Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
2. lis 2009

heh a hlavne klid s tema nedoplatkama,musi vam vsechno dolozit,kdyz po vas neco bude chtit a ti sousedi to je palka,to je i s penalema,ne??

svoja
2. lis 2009

amal no je fakt, ze proti tem dvema svetrum a cemusi navrch by mozna i ty my kejty vypadaly jako tycky....ovsem pouze od kolen dolu 😀 😀 😀

hehena
autor
2. lis 2009

VER kuchyň jsem nestihla... buééé .... ale určitě je parádní!!! 😉

nuki
2. lis 2009

Bae: Kryštůfek je nádhernej..🙂)

Svoji: moc Ti to s bříškem sluší...🙂))

Hehe: Ahojky, díky 🙂))

blahovka.cz
2. lis 2009

teeda holky ziram,malej jeste ani podruhe nejedl a uz si sam zaknoural,ze chce do postylky,normal mi spi jen jednou mezi krmenim,asi na nej pusobi to pocasi

verled
2. lis 2009

blahu:ne to neni, ale to je jen teď dočasně, hned jak budu mít trochu peněz nechám udělat odpad tak aby ta pračka mohla bejt jinde🙂)))
amal:no tak zas tak moc neeee, jen si ji odroď sama🙂...těšim se hlavně proto, že už budu mít malýho venku a břicho zmiz a já budu dejchat zas jako člověk.-)..kecky se omlouvaj🙂)))
nuki:no je fakt odkládací, mam totiž normální stůl, na tohle asi pak dam mikrovlnku🙂

hehena
autor
2. lis 2009

nene BLAHU to není s penálema... on to totiž maijtel vůbec nevyúčtovával...

no nám se dějou teď samý zajímavý věci. v práci dost potíže, samej problém a průšvih, pak nám klienti stále nic nezaplatili, počítač neustále v servisu a teď ještě tohle.... takže se nenudíme...

jo jinak jsme včera složili postýlku - no zub času se na ní teda pěkně podepsal, ta bočnice moc teda stahovat nejde jak je to stoletý... :(

hehena
autor
2. lis 2009

jo jinak vím, že nám bude muset majitel všechno doložit... ale je to právník... mám dojem, že proti němu nemáme sebemenší šanci (((

blahovka.cz
2. lis 2009

baes ty mas zase jin ou barvu??ted jsi docervena 😀

aha ver,a tak trouba se az tak casto nepotrebuje 😉 ,ale ta cervena je pekna a jak velky mas bytecek???1+1,nebo 2+1

prosteja
2. lis 2009

HEHE vy se teda taky nenudíte 😖 ...... a že máte postýlku je super... a to máte jako na spinkání nebo jen někam do obýváku??? 😉

hehena
autor
2. lis 2009

no myšlená byla na spinkání 🙂)) tak nevím. ještě nám dá postýlku manžův bratranec, tak to asi bude lepší... ale nejlepší teda je, že postýlka je nečekaně veliká, nám se druhá dolů nevejde 🙂)))) 😅

svoja
2. lis 2009

HEHE jak to tak zpetne ctu, mate s tou praci jen problemy nebo taky nekdy neco klapne? jako ja uz bych asi visela na vetvi nekde byt v takove nejistote....premysleli jste nekdy o "normalnim" povolani? myslim jako delat pod nekym nebo necim....

nuki
2. lis 2009

Hehe: jak tak vidím, tak starosti pořád s něčím, hlavně, aby to všechno dobře dopadlo..🙂

amallie
2. lis 2009

svoji: píšu, že tam mělo být "kecky" a ne "tyčky" 😀 😀 😀

ver: škoda, bych to na tebe hnedle přehodila ten porod 😀 😀 😀

hehenko: myslím, že můžeš známým vyřídit, že 38.000 nedoplatku při zálohách 3000 není reálné a nemůže to po nich nikdo chtít 😉 Pokud to není prokazatelně za spořebu vody, plynu, nebo elektřiny, na které mají vlastní měřiče, pak za ostatní věci by to asi musel prokázat u soudu. Majitelé domů často nekale skrývají do "nedoplatků" extrémně vysoké poplatky za svoz odpadu, úklid společných prostor, atd atd, aby lidi okradli. Na to všechno by ale musel mít doklady a u soudu by musel prokázat a obhájit, proč se tak nápadně liší za ceny obvyklé za tyhle služby účtované, což by se mu stejně nepodařilo 😉

blahovka.cz
2. lis 2009

hehe tak uvidis,treba se to tyka jen jich?!pokud chce neco zaplatit,tak vam to musi dolozit,myslim vysi vyuctovani a to vam jako rok a pul nedaval vyucovani o doplatcich???tak ukaz tu postylku

angetha
2. lis 2009

Jéé tak Terezka už je na světě 😵 😵 😵
Moc moc gratuluju 😵 😵

svoja
2. lis 2009

amal ja bych ti verila i ty tycky🙂

amallie
2. lis 2009

hehe: postýlku nevidím!!!!

svoji: no, ale jelikož mám 97 kg a 171 cm, tak nevím, kde by ty tyčky měly na mě být 😀

anget: taky jsi pod sebou vytírala podlahu????

svoja
2. lis 2009

jezisi AMAL neptej se proboha dalsi rodicky!!!! 😀 😀 😀

amallie
2. lis 2009

svoji: no, já potřebuju od nějaké slyšet, že to bylo ok 😉

prosteja
2. lis 2009

ahoooj ANGE 😵

AMAL ANGE se ani neptej, ta myslím hodně krvácela skrz velkou placentu nebo tak něco 😉

verled
2. lis 2009

blahu:jenom 1+1 maličkatý🙂
amal:jo to by se ti líbilo.-DDtuuuudle, každá svoje🙂
svoja:já bych jí tkay věřila🙂
já pořád nechápu kde ona má ty kila jako??já vypaám hůř než ona a mam 78kilo, to je mazec, uaaaaaaaa........že ona se váží s nějakym 20kilovym závažim?

svoja
2. lis 2009

anget mela velkou placentu a krvacela taky(teda myslim) zkus v jine diskuzi se zeptat🙂🙂:- 😀 😀 😀

svoja
2. lis 2009

ver taky me to tak s tou AMAL pripada 😀

hehena
autor
2. lis 2009

nene BLAHU nedával... koupil ten onen dům asi před 3 lety a vyúčtování vůbec nedělal... jsme blbci, měli jsme to chtít vyúčtovat hned, ale jsme si teda i z předchozí nájmu mysleli, že 4 klacky na zálohy jsou dostačující.

BLAHU vyfotila bych, ale nemám jí jak stáhnout.

AMALLI já se fakt obávám, že pokud je to právník, tak bysme toho moc dobře nevyjednali... topení se rozpočítávalo dle podlahový plochy, ostatní bylo na měřič.

SVOJI před našim slavným podnikáním jsme samozřejmě dělali pod někým... manža X let a já asi 2,5 roku. a když se to sejde, tak je to fakt na mašli. teď toho asi moc nechat nemůžeme, nebo prostě nevím, jak to udělat... v krizi není práce, dřív třeba manža na určitou pozici dělat pohovory i půl roku - abyste rozumněly, tak jen u jedný firmy (to už mi teda přišel extrém), než práci dostal... :( takže to teď nevidím moc dobře. znamenalo by to pro nás navíc i další stěhování... prostě ještě zkusíme přežít...

amallie
2. lis 2009

tak já poize mám 5 bližších kámošek, co už rodily, jinak nikoho neznám

1) o tři týdny dřív, ale zas to bylo rychlý, jen nečekaný (to bych nemusela)

2) neplánovanej císař, ač se jevilo všechno ok (tak to bych už vůbec nemusela)

3) bolesti šílený, porod nepostupoval, tak jí až skákali po břiše, pak z ní teklo taky šíleně a holčička měla 4 kg ( 😖 😖 )

4) tahali z n í chlapečka vakuumextraktorem a pak na ní spotřebovali 3 nítě na šití, 14 dní nemohla sedět ( děs běs)

5) málem vykrvácela a jak chlapeček nešel ven a mačkali ho, má teď tu mozkovou dysfunkci kvůli blbýmu porodu (no to sand néééé)

takže ať mi proboha někdo řekne, že je to bez problémů, jinak mě do tý porodky nedostanou ani párem volů!!!!!!!!!

nuki
2. lis 2009

amal: všechny extrémy, byly vyčerpány a ted už to budete mít vy v pohodě...holky, jak to tak čtu, tak snad budu chtít mít sebou tu dulu....🙂

zuzka.o
2. lis 2009

AHoooj PRVUŠKY 😵

Pokusím se dočíst .....

MONČI... MOOOOC GRATULUJU 😵 😵 😵 Už se těším na fotečky Terezky.

BLAHU: to je mi líto s dědečkem.... tak ať je to pro všechny co nejmíň bolestivé.

AMAL: ty jo.... to jsou příběhy s porody tvých kamarádek. Ty to určo budeš mít bezbolesti a natošup. 😉

HEHE: je to teda ale děs, že vám klienti neplatí! Znám to z cestovky, taky mi od minulé sezóny cestovní kanceláře dluží provizi a nehodlají zaplatit!!!
Tak se držte!
A s tím doplatkem je to sakra mazec!!! 😲 😲 😲

amallie
2. lis 2009

hehe: ani právník není všemocný a hlavně, není jediný právník v čr, že 😉

holky, ty kila mám úplně všude a dokonce i u gyndaře jsem letošní rekordmanka 😲 😲 😲 a měřili mi pánev a museli pak do papírů cenťáky ubrat, že by jim prej v porodnici řekli, že neuměj měřit 😲 😲 😲 (to jsem se málem propadla.........)

blahovka.cz
2. lis 2009

ami tak ja bych zrovna rekla,ze ta dvojka je nej,prijde mi to jako dite zadarmo,oproti klasickymu porodu,kontrakce jsem poznala malo,pak jsem ani nevedela pri porodu,ze do me rezou a na ty bolesti pri zavinovani delohy uz jsem daaavno zapomela 😀

ami klid,porod bez bolesti neexistuje,ale zvladaji to miliony zenskej a ty to zvladnes taky,to jen ted panikaris az to prijdes (myslim,ze ange to psala) mozek ti rekne co delat