Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
19. říj 2009

HEHE: tak se brzo vymaroď, ať se k tý rýmě nepřidá ještě něco horšího 😉 😵 Čajík s citrónkem to jistí 🙂

hehena
autor
19. říj 2009

PROSTEJ díííííky moc .) jj všechno je ok! placenta se už vytáhla téměř celá, takže porod bude fyziologickej... a mám jí na přední stěně 🙂 a jiank jsem teda moc ráda, že už to vím.... je to krása a začínám se na toho kloučka našeho čím dál víc těšit 🙂
teď jen to jméno - to je boj neskutečnej!!!!!!! :(((( )

jinak teda holky kope vás prcek taky dole do střev? no poamlu do konečníku 🙂)) 😅 😅 😅

ZUZI jo - letí to naprosto nehorázně... já bych tak ráda zastavila čas... 🙂))

hehena
autor
19. říj 2009

ZUZI no snažím se kurýrovat, včera bylo krom vaření a mírnýho poklízení celodenní ležení 🙂
a čaj s citronkem, to je taky porod 🙂)) normálně mě z toho pálí žáha a vrací se my ty šťávy do krku.... musím to prokládat mlíkem 🙂)))) 😀

verled
19. říj 2009

hehe:a počkej až ucejtíš nožičky na zádech🙂)))

prosteja
19. říj 2009

HEHE tak to je dobře, že je vše ok 😉 .... já jsem právě trošku nervózní z té středeční kontroly, hlavně jak bude doktor kontrolovat dělohu a čípek, tak jestli je tam uvnitř všechno ok... ale snad jo... no a na druhou stranu se těším, až toho prcínka uvidím 😀 ....... jsem ráda za tebe, že se vám prcek ukázal, když jste chtěli a neboooj, jméno vyberete 😉 ještě máte čas.... jo a mě prcek teda dole do střev nekope 😅 mě kope spíš dopředu a dole v podbřišku 😉

hehena
autor
19. říj 2009

VER takže je to možný? 🙂)) jsem si říkala, jestli náhodou nemám už všude tiky 🙂)))

PROSTEJ mě ani čípek nekontroloval... čekala jsem, že jo...
kontroloval mi ho v 16tt, kvůli tomu špinění...

holky těhulky jak to máte vy? kontroloval vám dr. čípek???

prosteja
19. říj 2009

HEHE mě ho zase doteď nekontroloval 😀 ... jen jak jsem tam byla kvůli tomu zašpinění asi v 11tt nebo tak nějak..... a od té doby nic, tak teď říkal, že bude..... tak uvidím 😉

hehena
autor
19. říj 2009

jdu ještě vyfotit pupík... akorát mi to asi nepůjde stáhnout...

PROSTEJ na kontrolu samozřejmě držím palce a chápu nervozitu.... já byla pár dní předtím docela nervozní, jestli je prcík v pořádku!!!

zuzka.o
19. říj 2009

HEHE: tak to jsem ti teda moc dobře neporadila 😅 Ale teploučko a klídek bude fajn.
Jejda...holky, nestrašte mi... do konečníku a do střev? A co tam potom budou vyrábět 2miminka!!!!! 😕 Ani nechci pomyslet 😅
A na jméno máte ještě dost času.

Jinak v sobotu proběhla návštěvička u tchýňáků.... ajajaj... Manža dostal sprďáka, proč už nezačal na půdě opravovat postýlky po dvojčatech, že tam jsou od nich vykopaný šprušle, že byli hrozný děti! Na to z kuchyně přilítla do obýváku a ať jí řekneme jména. Já na to, že je ještě brzo a že žádný nemáme .... že jeden bude Theofil a druhá Kazimůra! ten šklem si ani neumíte představit! Že nám do toho vůbec mluvit nebude a tak. Jména neřekneme nikomu! To jsem se už rozhodla! Až se to narodí, tak to oznámíme.

verled
19. říj 2009

hehe:určitě je, já jsem myslela taky že se mi to zdá, ale na zádech pod žebrama mě kope docela pravidelně🙂))takže vim že he to malej, teda kopal on už mě teď nekope jenom se převaluje, kopne jenom fakt vyjímečně.-)...jinak mě snad čípek nekontroloval nikdy🙂

zuzka.o
19. říj 2009

PROSTEJ: uvidiš, že kontrola bude OK. Já jsem taky před každým utz nervní, jestli je vše v pořádku.

prosteja
19. říj 2009

HEHE je to takový zvláštní, nervozita a těšení se zároveň 😀 ... jsem ráda, že to se mnou všechno absolvuje manžel 😉 na pupíka se těším, jaký nepůjde stáhnout 😀

ZUZI děkuju, věřím že to ok bude, ale znáš to 😉 a s těma jménama držím palec, aby jste vydrželi....... jestli si pak necháte říct pohlaví a řeknete ho i ostatním, tak to na vás budou útočit všichni, na to se připrav 😉

nuki
19. říj 2009

Hehenko: tak at je Ti brzo líp, jojo moc díky za paluchy..🙂))

počásí bylo holky nádherný, hlavně ten první týden, moře teploučké, ten druhý týden 2xpršelo, no jo když tady sněžilo..🙂)) tak let jsme nakonec zvládli...manža byl hoooodně nervozní a mě se to moc líbilo, pořád jsem koukala z okýnka..🙂))) krása🙂

zuzka.o
19. říj 2009

NUKI: tak to je fajn, že jste měli krásně. 😵 A máš fotečky, že bych se kochla.... já mám s mořem teď útrum ☹

PROSTEJ: jo, pohlaví si říct necháme, ale se jménama jsem pevně rozhodnutá! Jak šutr! Nic mi nezviklá! Protože poslouchat, že tohle jméno se nehodí, aby mi cpali své názory....ani náhodou!

hehena
autor
19. říj 2009

ZUZI s těma jménama to není vůbec od věci... nám už se do toho s prominutím serou ouplně všichni!!!!!!

Martinový rodině se nelíbí Jakub - prý je jich hodně a navíc ten jeden v rodině... :(((( chtějí od začátku Adama...
moje mamina zas na Adama řekla "no to snad néééé, to se mi nikdy nelíbilo..." a nutí mi jména, který se zas nelíbí mě...

no prostě každej si myslí, že nám skvěle radí - jako rady a připomínky a návrhy proč ne... ale oni nám vyloženě nutí některý varianty a vymlouvají to, co bysme chtěli my! člověk si fakt příde jako debil...

VER no ten můj rarášek se ještě nepřetočil, věčně je hlavičkou nad pupkem a nožky ouplně dole, stejně jako na UTZ... 🙂 takže na kopance do žeber si taky ještě chvíli počkám... 🙂

jo PROSTEJ manža taky furt čeká, kdy ho malej kopne, ale nemá rozhodně takovou trpělivost jako tvůj manža... na chvíli dá ruku na břuch a když nic, tak ho to neba 🙂 prý "ještěže s tebou chodím na UTZ, bych ti ani nevěřil, že tam máš dítě..." 🙂))) 😀 😀 😀 bo si často lehnu a jak se tam prcek zavrtá, tak je břuch skoro plochej, z toho si lehnu za hodinu a mám tam bouli 🙂))

NUKI ach ach.... taky bych si vyrazila k moříčku... ta vůůůůně... mlask...

a jinak je těhotnej manža. co ten sežere za kombinace, to se jen tak nevidí... včera třeba během hodiny - kyselý okurky, activia nápoj, čipsy, na to čokoládu a zase čipsy... 🙂))) čuňas....

A ROZULE blindí... auuuuuu

verled
19. říj 2009

hehe:no to jsem tomu dala.........teď pro jistotu začal Tadeáš kopat🙂)))asi abych ho nepomlouvala že dělá jenom vetřelce pod kobercem.-))))
.....jinak teda mě šetří kopance do žeber vynechává🙂radši na mě vystrkuje prdku🙂

prosteja
19. říj 2009

ZUZI tak tak...... svatá pravda, jen odolejte 😉

HEHE to s těma jménama mi něco připomíná 😀 každej se nevinně zeptá a už jste uvažovali o jménech? a když řekneš, že je to jen pracovní ale že asi tak a tak, tak vidíš takový ty pohledy jako no to snad nemyslí vážně a už přemýšlí, jak by ti vnutili jména, který se líbí jim 😠 🙄 .... asi proto už mi tchýně dokonale znechutila Elišku a to myslím vážně 🙄

HEHE s tím čekáním na kopanec není taky manža moc trpělivej... já třeba když cítím že kopká, tak vezmu jeho ruku a dám si ji na to místo, jenže prcek jako naschvál ne a ne kopnout 😀 občas mi položí ruku na bříško sám nebo tam přiloží i ucho a do toho prcka přemlouvá, aby kopnul 😀 ... ale taky mu to nevydrží dlouho 😅

zuzka.o
19. říj 2009

HEHE: to je děs! Vždyť Kubíček je krásný jméno 😵 Ach jo. Nikdy se se jménem nezavděčíš všem . tak si vberte podel sebe a na ostatí se vyprdněte!
Jé...chudinak Rozulka. Naše Myška blindila včera 2x, úplně bez příčiny. jenom žlutý šťávy. A to s ní máme jít na očkování. Tak snad se jí po tom nic nerozjede 😒

chichi....těhotnej manžel....hahahahahahaha 😀 😀 😀

verled
19. říj 2009

a jinak holky nenechte si do těch jmen kecat, je to vaše věc.........u nás taky neni jedinej zastánce Tadeáška, jenom já🙂

prosteja
19. říj 2009

HEHE tak doufám, že bude pejska v pořádku 😖 a jak ti radí holky, do jmen si prostě nenechat kecat 😀 ale ono se to řekne, když už teď ti do toho každej mluví 😅

hehena
autor
19. říj 2009

jo PROSTEJ to je přesně ono... mamina teda od začátku říká prckovi Kubíčku "a jak se má Kubíček" a tak... to mi nevadilo... pak vymejšlí jména jako Tobiáš a tak podobně. my chceme rozhodně něco typičtějšího, víc českýho.

mě se jako líbí více jmen, z těch míň tradičních třeba Jonáš, jenže to je blbý, protože naše přijimení začíná na S.
pak třeba Hynek nebo zas tradičnější Marek nebo Vítek, jenže to se zas rýmuje s příjimením....

no k tomu přijímení toho moc prostě nejde a navíc se nám oběma už věky líbí jméno Jakub. ale bohužel to v rodině dopadlo tak, že nám to jméno "šlohli" ti, co byli dřív na řadě .))) a my s tím teď máme potíž a samozřejmě se k tomu rodinka vyjadřuje no... :(((

VER co to je vetřelec pod kobercem? 🙂))) 😀

nuki
19. říj 2009

Prostej: je to moc kráný , jak si to i chlapi užívaj..🙂)))

s tím kopáním je to zajímavý, jak každý kope jank.🙂))

s těma jménama je to asi nejlepší to opravdu nikomu neříkat a bude...všihni si myslí, že to musí být podle nich..:(((

hehena
autor
19. říj 2009

no já jsem zatím v pohodě. jsem čekala, že to nebude bez řečí... takže mě to ani nezaskočilo, ale už je to moc a člověku to jen stěžuje tu situaci. samozřejmě se musíme rozhodnout sami, to je vím, nechci se nechat ovlivnit, ale poslouchat to.... někteří jsou právě houževnatější, tak je to pak mi příde i trapný!

jako třeba když se manža zmínil o pracovním jméně Matěj (já bych teda asi Matěje nechtěla, ale to bylo ještě v prvním trimestu a vyloženě jsme tápali) - no kdybyste slyšeli tu reakci jeho táty

"no to snad ne! to teda přes mojí mrtvolu. to je jméno jak pro pitomce.... Matěji proč tě holky nechtějí... "

to jsem se tak poprvý lekla, že to bude horší než jsem čekala 🙂)))

prosteja
19. říj 2009

HEHE já tě s těma jménama úplně chápu 😉 u nás je to podobný..... nám se líbí fůra jmen.... ale když řeknu nějaký řeknu, tak to hned manža, no to už v rodině máme 🙄 .... prostě manža má hrozně velkou rodinu, všichni se stýkají a vybrat jméno, který u nich v rodině buď není a nebo ho aspoň má vzdálenější příbuzný je peklo..... nejhorší bylo, když jsem řekla, že na holčičku se nám líbí i Julie, no to byl poprask...... Julie se totiž jmenuje manžova kmotra a to hned tchýně začala nasazovat, že jako to by se mohl někdo z rodiny urazit (asi nejdřív ona 😀 ), že jako proč dítě pojmenováváme po někom z rodiny 😅 ... asi nepochopila, že já to ani nevěděla, že se manžova kmotra jmenuje Julie 😀 ..... tchýně už nic jinýho prostě slyšet nechce, pro ni je to Eliška a hotovo... a já si i myslím, že jestli to bude holka a dáme jiný jméno, tak ona je schopná jí říkat Eliško 😲 😠

hehena
autor
19. říj 2009

PROSTEJ 🙂))))))))) kmotra Julie a nemůžeš dát Julii?????????? no to je už vrchol!!!!! 😀 😀 😀 😠 😠 😠

a takhle by to nešlo, když má manža velkou rodinu, to by na vás taky mohla zbýt jen Ofelie nebo Zikmund...

prosteja
19. říj 2009

NUKI jj, je to roztomilý, jak to někteří chlapi prožívají... a hlavně krásný 😵

HEHE to stejný my jsme měli s Terezkou 🙄 manža ví, že já bych zrovna tohle jméno nedala, ale doma jen tak nadhodil, že jemu se líbí i Terezka a tchýně hned: "ježišikriste jenom to ne, Terina, to je tak blbý jméno, že to snad ani nemůžete nad tím uvažovat?" 😲 😲 😲 no fakt jsem hleděla jak puk a manžel jen říká, no tak nic 😅

prosteja
19. říj 2009

HEHE no asi tak 😀 😀 😀 ..... jo prostě tchýni vadí, že by miminko bylo pojmenovaný po někom z rodiny... teda asi jako kdybychom holčičku pojmenovali po ní, to by skákala blahem... 😀 bych si tak tipla.....

hehena
autor
19. říj 2009

jo člověk je akorát tak zklamanej a nechápe takovou reakci... ani chvíle zamyšlení, jen rovnou soud...

jak se jmenuje tchýně PROSTEJ?

VER je dobře, že si za tím stojíš. je to tvůj syn a každýmu do toho může bejt prd...

třeba manžovu rodinu chápu, že je už Jakub v rodině, neb je to tříletej syn manžova bratrance - takže to zas není před desátý koleno... taky se stýkáme, ale zas si myslím, že né až tolik, aby to byla taková překážka... 2x-3x do roka není takovej problém... a troufám si říct, že až nebude babička s dědou, tak se uvidíme spíše jednou za uherák... 😉

prosteja
19. říj 2009

přesně HEHE....... nechápou, že mnohdy můžou takovou reakcí ublížit 😔 a tchýně se jmenuje Jiřina 😉

prosteja
19. říj 2009

jinak teda ale znám lidi, třeba moji kámošku, kteří by nedali jméno nikoho ze svýho okolí 😖 kámoška se líbí pro holčičku taky Eliška, ale nikdy by ji nedala, protože se tak jmenuje její kamarádka, kterou asi 3 roky neviděla 😅 tak to mi přijde jako velkej extrém 😀