Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJí a bioparox se dá i v lékárně sehnat?

hehena
autor
15. říj 2009

mě pupík taky roste dost dopředu. jsem docela ráda, bo na tý mojí kamarádce, která je asi o dva týdny míň těhuhu, na tý to těhulení není ani trochu poznat - vypadá jako by jen krapet přibrala. ona už předtím byla trošku při těle, takže to asi bude trvat, než to nějako poporoste... a pupík mi nijak neexpandoval. včera večer jsem se měřila a 92 🙂))) 😀 😀 😀

prosteja
15. říj 2009

a co jsem ještě dočítala, tak EFI ještě neztrácej naději, to může být nějaká krize nebo co 😉

a k té odsávačce, jak tu psala AMAL, tak jsem to taky slyšela..... já pořád váhala, jestli koupit nebo ne, ale do nějaké půjdu, jen ještě nevím do jaké.... údajně může pomoct rozkojit a je to prý opravdu lepší, když dítě hodně ublinkává, tak jak pije z prsu tak polyká hodně ten vzduch, kdežto z flašky prej ne 😅 ... takže jsou i maminky co odstříkají a je to.... no a pak jsou takový maminky, co sebou nosí snad mlíkárnu a mohli by kojit nepřetržitě a ty jsou pak rády, že si to z těch prsou odstříkají...... 😉 myslím, že navíc na prochajdu nebo na nějakou návštěvu nebo když bude někdo hlídat se to taky hodí..... takže jdu taky do odsávačky, jen ještě nevím do jaké no 😉

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJí tu podložku jsi pořídila asi takovouhle? zkoumám totiž ceny a tvary...

http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1042997

hehena
autor
15. říj 2009

a jinak moc gratuluju k výbavě!!!! paráda! fakt! asi trochu i úleva, že už je to doma co? 🙂 😵

moncicak3
15. říj 2009

Hehe jj prý Bioparox je dobrý a může se i v těhu...psala to tu i Petulka 😉 tos toho teda moc nenaspala Hehe 🙂 tady u nás teda zatím nesněží a snad nebude, se zimákama čekáme na příští týden, protože se má prý zas oteplit na 15 stupňů, tak nevím, jestli s těma zimákama nepočkáme, ať je zbytečně nesjíždíme...

Prostejko děkujeme 😵 😵 😵 jj pupíno už je krásně vidět 😉 😵

hehena
autor
15. říj 2009

s tou odsávačkou taky nevím..... uvidím, co MONCI napíše na tu z lékárny za 170.- a pak asi pořídím stejnou. kdybych náááhodou musela odstříkávat víc a bylo by to nepříjemný tak si holt koupím nějakou lepší...

prosteja
15. říj 2009

HEHE určo, ať ti zajde manža do lékárny, je to BIOPAROX sprej, takže působí jen lokálně..... do krku nebo i do nosu když ho máš ucpanej, není to nic moc příjemnýho, ale pomáhá hned... 😉 a vím, že těhule ho stopro můžou, je to na tom snad i napsaný mám pocit, ale hlavně vím, že mi to říkal doktor, že tohle můžu 😉 ono to ten krk jakoby trochu znecitlivý nebo jak to mám říct....... a taky mívám tak po 3 dnech po bolestech úplně 😉

HEHE taky jsem ráda, už je to zkrátka nepřehlédnutelný 😀 takovej malej bubínek no.... 😀 i když manžel večer maže, tak jde vidět, že pupíno hodně poskočilo.... 😀 a jinak mě fakt roste každej týden o cenťák 😲 jestli to tak půjde dál, tak budu za chvíli jak vzducholoď 😀 😀 😀

hehena
autor
15. říj 2009

no nějak nemůžu posledních pár dní spát MONCI, neusnu dřív jak ve dvě...

moncicak3
15. říj 2009

jéééé Hehe tu podložku mám přesně já 😵 mám ji v albíčku 🙂

moncicak3
15. říj 2009

mno tak to já usnu v pohodě, ale padne půl 3 a jsem vzhůru, převaluju se a je po spaní....stejně tak dneska 😖 ale odpolko to zasejc doženu 🙂

prosteja
15. říj 2009

HEHE tuhle právě ne.... já měla tuhle vyhlídnutou, hlavně se líbila manžovi, že jak má zvýšený ty okraje, tak z toho mimi nevypadne 😀 .... já ti zkusím najít odkaz, čkej 😉 a děkujuuuu, je to fakt úleva, když to vidím.....

pro ostatní aby byly v obraze, včera jsme v Albertovi opravdu pochodili, máme postýlku, matračku, chránič matrace, peřinky a nějaký blbůstky..... jak bude trocha času vyfotím 😉 díky moc BLAHU a MONCI za tip 😵 😵 😵

prosteja
15. říj 2009

MONCI my taky děkujem 😉 😀 a prý se ještě oteplit má no... ale já dnes do té vánice vytáhla zimní kabát 😀 to se nedalo jinak 😔

hehena
autor
15. říj 2009

PROSTEJ i mě o ten cenťák bych řekla! neboj, třeba je to jen teď, jak se děloha a miminko začalo hodně zvětšovat - vem si, že v 16. týdnu mělo miminko 100 g... a teď jsem vyčetla by ve 22. týdnu mělo mít kolem 400 gramů! takže ten pokrok je teď prostě nejvíc vidět no.

moncicak3
15. říj 2009

Prostej no vidíš to, ještě že jste tam vyrazili 😵 paráda 😵 😵 😵

moncicak3
15. říj 2009

Prostejko já se ti ani nedivím, že jsi vytáhla zimní kabát, taková kláda venku 😒 mě včera půjčila mamka takovou teplejší bundu, protože do žádný svý se bohužel nezapnu a kupovat novou větší nebudu kvůli jednomu nebo dvěma týdnům 🙂 takže dneska si ji beru taky 😵

prosteja
15. říj 2009

HEHE http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=1257618 takovejhle tvar máme, ale nemáme ji do obdélníku, je to rozměrově cca 52x70 cm..... a je gumová, není bavlněná 😉 ještě zkusím pohledat......

MONCI no fakt jsem ráda, že jsme tam jeli, koupili jsme i obyč chůvičky, manža pořád že to najde využití, ale já do toho nechtěla vrážet peníze, protože v tom malým bytě to moc nevyužijeme, spíš do kočárku, když dám mimi ven na terasu nebo tak.... tak jsme fakt spokojení 😉 😵 děkujuuuuuu

HEHE to je možný, prostě teď to jde hodně vidět, pak třeba bude nějakej stop stav 😀 a pak zase... uvidíme, já to až tak neřeším.... jak pupín naroste, tak naroste 😉

a s tou odsávačkou je to HEHE dobrej nápad, koupit obyč, pak se uvidí, kolik bude mlíka a jestli bude potřeba hodně odstříkávat a kdyžtak se dá vždycky koupit lepší.... já ještě mrknu jako AMAL po aukru a mimibazaru, uvidím 😉

hehena
autor
15. říj 2009

MONCI 🙂) 😵 😵 😵 já bych právě chtěla buď tuhle, nebo s nižšíma okrajema, ale větší! manža mi bude dělat ten nástavec na komodu, takže to můžu mít libovolně velký bo máme tuhle širokou komodu, akorát je teda jen mořená, taková přírodní: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0006... takže bych tam chtěla mít co nejvíc místa a tam bych ráda i koupala...

jinak já si taky včera po O dáchla.. prostě ta sedačka je mor 🙂)) jsem si na chvíli lehla a v tu chvíli jsem byla kantáre... 🙂))) jinak teda moc přes den zatím nespím. .)))

hehena
autor
15. říj 2009

jjj PROSTEJ tak o takový uvažuju... 😵 😵 😵

holky a třeba odsávačka hlenů se dá koupit taky v lékárně???

hehena
autor
15. říj 2009

k těm chůvičkám - manža chce koupit na firmu vysílačky - bo prý to využijem pracovně 😀 😀 😀 😀 😀 takže my nebudeme mít chůvičky, ale vysílačky... vtipný ne? 🙂)))

prosteja
15. říj 2009

MONCI no navleč se pořádně 😉

HEHE komoda vypadá super..... no a když ti manža udělá ten nástavec na míru, tak si vyber podložku jaká ti bude vyhovovat (jako velikostně) a na to to udělejte 😉

prosteja
15. říj 2009

no tak takovou mám HEHE ale menší.... ne takhle čtveratou a ne bavlněnou, ale normálně z gumy, aby se to dalo omývat..... jinak já měla v ruce i takovou nějakou jako má MONCI a zdála se mi oproti tomuhle dost tvrdá..... a váhala jsem, kterou vzít, nakonec jsem šáhla po této 😉 je taková měkčí, poddanější nebo jak to mám říct 😀 a vleze se mi akorát na ten stůl rozměrově, kde budu přebalovat 😀

HEHE manža chtěl taky vysílačky 😀 😀 😀

prosteja
15. říj 2009

jdu si pro kafíno, za chvíli jsem zpátky....

a čučím, že už tam mám 21tt 😀 😀 😀 ježiš, já už jsem fakt v půlce 😲

hehena
autor
15. říj 2009

ty jo holky.. začíná mě to vybírání výbavy nebezpečně bavit 🙂))) 😀 😀 😀

hehena
autor
15. říj 2009

no PROSTEJ já se včera v noci divila, že je středa... normálně jsem tomu nemohla uvěřit a jak jsem tu tak psala, tak najednou vidím 22. týden 🙂))) neskutečný!!!!!!!!! 😀 😀 😀

moncicak3
15. říj 2009

Hehenko a co můžu doporučit, je fakt ta gumová, jak psala Prostejka, můžeš kdykoli otřít a je praktičtější 🙂
tu odsávačku hlenů mám obyč za 33,-, dá se koupit v lékárně, ale švagrová má tu jak se nasadí na vysavač a uvažujeme o ní, protože s tou klasickou je to boj, když prckovi vysáváš nudle a s tou na vysavač to máš během pár vteřin a mimčo ani nestihne zabrečet 🙂 ale můžu říct, že když jsem to viděla naživo, to vysávání, tak to vypadalo teda děsivě, ale hned to pomohlo, Honzík faktis nestihl ani zabrečet a hned se mu líp dýchalo 😵 😵 😵

hehena
autor
15. říj 2009

jj taky chci gumovou!

pak si koupím ještě jednu, abych mohla přebalovat v klidu i dole a nemusela tahat věci sem a tam... no a v ikea ZASE::: 🙂)) http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7002...

moncicak3
15. říj 2009

nooo holky, za chvilku máte 30tt 😀

hehena
autor
15. říj 2009

MONCI taky chci na vysavač právě. tak asi jen z netu... bože bych fakt nejradši naběhla do obchodu a sehnala... já nějak neumím objednávat tuny věcí a čekat kdy dovalí... 😅 😅 😅

moncicak3
15. říj 2009

tady je kdyžtak odkaz na tu odsávačku na vysavač a trochu povídání o tom http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=785208