Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
21. říj 2009

HEHE ale to toho moc nesníš 😅 to já bagruju teď celej den, jsem se nějak rozežrala 😀

NUKI jaký byl oběd? 😉

hehena
autor
21. říj 2009

PROSTEJ nevím proč by sis teda ale měla připadat jako krkavčí matka, jen proto, že tu někdo píše, že ví, co nosí v břuchu... mě třeba nepříde nic divnýho na tom, že ty ten pocit nemáš... prostě ho nemáš no... každej ho mít nemusí a nevypovídá to absolutně nic o tom, jak svoje dítě vnímáš... 😉 😉 😉

nuki
21. říj 2009

Prostej: byl dobroučký, měla jsem rybí polévku a pak platze na grilu s drecenými rajčaty a rýží...v naší restauračce mají dnes rybí dny..🙂))

hehena
autor
21. říj 2009

tak to pak nechápu jak to děláš s tím přibíráním PROSTEJ 🙂)) já už mám navíc 5,5 kilo 🙂)) aúúúúú
buééé 🙂)) né jsem spokojená. s tím člověk prostě musí počítat... jen doufám, že teď to nenabere raketovou rychlost a skončím třeba na těch 15 kilech navíc jako MONCI...

prosteja
21. říj 2009

ježiš NUKI, já mám hlad 😀 nech toho........

HEHE to byl prostě takovej pocit no 😅 protože jste se u tom nějak bavili a každej psal, jak to od začátku věděl, ty, pak myslím AMAL, VER taky psala, že to tušila, SVOJA taky... no a já si říkala, kruci, kde je chyba 😀 😀 ....... ale dobrý, chápu, že každej to vnímáme jinak, já opravdu nevím, necítím tak ani tak 😉

hehena
autor
21. říj 2009

PROSTEJ já jím prostě furt stejně... někdy si dám teda větší porci a trochu se přejím... ale dávám si na to radši bacha, protože normálně asi mi malej hodně působí na žaludek, protože když to přepísknu jde mi to jídlo prostě ven.... :( si pomalu nemůžu dát půl hoďky po jídle ani zmrzku, bo prostě to ten žaludek neudrží a mě je pak další tři hodiny hrozně...

ale manža ten jí neskutečný věci, kombinace a někdy i porce a nikdy to takhle neměl... fakt né nadarmo se říká, že často je ten chlap těhotnej s partnerkou 🙂 😀

hehena
autor
21. říj 2009

já mám taky teda už strašnej hlad.... eee

prosteja
21. říj 2009

HEHE mě právě zase přijde, že přibírám málo sakra 😅 ale sestra i doktor říkali, že ok...... ale od původní váhy, když mě vážili na začátku těhu mám jen 70 deka navíc, to není nic moc teda 😖 a doteď mi přišlo, že jím tak jako normálně.... jen častěji a menší porce... a teď teda doslova žeru, pořád do té papule musím něco cpát 😀 takže u mě to možná tu raketovou rychlost nabere 😀

hehena
autor
21. říj 2009

já nevím co psala VER, ale pamatuju si, že psala, že chce holčičku, né že tuší, že je tam kluk...

já ti nevím, tohle si možná moc bereš, bo si nepamatuju, že by tu holky o tom až tak psaly... já mám pocit, že nejvíc jsem s tím prudila já a zrovna jsem se prostě trefila 🙂 😉

prosteja
21. říj 2009

HEHE tak u vás je asi těhotnej manža 😀 😀 😀 a četla jsem jakej jste měli zážitek..... s tím nakupováním se to zlepší uvidíš... udělejte seznam a řekněte si co je potřeba koupit a hotovo 😉

jinak s tím přejídáním to mám podobně HEHE, musím si na to dávat bacha, jinak je mi pak neskutečně zle 😅

hehena
autor
21. říj 2009

PROSTEJ já myslím, že tvoje nabírání je absolutně v pohodě... prostě ti víc sedlo to jak se teď stravuješ a vyhovuje to tvojemu metabolismu. navíc jsem četla, že v těhu je metabolismus o 20% rychlejší... 🙂
😉

prosteja
21. říj 2009

HEHE prej prudila 😀 no to je fuk, kdo co psal, asi prostě se to v jeden den sešlo a znáš to hormony a tak... ale zase to neber tak, že bych doma kvůli tomu brečela 😀 to neeeee..... jen jsem si říkala, sakra, jaktože já nic necítím.......

hehena
autor
21. říj 2009

jo snad jo PROSTEJKO a ten seznam spáchám, bude to tak lepší i pro mě... 🙂

prý pojedem něco pokoupit v pátek dopoledne, kdy není moc lidu, tak uvidím jak to dopadne.

a my jdem něco pojíst... tak zatíííím 🙂 😵 😵 😵

prosteja
21. říj 2009

jo HEHE to je fakt, to mi říkal doktor, že mám teď rychlejší metabolismus....... já tu váhu nijak neřeším, dokud je to podle doktora ok.... až kdyby doktor řekl, maminko, vy nabíráte málo nebo tak, tak budu plašit.... zatím ok 😉 ale můžu ti říct, že jsem myslela, že od minule budu mít teda víc 😉

hehena
autor
21. říj 2009

NUKI teda rybí dny bych asi nedala... spíš asi tu rybí polívku.... 😅

prosteja
21. říj 2009

HEHE taky se chystám seznam spáchat a nějak se k tomu pořád nemám 😅 tak držím palec, uvidíš, že manžu to přejde 😉 vždyť vás má rád...... a nechte si chutnat, papa 😵

hehena
autor
21. říj 2009

PROSTEJ já taky doufala, že budeš mít víc 🙂)))) 😀 😀 😀 né samozřejmě tvoje tělo nabírá jak potřebuje... takže je to v pořádku! 😉

hehena
autor
21. říj 2009

to je zajímavý jak jsem tu někdy sami dvě... 🙂))

prosteja
21. říj 2009

HEHE 😀 😀 😀 já bych zase mohla žárlit na tvých krásných 5 kil 😵 ...... jak říkám, dokud je to v pořádku podle doktora, tak jsem v klidu 😉

no poslední dobou tu bývá víc mrtvo 😉

nuki
21. říj 2009

tak já už končím s povídáním o jídle..🙂

prosteja
21. říj 2009

NUKI no pak nás tady trápíš 😀 😀 😀 ne si dělám srandu, hlavně, že ti chutnalo 😉

orchidei
21. říj 2009

Ahojky sluníčka a mimískové japak se tu všichni máte!

prosteja
21. říj 2009

ahoooj ORCHI 😵 😵

orchidei
21. říj 2009

Máte nějaké novinky?
V pondělí jsme byli s manželem na ultrazvuku, bylo to moc krásný a už jsem nedočkavá na to 3D! Manžel měl premiéru, takže viděl poprvé jak se bubli hýbe, jak mu bliká srdíčko a jak otvírá pusinku! To otvírání pusinky byla teda premiéra i pro mě! Ale fakt nádhera! 🙂
Už máme 300 g! Tak jsem zas hrozně hrdá, protože posledně jsme byli zase nějaký menší a teď už jsme větší než předposledně! 😀

orchidei
21. říj 2009

Ahojky prostej!
Jestli máte ještě odkázek na rajče tak jsem tam dala dneska dvě nové fotečky naší bublinky!

prosteja
21. říj 2009

ORCHI my byli dnes na velkém utz..... 😉 všechno je v pořádku a miminko nám dokonce ukázalo, jak sice ručičku do pusinky 😵 😵 😵 foto v albu 😉 a jinak u nás novinka, kopeme 😀 😀 😀 a taky nakupujeme výbavičku, vyfoceno na rajčeti 😉

nuki
21. říj 2009

Prostej: díky chutnalo..🙂))

prosteja
21. říj 2009

mrkám právě teď ORCHI.... a co to teda bude, když už víte 😀

baeszinka
21. říj 2009

ahojky holky,jsem tu jen na skok,za chvilku mi přijde návštěva,tak jsem vás přišla aspoň pozdravit 😉
Hehenko,já si taky byla jistá,že mám v bříšku chlapečka 😉 😵 😵 asi to prostě někdo pozná,nevím 😉 🙂

baeszinka
21. říj 2009

prostj,nááádherná fotečka 😵