Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

nuki
27. říj 2009

Zuzi: díky ..tak to se nedivím...bylo tam nádherně..🙂))

tak já jdu za kamarádkou na oběd..papa ..🙂

hehena
autor
27. říj 2009

ty joooo ta dovolenka... no to nám nemůžeš dělat 🙂))) krásný!!! 😵

nuki
27. říj 2009

Hehe: v neděli..🙂

hehena
autor
27. říj 2009

NUKI moc ti tu všechny držíme paluchy!!! snad to klapne!!! 😵 😉

svoja
27. říj 2009

HEHE myslim, ze to psala CAT...ale to nevadi🙂

Holky co jste uz mely velky bricho, teda maminky asi spis...bolelo vas nekdy brich na povrchu??? Muzu tam mit treba nejak natazeny nebo neco ty "svaly" nebo vazy nebo co to tam je jakoby pod kuzi??? V jednom miste me to boli na dotek....tak nevim, jestli to je normal nebo mam plasit... 😅

svoja
27. říj 2009

NUKI jo, ty fotky jsem zapomnela pochvalit...to vypadajako raj🙂

ZUZIIIIIK ahooooj 3v1 maminko..uz ti roste pupino?

hehena
autor
27. říj 2009

SVOJI no asi jo čoveče 🙂)) 😉
jinak bych řekla, že ta bolest bříška je normální... buď se to tam rychle natáhlo, nebo tě malá někde víc zatlačila...

mno jo ZUZI, hoď fotooo 🙂

hehena
autor
27. říj 2009

ty jo ženy, jak to děláte v kanclu? mě za chvíli ty záda odpadnou.. jako dá se to ještě v pohodě, ale ouplně poznám, že to bude čím dál horší 🙂))

zuzka.o
27. říj 2009

Ahoj SVOJI 😵
No....už začíná vystrkovat růžky a budu si muset koupit nějaké delší tríčo ...vyfotím až po čtvrtečním screeningu, uf....bojim bojim aby bylo vše v pořádku. Holčina na diskusi o mimoni byla o pár dní za mnou..... a ve čtvrtek jí zjistili, že se mimi přestalo vyvíjet a skončilo tak na 6tt+3dny....a to ona byla už v 11tt! 😢 V pátek šla na revizi. Od té doby se strašně bojím, aby byli mimísci v pořádku ☹

svoja
27. říj 2009

HEHE se s citacem natahni na novej gauc🙂

angetha
27. říj 2009

Ahoj holky, zdravím hlavně Zuzi a dvojčátka 🙂 🙂
Svoji já myslím, že to budou namožený břišní svaly, myslím, že jsem je taky cítila..i po porodu
No a Vendulka váží 5, 2 kg v necelých 10 týdnech a krásně se na paní doktorku smála 🙂 🙂 prý bude hodně společenská

svoja
27. říj 2009

ZUZIKU neboj, dobre to dopadne!!!! ty uz budes mit ted jen stesti!!!! 😵 😵 😵

ANGET diky, ja jsem si to myslela, jen me zmatlo, ze to je takhle na povrchu a bolestivy na dotek...ne teda porad....a VENDELIN je sikulka!!!!

angetha
27. říj 2009

Zuzi ty máš teda sny 😀 😀
Petulko máš krásnýho kloučka 🙂
Blahu ty samozřejmě taky 😀
Hehenko a nepomohlo by ti plavání jako Blahu?
Nuki.....kdyže čekáš tu mrchu?
Já se snažím aby Vendulka spinkala u sebe v postýlce, protože když po raním kojení usneme spolu v posteli, tak já usnu, ale ani se u toho nehnu, tak jsem celá chromá 😅 U nás teda opravdu platí, zabalit do zavinovačky, hlídat dudlíka a vydržet než se vykňourá, ťuk ťuk..

prosteja
27. říj 2009

ahoooj, zdravím všechny, co přišli.... HEHE, SAC, ZUZKU, ANGET, SVOJU.... doufám, že jsem nikoho nevynechala, jestli jo, tak mě zabte 😅 😀

já tu teď měla těhu kámošku, tak jsme musely všechno probrat 😀

prosteja
27. říj 2009

HEHE tak já třeba ten kojící polštář hodně využiju 😉 ale abys pak nenadávala, že to vůbec nevyužiješ a na co takovej krám do chalupy 😀 .... myslím si, že je to hodně individuální 😉

a s tím přáním ohledně pohlaví..... mě to každej tvrdí naopak a říká mi, že to co chci víc mít určo nebudu 😀 😅

blahovka.cz
27. říj 2009

TAAAAkkkkkkkkkk zeny jsem zpet

. . . malej totiz se tak moc pak rozplakal,ze mi to nedalo a zavolala jsem manzu a jelo se k mudre,tak na tu nasi mensi rymu nam dala kapisky na vytirani sliznice a jukla do krku a to byla ta pricina bolesti,maho trosku zarudlej,takze mame davat nurofen a hodne chodit ven,aby se to zalecilo,ze ten cerstvej vzduch je na to nej a v pondeli se uvidi jestli bude pichando

tak jsme narmili dali nurofen a malej odpad do postylky bez place jeste nas posilali na usni,jestli tam neni zanet a tam je to vse ok

zdravim zuzika a jeji miminka a hehenku s Kubikem

svoji uz ti psala s tim briskem ange a ja se k tomu plne pridavam,je to protivny,ale musis to vydrzet,svaly dostavaji zabrat,po porodu to bude bolet podobne

prosteja
27. říj 2009

a BLAHU díky, cena je to fakt parádní, navíc ten pytel je do půlky na zip a mezi nožičkama je na druky, takže když potřebuješ mimi třeba rychlo přebalit a nechceš ho z toho vytahovat, tak to jde.... i když to asi provozovat nebudem... 😀 a na ručičkách to jde přehnout jako rukavičky.... fakt jsem s ním spokojená 😵

zuzka.o
27. říj 2009

Ahoj ANGE a PROSTEJ 😵

Uf....snad máte pravdu a bude vše v pořádku. 🙂

Já jsem z toho polštáře fakt nadšená. Ani jsem ho nevyprala a už se po něm celý večer válela. To se to koukalo na "Vyprávěj" 😵

blahovka.cz
27. říj 2009

to s tema rukavkama je prakticky prostejko to se mi libi jeste vic 😀

hehenko tebe porad bolej zada???tak to fakt doporucuju bazeneka,je to skvely a ono moc si ulevit jinak nemuzes,masirovat zada se nemaji moc v tehu,tak ten bazen je jedine co se tak nabizi

nuki
27. říj 2009

tak jsem z5 z obídku..🙂

Anget: má nepřijít v neděli..🙂

prosteja
27. říj 2009

BLAHU jj, to se mi na tom taky líbí, mimču zabalíš ručičky a už ho nemusíš balit do rukavic a tak 😉 prostě jak jsem ho uviděla, musel být můj 😀 😀 😀 za tu cenu 😉

blahovka.cz
27. říj 2009

nuki at uz nechodi,vid a budes testit az pri zpozdeni,nebo te svrbi prsty?? 😀

prostejko proste je to paradni kauf 😀 😀 😀

prosteja
27. říj 2009

BLAHU jo 😀 😀 😀

prosteja
27. říj 2009

je tu ANGE?????

prosteja
27. říj 2009

BLAHU teď jsem dočítala, že jste byli mudry..... tak budu držet palec, aby to bylo ok 😉 takhle se malej trápí chudáček 😔

blahovka.cz
27. říj 2009

no nic holky my zase poletrime na prochajdu do meste a pak za babickou,mozna juknu vecer 😀 pa pa

angetha
27. říj 2009

Prostěj do IP...budu krmit, malá ještě spí, ale určitě se každou chvíli vzbudí..už hodinu přetahuje 😕

angetha
27. říj 2009

A mám další plínky na zkoušení...v albu 😎

nuki
27. říj 2009

Blahu: Ahojky, až po zpoždění, ted me prsty zatím nesvrbí..🙂)))

prosteja
27. říj 2009

ANGE plenečky parádní 😵 😵 😵 jak jsi vlastně spokojená s tou Fluffle??? 😉

NUKI to říkáš teď 😀