Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
2. lis 2009

mam naky z lekarny porodnicky...

ty vlozky to bude pro me strasny, ja na to vubec nejsem zvykla, vzdycky jsem pouzivala jen tampony, vlozky jsem nesnasela, jsem si pripadala jak v plinach, furt nekde neco mokryho...bleee...no a ted si to teda uziju asi 😖

prosteja
2. lis 2009

teda holky vy nám tu AMAL pěkně děsíte 😅 .... já myslím, že nejhorší je to ten první den, pak se to nějak ustálí ne? 😉

amallie
2. lis 2009

svoji: jo, tak tos to tady u nás neviděla ale, jak mám něco chystat??? já tu vidím všude bordel, asi jsem nenormální, ale máme tu tolik neuklizenejch krámů 😲 😲 😲 acer ani asus neznám, ale jako, já z tohodle spíš neznám nic 😀

amálka čeká až po koncertě, to je tutovka, páč jako já se strašně těším!!!!!

baes: no jo, i na doma porodnický??? tak to bych si musela schovat ten balík jeden, nebo radši ještě jeden asi koupit, že jo?

prostej: no, až budeš doma, doplácet budeš ještě víc, tak si zvyšte zálohy rovnou na 1500 a máš vystaráno, čert to vem, díky bohu za tu elektriku, dřív jí lidi neměli, to musel bejt vopruz

svoja
2. lis 2009

BAE jezisi 🤐 🤐 to je jak nocni mura moje ze to tece vsude mozne, to nenavidiiiim....

prosteja
2. lis 2009

AMAL to jsi mě uklidnila 😀 ..... jo to je pravda, bez elektřiny si to dneska nedokážem představit... ale ten nedoplatek se mnou málem švihnul no, takhle před vánocema 😖

blahovka.cz
2. lis 2009

ami k tem vlozkam - meli by se zpravne menit pokazde,kdyz jdes na wc,infekce,ocistky (jsou nejdriv jako krev,postupne ztraci barvu do ruzove az nahnedle)jsou vysoce infekcni,deloha se ti cisti po porodu odchazej tak cca cele sestinedeli,mnozi se tam hodne baterii a vselijakych potvor a navic miminko si teprv zacina budovat imunitu

ja pouzivama vlozky z porodky,jelikoz byli nej nej nej

baeszinka
2. lis 2009

Amal,klííd 😉 já byla asi s tím krvácením trošku extrém,protože mě v noci a přes den chodily několikrát sestry kontrolovat 😅

svoja
2. lis 2009

AMAL tak neuklizene kramy schromazdi do jedne mistnosti nebo na jedno misto a nedivej se na ne 😀

amallie
2. lis 2009

baes: 😖 😖 😖 tak to mě trefí šlak ................ říkám, už teď mě bolí pip........... 😖 😖 😖
koupím ještě jeden balík aspoň

pane jo, co mě to napadlo pořizovat si dítě 😲 😲 😲 😲

verled
2. lis 2009

amal:ale prosimtě tak ten nerv zas zklidni a koukej se těšit.-).....jinak mam taky dva balíky vložek, porodnickejch

svoja:no nazdar krasavice:já teda masírovat začnu, určitě to k něčemu je, jasně že záleží taky na malym, ale i tak podle mě to marný neni🙂

nový fotky holky🙂

luciebx
2. lis 2009

dobre ranko holky... tak mrcha vcera nedosla a dneska jeste taky ne.. a teplotka krasna 37,3 stejne jako vcera i predevcirem... no sem zvedava co se z toho vyklube 🙂 dneska skocim do obchodu a kdyz do vecera nic rano testuju 😀

baeszinka
2. lis 2009

Já měla ten balík koupenej jen jeden..v porodnici jsem používala jejich vložky(ehm,pár jsem si jich přibalila i domůprotože jsou fakt nejlepší jak říká Blahu 😉 ) a pak jsem používala doma ty úplně nejobyčejnější vložky co se dají koupit-lidie..Jak jsme si na ven vzala always nebo něco podobnýho,hned jsem se zapařila a.. auvajs 😒.Ale za mě bylo venku ještě docela teplo,teď už se tak člověk nepaří...

blahovka.cz
2. lis 2009

baes ja taky kvacela hodne,hlavne v den porodu,ja si tam nevidela,mela jsem spodek mimo sebe po epi,ale sestricky rikaly,ze se v tom koupu a chodili mi hodne prebalovat,jen jsem citila,ze mam snad tam dole deset vlozek najednou 😀 a co vase prdiky???

amallie
2. lis 2009

prostej: viď a máš klid 😉 na Vánoce kašli, tak si koupíte míň dárků a je to, však je to fuk
nebo si manža hodí pár přesčasů a taky dobře, komfort je komfort, říkám, díky bohu za tu elektriku 😉

blahu: pane bože, nééééééé, zvířátka v tom žijou, no to se mnou šlehne, ještě se budu bát nějakýho zánětu 😲 😲 😲

svoji: jsou v dětském pokoji právě 😖 😖 😖 skoro tam nejde vlézt

baes: a čím to???

svoja
2. lis 2009

amal 😀 😀 😀 😀 jen co ses prenesla pres rybi mast, zlucovy mejdlo a sliz na pliny prichazi dalsi a dalsi a dalsi...ze? 😀 😀 😀

baeszinka
2. lis 2009

Amal,jsem si taky pak ke konci říkala,co nás to s tím miminem napadlo 😀 😀 😀 😀 Ale je to fakt nádherný bejt maminkou 😵 😵 😵 ty miminka jsou fakt dokonalý 😉 😵 😵

Blahu,já se v tom doslova taky koupala..hrůza,jsem pořád jen stírala pod sebou podlahu..no,ale je to pryč a člověk zapomene 😉 🙂

blahovka.cz
2. lis 2009

ami ver mi,ze to vsechno jsou takovy malickosti,na ktery uz si pak ani nevzpomenes a budes tak naplnena tim novym púocitem materstvi,ze ti to ostatni ani neprijde 😀 potvurky vylozene ne,male je to hojnej zdroj infekce 😀

baes ja taky balila jich par domu,ony jsou nejlepsi,ikdyz obyc,tak nejlepsi

amallie
2. lis 2009

blahu: tak a už to neču 😲 "Matka je po porodu unavená a vyčerpaná. Proto obvykle usíná hned po porodu. V dalších dnech jí přibývá sil, takže je schopna vstát a později i chodit"................ tohle mě rozseká říkám, už nic nechci vědět 😖

baes: no, když jdou zabalit.............. taky se mi vejdou 😀 😀 😀

ver: ty vogo, zklidni nerv, se ti to povídá teda ................. a jak to mám ku..va udělat???? Bych se šla vozžrat, ale když to nejde 😖 a tak se půjdu asi aspoň nažrat 😀 😀

svoja
2. lis 2009

starala podlahu??? proboha.... 😲 amal necti to!!! me beha mraz po celym tele ted....

baeszinka
2. lis 2009

Amal,podle mě to dělá v těch "dobrých" vložkách ten lepící igelit naspodku 😕

Blahu a ty prdíky...prcek se mi už dvakrát málem udusil,jak hrozně tlačil,tak mu dávám ten sab a flaštičkou fenyklový čaj od Hippu-měla jsem teda strach použít lahev,aby si na to nezvykl a neodmítal prso,ale dobrý,plašila jsem asi zbytečně..akorád nikde nepíšou,kolik může toho čaje vypít 😒 ...no,zase tak moc to asi nezabítá,ale je to přeci jenom o chloupek lepší..a pak,když je nejhůř mu trošku pomáhám teploměrem...

amallie
2. lis 2009

baes: podlahu????????????????????????? tak a jedu do bohnic 😖

blahu: no, pocit ti věřím, jen škoda, že to nejde bez toho předtím 😲

svoji: další a další a další, že já se vůbec ptala 😲 😲 😲 no, ne nadarmo se vypráví o "sladké nevědomosti", že? 😀 😀 😀

prosteja
2. lis 2009

AMAL no jasně, zálohy navýším, ať je klid.... 😉 jen mě to prostě dostalo no...... takový hezký překvapení před tou dovčou 😀 .... a my si s manžou nic moc dávat nebudeme, nijak to nepřeháníme a rodině něco samo koupíme, ale kdovíjak to bude... my za nima asi skrz počasí nepojedeme a uvidíme, jestli někdo přijede za náma no 😉 pro nás je největší dárek miminko, tak se budeme na Štědrý večer těšit z bříška 😀

holky já teda se v tom koupat a stírat pod sebou podlahu, tak se asi vyděsím, že to není normální a něco se se mnou děje 😅 .... doufám, že to fakt trvá jen ten 1-2 dny po porodu 😖

blahovka.cz
2. lis 2009

ami tu paniuku co prozivas pred porodem je naprosto normalni,neboj ono se to vsechno zklidni,ja nebyla se schopna o sebe postarat,protoze jsem po epi zacala citi spodek az vecer,je fakt celej den jsem prospala,byla jsem hotova,ale neboj nektera maminka po porodu rovnou beha,nektera lezi,jak se ktera citi 😉 a sestricky se postaraji i o tebe i o malou,jak se budes citit 🙂 tak zadny stres,stejne pak uznas,ze to byl nejsilnejsi zazitek v tvem zivote 😀

verled
2. lis 2009

nuki:no tak super, držímew s Tádou paluchy

svoja
2. lis 2009

teda stirala jsem chtela rict...

ver hezky fotky🙂 mam to podobne🙂 ja pridam nejaky z prochazky sobotni...

baeszinka
2. lis 2009

AMAL,u každýho je to jiný 😉 Já třeba po porodu byla tak nabitá hormona a vším,že jsem nespala vůbec a hned jsem volala kamarádkám,aby odpoledne přišly na návštěvu 😉 🙂 Chodit šlo celkem dobře a při sezení tě trochu zachrání ten nafukovací kruh 😀 😉

amallie
2. lis 2009

blahu: jestli budu pod sebou stírat podlahu, tak to bude zážitek akutečně nejsilnější, na to vem jed 😲 😲 😲 už teď je silnej tak na ty bohnice (pražskej blázinec)

amallie
2. lis 2009

baes: kruh mám 😵 😵 😵 jen ho ale mám od hubené kámošky, takže nevím, jak ta moje pr..... se na něj vejde 😀 😀 😀

verled
2. lis 2009

amall:....no to funguje, třeba čokoládka, nebo nějaký brambůrky😀DD...ty jo taky bych se šla ožrat, už se těšim až budu moct😀DD
svoja:z čeho ti běhá mráz??ee??