky,autosedacky,postylky,obleceni,hracky,matrace,vsechno

manza tam jel rano koupit vetsi autosedacku pro Ondraska za 900,- a to se da pak rozebrat a pouzivat podsedak pro velky deti,uplne bomba,splnuje vsechno co ma

moncicak3
14. říj 2009

Prostejko mooooc děkujeme za palečky 😵 😵 😵
toho vaginálního vyšetření se neboj 😉 mě ho teda dělal dr pokaždý, myslím, že tím vaginálním vyšetřením zjišťuje velikost čípku a kontroluje uzavřenost děložního hrda 😉jééééé ten utz vám závidím, si pamatuju, jak jsem na něm byla s mamkou, protože manžu z práce nepustili, no byly jsme z toho vyvalený obě 🙂 ale teda na 3D jsme nebyli, u nás to stojí 600,- a to bylo na nás moc no ☹

prosteja
14. říj 2009

ahooooj BLAHUŠKO 😵 tý jo, takový slevy jo? 😲 to docela čučím a asi se vydám na průzkum 😀 díky za info 😵

aha, tak to mě s těma kosticema u těch podprsenek nějak nenapadlo 😅 ale zní to logicky.... já to už totiž neřeším, protože když jsem si koupila spešl těhu podprsku, tak ta ty kostice nemá automaticky, má takový zvláštně řešený ten spodek, že to krásně drží prsa nahoře, ale je fakt, že ji vůbec necítím 😀

moncicak3
14. říj 2009

Blahu ahooooj 🙂 jj včera nám přišel leták, že tam mají zlevněných spoustu věcí....však čekám na mateřskou a příští týden chceme ještě vyrazit na velký, ale fakt velký nákup, aby jsme pak nikam tak měsíc nemuseli 😀

my máme autosedajdu půjčenou po synovci, kterému je rok a pár měsíců, tak nám chvíli vydrží a pak koupíme novou 🙂 a taky mám číslo na paní, která pořádá kurzy plavání pro miminka od 6ti měsíců, tak jakmile se malá narodí, hned ji nahlásím 😵 😵 😵

prosteja
14. říj 2009

MONCI nemáte vůbec zač, jak říkám, vím jaký to je, když někdo nemůže sehnat práci 😔

jj, to vaginální vyšetření si myslím, že mi teď už bude taky možná dělat pokaždý, jen doteď mi ho nedělal, tak mě na to minule upozornil, prý abych s tím počítala 😀 taky si myslím, že zkontroluje čípek a děložní hrdlo a hotovo...... no musím si zvykat, že přijdou i méně příjemné věci než utz.... 😀 na ten se moooooc těšíme a ten 3D teda u tohoto doktora stojí 1000,- což je taková standartní cena tady v Praze, natočí to na DVD a dává z toho fotky, tak jsme se s manžou dohodli, že do toho ty penízky dáme 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

monci tak kde se ta terazka louda?????? 😀 😀 😀

prostejko no ja uplne koukala ze 1300 na 900,paradicka,sice ji pouzijem az treba za 4-5 mesicu,ale takhle levno ji nesezenem a to uz budeme na rodicaku,takze celkem bez penez,tak jsem nadsena,kdyz jsem ji videla na letaku,tak jsem si rikala,aby to nebyl nejakej smejd,kterej neni bezpecnej,ale vcera jsme ji prosmejdili na netu a je v poradku,jo taky maji komodu za 500,treba,ale tak tu my nepotrenujem,ale proste sleva se ted hodi kazdemu,tak jsem to sem mrskla 😀

prosteja
14. říj 2009

holky jste mě s tím Albertem normálně navnadili..... asi se tam fakt zajedu podívat, mám ho za barákem, tak tam odpo zajedu 😉

prosteja
14. říj 2009

BLAHU to jsi hodná, myslím, že slev využije každej 😉 za podívání nic nedám.... my nemáme zase nic, takže to aspoň prošmejdíme 😀

moncicak3
14. říj 2009

Blahu, Terez má ještě pár dní čas 😀 první termín má teď v neděli, ale to má smůlu, vrátka má zavřený 😀 😀 😀 má povolení až příští týden 😀

Prostejko určo se tam mrkni, fakt tam mají hodně velký slevy 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

monci my tu plavani pro miminka nemame,ale chceme jit s manzou do bazenu,jeste to proberu s mudrou na ockovani,jestli muzeme uz ted,nebo mame jeste pockat,ale uz se tesime 😀

prostejko ja jsem se normalne rozhodla,ze malymu koupim za 200 takove to pianko,co vydava zvuky zviratek a dostano ho k vanocum,ted by z toho asi moc rozum nemel 🙂 ,ale je tam spousta veci,maji tam i textilni pleny

prosteja
14. říj 2009

MONCI děkujuuu, mrknu 😉

moncicak3
14. říj 2009

Blahu co jsem slyšela, tak mimča můžou do veřejnýho bazénu až od 1 roku, ale nevím, zeptej se raději dr 😉
u nás tohle plavání pro kojence máme kousek od nás dokonce na dvou místech.....stojí to 1800,- je to deset lekcí a 1000,- proplácí pojišťovna 🙂 takže nás to bude stát 800,-, ale s manžou jsme se dohodli, že s malou chodit budu 😵

blahovka.cz
14. říj 2009

no monci ja myslela,ze uz mela,ale fakt,to by jeste nesedely tydny v passu,tak ji tyx vratka otevriiii,ne? 😀 😀 😀 ale ona je "vykopne"az bude chtit prijit 😀

prave prosdtejko je tu spoustu tehulek,tak to vyuzijete do vybavicky,to mas naoplatku za to tesco 😀

moncicak3
14. říj 2009

Blahu ještě nééééé 😀 vždyť má zítra svátek, tak by jsme chtěli, aby to měla aspoň o týden od sebe....holt kdyby se stalo to, že se narodí tenhle týden, tak dneska budeme probírat raději druhý jméno 😉

holčiny jdu nakoupit, tak zatímky páčko 🙂

blahovka.cz
14. říj 2009

http://www.novinky.cz/veda-skoly/181511-lekari-...

teda chudak zenska a miminko

ty monci ja sand budu muset juknout co nam vsechno proplaci pojistovna na malyho 😉 ,na koupani se zeptam mudry,chodi tam hodne lidi s miminka,ale tak pro me co rekne mudra je svaty,tak kdyztak si pujdu zaplatvat jen s mamkou 😉

to jsem zvedava,co jeste vyberete kdyby nahodou 😉

prosteja
14. říj 2009

BLAHU a MONCI fakt díky holky 😉 😵

a MONCI taky dostaneme na plavání příspěvek na plavání, tak se chystáme chodit 😉 pěkně nakup, papa 😵

prosteja
14. říj 2009

tý jo BLAHU chudáci, to je děs 😖

prosteja
14. říj 2009

jo a BLAHU mrkala jsem na to piano, jak jsi tu psala, já myslím, že dobrý 😉 myslím, že si s tím malej vyhraje 😀

prosteja
14. říj 2009

no a já jsem tam mrkala určo na tu postýlku, přesně takovouhle chceme a mají tam i tu kokosovou matraci, tak to omrkneme...... dokonce jsem se dívala, že mají i peřinky za slušnou cenu......... tak fakt díky za tip, uvidíme jaký to bude v reálu 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

protejko my mame taky kokosovou matraci a je super,jeste na ni chci koupit nejaky igelit,az bude ondrasek vetsi,ted jsem ho tu mela na zemi na hraci dece u topeni a blbi jsme spolu a do toho jukam okem na ty pojistovny a rikam si,ten je nejak potichu a on uz skoro spal,tak jsem ho zanesla do postylky 😀 smudla malej,ho to unavilo 🙂

prosteja
14. říj 2009

BLAHU a doteď jste žádnej chránič na matraci neměli? 😉 to mě třeba zajímá, jestli je potřeba nebo ne...... a kokosovou matraci si teda chválíš jo? díky za tip 😉

jééé, to je šmudlíček malej..... 😵 já už chci takyyyyyyyyyyyyyy 😀

blahovka.cz
14. říj 2009

no prostejko zkuseli jsme tam dat igelit,ale malej byl desne zaparenej,tak chci koupit prosteradlo ,takove to spesl nepropustne,to dam na matraci a presto normalni prosteradlo 😉 v tom letaku je taky chranic na matraci,ale to je na mensi rozmer matrace

verled
14. říj 2009

tak už jí mám a je fakticky boží🙂)))))

prosteja
14. říj 2009

a BLAHU jakej máte rozměr matračky a postýlky? tu menší nebo tu větší? 😉

VER paráda, gratuluju 😉

blahovka.cz
14. říj 2009

tu vetsi prostejko

ahojky ver,tak se pochlub 🙂